26.Hafta / Beşiktaş - Antalyaspor
26.Hafta / Beşiktaş - Antalyaspor

Beşiktaş Forum|26.Hafta / Beşiktaş - Antalyaspor Skor : Beşiktaş 1-0 Antalyaspor Tarih : 19.03.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Hüseyin Göçek Yayın :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26.Hafta / Beşiktaş - Antalyaspor  [Okunma sayısı 115370 defa] 26.Hafta / Beşiktaş - Antalyaspor

Çevrimdışı 38life

Olcay senin o ayağın var ya.

.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

iyi  ki  Etoo  bugun  kopuk 
Yorgo

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ligin ilk yarısında böyle maçları çoğu zaman kopartıyorduk 2. yarı bu konuda sıkıntı yaşıyoruz.
Hakem faktörü geldi ikinci yarıda  :akuma: Son maçlarda 4 penaltımızı yediler  :akuma:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

2 yi atmak için çabalamadık dağınıktık çok.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı can1903

İşte bu. Adamsın İsmail  :evillol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı OrhanAker

Sakin artık yatın bitirin şu maçı.

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tolga

Hakem faktörü geldi ikinci yarıda  :akuma: Son maçlarda 4 penaltımızı yediler  :akuma:
Daha kontrollü oyuna döndük bunun da etkisi var.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı tangaz

yönetim bu maçtan sonra ne yapacak merak ediyorum
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

maç bitti hala oynatıyor (Hakaret Yasak)₅
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

yönetim bu maçtan sonra ne yapacak merak ediyorum

Ne yapması gerekiyo :alala: :alala:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağatay

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2016, 20:57:43
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bu nasıl amatörlük Cenk nasıl! Kalmış 30 saniye tut şu topu bu yüzden girdin oyuna!
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı MUSTAFA_

Daha kontrollü oyuna döndük bunun da etkisi var.
Mecburi yorgunluk da var, önemli maçlar puan kaybının telafisi zor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bitti be :ishock: :ishock:

Oraya bi 3 puan daha yazmanizi Rica edicigim :super:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mülkübey

Hemmen vakit kaybetmeden hemen yönetim açıklama yapmalı Aziz 70 milyon harcadi diye her hafta biz bu eyyamci satılık pis fenerli hakemlerin dogramalaeini izlemek zorunda mıyız.
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı MUTE

12 günde 4. maçımız rotasyon kadro geniş değil temponun düşük olması normal

Çevrimdışı tangaz

Ne yapması gerekiyo :alala: :alala:

artık yüksek perdeden bir açıklama hakemleri ve tff.yi topa tutması gerekiyor elbetteki

Çevrimdışı cursedofdragon

olcay'ın müthiş ayağa ortaları vardı.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hakem ve yorgunluk faktörüyle maçta öldük öldük dirildik. Yine hakeme rağmen yendik...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MrtBlgc

haftaiçi de söylemiştim bu maçtan korkuyorum diye, korktuğum kadar varmış. Allahtan 3 puanı aldık.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı EMİR EMRE

Yaz Beşiktaş'a 4 puan fark, Boyko'ya da bir clean sheet  :eyes

Çevrimdışı cbi

Tebrikler beşiktaşım.
Gecenin sorusu şampiyonluk yolunda Gomez'in mi bizi taşıması lazım yoksa biz mi gomezi avrupa şampiyonasına taşıyacağız topları kafasına vurdura vurdura?

Çevrimdışı Ensar

artık yüksek perdeden bir açıklama hakemleri ve tff.yi topa tutması gerekiyor elbetteki
+1
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı eaglekartal

3 kupada da devam etmemiz imkansizmis bu kadro yapisitla cok yorgundu takim buvun belli 10 gunde 3 mac zordu sukur bitti.milli ara ilac gibi gelcek

Etiketler: