Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı
Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı Skor : Sporting Lizbon 3-1 Beşiktaş Tarih : 10.12.2015 Saat : 22:05 Stadyum : Jose Alvalade Stadı Hakem : Manuel Grafe (Almanya) Yayın :

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 113991 defa] Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Çevrimiçi Savaş

arkadaş niye bu kadar kırılgan bşr yapıya sahibiz niye skor tutamıyoruz bir gol yediğimizde niye fener gs gibi sıkıntı yok atarız 2 tane diyemiyoruz çıldırıcam allahtan sporting bastırmadı o moralle bize 2 tane daha sallayabilirlerdi
Kırılganız çünkü kalede kaleci yok kardeşim. 2 de atsa  3 de 4 de atsan kaleye gelen top içeri giriyor.

Hali saha maçında bile eeehh yeter dersin dimi? Tutana guvenmekdikten sonra 5 atsan nolluuur 6 atsan nolur. Zaten kaleye gelen içeri girecek.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı osman1903

Kırılganız çünkü kalede kaleci yok kardeşim. 2 de atsa  3 de 4 de atsan kaleye gelen top içeri giriyor.

Hali saha maçında bile eeehh yeter dersin dimi? Tutana guvenmekdikten sonra 5 atsan nolluuur 6 atsan nolur. Zaten kaleye gelen içeri girecek.

benim bahsettiğim sırf bu maç değil 21 yaşındayım beşiktaş kendimi bildim bileli böyle liverpool maçı kadıköy de 3-3 biten maç gs karşısında öne geçtiğimiz maçlar bi gol yedik mi hemen çözülüyoruz bi atamadık şu huyumuzu üstümüden

Çevrimdışı sallapati

güzel bir haber vereyim...

14 şubat haftası

fb kasımpaşa
mersin-gs

18 şubat
fb ve gs son 32 turu ilk maçları (istanbulda)

21 şubat haftası
gs-ts
bursa-fb (bursa ersunla anlaşmış)

25 şubat
fb ve gs uel son 32 rovanş maçları (yurtdısında)

28 şubat haftası
fb-BJK
antep gs

FB bizim maça çok yorgun çıkacak..

pazartesi günü derbide gsye yenilsek bile olay çıkarmayalım.. Bu takım şampiyon olur bu sene

Çevrimdışı sallapati

benim bahsettiğim sırf bu maç değil 21 yaşındayım beşiktaş kendimi bildim bileli böyle liverpool maçı kadıköy de 3-3 biten maç gs karşısında öne geçtiğimiz maçlar bi gol yedik mi hemen çözülüyoruz bi atamadık şu huyumuzu üstümüden

baskette bile böyleyiz abi.. Beşiktaş kanseri deniyor buna...

basket maçlarında 20 sayı öne geçiyoruz.. maç son topa kalıyor... bünye alıştı artık....

Çevrimdışı osman1903

baskette bile böyleyiz abi.. Beşiktaş kanseri deniyor buna...

basket maçlarında 20 sayı öne geçiyoruz.. maç son topa kalıyor... bünye alıştı artık....
bu yüzden kimse beşiktaşlıları anlamıyor işte çok farklı bir ruh hali bu

Çevrimdışı sallapati

en basitinden bu seneki fb maçı... 2-0 ondesin maç 2-2 ye geliyor..

2 sene onceki fb maçı.. 3-2 ondesin.. rakip 10 kişi.. maçı nerdeyse kaybetceksin.. zar zor 3-3 bitiyor.

bizim takımda pis iş yapacak adam yok.. bir tek ersan yapıyor bunu...

1-0 ondeyken bugun rakip birz bastırmaya başladığı zaman yalandan 1 oyuncumuz yere yatsa tempoyu keseceksin..

alex de souza bunu çok iyi yapıyordu.. derbilerde öne geçtikten sonra.. rakip biraz bastırıp rakip taraftar gaza gelince hemen oyunu soğutuveriyordu...

Çevrimdışı osman1903

en basitinden bu seneki fb maçı... 2-0 ondesin maç 2-2 ye geliyor..

2 sene onceki fb maçı.. 3-2 ondesin.. rakip 10 kişi.. maçı nerdeyse kaybetceksin.. zar zor 3-3 bitiyor.

bizim takımda pis iş yapacak adam yok.. bir tek ersan yapıyor bunu...

1-0 ondeyken bugun rakip birz bastırmaya başladığı zaman yalandan 1 oyuncumuz yere yatsa tempoyu keseceksin..

alex de souza bunu çok iyi yapıyordu.. derbilerde öne geçtikten sonra.. rakip biraz bastırıp rakip taraftar gaza gelince hemen oyunu soğutuveriyordu...

değişmesi gereken çok şey var ama şimdi önümüzde bir galatasaray maçı var ya gsye yenilmeyip adamları şampiyonluktan uzaklaştıracağız ya da yenilip onları potaya sokacağız son 2-3 yıldır gs maçları çok pis yerlere denk geliyor inşallah kıracağız bu sefer bu şanssızlığı

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Evet dogru tespitler bunlar. Tolga Takimi yakmistir ama 2 Pozisyonda da büyük Savunma Hatalari var.

Ilk Golde Rakip Oyuncu Topu ayagindan o kadar asmasaydi Tolga'nin yapabilecegi birsey olmazdi zaten.

Ikinci Golde ise Rhodolfo Beck'in bosalttigi yere kaymasi gerekirdi.
ayağından açmasaydı diyorsun açmış adam savunmada her takım hata yapar kaleye gelen 4 toptan 3'ü golse real barca olsan fark etmez

Çevrimdışı serdart

sinirden uyuyamadım. yazık gerçekten ya valla normal yenilsek üzülmem takım zaten çatır çatır top oynadı gol yiyene kadar. hepsine helal olsun (tolga hariç), tolgaya laf söylemek istemiyorum. yayınlanmaz yoksa yorum. her maç aynı olay. ağla sonra affedelim. ohh ne güzel.

Çevrimdışı ismail

Takma kafana bence olan sana olur. başkan pektemek ve Tolga temiz çocuklar der sözleşme yenilenir

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Renton

See you in another life,brother.

Çevrimiçi mellfred

Yediğimiz 2. golde rodolfho'nun da ciddi hatası var. Ayak koyamamış kolay vurdurmuş

Çevrimdışı quentine83

valla tolga iki senedir bizi harcıyor ama olcayında tolga dan aşagı kalır yanı yok.kansere direk davetiye ...
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Tolga

Yav hala savunma hataları konuşuluyor.

Her takım her maç mükemmel savunma yapamaz bazen de kaleci tek başına maç alacak.

Tamam dün goller öncesinde savunma hataları yok değildi ama ilk golde Tolga zamanında kalesinden çıksa o top gol falan olmazdı ki Slimani buna rağmen zar zor golü attı.

2. gole söylenecek birşey bulamıyorum zaten, Akhisar maçında yediği golün başka bir versiyonu.

Biz 100. yılda şampiyon olurken defansif bir takımdık buna rağmen bazı maçlarda kalemizde 2-3 net pozisyon verdiğimiz de oluyordu.

Sahneye kim çıkıyordu Cordoba çıkıyordu.Tek başına kalesini savunup maçta tutunmamızı sağlıyordu.

Beşiktaş'ın kalecisi böyle abuk sabuk goller yiyerek takımın yenilgisine neden olmaz-olamaz-olmamalıdır.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Kalyoncu

valla tolga iki senedir bizi harcıyor ama olcayında tolga dan aşagı kalır yanı yok.kansere direk davetiye ...
Dün olcayla ilgili sıkıntı neydi ben anlayamadım?

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Yav hala savunma hataları konuşuluyor.

Her takım her maç mükemmel savunma yapamaz bazen de kaleci tek başına maç alacak.

Tamam dün goller öncesinde savunma hataları yok değildi ama ilk golde Tolga zamanında kalesinden çıksa o top gol falan olmazdı ki Slimani buna rağmen zar zor golü attı.

2. gole söylenecek birşey bulamıyorum zaten, Akhisar maçında yediği golün başka bir versiyonu.

Biz 100. yılda şampiyon olurken defansif bir takımdık buna rağmen bazı maçlarda kalemizde 2-3 net pozisyon verdiğimiz de oluyordu.

Sahneye kim çıkıyordu Cordoba çıkıyordu.Tek başına kalesini savunup maçta tutunmamızı sağlıyordu.

Beşiktaş'ın kalecisi böyle abuk sabuk goller yiyerek takımın yenilgisine neden olmaz-olamaz-olmamalıdır.
Savunma hatası olmasa zaten kaleciye ihtiyaç olmaz :bandit:

Çevrimiçi Necmi

@quentine83  olcay akşam sahanın en iyi adamıydı sen başka maçımı izledin
adam çıktıktan sonra orta sahada top tutamadık :bandit:

Çevrimdışı cursedofdragon

evet olcay'ın çıkması hata oldu şenol hoca tutmalıydı oyunda.

Sosa kötüydü sosa kaldı oyunda iyi olmadı.

Çevrimdışı Tolga

Savunma hatası olmasa zaten kaleciye ihtiyaç olmaz :bandit:
İşte ben de bunu söylemek istiyorum Necmi abi.

Böyle bir maçta savunmayı tartışmak doğru değil.

İşte ben de bunu söylemek istiyorum Necmi abi.

Böyle bir maçta savunmayı tartışmak doğru değil.

ya bir takımın kalecisi güven vermeli ben stoper oynasam hep diken üstünde olurum

rakibi geçirdim mi %100 gol diye bakıyor defans takımın dengesini bozuyor tolga.

Defansımız hep diken üstünde oynuyor.

Çevrimdışı Tolga

ya bir takımın kalecisi güven vermeli ben stoper oynasam hep diken üstünde olurum

rakibi geçirdim mi %100 gol diye bakıyor defans takımın dengesini bozuyor tolga.

Defansımız hep diken üstünde oynuyor.
Kayseri maçı sonrasıydı galiba aynısını söylemiştim.

Sadece savunma oyuncuları da değil tüm takım Tolga'ya güvenmiyor.

Yani öndeki oyuncular gol atsa da Tolga'nın her an bir hata yapacağını düşünüyorlardır, aksi olursa tuhaf olur zaten.

Çevrimiçi Savaş

Bi savunma oyuncusu maç boyunca koşar, kademe yapar, adam markaji yapar, hata da yapar.

Bi savunma oyuncusu mac boyunca 10 km koşar, kaleci 3 koşar.

Yapacağın şey basit, sende bi ışık görmüşler ki kaleci de yapmışlar. Yahu sana mac boyunca koş, pres yap, top kap da demiyoruz. Ya geleni tutacaksın canım kardeşim. İyi yer tutacaksın, oyundan kopmayacaksin bu yani. Ama bizimkinde ne oyunu okuma var, ne yer tutma var. Havadan vursan izler, yerden vursan reflex yapamaz izler. Birebirde yer sonra sakatlanir. Yahu geçen sene topa uçarken sakatlanan adam bu orasini burasini yirtti havadayken.

Akhisar maci 3 top 2si gol. Kasımpaşa 3 top 3 gol. Bu mac 4 top 3 gol..

E yeter ama yani.

Kayseri maçı sonrasıydı galiba aynısını söylemiştim.

Sadece savunma oyuncuları da değil tüm takım Tolga'ya güvenmiyor.

Yani öndeki oyuncular gol atsa da Tolga'nın her an bir hata yapacağını düşünüyorlardır, aksi olursa tuhaf olur zaten.

aynı şeyleri yazıyormuş gibi olucakta bir takımın hücum hattını forveti belirler bizim ilerde mario gomez'imiz var.

Hücum hattındaki oyuncular quaresma,töre,olcay,kerim,oğuzhan,sosa diyor ki ilerde diyor tank gibi bir forvetimiz var alman milli takımının forveti biz 5 tane top atsak 2-3 tanesi yazar diyor gomez diyor.

Hücum hattındaki oyuncular gomez'e güveniyorlar.

Defansa geliyon beck,rhodolfo,ersan,ismail,atiba işte kim oynarsa diyorlar ki arkadaş bizim kale boş geçirdiğimiz her top gol oluyor hep bir tedirgin hep bir diken üstünde oynama oluyor defanstta.

Halbuki kalemizde muslera gibi ospina,mandanda gibi bir kaleci olsa kalede güven verse defansımız dicek ki ya bizde kendimize güvenerek oynayalım beck çıkıcak gol aramaya hilbert'i hepimiz biliyoruz gol aramaya gidiyordu beck güvenemediği için kalecimize dün bunu bir kere daha gördü beck 2 gol de beck'in kanadından geldi ancak beck'in suçu yok.Şimdi kalede tolga varken beck nasıl çıksın orta açsın gol arasın.

Yani kısacası kalecisiz bir takım defansıda etkiliyor ne zaman kalemiz güven verir rhodolfo-beck,ersan,ismail daha özgüvenli oynar.

Çevrimdışı quentine83

olcayın son vuruşlardaki beceriksizliği ve yeteneğinin kısıtlı olması ,ilk yarıda ezdiği topları başka bir topçu kullansaydı ilk yarıda fişi çekmiştik.olcay kadar saç baş yolduran daha başka oyuncumuz varm ıdır.yıllardır 3 verdiyse 5 te aldı.90 da fenere attığı golün hatırına millet sabrediyor bakmayın.
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Kalyoncu

olcayın son vuruşlardaki beceriksizliği ve yeteneğinin kısıtlı olması ,ilk yarıda ezdiği topları başka bir topçu kullansaydı ilk yarıda fişi çekmiştik.olcay kadar saç baş yolduran daha başka oyuncumuz varm ıdır.yıllardır 3 verdiyse 5 te aldı.90 da fenere attığı golün hatırına millet sabrediyor bakmayın.
Başka bir topcumuzda o topları kazanamıyo yani yada onun gibi pozisyona giremiyo sizde bunu anlasanız sizlerede biz katlanmak zorunda kalmayacaktık ama neyse

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: