4.Hafta / Beşiktaş - Başakşehirspor
4.Hafta / Beşiktaş - Başakşehirspor

Beşiktaş Forum|4.Hafta / Beşiktaş - Başakşehirspor Skor : Beşiktaş 2-0 Başakşehirspor Tarih : 13.09.2015 Saat :  17:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem: Serkan Çınar Yayın : Lig

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

4.Hafta / Beşiktaş - Başakşehirspor  [Okunma sayısı 66021 defa] 4.Hafta / Beşiktaş - Başakşehirspor

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

2 gelmeseydi durum cidden vahimdi.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

[ Son Düzenleme: 28 Ocak 2017, 02:06:30 Ömer ]

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Eylül 2015, 18:57:41
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
2-0'dan sonraki oyun konsantrasyonu ve işgüzarlık kötü.

Maçın genelinde de sıkıntılar var. Halen kompakt oynayamıyoruz.

Hala süreklilik kazanmış tempo yok. Her devrenin ilk 35 dakikası kopmadan sülklase edersek, ki 7-8. haftalarda kondisyon iyice oturunca olacağını düşünüyorum,

kopukluğa gerek kalmadan çoğu maçı 60 dakikada bitiririz 3-0 yapıp bence.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

[ Son Düzenleme: 28 Ocak 2017, 02:10:47 Ömer ]

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Eylül 2015, 18:59:14
  • Beşiktaş / Bodrum
Eleştirileri yaparız.

Ancak yüzeysel bakarsak şu maş 6-2 bitse kimse nasıl oldu diyemezdi.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı MehmetRKıratlı

Bu takım esas 11'iyle ne yaparsa yapar.Rotasyondan gelen oyuncu bir şey katamaz takıma.
TR kupasına tamamen gençlerle çıkmamız lazım.Şenol Güneş'den böyle bir açıklama bekliyorum.Türkiye Kupasına pafla çıkmalıyız

Çevrimdışı Tolga

Neyse kazandık ama daha katetmemiz gereken çok yol var.

2-0 dan sonra oyundaki savrukluğumuzu ve lakayıtlığımızı gidermemiz şart.

Çevrimdışı fatih e.

olimpiyatta anca bu kadar. yine de mücadele güzeldi  :sevinc

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 14 Kasım 2016, 13:05:40 atalay ]

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Eylül 2015, 19:01:41
  • Beşiktaş / Bodrum
Bu takım esas 11'iyle ne yaparsa yapar.Rotasyondan gelen oyuncu bir şey katamaz takıma.
TR kupasına tamamen gençlerle çıkmamız lazım.Şenol Güneş'den böyle bir açıklama bekliyorum.Türkiye Kupasına pafla çıkmalıyız

Transfer transfer derken sebebin bu olduğunu söylerken neden ısrarla savundunuz o zaman? Bu 3 hafta önce de böyleydi. 3 oyuncu lazım diye yırtındık.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Bu arada Töre'yi beğendim ama Beck harika oynadı :ok:

Çevrimdışı Tolga

Transfer transfer derken sebebin bu olduğunu söylerken neden ısrarla savundunuz o zaman? Bu 3 hafta önce de böyleydi. 3 oyuncu lazım diye yırtındık.
Boşa yırtındık işte.

Çevrimdışı Ensar

Vay arkadaş resmen maç bitsin de tüm olumsuz şeyleri yazalım diye bekliyorsunuz , hiç kimse detaylı birşey yazmıyor iyiler hakkında
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Efe

gomez derim baska bisey demem geldiginde burun bukenler varsi bu mario gomez baska birine benzemez :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı MehmetRKıratlı

Eldeki oyuncuları yetersiz bulmuyorum.Ama onlar da takıma giremeyeceklerini biliyorlar.Hep hazır olmalılar.Türkiye Kupasının getirisi olmadığı için es geçilmesi lazım.Ayrıca takım daha haftada 1 maç yapmasına rağmen diller dışarı çıkmış bir tuhaflık var.

Çevrimdışı Efe

zaten olumsuzluk eki diye bi ek var hemen olumsuz gorulen toplu igne ucu kadar bisey olsa dağ yapıliyor bence galibiyetin tadini cikarin bu takim inanmayanlari fena yaniltacak daha yeni basladik :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı cursedofdragon

maç 1-0 giderken 1-1 olsa varya şuan çok farklı şeyler konuşuyor olurduk kendimizi kandırmayalım.Defans topu bam güm vuruyor özellikle tosic bunlar uyarılması lazım.Maç içinde biraz kompakt oynamamız lazım maç tam bursanın oyununu oynatıyor şenol hoca tamam hücumda iyiyizde defans çok kötü.Bide şu kale önünde artık vurmayı öğrenmemiz lazım o ona veriyor ona veriyor bi vurun 3-0 4-0 yapalım maçı iyice rahatlayalım sonra top çevirin kim ne yapıyorsa yapsın.Halen kat etmemiz gereken çok yol var.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı Tolga

Tabi şu çok önemli.

4 haftada 12 gole ulaştık bu da Şenol Hoca'nın farkını gösteriyor bize.

Yediğimiz gol sayısı da 4 bu arada.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Eylül 2015, 19:10:02
  • Beşiktaş / Bodrum
Eldeki oyuncuları yetersiz bulmuyorum.Ama onlar da takıma giremeyeceklerini biliyorlar.Hep hazır olmalılar.Türkiye Kupasının getirisi olmadığı için es geçilmesi lazım.Ayrıca takım daha haftada 1 maç yapmasına rağmen diller dışarı çıkmış bir tuhaflık var.

Daha oturmadı çünkü. 6. haftadan önce geç açan takımın kondisyonu tam oturmaz. Derbide tam tempo görürüz.

Eldekilere gelirsek, yetersizdi yetersizler. O yüzden ilk yarıyı böyle bir şekilde geçip devre arası mutlaka 2 oyuncu almamız gerek.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Eylül 2015, 19:11:43
  • Beşiktaş / Bodrum
4 maç 12 gol.

Şenol Güneş - Bilic = Cesaret ve özgüven.

Sadece savaşmıyoruz, hücum ediyoruz.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı cursedofdragon

şu şurda dursunda lazım olur :D insan neden 3-0 4-0 olmadı diye üzülüyor ancak yendik.Bilic olsa 2-0 dan sonra skoru korumaya giderdik 3-0 4-0 arıyoruz.Bu şenol hocanın farkı :)

Etiketler: