2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor
2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Beşiktaş Forum|2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor Skor : Beşiktaş 1-2 Trabzonspor Tarih : 22.08.2015 Saat : 21:45 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem: Ali Palabıyık Yayın : Lig TV

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor  [Okunma sayısı 130235 defa] 2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Çevrimdışı LVNT.GEMICI

Kart belki dogruydu ama ben böyle atılan başka bi oyuncu hatırlamıyorum varsa hatırlayan söylesin geçen sezon ki atiba 'nin gördüğü kartla ayni ulan sadece bize işliyor bu kurallar.
doğrudur görmemişsindir bende görmedim keza sarı kartı olan hiçbir futbolcu o hatayı yapmaz, keza hakem dudugunu havaya kaldırır gosterır oyuncu topa vurursa kartı gösterir bunu bi çok kez gördüm, ama kartı olup o hareketı yapanı gormedım.
Birgün Herkes Beşiktaşlı Olmasın Bırakın o Ayrıcalık Bizde Kalsın.

Çevrimdışı scape_bjk

ya ilk yarı bittiğinde Q17 çıkacak sosa girecek diye bekledim ama olmadı bu adamın kırmızı yiyeceği resmen içime doğdu

Çevrimdışı Jukebox

Şaka gibi facebook,twitter vs. hala quaresmayı öven haklı bulan var.  :s20: :s20: :s20:

Çevrimdışı karakartalım

Bıktım besiktasin yumuşak futbolundan futbol oynuyacaksan bu ülkede herşeyden önce sert olucaksin sağlam yere basicaksin yikilmicaksin  guti li dönem gibi olmayalimda motta necip ve kaleci yerine adam lazım herşeyden öte sürekli kosan sert kemik bir orta saha şart defansif atibanin yanina mbia gibi
Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Çevrimdışı Scout

Herkes Q7 ye Sallıyorda Gökhan Ne Yaptı Ondan Bahseden Yok !
Pika Pika

Çevrimdışı Ensar

Töre Berbat. Olcay formsuz. Oğuzhan yorgun.

Quaresma.. 30 kez yazdık niye eleştiriyorsun bu kadar oldu. Bakın normal kırmızı görse tamam böyle iş olmaz.

Bu şımarıklık. Bu 32 yaşında değişmeyeceği alenen belli oyuncunun bir grup taraftarın değişeceğini inanmasına bıyık altından gülüşü.

Dram bu. Maç kaybedilir iyi de oldu transferin şart olduğunu anladılar ama şu tercihten ötürü çok kişinin kellesini götürecek Quaresma.
Ne oldu sonuç ne , quaresmaaaa quaaareeeesma Oley Oley Oley diye çıkmadı mi üstüne o da taraftarı alkışlamadı mi , herif takıma ihanet etti , tepki göreceği yerde alkışladılar
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Artık şunu kabul etmemiz lazım 5-6 milyon dolar harcayarak şampiyon olmak mümkün değil. Bu oyuncularla biz bu sene derbi kazanamayız. Geçen sene trabzonu yenmiştik bu sene onuda yenemeyiz.

Çevrimdışı Çağrı

Kart belki dogruydu ama ben böyle atılan başka bi oyuncu hatırlamıyorum varsa hatırlayan söylesin geçen sezon ki atiba 'nin gördüğü kartla ayni ulan sadece bize işliyor bu kurallar.

Ya yapmayacaksın abi yapmayacaksın. Bunu biliyorsun işte yapmayacaksın atıyorlar.

Al işte yine oldu. Değişecek değişecek 15 yıl top oynamış adam değişmemiş sende değişecek çünkü.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Ersoy

Bahsediliyor gayette.Ayrıca Quaresma'nın yaptığının yanında lafı fazla geçmez.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı eski inönü

Fikret Orman al sana Quaresma. Güle güle kullan.  :claps:

Çevrimdışı LVNT.GEMICI

oda konuşulurda şu q17 yi övenlerden de bi eleştirir alalım kayboldular
Birgün Herkes Beşiktaşlı Olmasın Bırakın o Ayrıcalık Bizde Kalsın.

Çevrimdışı f_madida

ya ilk yarı bittiğinde Q17 çıkacak sosa girecek diye bekledim ama olmadı bu adamın kırmızı yiyeceği resmen içime doğdu

ben de ayni beklentideydim, sonra golu yedikten sonra cikartir artik dedim o top sansa iceri girince, hoca da bekledi biraz daha.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı legendmaster

şenol hocanın gereken müdahaleleri yapamaması endişe vericiydi gelecek adına

Çevrimdışı GÖRKEM

Maalesef dediklerim birer birer cikiyor.

Çevrimdışı Çağatay

Bu taraftar ne zaman sahada sacma sapan hareket yapani yuhalar o zaman adam olurlar. Sadece quaresma da degil bu bahsettigim. Quaresma ilk ornek olmalı. 
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimiçi Mehmet57

Trabzon'un orta sahasina baktiginizda benim neden Lawal gelsin dedigimi gormussunuzdur umarim.

Adamlar resmen fizigi ile ezdi orta sahayi. Okay ve Mbia orta sahada farki yaratti Trabzon icin.

Biktim ben bu yumusak futboldan. Lucas'i severim, ama birkere olsun 1.90 sert bir yarma alin su orta sahaya. Bukadarmi zor bunu gormek?

Çevrimdışı Tugay

Taraftarı iyi kekliyorlar.Atiba geçen hafta kafa vurmuş direkten dönmüş bilmem kaç tane başarılı pas yapmış.Adamın hücuma katkısı 0.Fizik yok,sertlik yok hücuma katkı yok yanına koy oğuzhanı çatır çatır yesinler ikisini.Gomez gibi oyuncuyu yedekte tutmakta iyiymiş harbiden.İkinci Bilic vakası yakındır.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Atiba'nın kartında hakem art niyetliydi. Orada çizgiye basan 5-6 tane oyuncu varken hakemin sadece Atiba'yı görmesi masum değil.

Quaresma'nın kartı görülmemiş birşey değil. Bu tür pozisyonlarda sarı kart gösterildiğine onlarca kez şahit olduk. Ama bu şekilde ikinci sarıdan kırmızıyı görmek Quaresma'ya mahsustur, orası doğru.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Jukebox

Taraftarın,takımın düzelmesi renkliler üzerinde psikolojik üstünlük için gereken şey büyük maç kazanmak.
Sıradaki büyük maçımız 5.hafta fener.
Mutlaka kazanmak zorundayız.

Çevrimdışı Scout

Gökhan O Golü Atsa Dönüm Noktası Olacaktı Ah Gökhan Ah
Pika Pika

Çevrimdışı Mehmet K

Ben suçu Şenol Hoca'ya buluyorum ilk yarının başında Serdar-Motta ve Quaresma-Sosa değişikliklerini yapmalıydı. Dakika 65-70 gibi Oğuzhan düşünce de Necip'i alıp direnci artırmalıydı.

Çevrimdışı Ersoy

Gomez iyiydi alır Tosundan formayı.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı BesiktasTaraftari

Maci kacirdim alakasiz saate mac koyuyorlar, henuz ozetler de yayinda degil. Quaresma sacma sapan bir kirmizi gormus, neymis hakem isaret etmeden duran top kullanmis. Futbolcular bunu surekli yapiyor, hatta pek cok defa hakem de es geciyor. Daha once de soyledim burada arkadaslar, biz hakemleri sindirmeden bosuna sampiyonluk hayali kurmayalim. Namussuzlar Besiktas'a gelince erkek kesiliyorlar. O karti Kadikoy'de cikarsaydi da gorseydim alcak herif.

Çevrimdışı kyiv

En kötüsü bu takım kötüyken Mario Gomez maç falan çeviremez. Geçen sene Demba Ba kötü bile oynasa maç çeviriyordu bu sene santraforumuzda iş yapmayacak.10 golü geçebileceğini sanmıyorum.

Çevrimdışı legendmaster

Bana göre q7 de suç yok. Bu adamın psikolojik sorunları olduğu ortadayken alan yönetime bileti keserim ben. 2. olarak da Şenol Güneş... Atılacağı belliyken herkes gördü burada da konuştuk, sen teknik direktörsen nasıl göremiyorsun....

Etiketler: