27. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor
27. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor

Beşiktaş Forum|27. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor Skor : Beşiktaş - Antalyaspor Tarih : 13.06.2020 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Ümi̇t Öztürk - İbrahi̇m Çağlar Uyarcan -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor  [Okunma sayısı 49113 defa] 27. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
12 [%100]
1 puan
0 [%0]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimdışı Erman1903

Hocalık bir durum yok bence ikinci yarı takım gayet iyiydi bazen olmayınca olmuyor.

Hiçbir şey yoksa da Güven'in o vücuduyla sahaya çıkmaması gerekiyordu. Ljajic başlamalıydı.

Çevrimdışı mrred

hocalık durum var abi hücumcu tercihleri berbattı

güven boyd diaby ne yapmışta 11 çıkıyorlar yani
Nkodou sakatlık yeni çıkmıştı riske etmek istememiş olabilir. Lens ikinci yarıdaki oyununu her zaman oynasa zaten orada adama ihtiyaç olmaz fakat adamın dengesi yok bir iyi bir kötü o konuda hocayı eleştirmek haksızlık olur.
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Rıdvan çok iyi oynadı. Umarım devam eder. Ersin de fena değildi ama izlemek lazım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

En çok ikili mücadele kazanan: Atiba
📌 En çok şut pası atan: Atiba
📌 En çok adam eksilten: Atiba

Çevrimdışı mrred

Rıdvan yaşına göre çok olgun oynadı. Durduğu yerler bindirme zamanlamaları iyiydi özellikle hücum aksiyonlarında hep doğru tercihler yapmaya çalıştı bazen oldu bazen olmadı fakat tercihleri doğruydu. Bir de savunmada kritik araya girdiği pozisyonlar da vardı. Bence gayet başarılıydı
[ Son Düzenleme: 13 Haziran 2020, 23:19:17 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Son 7 maçta Rıdvan Ersin bir de orta saha ve stopere bir adam kazanabilirsek seneye elimiz çok kuvvetli olur. O yüzden moral bozmayın gençler
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Son 7 maçta Rıdvan Ersin bir de orta saha ve stopere bir adam kazanabilirsek seneye elimiz çok kuvvetli olur. O yüzden moral bozmayın gençler
Benim gözüm pazartesi günü Sivas maçında Fatih'de olacak. Umarım arayı iyi değerlendirmiştir. Seneye ona da ihtiyacımız olacak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

bence stoper kazanlım vida yerine erdoğan oynasın.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Nkodou sakatlık yeni çıkmıştı riske etmek istememiş olabilir. Lens ikinci yarıdaki oyununu her zaman oynasa zaten orada adama ihtiyaç olmaz fakat adamın dengesi yok bir iyi bir kötü o konuda hocayı eleştirmek haksızlık olur.
çok sakat gibi durmuyordu girdiği gibi takım hareketlendi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

Benim gözüm pazartesi günü Sivas maçında Fatih'de olacak. Umarım arayı iyi değerlendirmiştir. Seneye ona da ihtiyacımız olacak  :tabe:
Evet onu unutmuşum belki Larinden de bişey çıkarabiliriz. Bu sene kayıp oldu zaten bu denemeler için ortam müsait.
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Evet onu unutmuşum belki Larinden de bişey çıkarabiliriz. Bu sene kayıp oldu zaten bu denemeler için ortam müsait.
Seneye öyle bir küçüleceğiz ki orta sıra takımı gibi kadroya sahip olup mazimiz ve taraftarımızla ilk 5 içinde ligi bitireceğiz gibi duruyor. Amatör branşları izleyen kanser olur özellikle  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

çok sakat gibi durmuyordu girdiği gibi takım hareketlendi
ben kasığına dolar sıkışmıştır dediğimde necmi abi kızmıştı.
3 günde sakatlığı geçmiş ödeme yapılmış herhalde biraz.

Seneye öyle bir küçüleceğiz ki orta sıra takımı gibi kadroya sahip olup mazimiz ve taraftarımızla ilk 5 içinde ligi bitireceğiz gibi duruyor. Amatör branşları izleyen kanser olur özellikle  :tabe:

Başkanın söylemlerine göre bir küçülme yok hatta küçülme olmaması için  bu paralar toplanıyor.

Ancak tabi Tff'nin bize belirlediği bütçe nezdin de otomatik olarak küçüleceğiz o doğru.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Yersen :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Başkanın söylemlerine göre bir küçülme yok hatta küçülme olmaması için  bu paralar toplanıyor.

Ancak tabi Tff'nin bize belirlediği bütçe nezdin de otomatik olarak küçüleceğiz o doğru.
Bugünkü yayını izledim. Bütçe olarak yarı yarıya küçüleceğiz dedi futbolda. Amatör branşlarda da altyapımızdan çıkardığımız oyuncularla oynayacakmışız. Daha basketbol şubesinin kendi kendine yetebildiğini bilmiyor başkan. Biz bence başkanı hiç konuşmayalım. Seneye küçüldüğümüzde herkes görür zaten. Bu paraları da altyapıya yatırım için topluyoruz diyor. Bakalım hangi kötü oyuncuları bulup getireceğiz  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Bugünkü yayını izledim. Bütçe olarak yarı yarıya küçüleceğiz dedi futbolda. Amatör branşlarda da altyapımızdan çıkardığımız oyuncularla oynayacakmışız. Daha basketbol şubesinin kendi kendine yetebildiğini bilmiyor başkan. Biz bence başkanı hiç konuşmayalım. Seneye küçüldüğümüzde herkes görür zaten. Bu paraları da altyapıya yatırım için topluyoruz diyor. Bakalım hangi kötü oyuncuları bulup getireceğiz  :money:

Doğru oyuncuları bulacaklarsa küçülmenin bir zararı yok.

Şampiyon olduyğumuz sene ki 2015 sezonunda ilk 11'in değeri bonservis ücretleri 5-6 milyon € gibi bir rakamda kaliteli oyunculardan kurulu.

Yeter ki doğru kadro kursunlar.

Gürler Akgün: "Kaybettiniz ama bir rekor var. Rakip ceza sahasında 59 kez buluştunuz. Süper Lig rekoru."

Sergen Yalçın: "Çok istatistik konuşmayı sevmiyorum. Tabelaya bakıyoruz. Tabelada da 2-1 mağlubuz."

Sergen Yalçın:”Ersin’in yediği gollerde hatası yoktu. Rıdvan çok iyi oynadı. Top rakipteyken çok nazik savunma yapıyoruz. Bu 3 aylık süreç bazı oyuncuların kafalarını başka yere kaydırmış. Kalan haftalar tüm oyuncular için bir test. Kalanlar ve gidenleri buna göre belirleyeceğiz”

Sergen Yalçın:“Son vuruş, çalışarak düzelmez. Çalışarak birçok şey gelişir ama bazı şeyler gelişmiyor. Oyuncunun içinde olması lazım. Bugün Gökhan Gönül bile 2-3 tane pozisyona girdi. Üstün oynadık ama mağlup olduk."

Çevrimdışı caner.eryigit

Beşiktaş formasını çıkar şu kadro ilk 10 zor girer.
Bu kadar kalitesiz ön tarafı bulmak büyük meziyet ister valla kim becermişse tebrik ediyorum kendilerini.

Beşiktaş formasını çıkar şu kadro ilk 10 zor girer.
Bu kadar kalitesiz ön tarafı bulmak büyük meziyet ister valla kim becermişse tebrik ediyorum kendilerini.

İsmi lazım değil baş harfi F.

Çevrimiçi mellfred

Sadece 4 faul yapmışız. bu da bir rekor olabilir

Sadece 4 faul yapmışız. bu da bir rekor olabilir

4 faule 3 sarı kart bu daha da güzel :)