Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 101 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8372175 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı underworld

4-3-3 riskli bir oyun şekli ona yer açmak için yaparsan ozi ile atiba çöker orda
bu taktik oynamak için çok sert orta saha olmalı sen üç tane yumuşak adamı koydun
elek yaparlar bizi :D sen bu oyunla hücum gücünü ileri üçlünün açıklarına bırakıyorsun
geri üçlü dirençli oyunculardan kurulmalı tangazın dediği gibi sonuca gitmez bu takım hollandada
çöktü sistyem demişti nedenide çok yumuşak olmaları kendi ülkelerinde bir şekilde uysada
dışarı çıktıklarında yumuşak kalıyorlardı.

Bu kadroda orta alan çökmüyor ama benim yaptığım da çöküyor,enteresan !!!

Çevrimdışı tuncaboylu

İlk 4 maç itibariyle, Şampiyonlar Ligi'nde grubu lider bitiren takımların hepsi mantara bağladı.

Hatta 3 tanesine elendi gözüyle bakabiliriz.

Çevrimdışı mylife1903

Abi Sabri'de frikik çalışıyor ona mı kullandıralım yani frikikleri? :)
Calisana emek verene destek. Takimi icin sabri calisiyorsa atsin frikikleri nolcek, calismayanlar dusunecek

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Calisana emek verene destek. Takimi icin sabri calisiyorsa atsin frikikleri nolcek, calismayanlar dusunecek
Sergen'e frikik attırmazdın takımda olsaydı sen o zaman? :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

şoktayım tff gese maçımızı pazartesiye koymuş

Çok da şımarmayalım diye Rize maçını da Cuma'ya koymuşlar.  :bandit:

Aziz nasıl bir lobi yaptıysa, ikinci yarıdaki 6 maçımızın 4'ü Pazartesi, 1'i Cuma oynanmış olacak.

Pazar oynadığımız tek maç da, İsrail'den Cuma sabahı döndükten sonra oynayacağımız Akhisar maçı.

Çevrimdışı mylife1903

Sergen'e frikik attırmazdın takımda olsaydı sen o zaman? :)
Ben takimda olsam sergen atardi gene frikikleri ayaginin altindaki sisler indikten sonra.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Şubat 2017, 10:41:47
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!

Aziz nasıl bir lobi yaptıysa, ikinci yarıdaki 6 maçımızın 4'ü Pazartesi, 1'i Cuma oynanmış olacak.

Pazar oynadığımız tek maç da, İsrail'den Cuma sabahı döndükten sonra oynayacağımız Akhisar maçı.
rize maçı 4 mart cumartesi
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=198&hafta=23#macctl00_MPane_m_198_935_ctnr_m_198_935
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı mylife1903

Tff baskani besiktasli, besiktasin lobisi saglam bikere tamammi

Çevrimdışı mylife1903

Cuma diye okumuştum bir yerde, düzeltme için teşekkürler.
Ben de heryerde cuma okudum. Persembeye koysunlar sabah namazi sonrasina

Çevrimdışı tangaz

Günaydın abi sen geri kalma konulardan diye kapadık forumu  :icool:

teşekkür ederim @Altuğ her zaman ki gibi çok incesin :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

pazartesi maçlarında baskı olması güzel baskı konsantrasyonu da beraberinde getiriyor ama cuma maçları her takım için sıkıntıdır.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı underworld

Çevrimdışı benyv-

Halnız Apoel cidden iyi takım, inter'i mahvettiler. Takımın toparlanıp toparlanmadığını görmek için iyi bir maç. Türkiyede işimiz aslında çok kolay. Bu kadar kötü GS ve FB varken 3. yıldızı alamazsak yazık olur.

Çevrimdışı Doğukan E.

:bansign: bu kadroyla cikmayiz heralde ???

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hoca Israil deplasmaninin zor olduğunun farkinda Oyuzden kontrollu oyunu tercih etmis Necip hamlesi ile

Ama Necip yerine Inler olsa daha iyi olur sanki , ne olursa olsun Inler böyle atmosferlere aliskin tecrübeli bir oyuncu , Benfica macinda sonradan oyuna girip ciddi katki sağlamıştı

Ozi kesigi yemis iyi de olmuş biraz akli basina gelsin , Tolgay icin cok önemli bir sınav ve sans bu , ben kadroyu Necip haric olumlu buluyorum :ok:

Beck - Adriano - Aboubakarin Cezali oldugunu hatirlatalim bu arada..
[ Son Düzenleme: 16 Şubat 2017, 12:28:00 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

iyide hepsi deplasman bir tane içerde oynadık pazartesi deplasman pazartesi bizim işimize gelir.
lehimize bir durum bu. Eskiden pzartesileri bize dayarlardı hep iç saha maçları itiraz ettiğimizde renklilere deplasman maçlarını verip
dengelerlerdi sezon sonu baktığında nerdeyse hafta sonu aynı maç yapmışız. itiraz biter eşit verdik
derlerdi. ama biz hep içerde onlar hep dışarda olurdu bize darbe indirirken onlara avantaj sağlarlar
bunun adı eşitleme olurdu. şimdi tersi oluyor sanırım :evillol:

Çevrimdışı tangaz

ben kadroyu beğendim hem lig daha önemli ozzi lige saklanmış olur necip uefa deplasmanları için ideal bir oyuncu...

Çevrimiçi Necmi

Hoca Israil deplasmaninin zor olduğunun farkinda Oyuzden kontrollu oyunu tercih etmis Necip hamlesi ile

Ama Necip yerine Inler olsa daha iyi olur sanki , ne olursa olsun Inler böyle atmosferlere aliskin tecrübeli bir oyuncu , Benfica macinda sonradan oyuna girip ciddi katki sağlamıştı

Ozi kesigi yemis iyi de olmuş biraz akli basina gelsin , Tolgay icin cok önemli bir sınav ve sans bu , ben kadroyu Necip haric olumlu buluyorum :ok:

Beck - Adriano - Aboubakarin Cezali oldugunu hatirlatalim bu arada..
uefa da rotasyonda yapıyor olabilir. :ebebe:

Çevrimdışı benyv-

İnler malesef çok formsuz. Büyük olasılıkla 11'de çıkmaz zaten. Çok ters bir takım karşımızdaki. Necip ve Tolgay oynarsa en azından dirençli oluruz. Kanatlardan gitmeye çalışırız. Gol yememe üzerine oynamamız daha doğru eleme maçlarında.

Çevrimiçi gokhans

sezon başındaki şampiyonlar ligi mücadeleleri daha önemliyken tek bir maçımız pazartesiye alınmadı , en kritik maçlarımızda dahi 3gün sonrasında lig maçına çıktık hep. nezamanki şenol güneş çıkıp avrupa bizim için önemli değil lige ağırlık vericez dedi pat diye ilk maçda gün değiştirdiler. ne o ülke puanınamı ihtiyacınızmı var sayın tff???
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Şubat 2017, 13:37:17
barış şimşek verilmiş.
fenere aydınus gsye halis...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı Gokhan-

Kadro güzel bir de böyle dirençli kadroyla çıkalım bakalım ne olacak.
Oğuzhan formda olmadığı zaman defans anlamında da pek katkısı olmadığı için iki taraftanda kaybediyoruz.
En azından bu şekil de topu hızlı kapar, Quaresma ve Babel ile buluşturursak daha yakışıklı bir oyun oynayabiliriz.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Şubat 2017, 13:40:35
kontraatak oynayacaksak g.inler iyi olur.
çünkü çok iyi uzun top atıyor ileriye, kanattan kanata...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

kontraatak oynayacaksak g.inler iyi olur.
çünkü çok iyi uzun top atıyor ileriye, kanattan kanata...
Katiliyorum :ok: :tabe: :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: