Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

Kapkarakartal, kahyaoglueren, Samet Ç, Gökhan Kurt, Talisca1903, mellfred, adler, blackeagle35, İsmail Özyurt, underworld, Özmen, enderersoy15, NioHH ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 291351 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Hoca değil ondan ona rağmen Sergen isteyen adamlar var lobilere başlamış zaten biz takımı baştan kuracağız diyoruz adamlar Ghezzal'ı sadece beş dakikalık videoda izledim başka maçını izlemedim diyen adamı geri getirmek istiyorlar niye Beşiktaşlı diye mesela Beşiktaşlı adam Lyon - Beşiktaş maçını izlememiş orada Ghezzal oynamıştı mesela bu adama neredeyse sıfırdan kurulacak bir kadroyu kurma görevini vermeyi düşünüyorlar ve yönetime baskı yapma peşindeler

Dünkü maçı hiç izlememiş mi bu sergenboll diyenler. Rezil bir takım. Hatta merak edip istatistiklerine de baktım oda yerlerde. Millet matruşka zihniyeti dediği zamanda kızıyorlar.

Yazın sergen gelsin tutmazsa şenol güneş yangını yaparız oda 2.1 puan ortalaması yapar. 2024 yazı onunla takım kurar bir sonraki sene kasım ayında arkasına bakmadan kaçar. Sonra yabancı hocaya döneriz falan. Bize reva gördükleri bu mu kısır döngü mü yani?
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

istatistiğin %100 antalyaspor kaynaklı olduğunu söylüyorsun yani? Amartey gedson devam etseydi aynı istatistik oluşurdu diyorsun?
Evet ikinci yarı yine bize bırakacaktı topu bireysel yetenekle birseyler yapacaktık ama yine olmayacaktı mesela dün en fazla ceza sahasina girdiğimiz maçı oynadık tamamen Antalya kaynaklı ayrıca Antalya'nın başında düzgün bir hoca olsaydı ikinci yarı iki tane daha atıp dörtlerdi bizi.
[ Son Düzenleme: 17 Mart 2024, 12:29:42 Samet Ç ]

Çevrimiçi Sefa Kara

Dünkü maçı hiç izlememiş mi bu sergenboll diyenler. Rezil bir takım. Hatta merak edip istatistiklerine de baktım oda yerlerde. Millet matruşka zihniyeti dediği zamanda kızıyorlar.

Yazın sergen gelsin tutmazsa şenol güneş yangını yaparız oda 2.1 puan ortalaması yapar. 2024 yazı onunla takım kurar bir sonraki sene kasım ayında arkasına bakmadan kaçar. Sonra yabancı hocaya döneriz falan. Bize reva gördükleri bu mu kısır döngü mü yani?

Sergen sapıtmış baya  baya.Beni iyi karşılamadılar daha iyi karşılamalarını beklerdim diyor şampiyon yaptı diye kırmı halı yazacaktık herhalde.

Çevrimiçi Samet Demir

Sergen sapıtmış baya  baya.Beni iyi karşılamadılar daha iyi karşılamalarını beklerdim diyor şampiyon yaptı diye kırmı halı yazacaktık herhalde.
Kendince haklı ş harfini görünce tüm buzlarını eritenler sergenide bir zahmet güzel karşılasınlar ama değil mi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Duygulanmamak elde değil.

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Samet Demir

Semih ve Ahmetcan kaplan A milli takımdan çıkarıp ümit milliye yollamışlar... Yatacak yeriniz yok. İkiside 11 oynaması gerek oyuncular. Samet Akaydın var Ahmetcan yok. Rezilsiniz. Hem futboldan anlamıyorsunuz hemde liyakatsizsiniz.

Çevrimiçi gokhans

Semih ve Ahmetcan kaplan A milli takımdan çıkarıp ümit milliye yollamışlar... Yatacak yeriniz yok. İkiside 11 oynaması gerek oyuncular. Samet Akaydın var Ahmetcan yok. Rezilsiniz. Hem futboldan anlamıyorsunuz hemde liyakatsizsiniz.
bylokcunun ödü kopmuştur, 6, 7 ingiliz takımı peşinde, transfer olursa Beşiktaş rahatlar falan diye milli takım kriterinden ingilterede oynayamasın diye almamışlardır. Başkan iftara katılmadı ya aklı sıra intikam alıyor.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi levitate

sol bek yedeği yok 3 aydır 11 çıkan rıdvan'ı almıyor, stoper yedeği yok şl tecrübeli serdar'ı çağırmıyor

valideleriyle bir şey mi yaşadı bu kulüp acaba onun mu yanığı bunlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

sol bek yedeği yok 3 aydır 11 çıkan rıdvan'ı almıyor, stoper yedeği yok şl tecrübeli serdar'ı çağırmıyor

valideleriyle bir şey mi yaşadı bu kulüp acaba onun mu yanığı bunlar
Sol bek yedeği olarak stoper cenk özkaçarı düşünüyor. Ahmetcan şuan ajaxda çok iyi performans gösteriyor onu da kesmiş. Montella da çok sürmeden düzene ayak uydurdu. Birde şu Barış kadar boş topçu izlemedim hayatımda. (Ermenistan maçını hiç unutamıyorum. Tercihleri hep hatalı. Savruk. Kolay kolay yurt dışı yapamaz. Yaparsa da 1-2 seneye geri döner.) Samet akaydın, abdulkadir ömür tercihide çok gereksiz.

Çevrimiçi Necmi

Sol bek yedeği olarak stoper cenk özkaçarı düşünüyor. Ahmetcan şuan ajaxda çok iyi performans gösteriyor onu da kesmiş. Montella da çok sürmeden düzene ayak uydurdu. Birde şu Barış kadar boş topçu izlemedim hayatımda. (Ermenistan maçını hiç unutamıyorum. Tercihleri hep hatalı. Savruk. Kolay kolay yurt dışı yapamaz. Yaparsa da 1-2 seneye geri döner.) Samet akaydın, abdulkadir ömür tercihide çok gereksiz.
tff liste veriyordur o listeden tercih ediyordur kendi başına tercih edince postalıyorlar işde

Çevrimiçi Necmi

bylokcunun ödü kopmuştur, 6, 7 ingiliz takımı peşinde, transfer olursa Beşiktaş rahatlar falan diye milli takım kriterinden ingilterede oynayamasın diye almamışlardır. Başkan iftara katılmadı ya aklı sıra intikam alıyor.
derdi iftar değildir bence, bylok kullananlar bizi pek sevmez

Çevrimiçi Sefa Kara

18 yaşında ki çocuğun hayalleri ile oynayacak kadar acımasız bir bylokcu gerçi adamın akıl hocası ABD'de benzerliği ile onun yolundan gidiyor bylokcu.Hepsinin gs'li olmaları tesadüf olamaz.Bu yapı ile kimse başa cıkamadı çıkamıyor çıkamayacakta öyle gözüküyor.80'lerden beri süre gelen bir yapılanma bu her yere sızmışlar.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

milli takımdan bir şekilde sogutuyorlar insanı.

Çevrimiçi mellfred

beşiktaş’a operasyon çekmek içim girdikleri hallere bak
futbol milli takımından da soğuttu aşağılıklar

Çevrimiçi gokhans

Şenol nefretinin kaynağını sorgulayan genç arkadaşlar vardı.. Biz bunun bin beterini 2002 yılında ilhan mansız ile dünya kupasında yaşadık. Semih gibide değil adam bildiğin prime golcüydü, o dönemdeki Trezeguet, morientes, heskey, kanu gibi baş altı oyuncularla kıyaslıyorduk hatta bana göre hepsinden iyidi. O turnuvada şenol güneş, şimdiki cenk performansının çok daha kötüsüne sahip olan hakan şükür'ü oynatarak çouğu bütün turnuva kulübede çürüttü, adamı son senegal maçında 90artı bilmem kaçda oyuna aldıda orda atarak kurtardı takımı. 3.lük maçında yıldızlaştı ve 2maçda herkese hayran bıraktı kendisini, japonyada müritleri oldu adamın seul'e transfer oldu ciddi paraya..

Çevrimiçi Samet Demir

Rezilsiniz. Yumuşak tepki gösterdiği için Feyyaz hocaya kızan taraftara da ne denir bilmiyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol nefretinin kaynağını sorgulayan genç arkadaşlar vardı.. Biz bunun bin beterini 2002 yılında ilhan mansız ile dünya kupasında yaşadık. Semih gibide değil adam bildiğin prime golcüydü, o dönemdeki Trezeguet, morientes, heskey, kanu gibi baş altı oyuncularla kıyaslıyorduk hatta bana göre hepsinden iyidi. O turnuvada şenol güneş, şimdiki cenk performansının çok daha kötüsüne sahip olan hakan şükür'ü oynatarak çouğu bütün turnuva kulübede çürüttü, adamı son senegal maçında 90artı bilmem kaçda oyuna aldıda orda atarak kurtardı takımı. 3.lük maçında yıldızlaştı ve 2maçda herkese hayran bıraktı kendisini, japonyada müritleri oldu adamın seul'e transfer oldu ciddi paraya..
Öyle deme Şenol hoca bizim canımız ciğerimiz. Kerem A. ve Halil D.nu milli takıma ilk çağıran kişidir kendisi. Düzene çomak sokma derdinde olan birisi değil. Rüzgar nere gemi oraya.

Ayrıca Tff neden Sergen Y. varken montella'yı hoca olarak atadığını şimdi daha iyi anlıyoruz. Sergene yaptıramazlardı bunu.

Yav aklım almıyor ilk 11 düşündüğün 18 yaşında çocuğu nasıl talimatla kampa çağırıp 3 gün sonra geri yollarsın. Ayıp ya. Bu düpedüz ahlaksızlıktır.

Çevrimiçi Sefa Kara

Rezilsiniz. Yumuşak tepki gösterdiği için Feyyaz hocaya kızan taraftara da ne denir bilmiyorum.

niye geri cağırmıyorsunuz oyuncularımızı mert ile semihi.Kibar feyzo.

Bylokcu gidene kadar oyuncu göndermiyoruz neden demiyorsunuz.!!

Çevrimiçi Samet Demir

niye geri cağırmıyorsunuz oyuncularımızı mert ile semihi.Kibar feyzo.

Bylokcu gidene kadar oyuncu göndermiyoruz neden demiyorsunuz.!!
Geri çağırdığımız zamam 3 ay ile 1 sene arası federasyonda yaptırım uygulayabiliyormuş.

Çevrimiçi Samet Demir

Maç Beşiktaş youtube kanalında

Çevrimdışı Unnamed

Çevrimdışı Unnamed

Geri çağırdığımız zamam 3 ay ile 1 sene arası federasyonda yaptırım uygulayabiliyormuş.

Abdülkerim Bardakçı sakat diye geri cağrılmıs 2 gün sonra GS ile maça çıkmıştı ilk 11'de :)

Çevrimiçi gokhans

Maç Beşiktaş youtube kanalında
ghezzal, cenk ve aboubakar niye oynar. Seneye 2side yok, gencecik çocukların var hekimoğlu gibi oynatsanıza yahu!!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: