2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 215 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3481850 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Günaydın

Bugun Vida nın İngiltere için son karar günü

yarından itibaren ilk 11 e yazabiliriz

saygılar

ispanya ya gidemez mi bir tek ingiltere mi var :)

Çevrimdışı yoruk

Vida 'yı 2020 Avrupa Şampiyonasından sonra satacakmışız  :D :D  Valla adam bedava geldi ama sanki çok paraya mal olmuş gibi gelecek bize artık.Garip bir duygu.

Orta alanın tam ortasına 2 adam gelsin as / yedek bir de şu Belçika'lı vatandaş gelsin yeter ya.Başka bir transfer istemem ben .Forvet de gelmesin valla yeter yeter  :evillol: Desinler ki altyapıdan çıkartacağız falan tam zamanıdır iyi olur da.Gık demem şampiyon olamasak da.2.olalım o da yeter.

Kaleci olarak da yarın satabileceğimiz birini alsınlar illa alınacaksa.Aras kiralandı ama yine biz ödeyeceğiz.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Bari Pepe'yi satabilseydik ama nerde o günler..

Çevrimdışı tuncaboylu

Vay be dolar 5.25 olmus euro 6, millet hala transfer falan bekliyor. Kulupler satilacak 2 sene sonra.

Yerli futbolculara donsun butun kulupler ve sadece TL uzerinden maas verilsin. Kendi ligimizde tipis tipis oynayalim. Bu durumda Avrupa da basari pesinde kosmak salaklik.
Kaç aydır yazıyorum, yavaş yavaş takım seviyeleri şu anki Romanya ve Yunanistan düzeyine inecek. Tüm takımlarda 1.5 milyon Euro üstü maaş çok fazla kabul edilecek.

O yüzden para eden kim varsa satmalıyız ve yerleri ucuz ve düşük maaşlı oyuncularla doldurulmalı.

Tolgay ve Oğuzhan'ın sözleşmeleri takımın uebi tavanı kabul edilmeli ve kimseye daha fazla para verilmemeli.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı federo

Bu ekonomik ortamda bir futbolcuya 4-5 mil. euro vermemiz pek mantıklı değil. Bu yüzden imkan var ise, hiç istemesem de Pepe ile de yollar ayrılmalı maalesef. Maliyetleri düşürmeliyiz yapacak bir şey yok, gidişat kötü maalesef.
Negredo, Pektemek hatta Love gibi adamlarından maliyetlerinden bir an önce kurtulmak lazım.
Vidayı da umarım satabiliriz.

Çevrimdışı yoruk

Maaşları Tl olarak kabul edecek yerli oyuncu var mı bizde ? Necip var ..Başka ? Tabi sözleşme yenilerken bu teklif yapılacak.Caner-GG ?

Çevrimdışı mylife1903

Maaşları Tl olarak kabul edecek yerli oyuncu var mı bizde ? Necip var ..Başka ? Tabi sözleşme yenilerken bu teklif yapılacak.Caner-GG ?
Nejipjan kosova vatandasiyim derse yuro alir yahu
Caner gg tolga ise tl almali
Gurbetci oyuncularimizin yuro almasina karsi degilim adam belki turkiyede yasamayacak yatirimlari da yurtdisinda, bilemeyiz.

Futbolculara iyi para veriyiruz hatta verdiklerine gore aldiklari cok ama cok yuksek

Pepe vida medel babel quaresma lens negredo love bunlari 300-500 bakmadan elden cikartsinlar
Pektoyu da gondermek lazim adam acayip para aliyor
3-4 kiralik adam 2-3 turk oyuncu ile yola cikalim

Çevrimdışı mylife1903

25 mac oynarsa sozlesmesi uzar diye madde koyuluyor da 25 mac kadroya giremezse  sozlesmesi fesih edilir diye madde neden konmuyir.
Yabancilardan degil turklerden bahsediyorum.
Koyacan maddeyi yok istemiyorsa defolsin gitsin hic gelmesin azicik para gorunce yatiyor herifler

Insallah seneye bu zamanlar tolgay ile oguzhanin aldigini konusmayiz

Çevrimdışı mylife1903

Kaç aydır yazıyorum, yavaş yavaş takım seviyeleri şu anki Romanya ve Yunanistan düzeyine inecek. Tüm takımlarda 1.5 milyon Euro üstü maaş çok fazla kabul edilecek.

O yüzden para eden kim varsa satmalıyız ve yerleri ucuz ve düşük maaşlı oyuncularla doldurulmalı.

Tolgay ve Oğuzhan'ın sözleşmeleri takımın uebi tavanı kabul edilmeli ve kimseye daha fazla para verilmemeli.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Fazla havalandi ulke gercek seviyemiz o zaten
Lask macinda bizim takimin bile nekadsr zorlanacagini gorecegiz.
Medeniyet farki var aramizda. Romanya yunanistan bulgaristan falan bizim gercek yerimiz. Balkanlar iste
Partizani falan kucumsuyoruz da orda tak diye 2 tane sokustururlarsa debelenip dururuz istanbulda

Çevrimdışı onurturan

Niye tl olarak ödüyoruz yahu öyle bi dünya mı var euro 1 liranın altına düşse yine euroya dönelim diyeceksiniz demi sizi gidiler sizi herkes yaptığı hataların cezasını bedelini çekmek zorunda biz yıllarca ülke olarak üretmedik yattık sattık sattık yedik.. şimdi hep beraber zorlanacağız kimse bir yere ayrılmasın .. Bimden 50 liralık topçu varsa alak kimse de dış mihrakların kupalarna göz dikmesin kendi milli kupalarımız bize yeter.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Medeniyet farki var aramizda. Romanya yunanistan bulgaristan falan bizim gercek yerimiz. Balkanlar iste
Partizani falan kucumsuyoruz da orda tak diye 2 tane sokustururlarsa debelenip dururuz istanbulda
katıliyorum kesinlikle.. lask maçının zor olacagını düsünüyorum.

Çevrimdışı abdusta

ispanya ya gidemez mi bir tek ingiltere mi var :)

yazımda İngiltere için diye belirtmiştim
İspanya dan 20milyon euro üstü gelmesi Real-Barcelona_Atletico dışında olamaz
Fransda Psg ışında olmayacaktır.
Italya ya ise soft savunmacı gibi bakılacagından imkansız.

Saygılar

Çevrimdışı Ömer Kaan

Daha 3 4 sene evvel belgradta 4 tane atıp gelmedik mi bunlara yahu

Çevrimdışı underworld

Pepe +vida +negro = 12,1m €
Saygılar

Çevrimdışı abdusta

Pepe +vida +negro = 12,1m €
Saygılar

Pepe+Vida+Quaresma=Şampiyonluk+UEFA yarı final

Şampiyonluk+UEFA yarı final=70 milyon euro

70-12,1 m Euro =57,9 milyon euro =====>kasaya giren net

saygılar

Çevrimiçi yaço58

Kur bu kadar yukardayken ve bizimde market değerimiz bu kadar yükselmişken bence olay transfer yapmamakda değil transferden geçiyor fb ve gs nin ve diğer türk kulüplerinin hali ortada bizde vidayı satarsakki en kötü 20m e 6 ayda sırf 42-45 m cenkle vidadan geliyor düşünün tamam oyuncular çok alıyor küçülelim falan ama küçülme 10 numara ve forvet alıp da yapılabilir mesela tolgay oğuzhan ikiside 8 ttolgayı göndercen 2 küsür maaş alıyor yedek için çok fazla onun yerine genç alcan ydek kulubeside dursun aynı şekilde kanatlar lens babel q7 töre çok lüks 2 siyle yolları ayırmak lazım bir genç kanatla ve orkanla götürrüz ancak bizim için en önemli nokta ayakta kalabilmek için şl ye gidebilmek bunun içinde sağ bek ve kaleciyi geçtim bi 10 numara birde gomezi getircen gs ve fbyi uçurumdan sürükleyeceksin ancak o zaman tekel olabiriz tabi negredo love ve pektemeği göndermek şartıyla kurtuluş reçetemiz burda eğer küçülüp başarı gelmezse o zaman durum daha vahim olur

Çevrimdışı mylife1903

Dun dundur bugun bugundur
Fbye de kadikoyde 5 atmisligimiz var ama son koydugumuzda cocugum yoktu sacim vardi yuzumde de kirisliklik yoktu

katıliyorum kesinlikle.. lask maçının zor olacagını düsünüyorum.

bi maçada kolay olur de be.

b36 maçına bile fark beklemiyorum dedin 6 tane attık.

Akhisar zor b36 zor lask zor.

Çevrimdışı underworld

4. Paha biçilemez

saygılar

hayır rüyaydı o gerçek değildi :D

saygılar

o anlamaz :D

saygılar

[ Son Düzenleme: 07 Ağustos 2018, 11:20:29 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

yazımda İngiltere için diye belirtmiştim
İspanya dan 20milyon euro üstü gelmesi Real-Barcelona_Atletico dışında olamaz
Fransda Psg ışında olmayacaktır.
Italya ya ise soft savunmacı gibi bakılacagından imkansız.

Saygılar

İspanya' da 12'nin üzerine çıkacağını sanmıyorum. Sevilla, Valencia, Atletico Madrid'in en fazla teklif edeceği 12 m euro olur gibi geliyor.
Real Madrid ya da Barcelona' nın 11 indeki 2 stoperde sakatlanır ve piyasadan acil stoper bulamazlarsa o zaman belki 20-30 arası olur.

Skertel 6 milyon € bonservis 4 milyon € maaş.

maicon 7 milyon € bonservis 2.2 milyon € maaş.

pepe bonservis yok 4.75 milyon € maaş

wooooww

Çevrimdışı f_madida

Tam olarak TL olmayabilir ama beIN'in odedigi gibi dalgali bir kur ustunden sabitlemek mumkun, hatta bizzat beIN'in uyguladigi kura sabitlesinler odemeleri en azindan bire bir kendini goturur oradan zarar olmaz. Sozlesmelerin bitmesini beklemeye de gerek yok, mevcut kadrodaki futbolcularla bunun icin konussunlar simdiden degistirsinler sozlesmeleri. Bana super teklifler geliyor, kabul etmeme giderim diyeni gonderebiliriz.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı f_madida

Skertel 6 milyon € bonservis 4 milyon € maaş.

maicon 7 milyon € bonservis 2.2 milyon € maaş.

pepe bonservis yok 4.75 milyon € maaş

wooooww

Yalniz fenerin borcu 4 milyara dogru gidiyor.
The world is better in black and white, and red.

Etiketler: