8. Hafta Konyaspor 2-2 Beşiktaş
8. Hafta Konyaspor 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|8. Hafta Konyaspor 2-2 Beşiktaş Skor : Konyaspor 2-2 Beşiktaş Tarih : 07.10.2018 Saat : 20:30 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakem : (H)Ümit ÖZTÜRK (Y)Ali

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8. Hafta Konyaspor 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 37429 defa] 8. Hafta Konyaspor 2-2 Beşiktaş

Çevrimiçi mellfred

Ercan Tanere bak; “ vida bilerek isteyerek topu elle kesme ve bunun karşılığında kırmızı kart”

Çevrimiçi tolga1903

Yahu su Caner'i  hala nasıl yazıyorsunuz??!!!!

Aklımı oynatiyorum hala hala hala caner yazıyo adam bir de sol açığı uygun görmüş yetenek abidesi ya caner her bölgede oynar. Dünyada bunun kadar top kaybı yapan bunun kadar kötü savunması olan bunun kadar düşük iq sahibi sol bek oyuncusu var mı allah aşkına?

Çevrimdışı Savaş

Ne istek var ne ruh var ne taktik var.. Biz ise burada kendimizi yiyelim.

Sinirlerimize yazık. Futbolcular ve hoca kadar gamsız olabilseydik keşke. Keşke onlar kadar az önemseseydik Beşiktaş'ı. Daha rahat olurdu belki herşey.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mrred

Hoca maça yaptığı başlangıçla aslında mesajı vermiş. Medel Atiba orta sahasının anlamı topa sahip falan olmayacağım uzun vurup 2. topları alacağım. Nitekim öyle de oldu. Fakat bu takım o oyunu oynayamaz hala anlamıyor hoca. Malesef artık yolları ayırma vaktimiz geldi.
The great gig in the sky

Çevrimiçi mellfred

Dakika 30.da kıemuzı penaltı hoca hala neyi bekliyorsun

Çevrimdışı melyet

Bu takım şampiyonlar liginde tarih yazan takımmı pehh hırs istek arzu pas hoca başkan hiç bişey kalmamış yazık

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NASIL GELDİK BİRGÜN,ÖYLE GİDECEĞİZ..

BEŞİKTAŞ'LI DOĞDUK,BEŞİKTAŞ'LI ÖLECEĞİZ!!

Çevrimdışı tugozcan

Quaresma kirmizi gorur cikmazsa. Quaresma disari Oguzhan iceri. Ljajic kanada olabilir. Tutmazsa sonra Lens girip Babel forvete gecebilir vs.

Ne yapariz bilmiyorum ama bir sey yapmamiz lazim cok acil. Ljajic gobekte 2 adamdan biri olamaz kolay calim yiyor

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi mellfred

şu bir gerçek ki Caner bu dünyanın kangrenidir

Çevrimdışı f_madida

O duruma geldikten sonra farketmez, Besiktas'i acikca tahtada yendiler ve kendini imha etti camia. Bundan sonra bir 5 sene daha sampiyonluk hayal.

Daha Ali Koc'lu fener gelecek yarisa girecek onumuzdeki senelerde.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Karabay

Zaten 10 kişiydik vagnerle şimdi 9 kişi kaldık. Bu takımı forvetsiz bırakan yönetime selam olsun.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ne istek var ne ruh var ne taktik var.. Biz ise burada kendimizi yiyelim.

Sinirlerimize yazık. Futbolcular ve hoca kadar gamsız olabilseydik keşke. Keşke onlar kadar az önemseseydik Beşiktaş'ı. Daha rahat olurdu belki herşey.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnsan biraz genç çocuklardan utanıp U21 oyuncuları için oynar.
Hangi yüzle bakacaksanız sonra o çocuklara, rol modelleri siz değil misiniz?
Anlaşılan değilsiniz.

Çevrimiçi underworld

Quaresma kirmizi gorur cikmazsa. Quaresma disari Oguzhan iceri. Ljajic kanada olabilir. Tutmazsa sonra Lens girip Babel forvete gecebilir vs.

Ne yapariz bilmiyorum ama bir sey yapmamiz lazim cok acil. Ljajic gobekte 2 adamdan biri olamaz kolay calim yiyor

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen sarı q7 tehlikeli ve atiba - Layiç orta alanı büyük risk.

Q7 - ozi değişmeli

Çevrimdışı Orhan_

Adem geldiğinde Ozi'nin performansı artar dedik.. Şu takım içinde onunla en iyi anlaşacak adam Ozi. Kaç dakika beraber oynadılar?
Quaresma hangi deplasmanda kırmızılık hareketler harici bir şeyler yaptı? Yani bu adamın tercih edilebilecek bir yanı zaten yoktu, iyice dibe battı. Ama bizim 2060'a kadar sözleşmemiz var. Alacağın olsun Fikret Orman...

Çevrimdışı WOTGATE

Kemal özdeşi alırız bence bu milli arada bye bye şenol hoca emeklerin için teşekkürler seni iyi hatırlamak istiyorum uzatma kendin git

Çevrimdışı Ömer Kaan

Karius
   Gökhan-Pepe-Medel
       Oğuzhan-Atiba
               Ljajic
     Lens             Babel/Caner
              Güven/Larin/Babel(veya herkimse)

Çevrimiçi levitate

İnsan biraz genç çocuklardan utanıp U21 oyuncuları için oynar.
Hangi yüzle bakacaksanız sonra o çocuklara, rol modelleri siz değil misiniz?
Anlaşılan değilsiniz.
+1903

bende umutlandım belki hırslanırlar diye nerdeee
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yoruk

Atiba Medel başka çare yok dedik ama yine geçen seneki sorunları var.Atiba-Medel de aksıyor bu takımda.Geçen senede sorun yaratmıştı şu anda ilk maçta da sorun yarattı.Ulen ne dengesiz ne abuk kadro ya 2 yıldır.O yok bu yok çok var ama yok.Olanlar formsuz ..

Çevrimdışı kartal190321

hoca bu takıma  hiçmi taktik idmanı yaptırmaz, ne oynanıyor  taktik  ne anlaşılmıyor bile sanki  ilk defa beraber oynuyorlar gibi  bu kadar olmaz beee   nerden nereye geldik  :s20:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı mrred

Caner dışarı medel sola roco içeri. Love dışarı lens içeri babel santrafora. Q7 dışarı adem sola oğuzhan ortaya
The great gig in the sky

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Ekim 2018, 21:31:52
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Avcı dediğimizde " Baskısız camiada oynatır tabi' diyenlere selam. Senol Günes sanki cok baskıya cevap verebilecek bir yapıda

Çevrimdışı caner.eryigit

Ya bizim maçın başında ki pozisyon da adamın eline çarpmadı mı top?
Aman Ali Rıza bey ağzımızın tadı bozulmasın

Çevrimdışı Ömer Kaan

Çevrimiçi underworld

Atiba Medel başka çare yok dedik ama yine geçen seneki sorunları var.Atiba-Medel de aksıyor bu takımda.Geçen senede sorun yaratmıştı şu anda ilk maçta da sorun yarattı.Ulen ne dengesiz ne abuk kadro ya 2 yıldır.O yok bu yok çok var ama yok.Olanlar formsuz ..
Medel bu takımda anca stoperde oynar

Çevrimiçi balkan-kartal

Aklim almiyoe uzun oynadigimiz her topu kaybediyoruz ama yine uzun oynamaya devam
iki pas yapiyoruz sonra taak ileri iki pas sonra taak ileri
hocanin gozune girmek zor ama gozunden cikmak daha da zor
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı f_madida

Fiksturu birlikte yapiyoruz diyen baskana da selamlar. Hem Vagner var canim, ne forveti, Alvaro Negredo, Vagner Love gibi adamlar varken niye forvet alalim degil mi.
The world is better in black and white, and red.

Etiketler: