2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 322 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6172377 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Lens gelir çatışma başlar
ben lensin tek katkısının fenere takacağın kapak olduğunu düşünüyorum
savunmada oynayan kontra kovalayan takım için lens tamam ama bizim gibi baskın oynayan takım için
lens ne kadar doğru bir transfer. Bence lens yerine nani çok daha fazla iş yapar
lens bizde çalışmaz. geniş alan bırakmıyoruz heleki gelecek sene bu stoperlerle kesinlikle rakibe çökeriz
arka taraf bu kadar sağlamken herkes hücuma gider ne lens nede quaresma gelecek sene bu seneki performansı gösteremeyecek gibi duruyor.
yeni sezon kanatta babelin senesi olabilir. birde taliscanın.

Çevrimdışı cursedofdragon

[ Son Düzenleme: 22 Temmuz 2017, 23:40:27 cursedofdragon ]

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

savunmada oynayan kontra kovalayan takım için lens tamam ama bizim gibi baskın oynayan takım için
lens ne kadar doğru bir transfer. Bence lens yerine nani çok daha fazla iş yapar
lens bizde çalışmaz. geniş alan bırakmıyoruz heleki gelecek sene bu stoperlerle kesinlikle rakibe çökeriz
arka taraf bu kadar sağlamken herkes hücuma gider ne lens nede quaresma gelecek sene bu seneki performansı gösteremeyecek gibi duruyor.
Jeremain Lens Sunderland forması ile çıktığı 5 hazirlik macinda 5 Gol atti
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

yok malasef çıldırcaz az kaldı :D
Sabret bu hafta hareketli geçecek, hissediyorum  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ardiles

harcayacak 5M paran var ne kanadı tabiki kanat lüks forvetin yok onu alacaksın öncelikle
pepe nin yanına iyi bir stoper tandemi alacaksın gerekirse kanatsızda oynarsın bizim yapımızda bu mümkün
kanat ihtiyacı var ama acil değil olmadan yürümemiz gerekiyorsa yürürüz olmadı caneri kanat kullanırız pek alada olur orjini zaten kanat
cenk oynar talisca oynar çok önemsiz bir mevkii takım yapısını tek bozmayan mevkii kanatlardır.
olursa hücum varyasyonu artar olmazsa hiç bir kaybın olmaz ufak bir değişiklikle hücum gücünü
aynı seviyede tutabilirsin. iyi bir stoper olsun bu takım anında 3-5-2 ye bile döner. becki geri al ilerde GG yi oynat
o kadar çok alternatif varkı takım içinde kanat oynamaya benim 3 oyuncu alma hakkım olsa bir forvet bir stoper birde
10 numara alırım kanat almam.

gönül ve caneri unutmuşum teşekkür ederim abi problem daha fazla büyüdü  :D tüm bu ihtimal hesaplarının karşılığı quaresmanın kanatta alternatifsiz olmasına çıkıyor. şenol hoca kesmez adım gibi biliyorum.

kanat oyuncusundan beklenti skorer olması içeri girip bitirici vuruşlar yapabilmesi kafa toplarına çıkabilmesi. sayılan tüm alternatifler bu özelliklerden yoksun. canerin vs. diğerlerinin kanat performansı bu ihtiyaca cevap vermiyor.

dünyaya baktığımızda 3-4-3 ün farklı formasyonları trend. 4-2-3-1 büyüklerce terkedildi. avrupada başarı için değişim şart. bu değişime ya savunmadan başlayacağız ya hücumdan. 3 lü defansı yeni yorumlarıyla oynamayı şansen çok istiyorum ama savunma açısından sistemi oturtmak epey zor ve 2-3 sezonluk zamana yaymak gerekiyor. beklentim hücumda 3 lü ile değişime başlamak. üstelik bunu yaparken q7 ye alternatif üretip oyundan düşmesini engelleme fırsatı var.

Çevrimiçi underworld

Tamam, açık alan seven bir oyuncu ama seninki biraz holosko tarifi gibi olmuş.
Yani tanımayan biri kapalı savunmaya karşı nal topluyor sanır.

Krema olarak kontra çıkmayı da özledim.

Çevrimdışı abdusta

evet işaretler onu gösteriyor bein maçları fransada yayınlayacak burda amiral gemisi
Beşiktaş olacak Beşiktaşın oynadığı maçları pazarlaması izlenir yapması iki şekilde olur ya
kadroda fazla yıldız olacak yada fransızların ilgisini çekecek fransız oyuncu olacak.
renkliler dolduruyor kadrolarını fransız oyuncularıyla bizim böyle bir imkanımız yok o nedenle sağlam transfer
olmalı şimdi sevilla mangaladan çekilmiş haberleri geliyor kim el atsa 24 saatte geri çekiliyor
neden acaba ya basın uydurması yada birileri dürtüyor lyon sağlık kontrolünden geçirdiği oyuncuyu almadı hiç bir açıklamada yok
sağlık kontrolüne sokması için oyuncuyla anlaşmış olması lazım kulüplede anlaşmış olması lazım
peki neden geri çekildi ya sağlık muayenesi sıkıntılı çıktı yada birileri onu alma dediler
hem mangaladan geri çekilip hemde marceloyu alıp sana kaynak açıyor. Değişik şeyler oluyor.

2 nedeni var,hem bonservis hemde Mangalaya ödemesi gereken yüksek maaş nedeniyle.
İngiltereden oyuncu transferi ve yüksek giderler Sevilla yı bile zorluyorsa,Ingiltere başka bir dünya olmuş.
sevilla kjaer haberleride çıkmaya başladı.
ama kjaerin yüksek maaşı nedeniyle çözüm zor olabilir.

saygılar

Çevrimiçi Necmi

gönül ve caneri unutmuşum teşekkür ederim abi problem daha fazla büyüdü  :D tüm bu ihtimal hesaplarının karşılığı quaresmanın kanatta alternatifsiz olmasına çıkıyor. şenol hoca kesmez adım gibi biliyorum.

kanat oyuncusundan beklenti skorer olması içeri girip bitirici vuruşlar yapabilmesi kafa toplarına çıkabilmesi. sayılan tüm alternatifler bu özelliklerden yoksun. canerin vs. diğerlerinin kanat performansı bu ihtiyaca cevap vermiyor.

dünyaya baktığımızda 3-4-3 ün farklı formasyonları trend. 4-2-3-1 büyüklerce terkedildi. avrupada başarı için değişim şart. bu değişime ya savunmadan başlayacağız ya hücumdan. 3 lü defansı yeni yorumlarıyla oynamayı şansen çok istiyorum ama savunma açısından sistemi oturtmak epey zor ve 2-3 sezonluk zamana yaymak gerekiyor. beklentim hücumda 3 lü ile değişime başlamak. üstelik bunu yaparken q7 ye alternatif üretip oyundan düşmesini engelleme fırsatı var.
aslında tam tersi kanat alsak bile hoca caneri yeterince kullanacak orada
şu anda defans olarak güvenemez ama kanatta oynatır. Caneri çok fazla kulübede tutamazsın
o dengeyi kurar hoca. canerde kanatta bence çok iyi oynar savunmada güvenmiyorum ama.

Çevrimdışı cursedofdragon

Sabret bu hafta hareketli geçecek, hissediyorum  :)

Ağustos'un 1'inden itibaren başlar bence hareketlilik :)

Çevrimdışı tuncaboylu

evet işaretler onu gösteriyor bein maçları fransada yayınlayacak burda amiral gemisi
Beşiktaş olacak Beşiktaşın oynadığı maçları pazarlaması izlenir yapması iki şekilde olur ya
kadroda fazla yıldız olacak yada fransızların ilgisini çekecek fransız oyuncu olacak.
renkliler dolduruyor kadrolarını fransız oyuncularıyla bizim böyle bir imkanımız yok o nedenle sağlam transfer
olmalı şimdi sevilla mangaladan çekilmiş haberleri geliyor kim el atsa 24 saatte geri çekiliyor
neden acaba ya basın uydurması yada birileri dürtüyor lyon sağlık kontrolünden geçirdiği oyuncuyu almadı hiç bir açıklamada yok
sağlık kontrolüne sokması için oyuncuyla anlaşmış olması lazım kulüplede anlaşmış olması lazım
peki neden geri çekildi ya sağlık muayenesi sıkıntılı çıktı yada birileri onu alma dediler
hem mangaladan geri çekilip hemde marceloyu alıp sana kaynak açıyor. Değişik şeyler oluyor.
PSG de Pepe'yi sağlık kontrolüne soktu, Fransa'da bu rutin farklı işliyor olabilir mi?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ardiles

aslında tam tersi kanat alsak bile hoca caneri yeterince kullanacak orada
şu anda defans olarak güvenemez ama kanatta oynatır. Caneri çok fazla kulübede tutamazsın
o dengeyi kurar hoca. canerde kanatta bence çok iyi oynar savunmada güvenmiyorum ama.

yedek kulübesini idare edebilme konusunu hep atlıyoruz. işin bir de o kısmı vardı  :alala: hep denir ki formasyon önemli değil. nasıl önemli değil aklındaki sistem saha dizilişi ne ise transfer politikanda ona göre şekilleniyor.

neyse pepe var, quaresmaya vs. gevşeyen olursa basar fırçayı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ağustos'un 1'inden itibaren başlar bence hareketlilik :)
Daha 50 gün var transferin bitmesine. Belki de hiç transfer yapmayız

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi underworld

yedek kulübesini idare edebilme konusunu hep atlıyoruz. işin bir de o kısmı vardı  :alala: hep denir ki formasyon önemli değil. nasıl önemli değil aklındaki sistem saha dizilişi ne ise transfer politikanda ona göre şekilleniyor.

neyse pepe var, quaresmaya vs. gevşeyen olursa basar fırçayı.
Ya da ikisi birlik olup atiba'yi kistirabilir ,hocaya karşı da kalkişma yapabilirler.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Temmuz 2017, 00:06:30
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Neymar 222 milyon euro ya psg ye gidecek haberlerine barça Başkanı ffp diye bir şey varken kimse bu paraları veremez ceza yer demiş.
Herkes ffp nin farkında fenerin haberi yok.
Bolu ve konya ya 3.5 milyon euro ya alt yapı oyuncularını sattılar. Elden ver bonservis gibi al. Ey UEFA biz kıvranırken fener gülle yapıyor.
Gs de yaptı ama sparta ve slavya Prag takımlarına sattı semihi felan. Fener UEFA nın gözüne sokar gibi iş yapıyor paf oyuncuları milyonlara satarak hem de bolu gibi 50bin den fazla bonservis vermemiş takıma...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi Savaş

Bein'in Fransa basınında Süper Lig'den 4 maç yayınlayacağını açıkladığı haberin görselinde Quaresma vardı. Buradan bile Beşiktaş'a önem verdiklerini ve amiral gemisi olarak bizi gördükleri bariz.

Valla abi gelecek bişeyler ama ne gelecek bilmiyorum ama şunu biliyorum Bein'in Türk futboluna çok fazla etkisi olacak her anlamda. Pasta büyük, bu pastadan da en büyük dilimi biz alacağız gibi. Belki bu sene değil ama seneye çok acayip şeyler olabilir Beşiktaş ile ilgili.

Öyle Valbuena, Dirar, Gomis gibi 2. 3. sınıf Fransız futbolcular değil, Süper lig'İn amiral gemisi olarak baba Fransız futbolcuları bekliyorum seneye. Bu sene sağlam 2 Fransız ile temeli atıp seneye voleyi vurucaz gibi.

Çevrimdışı tuncaboylu

Aboubakar'ı alacağız işte, Fransa altyapılı adam. :tabe:

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Bein'in Fransa basınında Süper Lig'den 4 maç yayınlayacağını açıkladığı haberin görselinde Quaresma vardı. Buradan bile Beşiktaş'a önem verdiklerini ve amiral gemisi olarak bizi gördükleri bariz.

Valla abi gelecek bişeyler ama ne gelecek bilmiyorum ama şunu biliyorum Bein'in Türk futboluna çok fazla etkisi olacak her anlamda. Pasta büyük, bu pastadan da en büyük dilimi biz alacağız gibi. Belki bu sene değil ama seneye çok acayip şeyler olabilir Beşiktaş ile ilgili.

Öyle Valbuena, Dirar, Gomis gibi 2. 3. sınıf Fransız futbolcular değil, Süper lig'İn amiral gemisi olarak baba Fransız futbolcuları bekliyorum seneye. Bu sene sağlam 2 Fransız ile temeli atıp seneye voleyi vurucaz gibi.
Giroud ve Mangala 😁
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi Savaş

Giroud ve Mangala 😁

Abi gönlümden geçenleri söyledin be! :) Giroud benim Beşiktaş'ta forvet olarak görmek istediğim adamların başında geliyor. Bir gelse var ya.. Tadı damağımızda kalır yemin ederim. Doyamayız.

Çevrimiçi Necmi

PSG de Pepe'yi sağlık kontrolüne soktu, Fransa'da bu rutin farklı işliyor olabilir mi?

pepe sağlık kontraline girdi dendiğinde pepe rusyadaydı.
o biraz masa başı haberdi bence

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Abi gönlümden geçenleri söyledin be! :) Giroud benim Beşiktaş'ta forvet olarak görmek istediğim adamların başında geliyor. Bir gelse var ya.. Tadı damağımızda kalır yemin ederim. Doyamayız.
Ne diyeyim adam Arsenal den sıkılmış. Umarım epl den sıkılmıştır. Negredo, babacar, gignac falan çok isim çıktı. Hiç başkanın tarzı değil 😊
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı fatihbjk

Negredo'nun Man City donemini cok begenirdim. Gomez'de oldugu gibi kendini bizde bulursa patlama yapar diye dusunuyorum.

Ayrica merak ettigim bir konu var. Bizim Fulya kompleksinde durum ne suanda? En son 15 milyon dolarlik yillik kira alabildigimizi ama bunun 2017'ye kadar temlikli oldugu gibi bilgiler geciyordu.
Bu konuyu net bilen biri aydinlatabilir mi?

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

Negredo'nun Man City donemini cok begenirdim. Gomez'de oldugu gibi kendini bizde bulursa patlama yapar diye dusunuyorum.

Ayrica merak ettigim bir konu var. Bizim Fulya kompleksinde durum ne suanda? En son 15 milyon dolarlik yillik kira alabildigimizi ama bunun 2017'ye kadar temlikli oldugu gibi bilgiler geciyordu.
Bu konuyu net bilen biri aydinlatabilir mi?
fulya nın yeri burası değil

Çevrimdışı ardiles

Ya da ikisi birlik olup atiba'yi kistirabilir ,hocaya karşı da kalkişma yapabilirler.

bu ihtimali hiç düşünmemiştim. quaresmanın sabıkası ernst ile başlamıştı. geçen sene atibaya atar yapıyordu. kampa katılmadan önce bazı tedbirler alınmalı. yönetim kurulunca toplanmayı gerektirecek derecede mühim mesele.

Etiketler: