2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 689 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11338600 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Aslinda Tolga meselesinde yazilmayan bir konu kalmadi. Fakat belirtmeden gecemeyecegim bazi hususlar var.

Bugun Necip'in oyundan atilacagini butun taraftar hissetti ve gerek burda gerekse twitter'da Besiktaslilar Necip'in cikmasi gerektigini yazdi. Fakat hoca israrla Necip'i saha da tuttu.

Simdi de butun taraftar Tolga Besiktas'in kalecisi degil diye adeta feryad ediyor, dovunuyor ve kendini paraliyor. Fakat nedense takimin hocasi bunu gormezden geliyor. Bakin sunu soylemek bir kehanet degil: Tolga bizi yine cok onemli bir macta yerle bir edecek. Kesinlikle yasanacak bu durum.

Alanya macinda 2 kez cok musait oldugu halde topu elinden kacirdi. Ciddi bir rakip olsa golle sonuclanabilirdi bu sakarligi.

Bugunku macta topu disarida tuttu, ilk golde yine cikayim mi cikmayayim mi tereddutunu yasarken oylece sirik gibi kalakaldi. Geri paslarin hepsini oldukca kotu vuruslarla heba etti.

Simdi Sampiyonlar liginde eli yuzu duzgun takimlarla oynayacagiz. Bu kaleciye nasil guveniyor Senol Gunes?

Muslera diyoruz ya, bir dusunun Musleranin kurtardigi o zor pozsiyonlarin %100'u biz de golle sonuclaniyor. Tolga ne yapsin ki diye de ekleniyor. Tolga o toplari kurtaracak kardesim. Kurtaramiyorsa Besiktas'ta isi ne?

Bakin sizi temin ederim, Tolga'yi kalede gorunce mac keyfimin yarisi gidiyor. Eminim ki taraftarimizin cogu boyle dusunuyor. Bunu bize yapmaya haklari yok. Kalede Tolga'yi istemiyoruz.Yeter artik.
bu işin şakası yok cl için kalecilerden birini ısındırması lazım
bu maçların telafisi olurda cl nin telafisi olmaz

Çevrimiçi murat baltacı

bence ilaç pepe bu gün pepe olsa eminim iki golüde yemezdik. önde pepe arkada ortalama bir kaleci
fazlasıyla yeter pepenin olduğu yerde rudalfho yada marcello kapasitesi iki katına çıkar sakho bonservisiyle alabilirsen
olur genç olduğu için bir sene kiralamak stoper için çözüm değil sakhoyuda imkanı yok alamayız. en sıkı pazarlıkla
fikret orman farkıyla bile on milyonun üstünde olur.
Bencede ilaç pepe ama çok çok zor be abi stoper zaten uyum işi pepe özellikleri kalitesi ve tecrübesiyle yanındaki stoperin performansını çok yukarı taşır ama şunu söyliyim pepe gelirse iki maç sonra tolgayı döver sabredemez. Bi lafımda yönetime transferde son anda olağan üstü hamleler yapsalarda hatta stopere sakho pepe gibi birini almış olsalarda şampiyonlar liginde iş yapacak şu takıma bi kaleci almadılar ya diyecek bişey bulamıyorum talisca nasri pepe adriano falan vizyon tavan yapmış kaleye bakıyosun tolga boyko fabri bide çıkıp rekabet edecekler en iyisi kaleye geçecek diyolar ya tüm karizma yerle bir oluyo orda gomezi adrianoyu nasriyi alan adamlar bunlarmı diye tereddüt yaşıyorum.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Evet, goller dışında toplam 2 pozisyonumuz var. Birinde Quaresma süper bir uzun pas çıkardı sağdaki Olcay'a... Kötü kontrol etti ama kaybetmedi, içerde Cenk hareketlenmişti, ona çıkardı, Cenk vuramadı. Top ceza sahasının dışına açıldı... Tolgay bomboştu, iğrenç vurdu... Hatta vuramadı. (Olcay'ın yerinde Nasri, Cenk'in yerinde Aboubakar olsaydı iki gol birden olurdu.)

Diğer pozisyonda da sağdan Beck ortaladı (yokluktan)... Cenk penaltı noktası üzerinde buluştu, evirdi, çevirdi, dolaştırdı, döndü, durdu, ezdi... Etkisiz bir şut çıkardı. Aboubakar olsaydı... Hmm, sanırım o da aynı şeyi yapardı.

Yalnız Cenk sahada yok gibi... Mario Gomez, etkisiz olduğu maçlarda bile etrafına bir şeyler verirdi. Doğru alanlara koşu yapar, rakibi yıpratır... Zaten dev gibiydi, millet karşı karşıya gelmeye korkuyordu. Cenk arada ezilip gidiyor...

Adriano ve Gökhan Gönül çok şey katacak... Çok...
yanlız GG orta yapmayı beceremeyen biridir :D
adrionada çok tercih etmiyor gibi geldi bana kutuya girmeyi daha çok tercih ediyor
kesin bir şey varsa nasride gelirse rakip ceza sahasında bilardo oynarız ilerdeki oyuncularının ve beklerinin
tamamı yüksek top tekniğine sahip kısa ver kaçlarla gitmeyi seven oyunculardan oluşuyor
rakip kimi tutacağını şaşırır bu sene hakemlerin vicdanı olursa çok penaltı kazanırız

Çevrimiçi murat baltacı

Cenk tede bi gariplik var mermi gibi topa vuran adam üç maçtır kız gibi topa vuruyo geçen seneki cenk çerçeveyi gördümü yapıştırırdı bu sene altı pastan yavaş vuruş yapıyo lig bitti milli maçlar oynadı üzerine kamp yedi vucut yoruldu sanırım dikkat ettim çoğu yerli oyuncuda var bu durum milli takıma gidenlerin çoğu bitik durumda gökhanında hala hazır olamaması buna bağlı olabilir takım bir iki aya toparlayacak muhakkak ama bu süreçte saçma sapan puan kayıpları yapmamak önemli olan.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Bencede ilaç pepe ama çok çok zor be abi stoper zaten uyum işi pepe özellikleri kalitesi ve tecrübesiyle yanındaki stoperin performansını çok yukarı taşır ama şunu söyliyim pepe gelirse iki maç sonra tolgayı döver sabredemez. Bi lafımda yönetime transferde son anda olağan üstü hamleler yapsalarda hatta stopere sakho pepe gibi birini almış olsalarda şampiyonlar liginde iş yapacak şu takıma bi kaleci almadılar ya diyecek bişey bulamıyorum talisca nasri pepe adriano falan vizyon tavan yapmış kaleye bakıyosun tolga boyko fabri bide çıkıp rekabet edecekler en iyisi kaleye geçecek diyolar ya tüm karizma yerle bir oluyo orda gomezi adrianoyu nasriyi alan adamlar bunlarmı diye tereddüt yaşıyorum.
çok zor olmasaydı bugüne kadar beklenmezdi. zorki sürdü bu zamana kadar.
ama içerden fısıltılar çok fazla gelmeye başladı. kalecidede düşünecek bir durum yok bu saatten sonra kaleci alamayacağımıza göre birinci kaleci
fabri olacak içlerinde en iyisi o bir kere refleksleri çok iyi çok hızlı yattığında bile çok hızlı kalkabiliyor
en önemlisi kutuya hakim hatalı gol yemeyecekmi elbette yiyecek ama taraftarda bilecekki kalede kaleci var
bir pepe ile fabri kalede büyür gibi geliyor bana zaten kaleciye iş bırakmıyorki şampiyonada portekizin
bütün maçlarını izledim ve hiç kaleci kurtarışı hatırlamıyorum işin ilginci kaleciyi bile hatırlamıyorum
hiç işi oraya kadar getirmedi. hep Beşiktaşda hayal ettim neden böyle bir stoper bulamıyoruz dedim
yani bize gelse keşke diye hayal bile kuramadım :D

Çevrimiçi Necmi

Cenk tede bi gariplik var mermi gibi topa vuran adam üç maçtır kız gibi topa vuruyo geçen seneki cenk çerçeveyi gördümü yapıştırırdı bu sene altı pastan yavaş vuruş yapıyo lig bitti milli maçlar oynadı üzerine kamp yedi vucut yoruldu sanırım dikkat ettim çoğu yerli oyuncuda var bu durum milli takıma gidenlerin çoğu bitik durumda gökhanında hala hazır olamaması buna bağlı olabilir takım bir iki aya toparlayacak muhakkak ama bu süreçte saçma sapan puan kayıpları yapmamak önemli olan.
şenol hocanın bir zaafı var takımları sezona güçsüz başlar 5-6 maç sonra zirveye çıkar takımın gücü ve devre sonuna kadar performansı düşmez.
önemli olan oynanacak ilk maçlar minimum zararla kapatmak. sonrasından korkmayın. Yürür gider takım.
şu anda takımda aşırı yükleme var. maç trafiği ve maç antrenmanlarıyla rölanti çalışma olur takım dinlenir.
sıkıntı sonradan katılan oyuncularda olacak. onların grafiği hızlı yükselir ama devrenin sonlarına doğru düşüşe geçer.

Çevrimdışı Librarius

bu işin şakası yok cl için kalecilerden birini ısındırması lazım
bu maçların telafisi olurda cl nin telafisi olmaz

Abi Tolga bombosken bile ona atilan geri paslarda ya ayaklarinin altindan kacarsa, ya attigi top en ondeki rakibe gelirse diye korkuyorum. Dikkat edin bizim oyuncularimiz da cok tedirgin oluyor. Hatta top tolgaya gittiginde kenardaki oyuncular ellerini havaya kaldirarak Tolga'nin topa rast gele vurmasini engellemeye calisiyor.

CL'de bu kaleciyle sansimiz gercekten cok az. Cunku hic ekstra bir ozelligi yok. Ilk buyuk tehlike %100 golle sonuclanir. Hatta hic olmayacak pozsiyonlar bile golle sonuclanabilir. Buna hayir diyebilecek bir Besiktas'li var mi?

Benim merak ettigim baska bir husus var. Hoca neden israrla Fabri'yi gozlerden uzak tutuyor? Adama hepi topu 45 dakikalik bir sans verdi.  Cok iyi oynamasina ragmen bir daha adamin yuzune bakmadi. Acaba diyorum oynarsa Tolga'nin onunu keser diye mi cekiniyor?
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı mylife1903

Mac sayfasında savunan 1 -2 kisi vardi

Neymis Gol Tosicin hatasıymış

Yahu sen Kalecisin ELLERINI KULLANMA OZGURLUGUN VAR

Çıkıp o topu tik diye alacaksin , Alamıyormusun ? Yumruklayacaksin bu kadar Basit
Yok golu ben karijmaya da yazdim @Yunus Emre Dökmeci eliyle tosice gosteriyor "yooo bah adam kaciiirr, dikkat edesin ha" diyor lan adama ogretecegine kos vur topa at kornere iste.
Tosic ofsayti bozuyor, orada necipin yanlis pozisyon almasi ve marcelonun necipe uymasi da hatali. Tosic uyaniyor ama iki arada bir derede kaliyor, tosicin adamin kafayi kaleye vuramayacagini anlayip, pas pozisyonu almasi dogru, sezgisi dogru ama tosicin aldigi pozisyona bakin adam kalecinin durusunu da hesaplayarak ucgende dogru yerde duruyor, o topu kalecinin tik diye almasi lazim bence. Necip ile marcelo da seyrediyorlar.
Aslinda pozisyonun soyle olmasi lazim defans arkasina adam kaciyor marstan bir yuksek top atiliyor, kaleci cikiyor ve tek yumruk vurup taca atiyor topu.

Çevrimdışı mylife1903

Tolga ile taraftarın bağı artık kopmuş. Oyuncu iyi veya kötü her koşulda istenmeyen isim haline gelmiş. Yüzü eskimiş... Sürecin nasıl sonlanacağı oldukça aşikar. Bunun için müthiş bir öngörü yeteneğine sahip olmaya gerek yok. Yapılması gereken şey belli.
Evet evet belli, 3 yillik yeni anlasma, only in turkey

Çevrimdışı mylife1903

Mehmet Ali, maçta Rhodolfo'nun yüz ifadesi 'Ben daha hazır değilim' diyordu. Çok karakterli bir futbolcu ama maalesef henüz hazır değil.
O golu cikardigi an bur yakin cekimi var, allah dedim bir daha koptu baglar.

Rodolfo disciye de gitmis, karbeyaz dis yaptirmis, aferin

Takimdaki en iyi stoper ama ideal bir besiktas kadrosunda anca yedek stoper olur. Hazir degil falan ama ofsayti tutmak icin hazir olmaya gerek yok. Su yasimda ofsayti bozmam hazir degilsin adam takibi yapamiyorsun, adamlar vizir vizir etrafindan dolaniyor sen de git yardimci hakem takibi yap yahu

Çevrimdışı mylife1903

Gecen sezon Senol hoca Tolgayi kayırıyor hemsehricilik yapıyor dedigim de LINC edildim , IFTIRA atmakla suçlandım ama ben sözümun arkasinda KAPI gibi durdum her zaman ki gibi :busted_cop:

Ama aylar geçtikçe bakiyorum da herkes benim gibi düşünmeye başlamış :busted_cop:
Hemserilik demesek bu toprakcilik falan en nefret ettigim seydir, bir sezersem senol hoca direk avatar olur o gun. Sey desek daha yumusak ve iyi bir gecis oluyor "yabanci hakkini kalede kullanmak istemiyor"
Yabanci siniri kalkti, yazmasin kimse.... Senol gunesin kontejyani var.

Ayni seyleri alexis konusunda ben yazdim. 400binyuroya sattik bir araba parasina. Ustune gidip bu marseloyu aldik, sallantida bir stoperimsi. Kupadan kac para kaybettik, dun 3 puan alsak kac para kazanacaktik.

Al sana alexisin bonservisi.
Su berazilyali futbolculara uyuz oluyorum hic istemiyorum, berazilyali alacaklarina bosnali, slovak, sirp, hirvat oyuncu alsinlar.

Tosic-alexis tandemi su 3 mac icin idealdi.
Senol gunese transfer yaptirmamasi yonetimin en buyuk dogrusu. Serdar aziz, eren, marcelo falan offf

Su saha icinde konyali oyunculara dersini veremeyen oyuncu da bir daha besiktas formasi giymesin arkadas, her turku cirkefligi yaptilar, tekme attilar, mac sonu mal mal demecler. Bu konyaya vodafone arenada 5 tane sokmak lazim ama futbolculara da unuttturulmamali bu mac ve mac sonu demecleri, gelecek konuaspor macindan once kapilara asip bu demecleri, tesislerdeki tvde 24 saat gostersinler, mobbing yapsinlar.

Senol gunesin tolga ve necip sevdasi iddacilari sevindiriyor tabii, tolga ile ust, necip ile kart keyfi. Bazen fikret orman mi istiyor diyorum, hocam sen tolgayi koy kaleye
Neden baskan
Hocam 2-3 milyon dolara basacam ust
Neden baskan
Borclara mahsuben senol, sen karsima birak tolga oynasin
Baskanim sikeye falan girmesin
Ya ne sikesi bol gollu kazanin iste, sadece kale de tolga olsun karsilikli gol de verecem
Ha tamam baskan

Çevrimdışı mylife1903

Yenilen iki Golde de bas aktör Tosic'tir.
Marcelonun da hatalari var neciple beraber. Ilk golde tosic ofsayti bozuyor gibi dursa da yuksek gelen topta necip ile marcelonun yerlesimi hatali ikisi de birbirini bozuyor, olay tosice patliyor tabi.
Kornerde yerlesim hatasi var, necibin, marcelonun ve tosicin hatasi var ama asil hata bir onceki pozisyon, kontraya yakalaniyoruz, onde goturdugumuz macta, iki tane futbolcu faulle oyunu kesemiyor. Kotu oynuyorsun, eksiksin, konya gidi deplasmanda 2-1 ondesin vuracak tekmeyi keseceksin o atagi kalende tolga var.
top donuyor, marcelo egreti ve yamik bir vurus yapiyor gayri ciddi o top kornere cikiyor. Futbolun kurali derler ya atamayana atarlar, diye hah bir onceki pozisyon cenk cok net bir golu kaciriyor falan ama futbolun aslin kurali gereksizce yaptigin basit hatalarin heo kalene gol olarak girmesidir. O topu kornere vuran stopere besiktas formasi daha giydirmem burasi ikinci lig takimi mi her topu vuruyorsun, burasi buyuk takim pozitif oynayacaksin

Çevrimdışı mylife1903

Kardes ne sagduyusu? Eger Tolga'nin berbatliginda hemfikirsek, bunun yerine daha iyisinin alinmamasini nasil aciklayacagiz? Eger Senol hoca dediginiz gibi elindeki en iyi opsiyon olan Tolga'yi seciyorsa, peki neden ondan daha kotu oldugunu dusundugu Fabri'ye ok veriyor? Kaldi ki Fabri'nin Tolga'dan kotu oldugunuda dusunmuyorum. Zira Tolga'dan daha kotu kaleci nasil olur onu bile tahayyul edemiyorum. Kalemize tehlikeli gelen her top gol oluyor. Tolga efendi sadece uzerine geleni celiyor. Eee bende aynisini yaparim herhalde.
Futbol literaturune yeni bir tanim soktuk biz, rekabete girecek kaleci. Tobe tobe

Çevrimdışı 38life

Caneri bonservisiyle almışız diyor evren
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Barca Munir'i kadro dışı bırakmış. Keşke alsak

Çevrimdışı 38life

Tolga bizi 2 sene üstüste Avrupa liginden eledi. Tek başına! Bu sene de Şampiyonlar liginden eeyeceğine vallahi zerre kadar şüphem yok. Buyuzden taraftar devreye girmeli.

Çevrimdışı bjk4ever

Fırat Günayer ‏@firatgunayer  1 dk.1 dakika önce
Muhabir:Tolga'ya taraftar tepkisi arttı..Dinlendirmeyi düşünüyor musunuz?

Güneş:Çirkin bir soru.Kendiniz hüküm verip,kendiniz soruyorsunuz

HADİ BUYUR BURDAN YAK :s20: :s20:

Iste bu yuzden vodafone arena'da isliklanmali bu herif. Zorla almaliyiz bu formayi, hatta alanya macinda yapmaliydik. Yoksa sakatlanmasindan baska umudumuz kalmayacak. Karabuk macinda yine kalede eksi surat olursa ve tepki gostermezsek benfica macinda ne oynar ve o zaman olacaklari dusunmek bile istemiyorum.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Çevrimiçi MUSTAFA_

Taraftar Tolga ya el koymadan Şenol hoca gerekeni yapar inşallah...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Librarius

çok zor olmasaydı bugüne kadar beklenmezdi. zorki sürdü bu zamana kadar.
ama içerden fısıltılar çok fazla gelmeye başladı. kalecidede düşünecek bir durum yok bu saatten sonra kaleci alamayacağımıza göre birinci kaleci
fabri olacak içlerinde en iyisi o bir kere refleksleri çok iyi çok hızlı yattığında bile çok hızlı kalkabiliyor
en önemlisi kutuya hakim hatalı gol yemeyecekmi elbette yiyecek ama taraftarda bilecekki kalede kaleci var
bir pepe ile fabri kalede büyür gibi geliyor bana zaten kaleciye iş bırakmıyorki şampiyonada portekizin
bütün maçlarını izledim ve hiç kaleci kurtarışı hatırlamıyorum işin ilginci kaleciyi bile hatırlamıyorum
hiç işi oraya kadar getirmedi. hep Beşiktaşda hayal ettim neden böyle bir stoper bulamıyoruz dedim
yani bize gelse keşke diye hayal bile kuramadım :D

Abi su serilik meselesi gercekten onemli. Ust seviye kalecilerin hepsinde bu ozellik var. Yere yatmalariyla ayaga kalkip atak baslatmalari bir oluyor. Veya gol olacagini bilseler bile son bir hamleyle topa ucuyorlar. Fabri bende boyle bir izlenim birakti. Bu cocuk bence iyi bir kaleci ve umarim Senol hoca sans verir bu cocuga.

Çevrimdışı Librarius

Futbol literaturune yeni bir tanim soktuk biz, rekabete girecek kaleci. Tobe tobe

Zaten kavramsal katkilarimizin temelinde hep boyle ahlaki sorunlar yatiyor. Tolga'yi kayiriyoruz diyemedikleri icin Tolgayla rekabet edecek kaleci zirvasina siginiyoruz. Gercekten Tolga deyince tansiyonum firliyor. Senol hocam Allahini seversen su sevimsiz durumdan kurtar butun camiayi.

Çevrimdışı emrecakmak

Çokta konuşmaya gerek yok Tolga konusunda kaleye sağlam bir Türk alınmadığı sürece bu adam 2019 yılına kadar bizim kalemizde biz burda kendimizi yırtsakta o boğaz manzaralı evinde rahat rahat oturacak pitbulllariyla oyun oynamaya devam edecek. Bu arkadaş ile 3 yıl sözleşme uzatanlara hakkim helal değildir...

Çevrimdışı mylife1903

Bu linki yasakli olan cevizci sitede bir haber var ilginc, senol gunes peppeyi veto etmis, deniyor, belirtilmis, kulislerde konusulmus vs.

Hircin diye veto etmis, deniliyor haberde
Simdi usenmedim bu hircin pepe ne ayakmis soyle bir gugilladim
Herif 400 mac oynamis 8 tane kirmizi gormus yarisindan bir fazlasi cift saridan.
Bizim necip 200 macta 6 kirmizi gormus ikisi direk kirmizi
Okuz aritmetigi yaparsak necip 400 macta 12 kirmizi gorebilir gibi bir veri olur elimizde.

Futbol hanim oyunu degil, illaki sertlik olacak, settlikten korkan zaten voleybol, masa tenisi falan oynasin ama bizim takim cok yumusak. Simdi bu peppe bize gelirse cok kirmizi gorur, faul yapmadan bile kirmizi gorur cunku hakemler ve basin ustune oynayacaktir ayni karijmada oldugu gibi. Bursaspor macinda kirmizi gordu karijma gecen sezon, adama dokunamamisti yahu ustelik o kucuk kafali capon askeri daha ilk yarida atilmaliydi. Ali camdali ile omer sahiner midir nedir onlarin maci tamamlamasi dun icin mucizeydi alinturani da unutmamak lazim.

Tamam, hakemlerin ve basinin bize bakis acisi degisik ama sahada da daha erkeksi durmak lazim muhallebi cocugu gibi bizim futbolcular. Sikistirin hakemi 4-5 kisi itiraz edin, azicik yapilan faulleri gosterin. Herif quaresmaya basiyor direk kartlik hareket karijma efendi oturuyor, sinirlerini mi aldirmis nedir, orada mesela pepe tarzi bir adam olsa o pozisyonu suzer hemen kosar oraya ortalik az karisir bizim kapasitesiz hakem de hemen atar gonyali oyuncuyu. Kimse tepki vermezse, tekmeyi yiyen oyle oturur karijma gibi.

Çevrimdışı mylife1903

Tolga'nın 2 gol dede hatası yoktu ... Hacivat g... Si...... Ceremesini Karagöz Çekiyor adamlar boş kaleye gol Atıyo defans evlere şenlik kaleciye hamle şansı sıfır sonra yüklen Tolgay'a  .. Burda 7/24 Tolga algısı yapan arkadaşlar
 başkasını suçlamayı tekrarlayarak suçu olanlara iyilik YAPMAYIN
Tolganin yuzu eskidi, adam agziyla kus tutsa yaranamaz artik, azicik dinlenmesi lazim. Yoksa goller zaten zincirleme hata, kalecilik zaten nankor meslek ama taraftarin tolgaya kredisi kalmadi.
Mesela dunku golleri utku yeseydi herkes cocugun arkasinda dururdu, zincirleme hata analizi yapip herkese yuzdeli pay verirdik, utkunun da sirtini sivazlardik.

Çevrimdışı doctore

Günaydın Arena. Necipsiz, Tolgasız yarınlar sizinle olsun...  :bandit: :bandit: 

yeni transferlerin hızlıca takıma monte edilmesi lazım.
normal bir maç değildi bu. takım her tarafından arıza sinyali verdi.
pas cambazı takım uzun top oynadı yada oynamak zorunda kaldı.
Tolga bildiğimiz Tolga... tahammül sınırlarını zorluyor artık...
Necip desen; ona karşı olan duygu düşüncelerimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum artık. bir savunma oyuncusu 80 tane adamın içinde, kel alaka bir yerde adama arkadan dalıyorsa ve üstelik sarı kartı da varsa, futbol zekasını fln geç normal zekasından şüphe etmek lazım.
Tolgay ikinci maçında ikinci kez hayal kırıklığına uğrattı. Dümdüz oynuyor, ekstra hiçbir şey yapmıyor, dikine oynamaktan korkuyor gibi.
Ozi malesef hala sert savunmalara karşı ürkek oynuyor, ekstra işler yapacak 2 adam var zaten, Ozi ve Q7. Ozi de oyundan düşünce bütün beklenti Q7 de kalıyor.

son olarak ta Şenol hoca; Ozi sakatlanınca yerine Rodolfo yu sokmasının mantığını çözebilen oldu mu?? hayır maç 2-1 olsa anlayacağım ama...?
Bu sene O sene, bundan sonra her sene...

Çevrimdışı Librarius

Tolga'nın 2 gol dede hatası yoktu ... Hacivat g... Si...... Ceremesini Karagöz Çekiyor adamlar boş kaleye gol Atıyo defans evlere şenlik kaleciye hamle şansı sıfır sonra yüklen Tolgay'a  .. Burda 7/24 Tolga algısı yapan arkadaşlar
 başkasını suçlamayı tekrarlayarak suçu olanlara iyilik YAPMAYIN

"Vasat kaleciye maruz kalmis Besiktaslinin drami" basligi iyi gider abi yazdigin yoruma cevaben.

Kusura bakma ama ilk golde cikabilirdi. Hadi diyelim gollerde sucu yok, yahu atilan her geri pasi ya rakibe verdi ya da taca atti (ki bu da rakibe vermek demek). Soyle dusunelim: nedense yedigimiz hic bir golde Tolga'nin sucu olmuyor cunku top hep koselere gidiyor. Peki bu Tolga'nin kurtardiklari niye Muslera'nin kurtardiklari kadar hosumuza gitmiyor?  Cevabini ben vereyim, cunku Muslera senin Tolga'nin sucu yok dedigin golleri cikariyor da ondan. Biz de diyoruz ki bize Tolga gibi vasat bile olmayan kaleci degil, Muslera ayarinda bir kaleci lazim.

Etiketler: