2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor
2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Beşiktaş Forum|2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor Skor : Beşiktaş 1-2 Trabzonspor Tarih : 22.08.2015 Saat : 21:45 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem: Ali Palabıyık Yayın : Lig TV

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor  [Okunma sayısı 130239 defa] 2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ben bencillikten bahsetmiyorum zaten bu displinsizlikten bahsediyorum. Hakem seni uyarmış yapma diye göre göre yapmışsın attırmışsın kendini.

Oyunu tartışılır Töre'den kötü değidi Töre'ye göre baya baya hareketliydi hatta ama efektif değildi ama bizim için kıstas şu yaptığı.

İstediği kadar iyi oynasın şunu yaptığı zaman o oyunun hiçbir anlamı kalmıyor çünkü sayısal olarak eksik duruma düşüp kaybediyoruz maçı.
Bugun zaten takim olarakta iyi degildik , Trabzon bizi cok iyi analiz etmis cok iyi kapandilar pozisyon bulmakta zorlandik q7 atilmasa bile bu maci alamazdik..
Son 20 dakika zaten bittik kondisyon olarak..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Çağrı

Bugun zaten takim olarakta iyi degildik , Trabzon bizi cok iyi analiz etmis cok iyi kapandilar pozisyon bulmakta zorlandik q7 atilmasa bile bu maci alamazdik..

Bu maçı bu yedek kulübesiyle kazanmak çok zor zaten hepimiz yanıldık. Trabzon bizden daha iyi diye değil daha sert diye.

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Onur Küçük

Yunus Emre madem bu takımın kondisyonu bitikti ve Quaresma da bunun farkındaydı ne diye kırmızı kartı gördü, takım arkadaşlarına ihanet etti? Bunun açıklaması , bahanesi yok .

Çevrimdışı Tolga

Bu maçta Sosa oynamazsa Atiba-Necip önlerinde Oğuzhan ile başlayabilir Şenol Hoca.

Mbia-Okay ikilisi bence fena bir ikili değil.

Geçen sezon ki iki Ts maçını kazanmamızın en büyük sebebi orta sahamızın sert ve dirençli olmasıydı.

Atiba-Oğuzhan önlerinde Sosa ya da Quaresma bence yumuşak kalır.
:s20:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Yunus Emre madem bu takımın kondisyonu bitikti ve Quaresma da bunun farkındaydı ne diye kırmızı kartı gördü, takım arkadaşlarına ihanet etti? Bunun açıklaması , bahanesi yok .
Abi bunun aciklamasini daha onceki yorumumda yazdim
1.ci kartinin savunulacak yani yok hatali..
Ama 2.ci kartinin bilerek ve bencillik yuzunden oldugunu düşünmüyorum , Bu tip pozisyonlarda Hakemler düdüğünü çalmadan hizli bir sekilde baslatiyor oyunu bir cok futbolcu hakemlerde GENELDE oyunu durdurup tekrar baslatiyor ve uyariyor cok nadir Kart gosteriyorlar bu Tip pozisyonlarda oyuzden Ihanet kelimesi agir olur..
Bilerek yaptigini düşünmüyorum.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Ben bir insana 5 kez şans vermem. Ki para vermediği halde vermem bana zararo dokunur beni atalete iter diye.

Para veriyor olsam asla asla vermem. Biz Quaresma'ya 2. şansı verdik yine aynısını yaptı. Şimdi özür dileyecek telafi edeceğim diyecek yine pişman olmuş bakın artık yapmaz diyenler baya baya çıkacak göreceğiz.

Bir sonraki kırmızı da yaptığı faul sonrası topu şutlaması sonucunda olacak iddaa ediyorum o zaman artık nasıl savunulur bilmiyorum.

Eskiden Quaresma yapıyor Almeida sokamıyor şimdi Quaresma atıldı ama Töre kötü. Bunun sonu yok.

Ben özür dilemesini de beklemiyorum. Özür dilemesi için öncelikle hatalı olduğunu kabullenmesi lazım. Kırmızı kartın ardından alkışlayan taraftar olduğu sürece böyle birşey söz konusu değil.

50 kere yazdık Quaresma takımın altına koyulmuş dinamittir diye. O zamanki başarısızlıklar için nasılki Üzülmez, Sivok, Holosko vs suçluyorsanız şimdi de olası başarısızlıkta Şenol Güneş'i Veli'yi Sosa'yı Töre'yi suçlayıp Q7'ye toz kondurmayacaksınız.

Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı talha

Abi bunun aciklamasini daha onceki yorumumda yazdim
1.ci kartinin savunulacak yani yok hatali..
Ama 2.ci kartinin bilerek ve bencillik yuzunden oldugunu düşünmüyorum , Bu tip pozisyonlarda Hakemler düdüğünü çalmadan hizli bir sekilde baslatiyor oyunu bir cok futbolcu hakemlerde GENELDE oyunu durdurup tekrar baslatiyor ve uyariyor cok nadir Kart gosteriyorlar bu Tip pozisyonlarda oyuzden Ihanet kelimesi agir olur..
Bilerek yaptigini düşünmüyorum.

Adam eliyle gösteriyor berkle diye. 9 15'i sayarken atıyor adam. Nasıl bilerek olmuyor bu? Acemi mi bu adam düdüğü bekle demenin ne olduğunu bilmeyecek?
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

:s20:
Devre sonunda Tore - Sosa değişikliği lazim demistim , Sosa defansta yapan bi futbolcu , Orta sahada direnci artirirdi en azindan ayrica Torenin hatalarindan sacma sapan gollerde yemezdik..

Çevrimdışı sallapati

Devre arasinda yaziklarim
Sosa - Tore degiskligi
Serdar - Motta degsikligi Beck sola serdar saga..
Ilerleyen dakikalarda da Gomez..
Necip yerine sosa girmeliydi , Sosa fizik gucu yuksek bir oyuncu takim savunmasına yardim ediyor hem orta saha direncini artirirdi hemde Atak baslatirdi ama Sosayi almadi ve necipi aldi hoca...
Tore ciksaydi Su 2 golude yemezdik..
1.ci Gol Torenin atamadigi Gol donen top kalemizde golu gorduk Ersaninda muthis katkisiyla.
2.ci Goldede zaten rakibe Asist yapti..

Çevrimdışı legendmaster

Ben bir insana 5 kez şans vermem. Ki para vermediği halde vermem bana zararo dokunur beni atalete iter diye.

Para veriyor olsam asla asla vermem. Biz Quaresma'ya 2. şansı verdik yine aynısını yaptı. Şimdi özür dileyecek telafi edeceğim diyecek yine pişman olmuş bakın artık yapmaz diyenler baya baya çıkacak göreceğiz.

Bir sonraki kırmızı da yaptığı faul sonrası topu şutlaması sonucunda olacak iddaa ediyorum o zaman artık nasıl savunulur bilmiyorum.

Eskiden Quaresma yapıyor Almeida sokamıyor şimdi Quaresma atıldı ama Töre kötü. Bunun sonu yok.
bu adamda ciddi sorunlar var sadece kart gördüğü pozisyonlar değil kişilik bozukluğu olabilir bir şeyi yapamayınca kendini kaybediyor kontrol edemiyor kesinlikle psikolojik tekrar bu takıma bulaştırılmamalıydı
[ Son Düzenleme: 23 Ağustos 2015, 02:21:18 legendmaster ]

Çevrimdışı Scout

Q7 Takımı Satmamıştır Gökhana Topu Atmak İstemiştir @Yunus Emre Dökmeci
Pika Pika

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Yunusemre alirıza

siz neyi savunuyosunuz yaptıgınız cok yakışıksız Qauresmanın yaptıgının savunalacak bi tarafı yok.

aynı hareketi OLCAY yapsa burada 1 milyon tane yazı yazardın.

1 - 1 yakalamısız tam saldırıp 3 puanı almak için böylesine sorumsuzca kırmızı kartmı yenilir.

fikirlerin sahibi olun arkadaşlar kölesi değil..

Bakin bunun hicbir izahi yok , Dokunacaksin sadece..
6 yasinda Alt yapıdan bir cocugu koysan atar su Golü...

Çevrimdışı legendmaster

quaresmanın disiplinsiz davranışlarının altında psikolojik sorunlar var 2. sarı kartında hakem burnunun dibinde düdüğü gösteriyor quaresma düdükten alakasız topu oyuna sokuyor burada dikkat eksikliği var bunun sebebi psikolojik

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Tore ciksaydi Su 2 golude yemezdik..
1.ci Gol Torenin atamadigi Gol donen top kalemizde golu gorduk Ersaninda muthis katkisiyla.
2.ci Goldede zaten rakibe Asist yapti..

Eksik yazmışsın. Kırmızı kart pozisyonunda Töre boş bölgeye koşu yapıp Quaresma'ya "At, at" işareti yaparak topa düdükten önce vurmasına sebep olmuştur.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Scout

Eksik yazmışsın. Kırmızı kart pozisyonunda Töre boş bölgeye koşu yapıp Quaresma'ya "At, at" işareti yaparak topa düdükten önce vurmasına sebep olmuştur.
Evet Katılıyorum
Pika Pika

Q7 Takımı Satmamıştır Gökhana Topu Atmak İstemiştir @Yunus Emre Dökmeci
Bunu diyorum iste Macin heyecani ile unutup oyunu hizli baslatmak istemis olabilir , Bir cok futbolcu yapiyor bunu Hemen oyunu baslatmak için ben bu pozisyonda Cok elestirmem oyuzden..
Bu tip durumlarda hakemler GENELDE oyunu durdurup atisi tekrarlatir ve uyarir cok nadir Kart gösterirler , Her ligi izlerim genelde boyle cok az kart gösteriliyor bu tip pozisyonlarda..

Çevrimdışı legendmaster

güzel ironi  :)

Çevrimdışı Çağrı

Pozisyon bu derece basit değil.

Kesinlikle büyük hata yaptı tek vuruşta içeri atacaktı o topu ancal öyle bir caps ki bu sanki top ayağında da vurmuyormuş gibi.

Baya hızlı ve yatay gelen bir topa tek vuruş yapmak durumundaydı burada. Kontrol etmeye kalkınca içine etti.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Atamadı yahu işte dokunamadı belki top sertti kontrol edip tıklıyım dedi kendi kontrolünü kaybetti akşamdan beri vık vık aynı şey.

Törede kötü oynadı Quaresmada Trabzon ortsahada hareket alanı bırakmadı maçı aldı ne mazaretlere sıgınıp durursunuz.

Çevrimdışı Çağrı

Bunu diyorum iste Macin heyecani ile unutup oyunu hizli baslatmak istemis olabilir , Bir cok futbolcu yapiyor bunu Hemen oyunu baslatmak için ben bu pozisyonda Cok elestirmem oyuzden..
Bu tip durumlarda hakemler GENELDE oyunu durdurup atisi tekrarlatir ve uyarir cok nadir Kart gösterirler , Her ligi izlerim genelde boyle cok az kart gösteriliyor bu tip pozisyonlarda..

Hakem uyarmazsa dediğin olur. Hakem uyarırsa çıkarır verir kartı ben uyardım diye.

Oyun heyecanı ile sadece 1 saniye önceki uyarıyı mı unutacak oyuncu? 1 saniye olmuş sadece.

Neyse daha fazla konuşmaya gerek yok bundan sonrası Şenol Güneş'in disiplin anlayışı.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Atamadı yahu işte dokunamadı belki top sertti kontrol edip tıklıyım dedi kendi kontrolünü kaybetti akşamdan beri vık vık aynı şey.

Törede kötü oynadı Quaresmada Trabzon ortsahada hareket alanı bırakmadı maçı aldı ne mazaretlere sıgınıp durursunuz.
Mazeret degilki @ONUR KOLCU gelisine dokunacakti sadece..
Ama suna katılıyorum Takim olarak iyi değildik bugun , Ts bizi iyi analiz etmis , Iyi kapandilar ve orta sahada ustunluk sagladilar su maci almamiz gercekten cok düşük ihtimaldi..

Çevrimdışı atalay

Pozisyon bu derece basit değil.

Kesinlikle büyük hata yaptı tek vuruşta içeri atacaktı o topu ancal öyle bir caps ki bu sanki top ayağında da vurmuyormuş gibi.

Baya hızlı ve yatay gelen bir topa tek vuruş yapmak durumundaydı burada. Kontrol etmeye kalkınca içine etti.

O pozisyonda ayağının iç kısmı ile topu aşağı eğdirmek kolay iş değil. Genelde üstten auta vurursun.

Yada ayağının tabanı ile garip vuruş denemen lazım. Tekte bitirmeliydi lakin bu zoru basit gösterecek bir beceri işi. (Vuruş becerisi)

Net bir tercih hatası. Futbol oynamayan bilmez.
[ Son Düzenleme: 23 Ağustos 2015, 02:35:53 atalay ]

Çevrimdışı legendmaster

içeride bütün takımlar ts gibi oynayacak dışarıda böyle oynamadıkları için daha rahat kazanıyoruz şenol güneş buna çare bulmalı bilic bulamadı gitti

Etiketler: