2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3519117 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi uğur07

Rıdvan Dilmen Ozan Tufan olayının ciddi şekilde gorusuldugunu biliyorum demiş. Valla ben töre ile birebir takas ederdim. Fener tarafida atlar buna. Hatta fırsattan istifade pektemek de veririz. FB maaşlarını ödeyebilir bunların.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi uğur07

Töre bu sene sadece kendi için oynayacak. Devre arası fahiş sözleşme isteyecek vermezsek de renklilerden biriyle imzalayıp ikinci yarı yatacak. O kadar bariz ki bu. 3 sene iyileşmedi. Son sözleşme senesinde iyileşti. Şenol hoca da farkında. İyice iyileşmeden oynatmam diyor. Yani sen sözleşme imzala öyle gel diyor.

Çevrimdışı mrred

“City’nin en tehlikeli oyuncusu kim mi? Tabii ki Ederson. Şaka yapmıyorum. Çünkü o çocuk geriden ön tarafa yığınla top gönderdi ve tek bir hata bile yapmadı. Savunmayla beraber belki de toplam 50 tane top göndermiştir. Hepsi yerini buldu. Bizim presimizi tamamen onunla kırdılar.” Maurizio Sarri
Neden Libero Kaleci transferine ihtiyacımız var işte bu yüzden
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

Rıdvan Dilmen Ozan Tufan olayının ciddi şekilde gorusuldugunu biliyorum demiş. Valla ben töre ile birebir takas ederdim. Fener tarafida atlar buna. Hatta fırsattan istifade pektemek de veririz. FB maaşlarını ödeyebilir bunların.

Stoper ve sagbek de oynayabiliyor bu dombili
Bunu iyice bi saunaya sokacan zayiflasin zargana gibi olsun hem toksitlerini de atar ter yoluyla
Sonra mertenzin havuzuna atacan
Gelsin oynasin

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Başkan tatilde diyorlar

Beşiktaş başkanı Beşiktaş a inleyen nağmeler yollayan fb li bir şahısla sarmaş dolaş ağzı kulaklarında poz veriyor biz de hala transfer yaparlar mı takım düzelir mi diye tırmalıyoruz... yd den sonra bir başkanımızı daha fb ye transfer edeceğiz gibi görünüyor.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Beşiktaş, Liverpool kalecisi Karius için görüşmelerini sürdürüyor, 25 yaşındaki kalecinin ayrılmasına Klopp onay verdi. (Mirror)

Tolga nın yabancı şube

Ama bu adam daha net  :D

Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

aslında herkesin yanıldığı bu on numara gelse ne olacak bizim sorunumuz on numara değil
biz topu oraya getiremiyoruzki kim olursa olsun yarın taraftarın söyleyeceği belli bu adamda iş  yok orta sahada top dağıtmıyor
orta sahaya gelmiyor ama kimse demeyecek onun işi orta saha değil orda sekiz çalışmalı
taliscaya bunu yaptılar kim gelirse yapacaklar çünkü bizim merkez işlemiyor merkez işlese bizim on numaraya ihtiyacımız olmaz
saplantı oldu insanlarda bizim gezen bir forvet hattımız var sen yeterki topu oraya getir onlar işini yapar.
bizim sorunumuz sekizde şimdide öyleydi geçen senede öyleydi ondan önceki senede öyleydi. sekiz bölgesi çalışmadığı için önde oynayan bütün oyuncular çöp muamelesi görüyor akşam maçta sekizden bir tane düzgün top geldi ileri hatta penaltı oldu
bir senedir konuşuyorum negredoya asist yapılmıyor diye alın işde iki maç iki net asist gol oldu
bu adam kötü değil üç tane kaçırsa iki tane sokar ama hangi maç 5 asist yapıldıki ortalara kafa vurmasını seken topları yakalamasını bekleyip
bu adam kötü dendi.
girdiğimiz pozisyonlara bakın korner atışı pozisyon değildir onun dışında girilen pozisyonmu var olanı attık yada penaltı aldık
her zaman bu kadar şanslı olmayız babel oyunda hiç yoktu negredo yerine onun çıkması gerekirdi negredo sahanın her yerinde iyiydi
mücadele etti saygı duyuyorum onur mücadelesi veriyor
lens tahtaya ilk yazılır quaresma kötüde oynasaki bu akşam kötünün üzerinde kötüydü adam isterse gol attırıyor
özellikle soldan içeri doğru kestiği trivella ortaları çok tehlikeli oluyor oma sorumsuz onun sayesinde maçda alırız maçda veririz
mayın gibi kime patlayacağı belli olmuyor iki asist yaptı ama bütün ortaları dışarıya attı açtığı ortayla tek vuruş gol yapma ihtimali çok düşük
göbekte oyuncular çoğalmış topu arkaya kimsenin olmadığı yere atıyor en az üç tane sayarım
negredo çok yavaş diyorlar gomez çokmu hızlıydı negredodan bir tık bile hızlı değildi ama takım ona çalışıyordu
negredo rahatlamış artık beklenti yok ve kendisininde bir beklentisi yok ipler koptu sadece sahada dürüstçe mücadelesini veriyor
kazandığını hak etmeye çalışıyor o nedenle telaş yok sakin oynuyor sonuçta alıyor onu yakan bülentti
gene golü attı ve çıkarttı hoca oyundan
şu yavaş işinide neden söylerler anlamıyorum biz kontratak takımı değilizki bize hızlı forvet lazım olsun bize lazım olan vuruşu düzgün forvet
gomez gibi love gibi negredo gibi ama işde pozisyona sokamazsan bir şey yapamaz böyle forvetler gomezde olsa bu takımda yapamazdı
biz adamlara topu getiremiyoruz. gomez zamanında maç başı 8-10 pozisyonumuz olurdu şimdi 2 pozisyon olursa
şanslıyız. negredo iki maçtada bizi ipten aldı bu erzurum maçı üç puan o kadar değerliydiki biz şampiyonluğu
böyle maçlarda bıraktığımız puanlarla veriyoruz.
bu arada liderliğimiz hayırlı olsun tabi başak 2 farklı kazanırsa bırakırız ama şu an lideriz.
Dün Quaresmanin pasında önce top daha Q7 ye gelmeden kosuyu atmaya başlamıştı 10-15 metre depar attı

Ağır diyoruz da çok ağır değil sanki baya iyi koşu atti
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mrred

Transferde adı geçen Liverpool kalecisi Karius libero kaleci özelliklerine sahip bir kaleci mi ? @atalay
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Karius alınırsa büyük iş.
[ Son Düzenleme: 20 Ağustos 2018, 13:51:49 Erdem Ayaz ]

Çevrimiçi Samet Ç

1.90 m boyundaki Alman kaleci Karius, geçtiğimiz sezon Liverpool formasıyla forma giydiği 33 maçın 16'sında kalesini gole kapattı. (31 gol yedi)

Çevrimdışı kartal190321

Bir örnek vereyim stadda kaza oldu bu kazayı olduktan 5 dakika sonra öğrendik ama kimseye açıklamadık bunlar 15 gün sonra öğrendi anında haber yaptı. Beşiktaşın adını kullanıyorsan menfaatlerini gözeteceksin Beşiktaşa zarar verecek bir bilgiyi haberciyim ben diye haber yapmayacaksın bunun gibi bir sürü örnek veiririm. Başkan röportaj vermiş bize ne biz başkana göremi haraket ediyoruz o siteyi başkan nedeniylemi yasakladık yaptıkları dağ oldu. Metin sporx e röportaj verdi diye sarılalımmı o fener gayri resmi yayın organına Başkan yanlış yapar metin yanlış yapar ama onlar yapıyor diye biz yapmak zorunda değiliz. Bizim için Beşiktaşın menfaatleri önde gelir yoksa üç kuruş gelir kazanacağım diye Beşiktaşı zarara uğratacak bilgiyi yaymak değil. Bizimde haber sitemiz var bize hiç bilgi gelmiyormu stad zamanı her bildiğimizi yazsak olay olurduk. Amaç menfaatse her şeyi yaparsın onlar için doğru olabilir ama benim için doğru değil bunlara hit verip daha fazla kazandırmamak için engelledim burda kazandıkça azarlar neden daha fazla kazandırmak isteyelim bir büyük siteden başka bir siteye link gitmesi çok değerlidir. aynı ölçüde linki paylaşan siteye zarardır. Burda link paylaşımı onları ihya ederken kendimize zarar veriyoruz bunu Beşiktaş için yaparız seve seve ama menfaatciler için neden yapalım. adı biliniyor merak eden takip eder ben  takip etmeyin demem belki 5 yıl olmuşdur ben o siteye girmeyeli girenede bir şey demem ama burda isminin geçmesini de istemem Beşiktaşa hizmet edeceksen edersin bunu para kazanmak için yapıyorsan orda duracaksın. YD yıllarca bunun gibiler yüzünden kaldı başımızda şu yönetime yaptığı muhalefeti bir kez olsun yd ye yaptımı. Burda Beşiktaşa düşmanlık yaptığını düşündüğümüz hiç kimsenin adının geçmesini istemeyiz bundada yanlış görmüyoruz.

yıldırım demirören çıldırt bizi başkan  diyen eleştirmeyen sorgulamayan  yaptıgı herşeyi doğru kabul eden taraftar  yüzünden yıllarca kaldı, aynı şeyler şuan fikret orman içinde yapılıyor bam bam bam  vizyon uzak doğu sezon öncesi maçları  yetim hakkı  bizde transfer bitmez 365 gün aktif transfer   hani nerde  ,  eleştirince  hemen hop orda dur    stat yaptı  2 sezon şampiyon oldu futbolcu satıyor  evet yaptı  bunları  ne yani  bunları yaptı diye minnet mi duyacaz hatalarını görmeyecekmiyiz  yaptıgı herşeyi sorgusuz sualsiz  doğrumu kabul edecez

koskoca beşiktaş camiası bir tane başkan çıkaramayacak  gibi   fikret ormana muhtaç gibi  yansıtılıyor, yıldırım demirörenin verdiği agır tahribat  kulübü  batma noktasına getirmesi  gittiğinden  sonra anlaşıldı, umarım aynı şeyler  fikret  orman içinde söylenmez

sen burda yasaklıyacan yasaklı diyecen  ama  başkan yönetim içli dışlı  olacak,
 senin yasaklaman pek kaale alınmaz  ama yönetim yasaklarsa  epey ses  getirir, renkli basın diyoruz   hocanın  başkanın aleyhine  haber yapanlar diyoruz  tepki gösteriyoruz  ama bir bakıyoruz ki   yönetim  içli dışlı  kamplara davet  fotolarda içli dışlı  yemek  davetleri  hangisi doğru  peki 

Beşiktaşa  zarar verecek şey yapıyorsa  taraftardan önce yönetim tepki  koyacak,  yönetimin  görevi  Beşiktaşa zarar verenlere  engel olmaktır, taraftar taraftarıgını bilecekse   yönetimde yönetimliğini bilecek  öyle taraftara  çıkışmakla olmaz  bu işler
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı mylife1903

yıldırım demirören çıldırt bizi başkan  diyen eleştirmeyen sorgulamayan  yaptıgı herşeyi doğru kabul eden taraftar  yüzünden yıllarca kaldı, aynı şeyler şuan fikret orman içinde yapılıyor bam bam bam  vizyon uzak doğu sezon öncesi maçları  yetim hakkı  bizde transfer bitmez 365 gün aktif transfer   hani nerde  ,  eleştirince  hemen hop orda dur    stat yaptı  2 sezon şampiyon oldu futbolcu satıyor  evet yaptı  bunları  ne yani  bunları yaptı diye minnet mi duyacaz hatalarını görmeyecekmiyiz  yaptıgı herşeyi sorgusuz sualsiz  doğrumu kabul edecez

koskoca beşiktaş camiası bir tane başkan çıkaramayacak  gibi   fikret ormana muhtaç gibi  yansıtılıyor, yıldırım demirörenin verdiği agır tahribat  kulübü  batma noktasına getirmesi  gittiğinden  sonra anlaşıldı, umarım aynı şeyler  fikret  orman içinde söylenmez

sen burda yasaklıyacan yasaklı diyecen  ama  başkan yönetim içli dışlı  olacak,
 senin yasaklaman pek kaale alınmaz  ama yönetim yasaklarsa  epey ses  getirir, renkli basın diyoruz   hocanın  başkanın aleyhine  haber yapanlar diyoruz  tepki gösteriyoruz  ama bir bakıyoruz ki   yönetim  içli dışlı  kamplara davet  fotolarda içli dışlı  yemek  davetleri  hangisi doğru  peki 

Beşiktaşa  zarar verecek şey yapıyorsa  taraftardan önce yönetim tepki  koyacak,  yönetimin  görevi  Beşiktaşa zarar verenlere  engel olmaktır, taraftar taraftarıgını bilecekse   yönetimde yönetimliğini bilecek  öyle taraftara  çıkışmakla olmaz  bu işler
:evillol:
Yaa sen cok sinirlisin seni kartalyuvasina alalim soyle, biraz urun al, taraftarligini yap, basimizdakileri de elestirme, hem fokret orman giderse kim geleceyeahh

Çevrimdışı celiker1

Geri pas kuralı çıkmasaymış şimdi Tolga'yı 30 milyon euro'ya gönderecek klüp bakıyorduk  :biggrinking:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Kaleci alınması şu yüzden gerekli
Rekabet olması için
Tolga kötü olduğu için değil tolga iyi bi kaleci ona hala güveniyorum ama o mevkide rekabet olmalı.

Çevrimdışı mrred

Stoper ve sagbek de oynayabiliyor bu dombili
Bunu iyice bi saunaya sokacan zayiflasin zargana gibi olsun hem toksitlerini de atar ter yoluyla
Sonra mertenzin havuzuna atacan
Gelsin oynasin
:D
The great gig in the sky

Çevrimdışı kartal190321

:evillol:
Yaa sen cok sinirlisin seni kartalyuvasina alalim soyle, biraz urun al, taraftarligini yap, basimizdakileri de elestirme, hem fokret orman giderse kim geleceyeahh

eleştirilmediği  için bu haldeyiz ya, ülke uçurumun kıyısında  battı batacak  ama hala allah gibi tapıyorlar yaptıgı  herşeyi  kayıtsız şartsız  doğru kabul edip savunuyorlar  eleştirenleride  düşman görüyorlar, yıldırım demirörenin  yaptıgı şeyler  gittiğinden sonra anlaşıldı, aziz yıldırım gidince   o tozpembe  herşey güllük gülistanlık  denilen fb  nin ne durumda oldugu anlaşıldı, ünal aysalın yaptıkları gidince anlaşıldı  5 m  denilen drogbanın aslında  10  12  arası aldıgı anlaşıldı, aynısını yaşamayalım  istiyoruz  yanlışlar  eleştirilsin  eleştirmekten zarar gelmez,  ama öyle bir kesim var ki hemen çıkıyorlar   stat yaptı   2 şampiyonluk şampiyonlar ligi başarısı  futbolcu satışı sponsorluk geliri,

bende  diyorum ki en çok  futbolcu satan kulübüz, en pahalı forma  bizde  en çok forma satan biziz, sponsorluk gelirleri en fazla olan kulübüz, şampiyonlar geliri  tribün geliri, bunlarda  birinci sıradaysak, neden  personel parası   futbolcu ücretleri ödenemiyor  kalkıp kredi çekiliyor, herşey şeffaf ya  herşeyi tozpembe gösteriyorlar ama öyle değilmiş işte  nereye gidiyor  bu paralar  neden  herşey gizli kapaklı, demirören  dönemini tekrar yaşamak istemiyorum  kendi adıma    1 sene  şampiyon olamadık diye  bu kadar gerileyeceksek vay halimize  ne oldu vizyonumuza   1 senelik başarısızlık bu kadar  geri götürdüyse  bitmişiz  haberimiz yok  :alala:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı onurturan

Galatasaray maçından önce görüşseymiş ya mallar.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hangimiz bazen transferde biraz geç kalmıyoruz ki..

Çevrimdışı mrred

Ozan Tufan kullanışlı bir oyuncu orta sahaya dinamizm katar top kapma özelliği ve alan paylaşımında bence gayet yeterli üstüne top sürme yeteneği de var ve yaşı da genç umarım olur.
The great gig in the sky

Çevrimdışı onurturan

Değilmiş..
Ozan mı değilmiş?
Yoksa ozandan başkası mı değilmiş?

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Beşiktaş, Ozan Tufan için Fenerbahçe'ye para+futbolcu teklif etti, transfer görüşmeleri başladı...
(Hürriyet)

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Ozan Tufanı isterim Şenol Hoca elini sürdümmü iş farklı boyut kazanır.

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş yönetimi trabzonda deniyor.

Sosa + Burak içinmiş.

Gökhan Töre takasta kullanılacakmış.

Çevrimiçi underworld

Ozan, sosa, Burak noluyoruz yavv!

Etiketler: