2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 327 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6182246 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Hemen alalım  :evillol:
zaten almamız için şartlar oluşmuş
@Çağrı  nın dediği gibi tam bizlik olmuş :D

Çevrimdışı tangaz

Yok abi, bu adam oyuncu seçimi ile ünlü Udinese ürünü, tam sezon her maçta yer aldığı La Liga tecrübesi var ve Milan'da oynuyor. Bu adamla Titi bir mi?

Yeri gelince "Hiç bir şey bilmiyorsanız, Serie A'da orta sıradan stoper getirin" yazılıyor, önerilince burun kıvrılıyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ama elimizde şöle de bir veri var kolombiya stopersizlikten kıvranıyor hatta bizim pedro francodan medet umuyorlardı bir ara, pedro zapatayı kesmişti. durumun fecaatliğine bakarmısın... @tuncaboylu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı BORAN

@atalay yazdığın yazılarda kullandığın bazı kelimelerin Türkçe karşılığı tam olarak olmadığı için direk İngilizcesini yazıyorsun ya bir öneri olarak yazdıklarının altına İngilizce dizilerin çevirisinde altta çeviri notları oluyor ya o şekilde yazar mısın alta herkes İngilizce bilmiyor sonuçta daha açıklayıcı bir yazı olur yazdıkların verdiğin bilgilerin karşıya geçişi kolay olur  :evillol: :evillol:

örn: bir önceki mesajındaki "switch oyun" , "High line"

Çevrimiçi Necmi

ama elimizde şöle de bir veri var kolombiya stopersizlikten kıvranıyor hatta bizim pedro francodan medet umuyorlardı bir ara, pedro zapatayı kesmişti. durumun fecaatliğine bakarmısın... @tuncaboylu
:D

Çevrimdışı tangaz

o işin en sakat kısmı dünya kupasına gideceği için kendini riske atmaması olur.
sakatlanmamak için çok kaçak dövüşür. herkes gomez gibi bir profesyonel değil birde
gomezin hiç bir seçeneği yoktu ya çok iyi olacaktı gitmek için yada seçilmeyecekti.
önünde tek çare oynayıp kendini göstermek vardı

@Necmi bugün işyerinde kibarkartalla aynı konuyu dile getirdik. dünya kupasına katılmak için sezonun ilk 20-25 haftası asılan oyuncular grup maçları bitmeye yakın yani sezonun final bölümü 6-8 hafta sakatlanmamak için direkt serecekler ve kaçak dövüşecekler. şampiyonluk konusunda önemli bir parametre olacak bu detay.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tuncaboylu

Bilmediğimiz şeyler olabilir.

Biz de stopersizlikten kırılır ve Mehmet Topal'ı oynatırken, 20 milyon euro luk Ömer Toprak'ı çağırmıyorduk milli takıma.

Çevrimiçi Necmi

@Necmi bugün işyerinde kibarkartalla aynı konuyu dile getirdik. dünya kupasına katılmak için sezonun ilk 20-25 haftası asılan oyuncular grup maçları bitmeye yakın yani sezonun final bölümü 6-8 hafta sakatlanmamak için direkt serecekler ve kaçak dövüşecekler. şampiyonluk konusunda önemli bir parametre olacak bu detay.
benim bu seneki en büyük korkum bu zaten allahtan dünya kupasına katılacak fazla oyuncumuz yok  :evillol:
katılanları kessek takım daha güçlü olur :D

Çevrimdışı Rasim

Mitrovic'e 4.2 ver, veli pektemek tolga aras milosevic franco gibi adamları halen kadroda tut ama gencecik çocukların oynadığı voleybol ve kadınlar basketbol şubesini kapat. Bence hiç doğru bi hamle değil. Şu iki şubenin toplam maliyeti 6-7 milyon euroyu geçmez. Futbol da bu tip yanlış hamlelere izin var ama bu iki şubenin harcamalarına gelince yük. Yeri gelince sponsor buluyoruz ama şu iki şube için bulamamak üzücü. Neyse umarım zamanla daha güçlü bir şekilde ortaya çıkarlar.
erkek voleybol ve kadin basketbol kapatilsin hic bir anlami yok gerksiz sube :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı tangaz

Bilmediğimiz şeyler olabilir.

Biz de stopersizlikten kırılır ve Mehmet Topal'ı oynatırken, 20 milyon euro luk Ömer Toprak'ı çağırmıyorduk milli takıma.

okuyanların gözlerini yuvasından fırlatacak bir done (pedrofranco zapatayı kesmişti) ile zapatayı tarif ettim ama hala pes etmiyorsun azmine hayranım   :lol:

gerçi zapatayı beğenmen normal zamanında diattayı övdüğünü de gördü bu forum  :kop:

Çevrimdışı tangaz

benim bu seneki en büyük korkum bu zaten allahtan dünya kupasına katılacak fazla oyuncumuz yok  :evillol:
katılanları kessek takım daha güçlü olur :D

kim acaba bu şanslı yedili :evillol:

Çevrimdışı MUSTAFA_

kim acaba bu şanslı yedili :evillol:
Yedeği Töre olunca insan biraz korkuyor ama  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı underworld

Heyecan yok ,2 yıl  ,900 bin Çiçi
Saygılar

Çevrimdışı tuncaboylu

okuyanların gözlerini yuvasından fırlatacak bir done (pedrofranco zapatayı kesmişti) ile zapatayı tarif ettim ama hala pes etmiyorsun azmine hayranım   

gerçi zapatayı beğenmen normal zamanında diattayı övdüğünü de gördü bu forum  :kop:
Mehmet Topal stoperde Ömer Toprak'ı kesti diyorum, sen hala Franco diyorsun. Milli takım işlerini takip etmezsek, yanlış çıkarımlar yaparız :tabe:

Bende de sorun var: Villarreal'de düzenli oynayan adamı eleştirip, diğerini Kasımpaşa'da düzenli oynuyor diye öven birisine laf anlatmaya çalışıyorum.

Çevrimdışı mylife1903

okuyanların gözlerini yuvasından fırlatacak bir done (pedrofranco zapatayı kesmişti) ile zapatayı tarif ettim ama hala pes etmiyorsun azmine hayranım   :lol:

Zapata sefillerde oynasin ama bizde futbol oynamasin. Cok fena halleri onun

Çevrimiçi Necmi

Yedeği Töre olunca insan biraz korkuyor ama  :tabe:
az eğlenelim derken üstüne limon sıkmanın manası ne şimdi :bandit:

Çevrimdışı Orhan_

Şu an BjkTV'de Gençler maçının tekrarı var. İlk yarının sonlarına doğru yaklaşık 5 dakika boyunca çok iyi hücum ettik ve Gençler'e nefes aldırmadık. Dönen 3-4 topu Atiba hemen geri kaptı ve sonunda Babel asist, Ozzie gol.. Maçı heyecanla izlemeyince, izlediğim şey muazzamdı. Bizim takım şu oyunu sezonun geneline yaysın şampiyonluk yine bizimdir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bak sen de yattığın yerden yorum yapıyorsun? Biz bu forumda sana ve senin gibi birkaç kişiye tahammül ediyoruz? Kusura bakma biraz sert oldu ama sabır da bir yere kadar. Senin kadar negatif, sürekli herşeyi eleştiren, hiçbir şeyi beğenmeyen birini görmedim. Eleştiri elbette güzel, olmalı ama bu doz fazla. Ersan olayına gelince. Ersan camiamız için özel bir oyuncu. Feda dedik, herkesten önce o indirime gitti. Transferinde, sarışınlara gitmemek için direndi, Adana'nın elini kolunu bağladı. Şampiyonluğa giderken devre arasında hem bize kazandırdı, hem kendi kazandı, uzak ve zor bir ülkeye gitti. Bu insanlar robot değil. Biz de aile gibi bir camiayız. Fikret Orman, futbolcuları Beşiktaş'ın evlatları gibi görüyor. Sen arka planda ne olduğunu bilmeden "yattığı yerden 400 b aldı" diyorsun. Lakin para konusunda en sıkışık olduğumuz bir zamanda bize para kazandırdı. Elimizi rahatlattı. Veda videosunu izlemeni tavsiye ederim. Eğer duyguların varsa, belki etkilenir, herşeyi modomod sorgulamaktan vazgeçersin.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi
Ben de bişi demedim ki 2 sene sakat sakat bişi yapmazken bizde güvendik takımda tuttuk dedik ne var bunda? Tahammül etmek istemiyorsan engellersin yazdıklarımı görmezsin, sen istedin diye istediğin gibi yazacak değilim. Sanki şu yazdıklarını ben bilmiyorum. 1.5 trilyon borcu da duygularla ödersin vakti geldiğinde.. 80 sene çalışsa anca kazanacağı parayı gelmiş savunuyor bana burda sonra gelmiş demagoji yapıyor ne güzel memleket.
[ Son Düzenleme: 29 Haziran 2017, 20:24:09 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Zafer55

Serdar değil miydi o golü atan? Kadıköy'de.
Fenere aralıksız atıyorduk o zamanlar gerçi, karıştırıyor olabilirim :) ama Mutlu'nun fenere golünü hatırlamıyorum.
Yok yok mutluydu diyorum ama hiç biryerde de öyle bir golün izine rastlayamadım saatlerdir.
Sanırım çocukken rüyamda gördüm o golü..şimdide gerçek gibi hatırlıyorum. Tövbe yarabbim  :lol:

Çevrimdışı tuncaboylu

Zapata sefillerde oynasin ama bizde futbol oynamasin. Cok fena halleri onun
Son 3 senedir sakat olmadığı her milli maçta oynamış:
https://www.transfermarkt.com.tr/cristian-zapata/nationalmannschaft/spieler/34344/verein_id/3816

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Son 3 senedir sakat olmadığı her milli maçta oynamış:
https://www.transfermarkt.com.tr/cristian-zapata/nationalmannschaft/spieler/34344/verein_id/3816

Kolombiya milli takımının havuzu da baressi maldini j.stam kaynıyor, onların arasında iyi yer bulmuş kendine :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı goktasoktay

Ben de bişi demedim ki 2 sene sakat sakat bişi yapmazken bizde güvendik takımda tuttuk dedik ne var bunda? Tahammül etmek istemiyorsan engellersin yazdıklarımı görmezsin, sen istedin diye istediğin gibi yazacak değilim. Sanki şu yazdıklarını ben bilmiyorum. 1.5 trilyon borcu da duygularla ödersin vakti geldiğinde..
Polemik olsun istemiyorum. Sayfalarca quaresma tartışması okuduktan sonra, bıkkınlık gelmişti. Aynı şekilde insanlar bizden bıkmasınlar. Ortak paydamız Beşiktaş. Burada kızıyorum ama stadda karşılaşsak, gol sevincini sarmaş dolaş yaşarız vs.
Doğrudur bir ara engellemiştim ama o zaman da bazı mesajlarda kopukluk oluyor, o sebeple kaldırdım. Ben eleştirinin, gelişmenin anahtarı olduğunu düşünüyorum, eleştiri olsun ama bunu negatiflikle karıştırmamak gerekli diye bir eleştiri getireyim ben de sana.
Son söz, evet borçlarla ilgili bir gerçek var ama ben de 36 yaşında biri olarak duygularla ödenemeyeceğini biliyorum elbette. Bu açıdan  baktığında bir şirketiz ve bazı dinamikler kar zarar hesabıyla açıklanamayabilir. Şirketin devamlılığı için çalışanların mutluluğu da önemli bir faktör. Ya da eski emektar çalışanına vefa göstermek. Diğer kulüplerin ne yaparsa yapsın oluşturamadığı "kolej" ya da "aile"ortamı da bu şartlarda sağlanıyor ve başarıyı da beraberinde getiriyor...

Çevrimdışı tuncaboylu

Kolombiya milli takımının havuzu da baressi maldini j.stam kaynıyor, onların arasında iyi yer bulmuş kendine :)
Öyle bir iddiam yok, "Pedro Franco milli takımda kendisini kesti" diyenlere belgeyle aksini ispatladım.

Ayrıca ad hominem ini yerim senin

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Polemik olsun istemiyorum. Sayfalarca quaresma tartışması okuduktan sonra, bıkkınlık gelmişti. Aynı şekilde insanlar bizden bıkmasınlar. Ortak paydamız Beşiktaş. Burada kızıyorum ama stadda karşılaşsak, gol sevincini sarmaş dolaş yaşarız vs.
Doğrudur bir ara engellemiştim ama o zaman da bazı mesajlarda kopukluk oluyor, o sebeple kaldırdım. Ben eleştirinin, gelişmenin anahtarı olduğunu düşünüyorum, eleştiri olsun ama bunu negatiflikle karıştırmamak gerekli diye bir eleştiri getireyim ben de sana.
Son söz, evet borçlarla ilgili bir gerçek var ama ben de 36 yaşında biri olarak duygularla ödenemeyeceğini biliyorum elbette. Bu açıdan  baktığında bir şirketiz ve bazı dinamikler kar zarar hesabıyla açıklanamayabilir. Şirketin devamlılığı için çalışanların mutluluğu da önemli bir faktör. Ya da eski emektar çalışanına vefa göstermek. Diğer kulüplerin ne yaparsa yapsın oluşturamadığı "kolej" ya da "aile"ortamı da bu şartlarda sağlanıyor ve başarıyı da beraberinde getiriyor...

Gelsin bedava oynasın o zaman yine kulübün içinde olsun neden hiç oynamayan bir adama 400 bin euro verdik diyorum ki bunda kötü bir şey yok. O zaman hiç bir şeyi sorgulamayalım bu takımın çimentosu öbürü belkemiği diye tek bir dakika fayda alamadığımız adamlara para yığalım. Şirketler yaşayan organizmalardır evet buna katılıyorum ama yinede bunlar sorgulanmalı sorgulanmazsa bunun arkası kesilmez, yoksa hepimizin ortak faydası Beşiktaş.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

Mehmet Topal stoperde Ömer Toprak'ı kesti diyorum, sen hala Franco diyorsun. Milli takım işlerini takip etmezsek, yanlış çıkarımlar yaparız :tabe:

Bende de sorun var: Villarreal'de düzenli oynayan adamı eleştirip, diğerini Kasımpaşa'da düzenli oynuyor diye öven birisine laf anlatmaya çalışıyorum.

fatih terimin kurduğu milli takımdan örnek vermen bile başlı başına moderasyon sebebi

diattayı öv zapatayı öv sonra başımıza futbol uleması kesil...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

fatih terimin kurduğu milli takımdan örnek vermen bile başlı başına moderasyon sebebi

diattayı öv zapatayı öv sonra başımıza futbol uleması kesil...
Şimdi yeni moda Mitrovic Hırvatistan milli takımı oyuncusu. toplam 3 maçı var 2 si hazırlık maçı :)
Korku akıl katilidir.

Etiketler: