Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8371864 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Zor bir deplasman maci olacak. Gene turu gectik havasina girmisiZ.

Kuranin en guzel yani yakin deplasman olmasi.

Deplasmanda 2-0 yeniliriz vodafone arenada 3-1 aliriz gibi bir hissiyatim var

Çevrimdışı doganay

Bu durumda cok aci bir elenis olur  :by2:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu skorlar la eleniriz yalniz abi , deplasman Gol averajiyla :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ProjectOrigin

Çok güzel ve makul bir kura çektik. Sıkmadan 5 gol attığımız Hapoel, Olympiakos'u CL elemelerinde 2 maçta da gol yemeden elemiş.Osmanlı maçında da gördük ki fazla büyütülecek bir takım değil.İlk maçı deplasmanda oynamakta bence avantaj.Ancak geçmişte yaptığımız gibi Club Brugge faciasına izin vermemek lazım.Rehavet bizim en büyük düşmanımız bu süreçte, hem ligde hem Avrupa'da.

Tabi ki öncelikle sarışın kardeşlerden tekini Pazartesi alaşağı etmek lazım.Beraberliğe üzülmem ama toki arenadan 3 puanı söküp alacak güce ve kudrete sahibiz.  :bandit:

Forumu çok özlemişim. 

Çevrimdışı Gokhan-

Forum gelmiş çok şükür ama hala daha yavaş.

Kuraya gelirsek güzel bir kura oldu kağıt üstünde de sahada da favoriyiz, rehavet oluşmaması açısından orta düzeyde bir rakibin gelmesi güzel oldu.

UEFA kupasını almamız ligde ki rahatlığımıza bağlı, bunun için Gs'yi kesinlikle yenmeliyiz umarım o fitne arenasından 3 puanla çıkarız ondan sonra önümüz çok açık.

Ayrıyeten bundan sonra ki turda Celta Vigo ile eşleşirsek, Guidetti denen eleman fazlasıyla gerer bizi, Pepe ile Van Persi'den farkı yok gibi.
Her maçta böyle mi acaba.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı underworld

Önce cinconu hacamat edelim sonrası çorap sökügu gibi gelir.

Çevrimdışı Kuntz

Hapoel Beer Sheva Teknik Direktörü Barak Bakhar, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu:

"Yapabileceğimiz her şeyi yaptık. Avrupa’daki bu mücadelemiz bizim için çok güzel. Çünkü küçük bir takımız ve buraya kadar gelmemiz de güzeldi. Sonuna kadar gitmeyi istiyorduk. Kupayı kazanabilir miydik bilmiyordum ama Beşiktaş gibi bir takıma karşı bile bu pozisyonları bulabildik. Beşiktaş harika bir takım ve gidebildiği yere kadar gitsin, ligde de başarılar diliyorum. UEFA Avrupa Ligi'nde favori olarak Beşiktaş'ı görüyorum, kupayı alabilir"

Futbolun güzellikleri :)

Ülke içerisinde o kadar karmaşık ve içten pazarlıklı bir yapı var ki, insan özlüyor böyle açıklamaları. Takım da, hocası da çok sevimli geldi bana. Cidden saygı duyduğum bir takım oldu. Hatta bundan sonra ara ara ne yapmışlar, ne durumdalar diye açar bakarım. Gönüllere girmek böyle bir şey. Ulusu vesairesi olmuyor bu işlerin. Onlarda bir proje takımı umarım onları da her yıl Avrupa'da bu seneki gibi görürüz.

Bir Bilmece , Bulun bakalim :D

Kaçırdığı gollerde saç baş yolduruyor ; sonra attığı çalımı, golü görüyorum ulan bu adamla o adam aynı mı diyorum.

Çevrimdışı Karabay

facebookum yok
twitterim yok
hatta watsabım bile yok
ama şu forum bi yere gitmesin arkadaş. 3 gündür telefonun şarjı günde %10 azalıyor.
bu arada olimpiyakos güzel kurra oldu.

Mehmet Demirkol / Fanatik // Farklı Beşiktaş, Beşiktaş farklı!

Orta saha merkezi Atiba ve Oğuzhan’dan farklıyken, bu da yetmezmiş gibi iki kanat beki normalden farklıyken bu takımı ayakta tutmak ve kazanmak bir teknik direktörlük işidir.

Bu maçtan çıkarılacak iki temel sonuç var. Beşiktaş futbol takımının başarısının temelinde mutlak iki temel figür var. Birisi oyunu dizayn eden, takıma ve taraftara güven veren Şenol Güneş. Diğeri oyunun ve güvenin etrafına inşa edildiği çapa: Atiba...

Atiba’nın pozisyonunda oynayan oyuncular yüzde 40 savunma yüzde 60 hücum, yüzde 50 hücum ve savunmayı mükemmel yapan oyuncular olabiliyorlar. Ekürileriyle birbirlerinin açıklarını kapatıp iki yönlü oyunda fark yaratabiliyorlar. Atiba onlardan farklı. Yüzde 60 savunmacı ama yüzde 60 da hücumcu. Dolayısıyla yanında yüzde 70 savunmacı Necip varolduğunda da tandem iyi oluyor. Yüzde 70 hücumcu Oğuzhan olduğunda da. Yüzde 50 partajı olan Gökhan olsa da... Herkesi tamamlıyor. Oyun da onun etrafında inşa ediliyor doğal olarak. O olmayınca dün akşamki gibi bu muhteşem lüksten mahrum kalıyorsunuz.

Güneş’in yarattığı özgüven

Rakip daha kolay geliyor. Beşiktaş baskıdan daha zor çıkıyor. Pekii, bu büyük bir sıkıntı yaratıyor mu? O kadar değil... Çünkü Şenol Güneş’in oyun dizaynı ve asıl önemlisi yarattığı güven, işi toparlıyor. Şunu unutmamak lazım: Beer Sheva, İnter’i iki maçta da yenmiş, Southampton’a 2 maçta da yenilmemiş bir ekip. Dün Atiba ve Oğuzhan’sız bir ekiple bu takımın karşısına çıkmış olmak bir yana aslında ön tarafta, orta sahaya yardım anlamında sürekli bir eksiklik yaratan 4’lüyle sahada varolunduğunu unutmamak lazım.

Siz teknik direktör müsünüz?

Normal şartlarda herhangi bir takımda Q7, Talisca, Babel ve Aboubakar 4’lüsü, orta sahasına yardım etmeyen defolu bir ekip olarak görülebilir. Bu muhtemeldir. Dün belli oranda bunun problemi yaşandı. Ama belli oranda... Orta saha merkezi Atiba ve Oğuzhan’dan farklıyken, bu da yetmez iki kanat beki normalden farklıyken bu takımı ayakta tutmak ve maçı kazanmak bir teknik direktörlük işidir. İşte bu yüzden şunu soruyorum: Memlekette teknik direktörüm diye dolaşan arkadaşlar! Emin misiniz? Gerçekten öyle misiniz?

Mehmet Demirkol / Fanatik

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Buna savas  olarak degil de  spor  olarak bak .. Her iki ulke bagimsizliklarini  birbirlerine karsi  kazanmis halklari da her zaman icice yasamis..Benim ornegimdeki gibi .. Bu tarz soylemelr bize  fayda  saglamayacaktir  guzel kardesim ... Sporla  siyaset  ayni potada eritilmez... Bak benim adim Yorgo  ama Besiktasi tutuyorum ... Sporun yarismaci  ruhuyla  siyaseti karistirmamamak gerekir ... Fanatiz e olup da  sonra  sahaya  atlamalarimiz o yuzden biraz da ..

Helal Yorgo kardeşim bu kadar güzel ve yapıcı bir mesajı ancak bir Beşiktaşlı verebilirdi.Dünya da ulusumuza güzel özellikleriyle de saçmalıklarıyla da en çok benzeyen uluslar çok enteresandır ki Yunanlılar  ve Sırplardır.Her ülkenin yazılı tarihleri milli kimliklerini oluşturmak adına dizayn edilmiş ve bir propaganda unsuru olarak kullanılmıştır ki dünyanın her yerinde bu böyledir.Bir Beşiktaşlı olarak Olympiakos ile eşleşmemiz benim için,vatansever ve bilinçli bir Türk genci olarak diğer takımlarla eşleşmekten hiç bir hissiyat farkı doğurmuyor ki geleneksel Yunan Türk rekabeti saçmalıktan başka birşey değildir.Umarım bu iki maç biraz önce belirttiğim üzere birbirine çok benzeyen iki ulusun benzer özellikleri olan taraftarlarının birbirlerine karşı yaşanması çok ta mümkün olan,saçma sapan politik yaklaşımları ve maçlar esnasında yaşanacak olaylar ile değil,Beşiktaş ımızın iki maçta da rakibini sahadan silerek bir üst tura geçtiği bir seri olarak hatırlanır.

Çevrimdışı ozankarakoc

Bu da şurada dursun sevgili kardeşlerim...
(Tarihlerin hepsi kesin tarihler değil, 'o haftanın maçları' olarak bakalım ;)

[ Son Düzenleme: 24 Şubat 2017, 21:33:53 ozankarakoc ]
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mylife1903

Bu da şurada dursun sevgili kardeşlerim...

15 dakika inceledim kafam basmadi

Çevrimdışı ozankarakoc

15 dakika inceledim kafam basmadi

Beşiktaşımız'ın ve rakiplerinin kalan maçları... Yanlarındaki sayılar da ilgili takımların şu an ligdeki sıralaması... Zorluk hesabı da, en düşük toplam sayı en avantajlı fikstür, en yüksek toplam sayı en az avantajlı fikstür şeklinde...

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Olympiakos geçen gün en golcü oyuncusu Ideye yi 12 m a Çin e satmış. Yünan liginde transfer tahtası açık değilse çok iyi haber.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı MUSTAFA_

Olympiakos geçen gün en golcü oyuncusu Ideye yi 12 m a Çin e satmış. Yünan liginde transfer tahtası açık değilse çok iyi haber.
UEFA kadrosuna yazamazlar transfer açık olsa bile. Çünkü listeler bildirildi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı BJKTÜRK23

UEFA kadrosuna yazamazlar transfer açık olsa bile. Çünkü listeler bildirildi  :tabe:

onu unutmuşumtum ne halleri varsa görsünler o vakit   :D
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı ilhan mansız

Dün akşam Tolgaya çok sinirlendim. Bu arkadaş kendini ne sanıyor. Yeni sözleşme mi istiyor. Göndersinler gitsin. Kim fazla para veriyorsa orada oynasın.

Çevrimdışı Gokhan-

Tolgay'ın gönderilmesi taraftarıyım, sözleşmesi ne durumda bilmiyorum ama sene sonu satma opsiyonumuz varsa Trabzon'a gönderelim gitsin.
Asist ve gol katkısı yok denecek kadar az, tamam Atiba'da fazla gol atamıyor, asist yapmıyor ama orta sahayı tek başına taşıyor adam.
Onun yerine siyahi, güçlü, kuvvetli ayıboğan tipinde bir oyuncu almalıyız.
Aynı şekilde Ginler'den de umutsuzum çok büyütmüşüz gözümüzde bu adamı.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

dün maçımız bitti, biter bitmez diğer takımların hangisi olduğuna bakmadan inşallah OLy gelir diye içimden geçirmiştim.
Diğer eşleşmelere de baktığımda kupayı almak çok uzak değil.
Eğer lig yolunu tamamlarsak bu kupaya daha konsantre devam edebiliriz.

Çevrimdışı ozankarakoc

dün maçımız bitti, biter bitmez diğer takımların hangisi olduğuna bakmadan inşallah OLy gelir diye içimden geçirmiştim.
Diğer eşleşmelere de baktığımda kupayı almak çok uzak değil.
Eğer lig yolunu tamamlarsak bu kupaya daha konsantre devam edebiliriz.

Aynı fikirdeyim. Pazartesi günkü maç çok kritik. Kaybetmek tabi ki hiçbir şeyin sonu değil ama, kazanmak bizi bambaşka bir boyuta taşıyabilir. Bir de Başakşehir Osmanlı'ya puan bırakırsa, ki gayet yüksek bir ihtimal, hepten uçar gideriz. Olympiacos, Be'er Sheva'ya elenmiş bir takım. Büyük bir aksilik olmazsa geçeriz. Çeyrek finalde de büyük telaşa sebep olacak bir takım olduğunu düşünmüyorum. Lyon da, Manchester United da yenilemeyecek takımlar değil. İtalya'da Napoli'yi 3-2 yenmiş, Benfica'dan 3-0'ı çevirmiş bir takımız. Üzerine Caner, Demba Ba ve Ersan'ın da geleceğini düşünürsek... Neden olmasın...

Off... İki sezondur 'bir sonraki maçı beklemek' diye bir zulüm var... Dakikaları sayıyoruz hep beraber :D

Çevrimiçi murat

Dün akşam Tolgaya çok sinirlendim. Bu arkadaş kendini ne sanıyor. Yeni sözleşme mi istiyor. Göndersinler gitsin. Kim fazla para veriyorsa orada oynasın.
paradan çok oynamamayı sıkıntı ediyor gibi ama oyununa ve tavırlarınada etki ediyor.yeterince alman mantalitesi alamamış.

Çevrimdışı mellfred

? ne yaptı ki

Çevrimdışı İhsan

Beşiktaşımız'ın ve rakiplerinin kalan maçları... Yanlarındaki sayılar da ilgili takımların şu an ligdeki sıralaması... Zorluk hesabı da, en düşük toplam sayı en avantajlı fikstür, en yüksek toplam sayı en az avantajlı fikstür şeklinde...

Tam tersi. En düşük toplam demek en zorlu fikstür.
Buna göre en zor fikstür GS nin en iyi FB nin
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

:vur
Come to Beşiktaş

Etiketler: