2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 46 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3497598 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı doganay

35 yasini devirmis , 36 yasindan gun almis adama kim bonservis oder ki , araplar veya asyalilar bile bunu yapmaz. Bence aldigi maastan kurtulmamizi bile kar saymaliyiz. Eskiden kaprizlerini bir yere kadar cekiyorduk ama o eski gunlerindeki kivrakligi da kalmadi dogal olarak yasindan dolayi, yasitlari antrenorlukte pro lisans aldi artik.

Çevrimdışı sametbagan

cenk gidince babel , pepe gidince rikardo triplere girdiler.

sola skorer bi kanat forvet alıp sağa da lensi koymalıyız.

Bir adet genç atiba ve adriano da gidecekse 1 adet de hem sol hem sağ bek oynayabilen oyuncu alıp transferi kapatmalıyız.

Ama biz ne yapacağız sadece 1 adet sağ bek oynayan stoper alıp transferi kapatacağız.Sonra da burda ve sosyal medyalarda neden 4. olduk diye sayfalarca yazı yazacağız.

Çevrimdışı cursedofdragon

cenk gidince babel , pepe gidince rikardo triplere girdiler.

sola skorer bi kanat forvet alıp sağa da lensi koymalıyız.

Bir adet genç atiba ve adriano da gidecekse 1 adet de hem sol hem sağ bek oynayabilen oyuncu alıp transferi kapatmalıyız.

Ama biz ne yapacağız sadece 1 adet sağ bek oynayan stoper alıp transferi kapatacağız.Sonra da burda ve sosyal medyalarda neden 4. olduk diye sayfalarca yazı yazacağız.

stoper niye alıyoruz abi  :alala:

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Alacaklarına karşılık serbest bırakma iyi de millet Araplara 5'e 10'a adam çakarken biz Negredo'ya ne ödedik alacaklarına karşılık mı gitti yıllık maaşını mı aldı hala net bilgi yok.

Çevrimdışı El Nino

Eskiden ne güzel "Haftaya netleşir" esprisi vardı. Artık o da yok  :D

Çevrimdışı sametbagan

stoper niye alıyoruz abi  :alala:
en iyi yaptığımız şey stoper alıp satmak yemin ederim stoper sirkülasyonundan gına geldi bana.

Fikret orman yönetiminde tam 1 sezonu sağlıklı bir şekilde maçların yüzde doksanında oynayan ikili hatırlayamıyorum ben

Çevrimdışı f_madida

Porto beleşçi takım. Keşke Pepe ve Q7 karşılığı bize Brahimi bıraksalar ama bırakmazlar.

Abouyu biraksinlar asil.

Yaz donemi takas deneyebilirdik Pepe ve Quaresma'ya karsilik ama bildigimiz gibi 2018 yaz transfer donemi secim sacmaligina heba edildi. Tam bir skandal aslinda ama hesap soracak kimse yok.   
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Eskiden ne güzel "Haftaya netleşir" esprisi vardı. Artık o da yok  :D
Beşiktaş'da transfer asla bitmez  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Abouyu biraksinlar asil.

Yaz donemi takas deneyebilirdik Pepe ve Quaresma'ya karsilik ama bildigimiz gibi 2018 yaz transfer donemi secim sacmaligina heba edildi. Tam bir skandal aslinda ama hesap soracak kimse yok.
Elimizde forvet var ama kanat yok. Bence Brahimi daha iyi olur bize şu an  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı f_madida

Alacaklarına karşılık serbest bırakma iyi de millet Araplara 5'e 10'a adam çakarken biz Negredo'ya ne ödedik alacaklarına karşılık mı gitti yıllık maaşını mı aldı hala net bilgi yok.

Aynen, ne hikmetse adamlarin adi sani duyulmamis oyunculari Arap takimlarindan 5'er 10'ar teklif alirken, premier league'de, barca'da real'de oynamis adamlari biz bedavaya gonderiyoruz. ya gs birsey almiyor aradan bir kara para isleri donuyor, ya da bizimkilerde is yok.

Çevrimdışı f_madida

Elimizde forvet var ama kanat yok. Bence Brahimi daha iyi olur bize şu an  :tabe:

Abou'yu koy kanata, tir gibi ustlerinden gecer gider..  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı caner.eryigit

Quaresma idmanda etrafa gülücükler saçıyor çok fena tezgaha geldik
Akşam da insta dan eu não vou a lugar nenhum Beşiktaş yazar ;)

Çevrimdışı Orhan_

gittikten sonra gömebiliyormuyuz :D

Daha ne kadar gömeceğiz be adamı :D.

Çevrimiçi levitate

Daha ne kadar gömeceğiz be adamı :D.
beşiktaş'ın oyuncusu diye söyleyemediğimiz şeyleri söyleyeceğiz :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

beşiktaş'ın oyuncusu diye söyleyemediğimiz şeyleri söyleyeceğiz :D

:lol:

Bi gitsin hele...

Çevrimiçi 38life

Beşiktaşın en acil ve kritik transfer ihtiyacı sol bektir.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı caner.eryigit

Bence orta sahadır.

Çevrimdışı mylife1903

Bence orta sahadır.

Santrafor lazim bir tane daha
Buraq solda oynasin

Çevrimdışı mylife1903

Adriyano ve caner varken oraya adam mi alinir
Adriyanoyu bu yasinda yedekleyecek kalitede adam 10 milyon eder
Sol acigin falan gitmis yegane 10 gol atabilecek adam

Bu yonetimden suphelerim var ama gidip solbek falan alirlarsa artik akillarindan suphe ederim

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Adebayor la neden ilgilenmiyoruz?
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Adebayor la neden ilgilenmiyoruz?
başakta bile oynayamıyor sende nasıl oynayacak

Çevrimiçi levitate

her mevki diyelim anlaşalım :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı caner.eryigit

Santrafor lazim bir tane daha
Buraq solda oynasin
abi orta sahada elzem..defans önü çok büyük sıkıntı.
günün sonunda ne forvet alırlar ne de orta saha.. :money:

Çevrimiçi 38life

Adriyano ve caner varken oraya adam mi alinir
Adriyanoyu bu yasinda yedekleyecek kalitede adam 10 milyon eder
Sol acigin falan gitmis yegane 10 gol atabilecek adam

Bu yonetimden suphelerim var ama gidip solbek falan alirlarsa artik akillarindan suphe ederim

Adriano iyileştikten 1 maç sonra tekrar sakatlanınca tekrar konuşuruz bu konuyu.

Caner sol bek değil.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

her mevki diyelim anlaşalım :D
Önce eldekileri göndermemiz lazım  :tabe: FM de bile gönderemiyorum çoğu oyuncuyu  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: