2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Sinan66, gokhans, Samet Demir, Renton, Umutcan Kaya, hasankale, levitate, BlackEagle16, mellfred, Mehmet57, İsmail Özyurt, kartalizma190399, ugurkartalizma, pinehitman, Yancos, Talisca1903, tolga1903, Samet Ç, fatihsahin, underworld, sEuL, mayguntr, murat baltacı, CemMert, Cihan1903, cornelius, admsngl898, zafkan, COB ve 160 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 60582 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

ben total maliyetten bahsettim sadece maaş değil evet kar etmedik tıpkı taliscayı bunların yerine alsaydık kar edemeyeceğimiz gibi şu anda bu maaşla taliscadan nasıl kurtuluruzu düşünecektik rakip sahaya top gelmiyor top ne taliscası talisca alınca ona o topu getirecek 3-4 m maaşlı imza paralı oyuncu almayacakmısında eldeki oyuncunun maaşını hesap ediyorsun senin yaptığın hesap akıllı hesap değil senin gibi bir adam talisca kaleye vurdun diye o topu taliscaya demiregenin taşıyacağını düşünmüyordur herhalde 😂
talisca bir örnek o gideli kaç sene oldu yerine aynı kalite adam koyamadın

Çevrimiçi gokhans

ben total maliyetten bahsettim sadece maaş değil evet kar etmedik tıpkı taliscayı bunların yerine alsaydık kar edemeyeceğimiz gibi şu anda bu maaşla taliscadan nasıl kurtuluruzu düşünecektik rakip sahaya top gelmiyor top ne taliscası talisca alınca ona o topu getirecek 3-4 m maaşlı imza paralı oyuncu almayacakmısında eldeki oyuncunun maaşını hesap ediyorsun senin yaptığın hesap akıllı hesap değil senin gibi bir adam talisca kaleye vurdun diye o topu taliscaya demiregenin taşıyacağını düşünmüyordur herhalde 😂
hayat ne garip necmi dimi? Talisca, guti, kagawa’lar yad edilir ama aslında şampiyonlukları getiren atiba’lar, ernst’ler, sosa’lar, giunti’lerdir. Aslında yerine koyamadığımız adamların profili ne kadar farklı dimi?
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: