2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor
2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Beşiktaş Forum|2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor Skor : Beşiktaş 1-2 Trabzonspor Tarih : 22.08.2015 Saat : 21:45 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem: Ali Palabıyık Yayın : Lig TV

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor  [Okunma sayısı 130223 defa] 2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Ali bence içlerinde en iyisi. Bence her zaman da suçu hakemde bulmamak lazım.

Hakem maçı götürmekte zorlanıyor ama ondan daha fazla zorlanan ise biziz.

Kartların hepsi doğru. Sadece bir faul var onu vermese çok daha iyi olacaktı.
AVantaja  bırakmaması??İyi  değil  abicim  adam.Ama  sinirlenmemesi  lazım takımın.Çok fazla  zorlanıyoruz ,sinirleniyoruz  gerek yok aslında.Oyundan  hemen  düşüyoruz  yoksa.Birde  orta  sahada  fazla  yumuşak  kaldık.Hoca müdahale  etmeli.

Çevrimdışı Ensar

Töre-kerim
Quaresma- sosa değişmeli direk devre başında , hareket lazım enerji lazım
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Çağrı

Hic alakasi yok Gayet realist davraniyorum suan , Adam eksilten olimlu top kullanan bir Q7 var sahada
Ama 2 Net Pozisyonda Top ezen Olcayla Varligi yoklugu belli olmayan toreye kimse laf etmiyor bence siz Q7 ye karsi Hep olumsuz davranıyorsunuz sorun bu bence..
Birakin su on yargiyi.

Sarı kart gördüğü pozisyond yaptığı hareketi doğru mu buluyorsun sen şimdi @Yunus Emre Dökmeci tek soru soracağım bana Olcay Töre filan deme.

Değişecek dediğin adamın aldığı kartı doğru buluyor musun bulmuyorsun.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 14 Kasım 2016, 15:53:09 atalay ]

Çevrimdışı OrhanAker

Eğer doğru değişiklik yaparsak maçı rahat alırız.kötü q7 ve törenin ortaya ilk girdiği oyunda frikik aldık.poziyonda avantajda vardı
bakalım ikinci yarı ne yapacaz.

Çevrimdışı Çağrı

Aynen. 15 dakika sonra aynısını yapabilir keza Motta'da öyle...

Motta ayaklı bomba.

Skor bulursak hemen Serdar'ı alıp Beck'i sola atmak lazım skor bulamazsak maç boyunca kumar oynayacağız Yusuf üzerinden.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı kartal43

Mbia olmasa adamlar hiç. Şu mbia tek başına bizim orta sahaya bile yeterdi.

Çevrimdışı legendmaster

bu orta sahayla trabzonla baş edemiyoruz gs fb ile hiç başa çıkamayız 2 orta saha alınmak zorunda

Çevrimdışı Kemal

Karttan dolayi bende kuarizma cikarirdim suan sosa için ama kart olmasa direk çekerdim toreyi

Çevrimdışı Çağatay

Quaresma- sosa değişikliği ile sola olcayi koymak lazim ilerleyen dklarda da necip ozi  degisikligi ile orta sahayi biraz daha diri yapabilir hoca. Ama motta dan da bi yol olmayacagini da görmüştür. Saga serdar solda beck ile baslansaydi daha farkli olabilirdi
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Çağrı

Karttan dolayi bende kuarizma cikarirdim suan sosa için ama kart olmasa direk çekerdim toreyi

Aynen öyle durum bu.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sarı kart gördüğü pozisyond yaptığı hareketi doğru mu buluyorsun sen şimdi @Yunus Emre Dökmeci tek soru soracağım bana Olcay Töre filan deme.

Değişecek dediğin adamın aldığı kartı doğru buluyor musun bulmuyorsun.
Kesinlille yanlis
Ama bu onun iyi oynadigi gercegini değiştirmez..
Kesinlikle hatali davrandi , Eger cikmazsa Senol hoca uyarir iceride.. @Çağrı
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Factatum

Muhtemelen bir süre sonra Dzsudzsak'a bakıp, Q7'yi tercih ettiğimiz için hayıflanacağız.

Çevrimdışı Ensar

Bende senin yaşına hürmeten bişey demiyorum delikanlisin kardeşim yaşındasin
Söylediğin cok yanlış birşeydi ama abi , ikisi de berbat oynuyor töre saha da yok quaresma ise o son pozisyon da resmen kırmızılık faul yaptı
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı legendmaster

q7 kesin çıkmalı her an saçmalayabilir psikolojik sorunları var ve bununla baş edemiyor

Çevrimdışı talha

AVantaja  bırakmaması??İyi  değil  abicim  adam.Ama  sinirlenmemesi  lazım takımın.Çok fazla  zorlanıyoruz ,sinirleniyoruz  gerek yok aslında.Oyundan  hemen  düşüyoruz  yoksa.Birde  orta  sahada  fazla  yumuşak  kaldık.Hoca müdahale  etmeli.

Avantajı diyorum zaten onun dışında çok hatası yok. Sadece biz gerildik o yüzden biraz taraflı gidiyoruz.

Hakem oyunu sakinleştiremiyor, ve biz de maalesef kötü oyunun içerisinde gerildikçe geriliyoruz.

Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı kartalBaz

Torenin oyundan cikmasina gerek yok. Q7 sosa degisikli olunca duzelecek takim. Necipede gerek yok. Sosa bi anda degistircek durumu. Tabi hoca alirsa.

Çevrimdışı Mehmet K

Hic alakasi yok Gayet realist davraniyorum suan , Adam eksilten olimlu top kullanan bir Q7 var sahada
Ama 2 Net Pozisyonda Top ezen Olcayla Varligi yoklugu belli olmayan toreye kimse laf etmiyor bence siz Q7 ye karsi Hep olumsuz davranıyorsunuz sorun bu bence..
Birakin su on yargiyi.

Farklarını söyliyim mi Töre de Olcay da adamını takip ediyor kovalıyor. Ayrıca ikisi de sakin oyuncular atılma ihtimalleri Q7 den daha az. Bitmedi bi de biz tiki taka yaparak daha iyi gole gidiyoruz kaldı ki bu Q7 ile mümkün değil. Orta sahanın direnci düştü Necip girmeli. Q7-Töre ikilisinde kurban Q7 oluyor.

Çevrimdışı Kadir G.

Gomez de çok gecikmeden girmeli. Cenk'e yapışık oynuyorlar, yetemiyor.

Daha güçlü, tecrübeli Gomez ne yapacağını bilir.

Cenk - Gomez
Quaresma - Sosa
Motta - Serdar

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Motta ayaklı bomba.

Skor bulursak hemen Serdar'ı alıp Beck'i sola atmak lazım skor bulamazsak maç boyunca kumar oynayacağız Yusuf üzerinden.
Kesinlikle katiliyorun
Motta - Serdar degisikligi yapip Beck i sola atmak lazim
Gokhan - Sosa degiskligide sart tabi..
Yada Sosa - Ozide olabilir
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı EgeKartal

Merhaba herkese,

Çok kötü oyun,aylarca gelmeyen orta saha transferi,stoper transferi.Ama maalesef bizim taraftarı sarhoş etmek çok basit.Maçtan önce uçanlar umarım akıllanır artık.Bu maçtan 1 puan iyidir

Çevrimdışı OrhanAker

Değişiklik yok galiba..q7 ve törenin ortaya girmesi şart

Çevrimdışı Tolga

Merhaba herkese,

Çok kötü oyun,aylarca gelmeyen orta saha transferi,stoper transferi.Ama maalesef bizim taraftarı sarhoş etmek çok basit.Maçtan önce uçanlar umarım akıllanır artık.Bu maçtan 1 puan iyidir
:hosgeldin
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Gergin maçlarda Quaresma'yı oynatmamak lazım. Olmayacak pozisyonda kırmızı kart görebilme ihtimali var.

Galip götürdüğümüz maçların son 30 dakikasında filan oynasın, şovunu yapsın.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Mehmet K

Sahada çıkması gereken ilk adam Motta! Bi futbolcu bu kadar ne yaptığını bilmez bi şekilde oynayamaz...

Etiketler: