Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 104 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2675580 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Şurası çok acı değil mi ya..

Atiba, Medel, Oğuzhan ve Tolgay'ın oluşturduğu orta saha kontenjanında, kaleye şut atabilen tek bir oyuncu yokken...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aysberkin gorunen kismi o
Takimda duzenli sut atan zaten bi babel var, ara ara fuze gonderen bide adriyano
Kalanlar lutfen vurmasin dersek o da dogru bir onerme oluyor
Layic vurmaya baslar insallah 25-30 vursun

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Şurası çok acı değil mi ya..

Atiba, Medel, Oğuzhan ve Tolgay'ın oluşturduğu orta saha kontenjanında, kaleye şut atabilen tek bir oyuncu yokken...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

+Oğuzhan'ın şutları zaten kaleyi bulsa bile çok zayıf olduğu için kaleciye pas gibi oluyor, daha kaleye ulaşmadan sürtünme etkisiyle durmaya yaklaşıyor.
+Tolgay Liverpool maçında ağzımıza 1 parmak bal çaldı o günden beri tıkı yok. Monaco maçındaydı galiba uzaktan çekti direkten döndü Babel ofsayttı gerçi ama Cenk'e asist yapmıştı. Başka uzaktan girişimi var mı hatırlamıyorum bile.
+Atiba şut çekmekten korkuyor bomboş kalsa bile pas verecek birini arıyor, gençliğine inmek lazım futbola başladığı dönemlerde bununla ilgili kötü bi olay yaşamış sanırım.
+Medel aralarında en güvendiğim, transfer öncesi videolarında bir iki uzaktan şutunu görmüştüm. Fırsat bulursa çakar gibi bi havası var. 

Çevrimdışı murat

Fikret başkanı severim ama son iki sezon özellikle şampiyonluk ve gelirlerin etkisiyle pepe , vida gibi gereksiz ve pahalı transferler yapması yanlıştı.5 milyona pepe ve 3 milyona vida bulmak zor birşey değil önemli olan yeni pepeler yeni vidalar bulabilmekte.yada 1 milyona marcelo bin dolara gomez.bu ve benzeri transferler yd döneminden bir farkını bırakmıyor ve bunuda birax taraftarın gazına gelerek yaptı.inkar etmeye gerek yok neredeyse yüzde 95 zil takıp oynadı bu transferlere bir iki kişi hariç.mylife1903 ün dediği gibi bu takım 30 golü her halükarda yiyecek hatta ismaille bile şampiyon olabiliyorken defansa bu kadar para yığmanın alemi yoktu.

Çevrimdışı emre_1978

Benim su an en cok merak ettigim Sivasi icerde zorlanarak yenerken Taraftarlar "Senol Güneesss" diye tempo tutacak mi. Bu tezahüratlarin bitmesi icin daha ne olmasi gerekiyor, körlügün derecesi acaba tam olarak ne kadar, acikcasi durumumuzu en net özetleyen sey bu olacak, saha icinde olacak olanlari asagi yukari tahmin edebiliyoruz cünkü.

Stattaki insanları kör ya da gördüğünü yorumlayabilecek zekadan yoksun olarak mı görüyorsunuz ?
Yoksa, insanlar birden fazla değişkene bakıp bir çıkarım yapıyor olabilir mi ?

Şenol Güneş diye bağırılması salt olarak Şenol Hoca’nın yaptığı her şeyin doğru kabul edildiğinin tescili mi yoksa bir durum değerlendirmesi sonucu herkese verilen mesaj mıdır ?

Teknik direktörü hedef tahtasında olan takımlardaki futbolcu performansları , isteği vs ile aksi durumdaki takımlardaki bir midir ?

Yönetime verilen mesajı @Necmi yazmış zaten.
Ben sadece bir ilave yapayım, TD değişikliğini yapacak ekibin(?) seçimine güvenmiyorum.

Bu kadar kötü saha sonuçlarına rağmen isminin bağırılması hocayı tatlı tatlı ezmektir aslında.
Ben hocanın da bunu anladığına inanıyorum. Ben her şeyi doğru yapıyorum, ne olursa olsun destek göreceğim diye bir sonuç çıkarttığını düşünmüyorum.

Edit : Yanlış mesajı alıntılamışım, düzelttim.
[ Son Düzenleme: 08 Kasım 2018, 09:10:57 emre_1978 ]

Çevrimdışı mylife1903

Stattaki insanları kör ya da gördüğünü yorumlayabilecek zekadan yoksun olarak mı görüyorsunuz ?
Yoksa, insanlar birden fazla değişkene bakıp bir çıkarım yapıyor olabilir mi ?

Şenol Güneş diye bağırılması salt olarak Şenol Hoca’nın yaptığı her şeyin doğru kabul edildiğinin tescili mi yoksa bir durum değerlendirmesi sonucu herkese verilen mesaj mıdır ?

Teknik direktörü hedef tahtasında olan takımlardaki futbolcu performansları , isteği vs ile aksi durumdaki takımlardaki bir midir ?

Yönetime verilen mesajı @Necmi yazmış zaten.
Ben sadece bir ilave yapayım, TD değişikliğini yapacak ekibin(?) seçimine güvenmiyorum.

Bu kadar kötü saha sonuçlarına rağmen isminin bağırılması hocayı tatlı tatlı ezmektir aslında.
Ben hocanın da bunu anladığına inanıyorum. Ben her şeyi doğru yapıyorum, ne olursa olsun destek göreceğim diye bir sonuç çıkarttığını düşünmüyorum.
Adam inatci tutucu ve laz, gerizekali degil
Teknik direktor degisikligi yapacak yonetim akrabasini getirir koyar oraya
500 uzeri calisan var deniyor kulupte acaba kac tanesi es dost akraba
Taktigi tsmer tuba yapiyordu falan diye yazanlar vardi tivitirda falan

Çevrimdışı tangaz

aslında herşey bu kadar basit
basiti karmaşıklaştıran yine biziz.
dünyada iki üç tane büyük menejer var o gördüğün rakamlar bu menejerlerin tezgahından geçiyor
win win doğru kazanıp sanada kazandırıyorlar. Bunlarla çalışırsan oyuncunu değerli kılmak için senide avrupada değerli kılıyorlar
orda bir havuz var seninde o havuza girmenin tek yolu bu.
yönetim menejerleri davet etti uzun süre maçlara ağırladı yedirip içirdi ne oldu biz oyuncu satmaya başladık.
yedirip içirip birde kazandırırsan neler olmaz. çok bilenler menejerlere saldırıyorda
onlar olmadan ne oyuncu satabilirsin nede oyuncu alabilirsin.

bu yaz ahmet bulutla aramız limoniydi die haberler vardı santrfor alamadık mesela tespitini destekleyen küçük bir örnek olarak görülebilir bu.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

gençler romantik herşeyin çok çalışarak çabalayarak kazanılacağını düşünüyor. :D
yaptığımız bütün iyi transferlerin arkasında menejerler var. Ben menejere para vermem
diyorsan sol bekin ismail olur.

iş hayatına girip biraz kaşarlanıp sonra geriye dönüp bi kulaklarının arkası kalmışsa idrak edilen şeyler bunlar
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı tangaz

Kulubun parlayan cehresini sondurdu Besiktas yonetimi. Iki sene ust uste sampiyon olan, rakipleri FFP kıskacına girerken FFP kıskacından cikan bir takimi bu hale getirmek icin gercekten yetenek gerekirdi.

Fikret Orman ve adamlari daha sezon baslamadan camianın modunu yerle bir ettiler. "Taraftar isine baksin" diye efelenen başkanın o efelenmelerinden bir eser kaldi mi? Kalmadı çünkü güzel giden islerin icine ettiklerini farkettiler. Basariyla birlikte kibirlendiler, "ben yoksam Besiktas yok" gibi komik cümleler kurmaya başladılar.

Koskoca transfer sezonunu tatil yaparak geçirip, bunu sorgulayan taraftarlara "ben Besiktas kulübünün calisani degilim, para almadan bu isi yapıyorum" diye efelenen baskan simdi cikmis "devre arasında gerekli transferleri yapacağız" diyor. Sahi niye tutuştu bu kadar? 

Kim ne derse desin Fikret Orman ve adamlari Besiktas'in basarilarini engellediler. Sahsen ben artık bu yönetimden bir fayda gelecegini düşünmüyorum ve takimin da kendine gelecegini sanmıyorum. Cunku modumuzu yerle bir ettiler. Takimin ruhu cozuldu, hocanin kimyası iyi degil, taraftar takima olan inancını yitirdi. Onceden Besiktas'in macinin olduğu gunden bir gun once heyecandan uyuyamiyordum simdi vallahi gram heyecan yok.  Umarım Mayis secimlerinde Ahmet Nur Cebi iyi bir kadro kurar ve secime girer. Bu baskan ve yönetimden kurtulamazsak yine fasit bir daireye hapsoluruz Yildirim Demirören donemi gibi.

altına imza atılabilecek bir yazı olmuş ama ben son paragraftan emin olamıyorum bi an evet diyorum sonra duygusalığım devreye giriyor klasik beşiktaşlı vefa duygum devreye giriyor mayısta adam gibi yönetim kuracaksa f.orman 1 dönemi daha hak ediyor diyorum.

Çevrimdışı tangaz

Fikret başkanı severim ama son iki sezon özellikle şampiyonluk ve gelirlerin etkisiyle pepe , vida gibi gereksiz ve pahalı transferler yapması yanlıştı.5 milyona pepe ve 3 milyona vida bulmak zor birşey değil önemli olan yeni pepeler yeni vidalar bulabilmekte.yada 1 milyona marcelo bin dolara gomez.bu ve benzeri transferler yd döneminden bir farkını bırakmıyor ve bunuda birax taraftarın gazına gelerek yaptı.inkar etmeye gerek yok neredeyse yüzde 95 zil takıp oynadı bu transferlere bir iki kişi hariç.mylife1903 ün dediği gibi bu takım 30 golü her halükarda yiyecek hatta ismaille bile şampiyon olabiliyorken defansa bu kadar para yığmanın alemi yoktu.

defansa para gömerken ileri uç oyuncularını kiralayarak yamamaya çalıştık kiralıklardan tutan kaçtı tutmayan içimizde patladı bonservis vererek ileri uca aldıklarımız ise (larin love lens negredo) muhteşem bi akıl! ürünü çıkınca enkaza döndük. şimdi en az 5 nokta atışı transferle ancak doğrulabilecek bir kadromuz var.

Çevrimdışı tangaz

Adam inatci tutucu ve laz, gerizekali degil
Teknik direktor degisikligi yapacak yonetim akrabasini getirir koyar oraya
500 uzeri calisan var deniyor kulupte acaba kac tanesi es dost akraba
Taktigi tsmer tuba yapiyordu falan diye yazanlar vardi tivitirda falan

aslında hocanın çalışma alanına çok müdahale edildi adam herşeyi yapmaya niyetli bunu yapacak kadar tecrübesi de ekibi de vardı zaten tuttular tameri koydular tamerin dahil oldugu tek işi idmanlarda gerilim anlarında araya girerken gördük dediğin gibi millet tamer şampiyon yaptı demeye kadar getirdi. hoca taktik teknik konularda bunların ağzını açtırmıyordur bence sonra bu yaz tek transfer yapılmazken teknik ekibe 3 takviye yapıldı bildiğin enflasyon yaratıldı bunu yaparkende hocaya yetersizsin mesajı verildi madem yetersiz görüyorsun değiştirsene. bunu yapacak yürek de yok birikim de. kaotik ortam yaratmak için başkan ciddi mesai yaptı yattan.

Çevrimdışı mylife1903

aslında hocanın çalışma alanına çok müdahale edildi adam herşeyi yapmaya niyetli bunu yapacak kadar tecrübesi de ekibi de vardı zaten tuttular tameri koydular tamerin dahil oldugu tek işi idmanlarda gerilim anlarında araya girerken gördük dediğin gibi millet tamer şampiyon yaptı demeye kadar getirdi. hoca taktik teknik konularda bunların ağzını açtırmıyordur bence sonra bu yaz tek transfer yapılmazken teknik ekibe 3 takviye yapıldı bildiğin enflasyon yaratıldı bunu yaparkende hocaya yetersizsin mesajı verildi madem yetersiz görüyorsun değiştirsene. bunu yapacak yürek de yok birikim de. kaotik ortam yaratmak için başkan ciddi mesai yaptı yattan.
Biraksalar tesislere domates sogan ekip ordan aldigi urunle topculsri da besler
Tarlaya sursun zaten yarisini topcularin

Çevrimdışı tangaz

yazık etti kendine başkan basket maçında bile paralar nerede şeklinde protestoya maruz kalmış.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bence tribününe güven ne zaman nasıl tepki koyacaklarını biliyorlar.
sosyal medya taraftarı olsa tribünde iki günde takım linç edilir.
bu körlük falan değil taraftar takıma gerektiği kadar yüklendi. çizgilerini
gösterdi tepkinin fazlası yarar değil zarar verir. şimdi sonuca bakacak
şu anda herkes biliyorki bu takım düzelecek eğer düzelmezse taraftar yıkmaya başlar
ve bu yıkım en tepeden başlar. Söylemişdim artık kimsenin kredisi yok ya doğru olanı yapacaklar yada
stada bile giremezler. Taraftarın hocaya destek vermesinin ana nedenide birilerinin suçun tamamını hocanın üzerine yıkıp aradan sıyrılmasına izin vermemek.
Şenol hocayı en fazla eleştiren benim herhalde ama kusura bakmada olanların faturası tek başına hocaya kesilmez hocanın yanlışları var elbet ama yanlışı olan tek omu. Burda kimse kelle istemiyor istedikleri şey takımın düzelmesi
takım iyiykende bunlar yokmuydu. takımı bu duruma getirende bunlar demekki düzeltecek olanda bunlar.
taraftar kimsenin kalbini kırmadı herkese payına düşen eleştiriyi yaptı.
ilk eleştiri hocaya geldi takım neden oynamıyor diye ikinci eleştiri yönetime geldi bu takım sizin eseriniz diye
üçüncü ve en sert eleştiride ozi ve quaresmaya geldi. Aslında taraftarın söylediği netti bu stad quaresmayı yuhalıyorsa ıslıklıyorsa
herkes dikkatli olsun. Hiç kimse Beşiktaşdan üstün değildir.
genk maçında emin ol bu işin sorumlusu olan herkes dünyanın gözü önünde uyarıldı.
Avrupa maçında quaresma ıslıklamak aslında ona dar ağacı kuruldu haberin olsun demekti
neden medel ve GG alkışlandı çokmu iyi oynadılar hayır ama son haftalarda herkes sererken bir onlar mücadele ediyordu.
burda sizi kesmiyoruz herkes haddini bilsin dedi. Severizde döverizde dediler.
hocaya tepki verdiler ama yönetime karşıda korudular. sonraki maç ozi oynadı ve yine tepki
gördü aslında bu tepki hocayadı.
artık takım iyi oynarmı bilmiyorum ama bildiğim bir şey varsa eskisi gibi olmaz artık taraftar sahada kırbaç şaklatıyor.
öyle kıç gezdirecek oyuncu olmaz. herkese uyarıydı uzatmanın manası yok bu lig bu takımla bu hocayla bitecek
daha ileri gidip rakipler bu durumdayken kendi bacağımıza sıkmanında manası yok

Katılıyorum. Burada tribünde tepki gösteren insanlara ergen diyenler falan çıktı. Tribün ne yapacağını bilir sabrı taşınca tepki koyar iyiyle kötüyü ayıklar, gerektiğinde sabır gösterir gerektiğinde yargı dağıtır. Bence de başkan topun ağzında homurtular artık yüksek sesle geliyor. Kulübün parasını korumasıyla, doğru transferi ucuza bitirmesiyle övündüğümüz başkan hem yanlış transfere çok para veriyor hem de rakiplerden iyi durumda olmamız gerekirken kulübün mali durumunu kötüleştiriyor ya da kötü gösteriyor.

Çevrimdışı sozkul

altına imza atılabilecek bir yazı olmuş ama ben son paragraftan emin olamıyorum bi an evet diyorum sonra duygusalığım devreye giriyor klasik beşiktaşlı vefa duygum devreye giriyor mayısta adam gibi yönetim kuracaksa f.orman 1 dönemi daha hak ediyor diyorum.

Peki adam gibi bir yönetim kurma şansı var mı? Yok gibi görünüyor.
Iki nedenle, paralı iş adamlarının ekonomik durum nedeniyle kendi dertleri var ve futboldan iyi anlayanlarlada anlaşamadığını gördük.

Yani niyeti güçlü yönetim kurmak bile olsa gidip teklif edip evet yanıtı alabileceği adam varmı,  emin değilim.

Çevrimdışı mylife1903

Iki nedenle, paralı iş adamlarının ekonomik durum nedeniyle kendi dertleri var ve futboldan iyi anlayanlarlada anlaşamadığını gördük.

Yani niyeti güçlü yönetim kurmak bile olsa gidip teklif edip evet yanıtı alabileceği adam varmı,  emin değilim.
Abi camiadan iki tane bah iki tane
Metin ve ezik diyenin yerine adam cikartamiyorsak komple kapatalim gidelim kasimpasayo destekleyelim
Ya da baskan bizi satsin bassaksitiye mac basi para da kazanir bizden
Metin kadar konusacak lise talebesi cikar yahu
Iyi bi besiktasli 5 yasindaki cocuk ezik diyenin dediklerini demez
Bence besiktasli bile degil o adam

Çevrimdışı tangaz

doğru bir tespit olmuş, bence fikret orman geldiği noktada özellikle son 1,5 yılda camiayı kenetleyen bütünleştiren bir figür olmaktan çıktı daha ziyade ben bilirim ben yaparım tavırları ile camia içinde antipatik bir hal aldı. bu nedenle güçlü bir yönetim kuracak bu kişileri etrafında toplayacak  gibi duramıyor seveni çok değil galiba. iş hayatındaki kişilerin sıkıntıları nedeniyle bu işlere bulaşmama ihtimali de doğru. güçlü yönetimi ancak paralı değil de akıllı kişilerden kurabilir ama acaba o akıllara açık mı başkan bilemiyorum.

Çevrimdışı tangaz

Abi camiadan iki tane bah iki tane
Metin ve ezik diyenin yerine adam cikartamiyorsak komple kapatalim gidelim kasimpasayo destekleyelim
Ya da baskan bizi satsin bassaksitiye mac basi para da kazanir bizden
Metin kadar konusacak lise talebesi cikar yahu
Iyi bi besiktasli 5 yasindaki cocuk ezik diyenin dediklerini demez
Bence besiktasli bile degil o adam

ezik diyen kimdir necidir iş hayatında filan bilinen biri de değil sanırım

Çevrimdışı mylife1903

Bu yasar kemali vermisler maca
Ulan ne itici bir tip
Bu yasar kemal firatin yerini alacak galiba umut meler bebek yuzlu halisin alper ulusokun tipi de buloyu andiriyir
Cucuye velihat bulamiyoz onun yerine de umit ozturk gelir

Çevrimdışı mylife1903

ezik diyen kimdir necidir iş hayatında filan bilinen biri de değil sanırım
Basiciymis abi
Kitap falan ne bulursa

Çevrimdışı mylife1903

Yasakli yonetici mi desem herif
Ezikci diyorum ceza aliyoruz sonra tekrar aklima geliyor aciklamalari
Simdi yolda gorsem buna hatirlatsam ne guzel olur
Gene sinirlendim
Renkli hayraniymis bilmem ne
Kufuryasak yonetici

Çevrimdışı tangaz

Basiciymis abi
Kitap falan ne bulursa

dün akşamda belçikada idmandaydı görünce tepemin tası atıyor başkan metini tutup bunu şutlasaydı yönetimden gene sesimi çıkarmayacaktım da bunun nesini tuttu bunca tepkiye rağmen anlamak zor. bildiğin kendi ayağına sıktı başkan... bu tür işlerin çıkar menfaat ilişkisi ya da açıklarını örtmesi için sus payı vermesi dışında izahati gelmiyor insanın aklına.

Çevrimdışı mylife1903

dün akşamda belçikada idmandaydı görünce tepemin tası atıyor başkan metini tutup bunu şutlasaydı yönetimden gene sesimi çıkarmayacaktım da bunun nesini tuttu bunca tepkiye rağmen anlamak zor. bildiğin kendi ayağına sıktı başkan... bu tür işlerin çıkar menfaat ilişkisi ya da açıklarını örtmesi için sus payı vermesi dışında izahati gelmiyor insanın aklına.
Is ortagi falandir kalbini kirmak istemiyordur :evillol:

Çevrimdışı tangaz

Is ortagi falandir kalbini kirmak istemiyordur :evillol:

bu dernekler statüsü sürdüğü müddetçe ahbap çavuş ilişkilerinden tut da sayıştay raporlarını gölgede bırakacak icraatlara kadar bissürü negatiflik sürecek. satalım bi finans kuruluşuna kulübü bakalım keyfimize sonra.

Çevrimdışı mylife1903

bu dernekler statüsü sürdüğü müddetçe ahbap çavuş ilişkilerinden tut da sayıştay raporlarını gölgede bırakacak icraatlara kadar bissürü negatiflik sürecek. satalım bi finans kuruluşuna kulübü bakalım keyfimize sonra.
Satsan bi dert satmasan bi dert
Fikret orman kendi alirsa bence olumlu