2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 640 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11342638 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

%1 ihtimal varsa bile Saido Berahino'yu kiralayamaz mıyız?
Her ne kadar pivot olmasa da ileri uçta her yerde oynar.

Çevrimdışı tangaz

aras ve rodolfo alanya kadrosuna alınmadılar deniyor bilgisi olan var mı? rodolfo tamam da arasın alınmayışı net bi mesajdır oyuncu için...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı alimm

deseler ki yaza mandzukiç gelicek, ben hazirana kadar şişmanov'a pektemek'e bie razıyım...
[ Son Düzenleme: 23 Ocak 2017, 01:06:31 alimm ]
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı Berat

aras ve rodolfo alanya kadrosuna alınmadılar deniyor bilgisi olan var mı? rodolfo tamam da arasın alınmayışı net bi mesajdır oyuncu için...

Doğru, Atınç ve Ömer alındı yerlerine. Aras,Veli,Rhodolfo transfer döneminin son günlerinde ayrılacaklar abi muhtemelen.

Çevrimdışı tangaz

Doğru, Atınç ve Ömer alındı yerlerine. Aras,Veli,Rhodolfo transfer döneminin son günlerinde ayrılacaklar abi muhtemelen.

kupa maçında yetersiz gördüm arası bende. ligde bir takıma kiralık verip gelişimini görmek lazım yetersizliği sürerse de sezon sonu hiç eveleyip gevelemeden şutlamak gerek zaten töre dönecek şişkinliğe gerek yok
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

kupa maçında yetersiz gördüm arası bende. ligde bir takıma kiralık verip gelişimini görmek lazım yetersizliği sürerse de sezon sonu hiç eveleyip gevelemeden şutlamak gerek zaten töre dönecek şişkinliğe gerek yok
Töre dönecek de nasıl dönecek o önemli abi  :D

Çevrimdışı tangaz

Töre dönecek de nasıl dönecek o önemli abi  :D

bitik dönecek, maç eksiği ile dönecek, tekrar rehabilite etmekle debeleneceğiz.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bitik dönecek, maç eksiği ile dönecek, tekrar rehabilite etmekle debeleneceğiz.
benim hayal ettiğim Beşiktaş'ta Böyle şeylerle uğraşmamalıyız abi  :)

Çevrimdışı Orhan

Atınç iyiki kiralık.Kendi oyuncumuz diye olumsuz konusmak istemiyorum ama cidden yetersiz,kararsız,panik. Neyse seneye yok zaten.

Çevrimdışı tangaz

benim hayal ettiğim Beşiktaş'ta Böyle şeylerle uğraşmamalıyız abi  :)

benim hayalımde de çok net iki kanat olmalı takımda

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

benim hayalımde de çok net iki kanat olmalı takımda
Şuan bana göre ilk 11'e: 2 kanat, 1 forvet, 1 Stoper ihtiyacımız var abi.

Çevrimdışı tangaz

Şuan bana göre ilk 11'e: 2 kanat, 1 forvet, 1 Stoper ihtiyacımız var abi.

aslında 2 kanat ve bir forvet yeterli stoper aldıkya
hücumda çok dominant olsak defansa da daha az düşer 1-0 ve 2-1lerden sıkıldım 5-1 bitsin maçlar artık

Çevrimiçi underworld

Töre'yi kendine kulüp bul, seni kadroda düşünmüyoruz diyip yolları ayıracaz.

Çevrimdışı Alper1903

Sürekli dönen Sobol ve Ersan transferinden (bir gerçekleşti denilip, bir soğumasından) kıllanmaya başladım. Kaçtır ortaya atılıp, sesler kesiliyor. Üstelik en acil bölge forvet iken  :alala:

Çevrimdışı mylife1903

Uyanin yahu gunlerden besiktas. Butun forum paZartesi sendromu mu yasiyor?
Zinerji lazim zinerji. Kazanirsak koltuga oturacaz.

Çevrimiçi underworld

Bu akşam  :steamed: :steamed: (temsili)

Çevrimdışı Darkeagle

Güne Gomez haberi ile başladık :)
BEŞİKTAŞ SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN

Çevrimdışı KUMANOVALI

Günaydın Beşiktaş Arena

bu akşam  :steamed: :steamed: :steamed: :steamed:
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı tangaz

günaydın beyler

akşam 5-0 koyup geçelim korkuyu renklilerin iliklerine kadar hissettirelim

Çevrimiçi MUSTAFA_

günaydın beyler

Saha zemini iyi olur ve Cenk de önüne geleni kaleye düzgün yuvarlarsa neden olmasın

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Çakır 2 hafta dinlendirilecekmiş. 2 hafta eyyam yapamaz en azından bize karşı :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

günaydın beyler

Abi tekrar tekrarlıyorum biz bu kadro ve bu oyun yapısıyla bir maçta 3 golden fazla atamayız 3.lig takımı bile olsa, o yüzden 5-0 lar filan hayal..
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi underworld

hakem makem yok hepsini üst üste koyup paket yapmamız lazım.

Çevrimdışı worns

Günaydın arkadaşlar,

Alanya'da eksik çok. Çok gol yiyen bir takımdı. Şimdi stoperleri de gitmiş, bekleri, bazı orta saha oyuncuları Afrika Kupasında. Ayağı düzgün hücumcularından Candeias'ta cezalı. Vagner Love tehlikeli ama Marcelo onu bir biçimde devre dışı bırakır.

Bu şartlarda çatır çatır oynayıp düşmana korku salmak hele puan durumunda işler lehimize gelişmişken iyi olacak.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hoca iyi guzel konusuyor ama Arasi istemedigi Net sekilde ortada

Arastan umidinizi kesin Hoca oynatmayacak...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: