Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

terapati, underworld, Kapkarakartal, Sinan66, sozkul, sting1981, uğur07, yorgo_d(geodem) ve 44 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 301650 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

bazi dedikodular  dolasmaya baslamis transfere dair ... Feyenoord a  kaptirmisiz diollar... Iyi adama benziyor

Yorgo

Çevrimiçi Samet Demir

bazi dedikodular  dolasmaya baslamis transfere dair ... Feyenoord a  kaptirmisiz diollar... Iyi adama benziyor

Son dakika teklif yapmışız sanırım, oyuncu biz teklif yaptığımızda kararını vermiş. Neyse transfer aklı güzel olsunda. Bitik, 2-3 sene önceki performansına ulaşırsa tarzı oyunculardan uzak duralım yeterki. 
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı mellfred

Bilic'in korkaklığına katılmıyorum. Tarihin en iyi hocalarından bir tanesiydi. Hakemler bizi sahada katlederken iyi bile dayandı. Hala daha Atiba'nın çizgiye bastı diye atıldığı zamanı aklımdan çıkaramam.

https://www.haberler.com/hakem-ozkahya-atiba-yi-ayagini-cizgiden-6815109-haberi/

Öyle ölü kadrolarla Liverpool'un içinden geçtik. Tottenham'ı devirdik. Biraz şanslı olsaydık Arsenal'i bile eliyorduk.
o sezon oynanan kasımpaşa gs maçında kasımpaşa’da oynayan sağ bek veysel sarının maçı nasıl sattığını hiç unutmadım

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi gokhans

https://www.instagram.com/reel/C5OYF9bsdyT/?igsh=MWM5dGt6Z3R3bGg3cQ==

Ne pas oyunu oynuyorduk be. Mevcut defomuzu anlamak için harika bir çekim. Pası alanın yanına diğer oyuncular pas almaya koşuyor, pas verende direk koşuya başlayarak pas yolu açıyor. Statik kimse yok arı kovanı gibi saha. Şimdi ise herkes rakibin arkasında, kimse pas almak istemiyor, top sürekli kaleciye kadar dönüyor, pası veren durup izlemeye geçiyor. Bildiğin halı saha futbolu oynuyoruzz..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Akil Emre

Israra gerek yok hoca hemen yollanmalı

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ya bu hocalık işinde yaş haddi falan yok mu. Ne çekiyoruz bu ihtiyarlardan be kardeşim. :s20: :s20: :s20:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu herif parlayan tek oyuncumuz Semih i de kanada hapsedip öldürüyor.
Hemen şu an te zamanda saniye kaybetmeden

Eğer yeni hocayı şu an belirleyemezsen transfer de yapamazsın
Ya da kafana göre transfer yaparsın ama hocaya göre transfer olmaz.

Çevrimiçi gokhans

Mustafa hekimoğlu, talha, demirege ile yenilsek bile  gram üzülmem ama abou, ghezzal, cenk gibi sezon sonu gidecek bitmiş adamlarla galibiyet bile zoruma gidiyor resmen. Lig zaten bitmiş neyin peşindesin hoca? Demirege bu takımdan kesildiğinden beri galibiyet yüzü görmedik bunun da mı farkında değil?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Mustafa hekimoğlu, talha, demirege ile yenilsek bile  gram üzülmem ama abou, ghezzal, cenk gibi sezon sonu gidecek bitmiş adamlarla galibiyet bile zoruma gidiyor resmen. Lig zaten bitmiş neyin peşindesin hoca? Demirege bu takımdan kesildiğinden beri galibiyet yüzü görmedik bunun da mı farkında değil?

Talha ile Demir Ege nin biletini Pendik maçı sonrası kesti.

Çevrimiçi Samet Demir

Hoca kendi kendini taça çıkarıyor işte bu konuda. Semihi mi kazanmak istiyor yoksa yazın gönderilmesi muhtemel abuyu mu. Derdi Semih ise adamı neden sol tarafta pres yapmaya yolluyor?

Sene başından beri Cenk eleştirdik, onu kesti şimdi abuyu koydu.

1-0 dan sonra maçı tutup rakibin duran toptan gol atacağını düşünerek Amarteyi çekmesinin izahı bile yok.

Maç sonu basın toplantısına bakınca da biz burada ne düşmüyorsak onu söylüyor. Bugünkü söylemleri hariç.

Biz taraftar olarak ne yaptık da geçen seneden beri çilemiz bitmiyor anlamıyorum. Cami duvarına mı işedik, ne yaptık anlayamıyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

Talha ile Demir Ege nin biletini Pendik maçı sonrası kesti.

Olan ilerdeki adamlara oluyor. Necip ve cenkin pas atma sıkıntısını görmüyormuş gibi birde o bölgeye gedsonu çekiyor. Akıl kârı iş değil bu seçimler.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu herif parlayan tek oyuncumuz Semih i de kanada hapsedip öldürüyor.
Hemen şu an te zamanda saniye kaybetmeden

Eğer yeni hocayı şu an belirleyemezsen transfer de yapamazsın
Ya da kafana göre transfer yaparsın ama hocaya göre transfer olmaz.
Muci de heba olmak üzere.

Çevrimiçi Serdar3444

Bir takımın bir maçta tek bir organize atağı olabilir mi?
 Semih'i Organize atak başlattı ve az kaldı gol atacaktı diye oyundan çıkarmış gibi düşünüyorum, başka bir izah yok aklımda...

Çevrimiçi gokhans

90 dakika sonrası başakşehir 456 pas yaparken, beşiktaş 156 pas yapmış. Bir maçı 156 pas ile tamamlamak, san marino gibi takımlar için normal olabilir ama Beşiktaş için skandaldır. Pas istasyonunun merkezi durumundaki gedson’u da ölümüne savunan arkadaşlar alsın bu istatistiğide duvarlarına yapıştırsın izleye izleye uyusun nediyim. Birde her duran top’u adama vermişler 4-5 maçtır yerini bulan bir korner, bir sertbest vuruş yok şaka gibi. 156 pas yahu şakamısınız? Keza o 156 pas’ın 150’si de geriye, defansa kaleciye atılan paslardır muhtemelen!!!
[ Son Düzenleme: 05 Nisan 2024, 00:45:42 gokhans ]

Çevrimiçi Monza

Chamberlain için sezonu kapattı ama devre arası sözleşme dondurma teklifini kabul etmedi deniliyordu.
Nisan başı itibariyle 18'e girebiliyorsa, bence, haklıymış kabul etmemekte. Şahsen bir beklentim yok, o ayrı. Tekrar sakatlanmadan 2-3 iyi maç oynasa yeter.

Takıma gelince, söyleyecek birşey yok, insanın fikir beyan etme isteğini öldüren bir duruma geldik.

Santos ise ne bileyim. Sevindik bu tip biri geldi diye, ama kaç ay oldu be birader. Serdar Topraktepe takıma dokundu, Santos'un maalesef bir numarasını göremedik, hasretle bekliyoruz.

Çevrimiçi Samet Demir

90 dakika sonrası başakşehir 456 pas yaparken, beşiktaş 156 pas yapmış. Bir maçı 156 pas ile tamamlamak, san marino gibi takımlar için normal olabilir ama Beşiktaş için skandaldır. Pas istasyonunun merkezi durumundaki gedson’u da ölümüne savunan arkadaşlar alsın bu istatistiğide duvarlarına yapıştırsın izleye izleye uyusun nediyim. Birde her duran top’u adama vermişler 4-5 maçtır yerini bulan bir korner, bir sertbest vuruş yok şaka gibi. 156 pas yahu şakamısınız?
Necip-colley-gedson ile oyun kurmak hayal kurmakla eş değer. Gedsona gelince ben beğeniyorum ama bu şekilde hep göze batar. Hep birşeyler eksik oluyor gedsonla. O nedenle takasda falan kullanıp oraya ayağı iyi Musratiyi tamamlayacak birini almak şart. Hatta arttıyorum hangi bölgeye adam alıyorsak alalım ayağının iyi olmasına bakmalıyız. Stoper dahil tabela yapan oyuncu almalıyız. Yetti artık izlediğimiz bu kısır futbol. Her maç 2-3 kişinin ayağına bakıp süpriz yapmasını bekliyoruz.

Çevrimiçi underworld

Ben dahala santosu getiren o futbol aklındayım.
Bir de kurt hoca diye millete lanse etmeye kalktılar.

İber yarımadasından oksijen bile almayın.

Çevrimiçi Serdar3444

Aslında olaya iyi pencereden bakmak lazım, Santos'tan olmayacağını bütün Beşiktaş'ılar net gördü. Yönetim Serdar Topraktepe ile devam edip, başarılı da olsa, daha iyisini getirdiğini iddia ederek, kariyerli diye Santos'u Haziran'da getirseydi, seneye tümden rezil olmuştuk. Ben sadece buna seviniyorum...
Bu adamla yapılanma değil antreman bile yapılmaması gerektiği artık ortada...Artık ne yapılmaması gerektiğini biliyoruz...

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

yazın iyi para harcayacağımız belli ve bu paranın bu hoca tarafından heba edilmeyecek olması sevindirici
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Kimsenin hesaplamadığı birşey var beş hoca yemiş kadro kalan maçlarda altıncıyıda yer şimdi yeni hoca demek lig bitmeden onunda yıpranması demek sahada toptan kaçan doksan dakikada dört beş kez topla kazayla buluşan adamları dünyanın en iyi hocası gelse ne yapsın sezon sonu sözleşmesi bitecek olanı şimdiden kulüple ilişkisini keseceksin koy yerine alt yapı oyuncularını en azından çabalarlar beşiktaşa bunları layık görenlere layık olduğu şekilde davranılmalı bu adamlarla kupa falan alınmaz umurlarında bile değil en azından gönderip şansımızı bir tık arttırmış oluruz kaldıkça mevcududa bozuyorlar gerçekten semihden memnunmusunuz oturun izleyin son maçları yeni gelenide bozdular genç çocuğuda bozdular gelecek olan hocayıda bitirirler yeterli zamanları var

Etiketler: