Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5069799 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

kedi yolları konmağa başlandı  :D drenaj sistemlerini yapmağa başlıycaz 5 ocak gibi diyor :D

:kop:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı cursedofdragon

kedi yolları konmağa başlandı  :D drenaj sistemlerini yapmağa başlıycaz 5 ocak gibi diyor :D

gayet güzel konuşuyor :D  :evillol:

Çevrimdışı Mehmet92

Bu yaz ne konseri var ki stadda ya,daha biz girmeden konserci tayfa girerse çatıya çıkarım elimde bıçakla

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı zübeyir çakmakçı

ya bu başkanım konuşmasına hastayımm bakmaaaa.yapmaaaa..  felaket adam  ya   :D :D :D :D

Çevrimdışı Efe

ya bu başkanım konuşmasına hastayımm bakmaaaa.yapmaaaa..  felaket adam  ya   :D :D :D :D
bende sadece onun için seyrediyorum kesin bi yerde diyor yapmaa etmee  :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

bende sadece onun için seyrediyorum kesin bi yerde diyor yapmaa etmee  :icool:

harbiden yaaa.. bildiğin  kahvede sohbet ediyo relax adam yaa   :D 

Çevrimdışı beşiktaşk

Cidden bu adama helal olsun işini layıkıyla yerine getiren bizler gelip geçiciyiz babamızın malı değil Beşiktaş değil koca yürekli doğuştan beşitaş lı bi adam. O yüzden daha çok seviyorum

Çevrimdışı Gonzo

@onurturan Teşekkürler, tribün şeklinin akustiğe etkisi olumlu olur muhtemelen; buradakiler de stad kutu gibi olduğu için öyle düşünüyordur ama arkadaki boşluklar yüzünden sesin dağılması kaçınılmaz.. Deniz seviyesi mevzu da kulağa mantıksız gelmiyor; sonuçta öyle bir şey zorunluluk yüzünden yapılmış olmalı başka açıklaması olamaz, tekrar teşekkürler.

Cidden bu adama helal olsun işini layıkıyla yerine getiren bizler gelip geçiciyiz babamızın malı değil Beşiktaş değil koca yürekli doğuştan beşitaş lı bi adam. O yüzden daha çok seviyorum

hataları olmasına rağmen  bu kadar  yaptığı güzel işi  pas geçip başkasını seçerlerse birdahaki seçimde yazıklar olsun bu millete.

Çevrimdışı Efe

hataları olmasına rağmen  bu kadar  yaptığı güzel işi  pas geçip başkasını seçerlerse birdahaki seçimde yazıklar olsun bu millete.
O iş olmaz stadı 19.03 te açıp şampiyonluk kupasını kaldırınca tek aday girer seçime ancak şampiyonluk gelmezse bir çok aday karşına dikilecektir
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

hibrit zaten sezon sonlarında değişiyor konserlerde yazın bence koruma sistemi falan olmaz
Her zaman  söylüyoruz ya bilgi  sahibi olmadan fikir  sahibi olunmaz diye.

O iş olmaz stadı 19.03 te açıp şampiyonluk kupasını kaldırınca tek aday girer seçime ancak şampiyonluk gelmezse bir çok aday karşına dikilecektir

inşallah hem stadı açıp hemde şampiyon olucaz  :)

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

zaten stata geçmek her şeyden önemli olduğu için hibrit yapılmıyor ama hibrite geçilmeden yapılacak konser de küçük de olsa maddi katkı sağlayacak ve çime zarar gelmeyecek bakım masrafı felan olmayacak bu da küçük bir ayrıntı işte her şeye neden bu kadar takılıyorsunuz ki
@TayfurU  konserlerden gelecek para öyle  üçotuz  para  değil abi.Bayağı bayağı  çok  ciddi  para.Lafım sana değil  bilgi  sahibi olmadan yapılan işe  sallayanlara.

Çevrimdışı beşiktaşk

Kendisi bir daha başkanliga aday olacak misiniz sorusuna daha karar vermedim diye yanıt verdi. Evet bir çok yanlışı var yeri gelince söylüyorum ve dile getiriliyor fakat şuan fikret orman dan memnun olmayan adamın kafasını anlamıyorum. Çarşı olayı falan filan tamam hepsine eyvallah ama Beşiktaş çok zor bir dönemden geçiyor hala sıkıntılar bitmiş değil yapacağı yanlış hamleler bizi daha çok gerilere goturecek. Stad bitince bi kitap yazicam orada herşeyi anlaticam demişti bence ondan sonra konuşmak daha önemli. Çünkü bilmediğimiz çok şey olduğuna inanıyorum.  Emin olun serdar Adalı gelseydi ne stad ne başka bir şey kendi populeritesini arttırır bizi batırıp giderdi. Süleyman ağabey 'in yanında büyüdük demesi bile herşeyi anlatıyor. Süleyman seba yanında tutuyorsa vardır bi bildiği. Rahmetli iyi adamdı. Nur içinde yatsın.

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimdışı ahmetx

Bu fotoğraftaki rakamlar doğru mu o zaman kapasite konusunda
doğru ,ben hazırladım o görseli :-)
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı cadavra

Yalniz bayan spiker iyi sıkıştirdi baskani hea pek gorulmedi ama dedi cati kaldirma islemi bittikten 45 gun sonra oynanir duzeye gelir die aciklamaniz varmis ve o sure gecti baskan biraz afalladi.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ahmetx

@ahmetx abi senmisin bu ?

Kapasite 43.447 yazıyor :naughty: :naughty:
ben değilim ama görsel bana ait twittera koymuştum. :-D
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Kadir G.

@onurturan Teşekkürler, tribün şeklinin akustiğe etkisi olumlu olur muhtemelen; buradakiler de stad kutu gibi olduğu için öyle düşünüyordur ama arkadaki boşluklar yüzünden sesin dağılması kaçınılmaz.. Deniz seviyesi mevzu da kulağa mantıksız gelmiyor; sonuçta öyle bir şey zorunluluk yüzünden yapılmış olmalı başka açıklaması olamaz, tekrar teşekkürler.

Boşluklar olması gereken şeyler yoksa 43 bin kişinin sesi çıkacak yer bulamayıp birbirine karışarak kuru ve rahatsız edici gürültüden başka bir şey oluşturmayacaktı.

Çevrimdışı ekesicil

[ Son Düzenleme: 02 Ocak 2016, 03:56:55 Necmi ]

Çevrimdışı Kadir G.

Yalnız 19 unda açacağımız kesinleşirse son bir haftayı nasıl geçiririz bilemiyorum aşırı heyecanlı olacak.

Çevrimdışı Efe

2 kelimesinden 1 i stada dönmemiz lazım kafayı stada dönmekle bozmuş durumda psikolojik olarak stad adamı yemiş bitirmiş rulo mulo neyse serilsin 19.03 te geçelim başkan kafayı yiyecek yoksa stadla :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

aynen öyle ama benim anlamadığım  rulo çim 2 günde nasıl yere sabitleniyor ben onu anlayamıyorum...
Sabitlenmiyor ki zaten, parke taşları gibi düşün .

Çevrimdışı beşiktaşk

Afam stad benim evim diyor artık siz düşünün.bence stad a nisan gibi gecicez  az önce sesli güldüm piyanoda çok tuş var hızlı hızlı basmamiz gerekiyor parmak yetmiyor diyince :))