Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8371772 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı taner37

Troll işte be abi, 2 hafta önce "bu sene şampiyon Galatasaray" demiyor muydu bu?
Geçen sene sonunda "Fenerbahçe daha iyi oynadı Beşiktaş'tan" diyordu.
Çıktığı kanal belli zaten.

Meczup gibi takılsın dursun.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sabah Taner Karaman BEŞİKTAŞ'ın kalan 7 maçta 14 puan alacağını Başakşehir'in ise 7'de 7 yapabileceğini söyledi ..

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı sametbagan

Bak hala tek başıma diyor :bandit:

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hımm benfica maçında taraftarın yaptığı gibi sessiz tezeruhat yaptıysanız bilemem tabi :D
Abi bu aralar cevizi az tüketiyorsun sanırım. :D

Çevrimdışı Constantino

Daha iyi dönmek için sıkı çalışıyor
Artık daha olgun bi Gökhan  Töre göreceğimize inanıyorum sayın renktaşlarım sizde çok iyi biliyorsunuz ki geçen sene gs ve Fb maçlarında galibiyeti getiren kritik ortaları ve golü vardı
Artık akıllanmıştır

Çevrimdışı cursedofdragon

Artık daha olgun bi Gökhan  Töre göreceğimize inanıyorum sayın renktaşlarım sizde çok iyi biliyorsunuz ki geçen sene gs ve Fb maçlarında galibiyeti getiren kritik ortaları ve golü vardı
Artık akıllanmıştır

istemez  :bandit:

Çevrimdışı Kuntz

yok yok böyle olmayacak en iyisi @tangaz  söylesin benim dikkatimi çekmedi
o secereyi tutmuştur :D
stada gidiyordum @MURAT  bile abi artık abouyu savunmayı bırakmayacakmısın diyordu
burda ayrı uğraş stadda ayrı uğraş :bandit:
ama sonrasında haklı olmanın verdiği mutluluğa deyiyor tabiki :D ben zaten hiç yanılmam
oyuncu hakkında @panic13 söylesin bunu her şeyi burda yazamıyoruz ama oyuncu hakkındaki yorumlarda
ben duygusal takılmam
bu arada insanın kendisini övmeside başka güzel oluyormuş :D

Burada konuya müdahil olmam gerekiyor. Bakar konusunda ne kadar hassas olduğumu en iyi Tangaz bilir  :evillol: Hatta kendisinin bana sende çok abartıyorsun tarzı bir yorumu olmuştu, Bakar'a laf söyletmem dediğimde  :evillol: Bakar konusunda hakkımı yedirmem. Gol atamadığı herkesin yüklendiği dönemde bile Bakar'ı savunan ender kişilerden biriyim. Abouatar diyerek attığım mesajlarda ortadadır  :evillol: :evillol: Don Kişot'luk yaptırmam Bakar konusunda en kötüsünden bir Sancho Panza var burada  :evillol:

Çevrimdışı benyv-

Burada konuya müdahil olmam gerekiyor. Bakar konusunda ne kadar hassas olduğumu en iyi Tangaz bilir  :evillol: Hatta kendisinin bana sende çok abartıyorsun tarzı bir yorumu olmuştu, Bakar'a laf söyletmem dediğimde  :evillol: Bakar konusunda hakkımı yedirmem. Gol atamadığı herkesin yüklendiği dönemde bile Bakar'ı savunan ender kişilerden biriyim. Abouatar diyerek attığım mesajlarda ortadadır  :evillol: :evillol: Don Kişot'luk yaptırmam Bakar konusunda en kötüsünden bir Sancho Panza var burada  :evillol:

O zamanlar seni dinleyip alsaydık 3-4 milyona çözmüştük işi   :D

Çevrimdışı Kuntz

O zamanlar seni dinleyip alsaydık 3-4 milyona çözmüştük işi   :D

Neyse kıyacağız artık paraya  :evillol: Herkesin Bakar'ın kalmasını istediğini görmek büyük mutluluk oldu.  :evillol: Seneye buldozer gibi geçecekler Talisca ile birlikte rakiplerin üzerinden.  :halay:

Çevrimdışı benyv-

Neyse kıyacağız artık paraya  :evillol: Herkesin Bakar'ın kalmasını istediğini görmek büyük mutluluk oldu.  :evillol: Seneye buldozer gibi geçecekler Talisca ile birlikte rakiplerin üzerinden.  :halay:

Kalmalarını istesek de ben hala %100 emin değilim kalacaklarından ya, indirim yapmayabilirler çünkü  :D

Çevrimiçi Necmi

Artık akıllanmıştır
Burda renkli yok yanlış yerdesin :bandit: @Constantino

Çevrimdışı nusretaslanturk

Artık akıllanmıştır
SAT GİTSİN ...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Hadi Cenk Tosun yarın güveniyoruz sana  :money:

Çevrimdışı Savaş

Artık akıllanmıştır
Umudum kalmadı. Sadece iyi bir yedek olur. Onu da kaldıramaz yollar ayrılır.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Kapkarakartal

Veee beklenen tepki :D

Bence trollemiş o yaşında kendiside biliyordur renktaşın bir renkli sözcüğü olmadığını aynı renkteki takımların birbirine söylediği bir sözcük olduğunu örnek Juventus - Beşiktaş bir renktaştır.  :tabe:
[ Son Düzenleme: 12 Nisan 2017, 17:44:04 Kapkarakartal ]

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

Bence trollemiş o yaşında kendiside biliyordur renktaşın bir renkli sözcüğü olmadığını aynı renkteki takımların birbirine söylediği bir sözcük olduğunu örnek Juventus - Beşiktaş bir renktaştır.  :tabe:
siyah beyaz renk değildir bu hitap şeklide renklilere aittir biz böyle konuşmayız
ergenler başladı twitterde konuşmaya Beşiktaş forumlarında konuşulmaz. Biz renkli değiliz.
birde biri renktaşlar diye konuya girdiğinde burda araştırdığımızda büyük ihtimal renkli çıkar :D

Çevrimdışı mylife1903

siyah beyaz renk değildir bu hitap şeklide renklilere aittir biz böyle konuşmayız
ergenler başladı twitterde konuşmaya Beşiktaş forumlarında konuşulmaz. Biz renkli değiliz.
birde biri renktaşlar diye konuya girdiğinde burda araştırdığımızda büyük ihtimal renkli çıkar :D
Aslanim yuventus ayni besiktas bile diyemiyorum yahu

5 olmadi dun ordan bi kirginligim var

Çevrimiçi Kapkarakartal

Yukarıda lügattaki anlamını açıkladım sözcüğün, beni Siyah - Beyaz dışında kimsenin ne renkte olduğu alakadar etmez ancak her renktaş diyene başka takım damgası vurmak önyargıdır. Bu arada kim yazdı bilmiyorum bile yazan elemanıda tanımam belki dediğin gibi sarışındır belkide değildir orasını bilmem. Doğrusu bu olduğu için savunuyorum. Bu arada Siyah ve Beyaz'ın renk değilde ne olduğunu merak ettim. Buda benim cahilliğim beni aydınlatınız. :D

Çevrimdışı Kuntz

Kalmalarını istesek de ben hala %100 emin değilim kalacaklarından ya, indirim yapmayabilirler çünkü  :D

İyi düşünelim iyi olsun. Bana Bakar kalacak gibi geliyor. Alacağız bonservisini. Başkan kazanç ışığını görmüştür kaçırmaz :evillol: Talisca zaten iki senelik kiralıktı, önümüzdeki yılda bizimle. Bu sene bonservisinin alınabilmesi zaten gerçekçi bir hedef değil. Önümüzdeki sene hayat ne getirir görmek lazım. Seneye bir iki takviye yapılır tabanca gibi takım oluşursa sonraki sene tek harcamayı Talisca'ya yapıyoruz, başka bir transfer yok derlerse ona da şaşırmam.

Çevrimdışı benyv-

İyi düşünelim iyi olsun. Bana Bakar kalacak gibi geliyor. Alacağız bonservisini. Başkan kazanç ışığını görmüştür kaçırmaz :evillol: Talisca zaten iki senelik kiralıktı, önümüzdeki yılda bizimle. Bu sene bonservisinin alınabilmesi zaten gerçekçi bir hedef değil. Önümüzdeki sene hayat ne getirir görmek lazım. Seneye bir iki takviye yapılır tabanca gibi takım oluşursa sonraki sene tek harcamayı Talisca'ya yapıyoruz, başka bir transfer yok derlerse ona da şaşırmam.

Seneye şampiyonlar liginde gruplardan çıkarsak zaten en aşağı 10-15 m euro bize ek geliri olacak. O zaman Talisca'nın parası büyük ölçüde çıkmış olur. Bakalım nasıl bi kadromuz olacak, hiç beklemediğimiz şekilde değişebilir yine.  :D

Lyon TD Genesio: "Beşiktaş gerçek bir takım, karakterli bir takım. Quaresma'nın yokluğundan etkilenmezler. Zor bir maç olacak."

Lyon TD Genesio: "15 bin Türk taraftarı olacak ama 43 bin de bizim taraftarımız olacak. Deplasmanda olacağımızı düşünmüyorum."

İçimde bir korku bi sıkıntı var.

Etiketler: