26.Hafta / Beşiktaş - Antalyaspor
26.Hafta / Beşiktaş - Antalyaspor

Beşiktaş Forum|26.Hafta / Beşiktaş - Antalyaspor Skor : Beşiktaş 1-0 Antalyaspor Tarih : 19.03.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Hüseyin Göçek Yayın :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26.Hafta / Beşiktaş - Antalyaspor  [Okunma sayısı 115343 defa] 26.Hafta / Beşiktaş - Antalyaspor

Çevrimiçi underworld

Q7 ile kerim aynı anda oynadimi orta alan boş kalıyor.
Ihs gitti - geldili bi maç olmaz

Çevrimdışı Ensar

Eto'o akıllı adam. Muhtemelen Necip'in üzerine oynayıp hata yapmasını veya kart görmesini zorlayacak. İşin kötüsü Necip ikisini de her an yapabilecek bir oyuncu. Bedavadan çok kolay kart görüyor. Sonra diken üstünde oynuyoruz.
göz açtırmaz eto ya :)
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı cursedofdragon

Eto'o akıllı adam. Muhtemelen Necip'in üzerine oynayıp hata yapmasını veya kart görmesini zorlayacak. İşin kötüsü Necip ikisini de her an yapabilecek bir oyuncu. Bedavadan çok kolay kart görüyor. Sonra diken üstünde oynuyoruz.

eto'yu topla buluşturabilirlerse :D

Çevrimdışı Kemal

Şampiyonluk yolunda 9 maç kalmış takım stoper tandemi dener mi bu normal mi sizce ?

Çevrimdışı MUTE

Çevrimdışı tangaz

abi bu maç bizde sıkıntı yapma azcık sıkıntılı olur maç çok değil :D

bugün maç 4-0 yazdım burada sonra baktım sen de 4-0 yazmışsın :D tamamdır doğru tahmin etmişim dedim :super:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı cursedofdragon

Şampiyonluk yolunda 9 maç kalmış takım stoper tandemi dener mi bu normal mi sizce ?

liverpool uefa avrupa ligi son 32 o maçta deneniyorsa bu maçta hayli hayli denenir  :ok:

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Bu deneme değil ki, başarılı oyuncuyu ödüllendirmektir.

Ben gayet mantıklı buldum bunu.
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı kartalBaz

Necip hamlesini yanlis buluyorum. Ikili mucadeleleri kazanabilir necip ama takimi one itmede sikintilari var. Biz atak oynayan takimiz ve alexiste buna uyan kritik mudahaleler yapan ve takimi one iten bir stoperdi. Bence yanlis tercih hayirlisi olsun insallah senol hoca hakli cikar o bizden daha iyi taniyor.

Çevrimdışı Hasan Akten

eto'yu topla buluşturabilirlerse :D
göz açtırmaz eto ya :)

Forum kendinden emin :D ben güvenemiyom boh da çıkabilir :D

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Alexis-Marcelo çok geriye kaçıyolardı. Necip Ersan'ın görevini yapsın yeter.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı mylife1903

Boyko iyidir, kafanizi takmayin. Simdi kimse neuer gibi bir kaleci beklemesin ama tolgayi aratmaz. Kotu kaleci degil adam, uyum sorunu olur demistik eski sscb cografyasindan gelenlerde, insallah alismistir ve gosterir kendini.

Alexis konusu cok tartisildi, alexis iyi oyuncudur. Bos adama la ligada ispanyollar 10 sene forma vermez, bazen anlamakta zorlaniyorum. Tosic de iyi oyuncudur.

Uyum sorunu, ailevi problemler, kotu sezon gecirmek vardir bunlar futbolda, kotu oyuncu baska bir boyuttur.

Marceloyu cok tuttu bu forum ama alexisden daha cok hata yapiyor bence. Kotu oyuncu demiyorum bence yeterli bir oyuncu ama sakar bir oyuncu.

Ayrica geri donemeyen ismailin kademesinde bugun rizeli ve eskisehirli oyuncular degil eto olacak. Siz eto'nun ismail madenini gormedigini mi dusunuyorsunuz? Yahut etonun gidip beck karsisinda oynayacagini mi varsayiyorsunuz?

Bugun marcelo geri donuslerde ismailin kademesinde eto ile bire bir oynayacak ve marcelonun tersinde necip izleyecek o pozisyonlari.

Insallah akilli bir oyunla, kendi evimizde kontra yemeden, kanser olmadan 1-0 kazaniriz. Zor mac olacak

Çevrimdışı Ensar

Forum kendinden emin :D ben güvenemiyom boh da çıkabilir :D
necip önde basar , döndürmez , iyi çıkar topla :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Tolga

keşke ismail yerine tosic oynasaydı

Tosic'in sol bek performansı İsmail'den de kötü. :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Ersoy

Şeref'inle oyna Hakkı'nla kazan!

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı ALDENYX

gomezin gol atma oranı %38 bugün yakaladığı pozisyonları değerlendirsin taraftarda maşallah... :) 4 puan fark ..
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ulan yağmur tam vaktinde buldun beni. Elektrik gitmese bari.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı bjkferhat

Offf ilk 11 bu kadar değişilir mi hoca ya

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı MUTE

Sosa, Q7 ve Gomez'in golleri var bugün

Çevrimdışı Onur Küçük

Alexis-Marcelo çok geriye kaçıyolardı. Necip Ersan'ın görevini yapsın yeter.
Hocanın düşüncesi de aynen böyle . Necip süratli , agresyonu yüksek , önde basabilen, topu aldıktan sonra topu oyuna hızlı sokabilen stoper manasında tekniği nispeten iyi bir oyuncu . Bu özellikleriyle takımı ileri ittirmek hocanın hefefi. Bugün hızlı , zevkli bir oyun oynanacak.  Kadro seçimi bu yönde bir işaret.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet K

Tam büyük bir hevesle cips kola çekirdek hazırlamış maçı izlicem elektrik gitti. Bugünlerde fena şanssızım...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Stat 5 bin olur diyenler  :evillol:
bende öyle dedim tahminim tutmadı

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Etiketler: