Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 253 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5154212 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Librarius

Benfica forumlarini okuyorum. Porto-Besiktas macina iliskin yorumlar gogsumu kabartti. Adamlar nasil ovuyor bizi.

Besiktas ne guzel futbol oynuyor diyen mi, Besiktas'in forvet oyuncularina asik oldum diyen mi, Porto Besiktas seviyesi icin basit kaldi diyen mi, Cenk Tosun'la Talisca'yi takas edelim diyen mi....  Ve bunlari Portekizlilere soyletiyoruz arkadas. Masallah.  :busted_cop:
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi Necmi

Bunu yapmaya, FB'yi bir sekilde ayaga kaldirmaya mecburlar. Aziz Yildirim'in kurdugu "eko sistem" yikilirsa cogu statu veya is kaybina ugrayacak. Butun ulke Bursa'nin FB'ye soktugu Ozan Tufan kazigini cikarmak icin mobilize olmus durumda. O kazik cikmaz arkadas, girdigi yerde kok saldi o kazik. Siz bundan vazgecin. Halen imkan varken yeni girmis olan Guiliano kazigini cikarmaya bakin. Kok salmadan bu kaziktan kurtulun bir an once.
o kazığı bursa değil biz attık biz devreye girmesek 2,5-3 gibi bir paraya alacaktı

Çevrimdışı cursedofdragon

Benfica forumlarini okuyorum. Porto-Besiktas macina iliskin yorumlar gogsumu kabartti. Adamlar nasil ovuyor bizi.

Besiktas ne guzel futbol oynuyor diyen mi, Besiktas'in forvet oyuncularina asik oldum diyen mi, Porto Besiktas seviyesi icin basit kaldi diyen mi, Cenk Tosun'la Talisca'yi takas edelim diyen mi....  Ve bunlari Portekizlilere soyletiyoruz arkadas. Masallah.  :busted_cop:

link var mı ?

Çevrimdışı Librarius

Cenk icin sunu yazmis birisi: O Cenk Tosun é um bicho. Em Portugal marcava 25 golos.

Yani Cenk hayvan gibi, Portekiz de 25 gol atar.  :D

Iyi piyasa yapti bizimkisi.

Çevrimiçi Zafer55

o kazığı bursa değil biz attık biz devreye girmesek 2,5-3 gibi bir paraya alacaktı
Şenol hocaya da ne çok kızılımıştı burda..bursa başkanına gider yaptı işi bozdu diye..dilini tutsa ne güzel alıyoduk ozanı püff..  :)

Çevrimiçi Zafer55

Cenk icin sunu yazmis birisi: O Cenk Tosun é um bicho. Em Portugal marcava 25 golos.

Yani Cenk hayvan gibi, Portekiz de 25 gol atar.  :D

Iyi piyasa yapti bizimkisi.
Cenk bu sene gerçekten iyi başladı maaşallah.Daha güçlü daha ayakta ve daha oyunun içinde.

Çevrimdışı Mahmut

Ozan o sene cok iyi oynamisti Bursada, dinamizmi falan bayagi iyiydi. Ama karakter gercekten onemli, adam istanbulu gordu direk salmis. O yasta o performanstaki bir oyuncu icin 7m cok buyuk bir kazik degil bana kalirsa ama tabii tutmayinca simdi boyle konusuluyor. Biz de o paraya yakin bir para vermistik zaten, fener araya girip almisti oyle hatirliyorum.

Çevrimdışı ilhan mansız

-Cenk'e çok haksızlık edildi. Bilmiyorum o arkadaşlar ne düşünüyordur. Fikret Orman ise artık "Beşiktaş'ın küresel marka planı" başlıklı haberlere konu oluyor. Doğru yolda ilerleyen bu klüp inşallah 5 yıl içinde zirveye tırmanacak.

Çevrimiçi Mehmet57

Bu aksam ki yabanci siniri aciklamasindan sonra kuresel marka gibi dusunceler artik hikaye.

O kural gelsin, 1 mac daha izlersem namerdim.

Çevrimdışı goktasoktay

Aslında ben burada cenkin çok fazla gömüldüğünü hatırlamıyorum. Bilmiyorum yanlış da hatırlıyor olabilirim ama eleştiriler zaten cenkin işte bu seviyede hatta daha da üstüne koyabilecek, bu performansını sezon boyunca devam ettirebilecek dinamizme sahip olduğunu ancak bazen sahada çok stabil, oyunda kopuk kopuk oynadığı üzerineydi. Yani gömücü eleştiri değil de neden inişli çıkışlı olduğu yönündeydi.
Cenk inşallah bu dinamizmi, bu bitiriciliği sezon boyunca devam ettirir de kendisi de artık beklenen seviye atlamasını gerçekleştirir.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Ayberk

Bu aksam ki yabanci siniri aciklamasindan sonra kuresel marka gibi dusunceler artik hikaye.

O kural gelsin, 1 mac daha izlersem namerdim.

hangi açıklama?
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı Türkay

Konya maçında Orkan süre alır mı acaba
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

hangi açıklama?
C.B o işe de el atti bi o kalmıştı zaten el atmadığı :bandit:

Takimlar daha az yabanci oynatsin diyor Zati muhterem
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı EagleForce

Daha yeni degisti kural. Her takim 3-4 yillik anlasmalar yapti oyuncularla. Nasil olacak bu is? Gerci Turkiye burasi. Arenalar isik hiziyla Park oldu. 1-2 gune Federasyon gerekli calismalara basladi diye haberler cikar.  :akuma: 

Çevrimdışı Ayberk

naklin yayın gelirleri, sponsorluk anlaşmaları, reklam gelirleri ne ile oluyor haberleri var mı acaba
borç batağına saplanmış kulüpleri, boş statlara seyirci çekmeden nasıl düzlüğe çıkarmayı düşünüyorlar
atıp tutamamak kolay
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı Librarius

Bizim FB'ye giren kazigi yagladigimiz dogrudur.  :D

Abi bence bunlar kazigin daha buyugunu Zenit'ten yediler. Guiliano bildigin duz futbolcu ekolunun ideal temsilcilerinden. TS'nin verilmis sadakasi varmis ki bundan yirtip Sosa'yi aldilar. FB kaziklari miknatis gibi kendine cekiyor. :evillol:

Çevrimdışı onurturan

ağabey yanlış yerin çevirisini yapmışsın, o kısmı zaten türkçe anlatmış.
:kop: @Egos

Daha yeni degisti kural. Her takim 3-4 yillik anlasmalar yapti oyuncularla. Nasil olacak bu is? Gerci Turkiye burasi. Arenalar isik hiziyla Park oldu. 1-2 gune Federasyon gerekli calismalara basladi diye haberler cikar.  :akuma:
Park olan sadece bizimkisi :bandit:

Diğerleri stadyum oldu :D

Abi bence bunlar kazigin daha buyugunu Zenit'ten yediler. Guiliano bildigin duz futbolcu ekolunun ideal temsilcilerinden. TS'nin verilmis sadakasi varmis ki bundan yirtip Sosa'yi aldilar. FB kaziklari miknatis gibi kendine cekiyor. :evillol:
:lol: :lol:

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Rıza calimbay: 18.haftadaki beşiktaş maci yüzünden diger maçlara konsantre olamıyoruz.
Demesini beklerdim  :evillol: :evillol:

Çevrimiçi Necmi

zenitten değil ts den yediler kiralamışlardı seneye şutlarlardı olmaz diye
ts devreye girince almak zorunda kaldılar ellerindeki bütün parayı verdiler
hem içlerinde patladı hemde başka transfer yapamadılar para gidince
kazık bayağı kalın girdi bu sefer.

Çevrimiçi Necmi

Rıza calimbay: 18.haftadaki beşiktaş maci yüzünden diger maçlara konsantre olamıyoruz.
Demesini beklerdim  :evillol: :evillol:
18. haftadaki Beşiktaş maçını zor görür.
zaten söyledi bütün yaz dönemi Beşiktaş maçına hazırlandık dedi
demek doğru söylemiş diğer maçlara hazırlanmamış :D

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Konya maçında Orkan süre alır mı acaba
Su an icin turkiye kupasında oynayacak gibi gözüküyor. Ya da mesela 3 0 falan önde olursak oyle oynar gibi.

Çevrimdışı Gökhan Almar

Benim anlamadigim sey futbolda yabanci kuralini geri getirelim, turk futbolcular birbirleriyle rekabete girsin, milli takim daha iyi olsun diye bir dusunceye sahipken, basketboldaki yabanci sinirsizligini turk oyuncular yabancilardan cok sey ogreniyor cok memnunuz diyetek savunmasi

Çevrimdışı Librarius

zenitten değil ts den yediler kiralamışlardı seneye şutlarlardı olmaz diye
ts devreye girince almak zorunda kaldılar ellerindeki bütün parayı verdiler
hem içlerinde patladı hemde başka transfer yapamadılar para gidince
kazık bayağı kalın girdi bu sefer.

Bunu da TS yagladi diyelim.  :D
Abi bu is bilmezlik midir kismetsizlik midir bilemedim. Sence nedir? Adamlar elini neye atsa kuruyor, veya zaten kuru olana mi el uzatiyorlar?

Etiketler: