Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 262 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1174908 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı Orhan_

Birisine suç bulunacaksa bu TFF'dir. Birilerine yaranacağım diye kırk takla atıyorlar.

Bir sonuç çıkmayacağı kesin. Bunu yapmanın sebebi kamuoyu için. Adamlar çakallık yapıp bir de hakeme durum bağlıyorlar. Sen de bunu konuşacaksın. İster hedef göster ister gösterme.

Çevrimiçi levitate

şuna bak kimlerle yarışıyoruz

karaktersiz herif ya
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Cenk'in durumu kesinleşti...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

şuna bak kimlerle yarışıyoruz

karaktersiz herif ya
Pis işlerinize dini alet etmeyin bari. Herkes kendi çöplüğüne...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Böyle bir zeminde oynatmak büyük sucdur, birileri bunun hesabini vermeli, artik böyle zeminleri olan kulüpler cezalandirilmali
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şampiyonluk konuşalım ama lig hala bitmedi. Sergen de söylemiş bunu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı tuncaboylu

Bugünkü galibiyet çok önemliydi.

Rakiplerin kafasında acaba işareti oluşturmadan, umutlarını yıkmak gerekiyordu. Kasımpaşa maçında yapamadık, ama bu maçta yaptık.

Şimdi Ankaragücü maçını da kazanıp, rakiplerin motivasyonunu iyice kırmalı

Cenk'in sakatlığı çok üzdü bu arada, umarım iyileşir Tosun Paşa.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Aboubakar hakkında bilgi @Necmi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Ankaragücü'nün bu hafta kazanması çok iyi oldu, bizim maçı hedef maç olarak belirlemeyecekler.

Yarın Fenerbahçe'nin, cumartesi Galatasaray'ın puan kaybedeceklerini tahmin ediyorum.

Cuma Ankaragücü maçını kazanırsak, çok büyük bir adım atmış oluruz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ankaragücü'nün bu hafta kazanması çok iyi oldu, bizim maçı hedef maç olarak belirlemeyecekler.

Yarın Fenerbahçe'nin, cumartesi Galatasaray'ın puan kaybedeceklerini tahmin ediyorum.

Cuma Ankaragücü maçını kazanırsak, çok büyük bir adım atmış oluruz.
Bundan sonra kazanacağımız her puan güçlü bir adım olacak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Güzel Detay :D :tabe:

#Beşiktaş 70 puana 70 gol atarak ulaştı. Üstelik 70.gol de 70 numaralı Gökhan Töre’den geldi 🦅
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Aboubakar hakkında bilgi @Necmi  :tabe:

inşallah mustafa ben sadece sergenden duyduğumu söyledim

Çevrimdışı Orhan_

Erzurum'un sahasının ısıtması da varmış ve maç önü zemini sulamayı kabul etmemişler. Sen önce kendin dürüst-şerefli olacaksın, sonra hakkın varsa hakemden şikayetçi olacaksın.

Çevrimdışı tuncaboylu

bu sene şampiyon olduğumuzu varsayarak yazıyorum. türkiye ligini yıllarca domine etmemiz için yönetimin uygulaması gereken sadece 2 basit kural var;

1- 'foony' kuralı yani fikret orman olsa ne yapardı kuralı. atıyorum yazın belhanda'yı mı önerdi bi menejer, fikret orman olsa ne yapardı sorusunu soruyorsun ve tam tersini yapıyorsun, yani hayır diyorsun ve problemli, kan emici bir yaratıktan kurtuluyorsun. işte pandemi bitti statta konser yapalım üç beş bi şey atalım diye geldi bi iş adamı, hemen foony diyorsun ve hızlıca reddediyorsun. başka menejer geldi dedi ki abuş'un talibi var 10 milyona satalım, foony diyorsun ve bir daha o menejeri kulüpten içeri sokmuyorsun. gayet basit, fikret orman'ın ne yapacağını düşünüyorsan tam tersi.

2- futbolcu alırken yetenekten önce oyun bilgisi ve karar alma yetisine bakıyorsun. atıyorum q7, töre, n'kodou, ljajic, mensah, kerim frei tarzı oyuncuları bedava verseler bile almıyorsun. o scout departmanına gidip hani av köpeklerine birini bulması için eşyasını koklatırlar ya, scoutlara da aynı şekil ghezzal'ın terli formasını koklatıyorsun ve diyorsun ki bana bunun sol kanatta ve forvet arkasında oynayanından bul. adamlar işi gücü bırakıyor ve sadece buna odaklanıyor, çok basit. ha baktın o kadar yeteneklisi yok, o da sorun değil, olcay şahan kadarını bul o da olur, yeter ki topu eveleyip gevelemeden en doğru noktaya atmasını bilsin, bitmiştir. bu bütün mevkiler için geçerli. zeka/karar verme yetisi > kondüsyon > yetenek > hız, türkiye süper ligi için geçerli formül budur. bizim kafasıyla oynayan oyuncuya ihtiyacımız var.

evet dostlar bu 2 basit kuralı uygulayarak türkiye ligini yıllarca domine edeceğimizi düşünüyorum. umarım yönetim de bizim kadar kafa yoruyordur bu işlere.

(alıntı from Sözlük)

Boş muhabbet olmuş açıkçası.

Bu ligin ve siyasetin dinamikleri, ligi yıllarca domine etmene müsaade etmiyor ve etmeyecek. Öyle alıntı yaptığın arkadaşın kafasındaki gibi basit kuralları falan yok yani.

Fikret Orman ne yapsa tersini yapacakmış, 2 sene şampiyon olup 3. senesinde CL gruplarından namağlup lider çıkan ama ligde katliama uğrayan takımı kurmayacaksın yani, tam tersini yapacaksın.

Aferin, bir de öyle deneyelim bakalım. Belki ligi yıllarca domine ederiz böyle.

Çevrimdışı tuncaboylu

Pandeminin olduğu 40 maça uzayan bir sezonda elindeki 2 santraforunu birden (Güven ve Umut'u) kiraya göndermenin çok hatalı bir hamle olduğu ortaya çıktı.

Umarım Abou çabuk döner de, çok etkilenmeyiz.

Çevrimdışı tuncaboylu

Rachid'e şut attırmayı akıl etmek iyi oldu, kilit açıyor 2 maçtır.

Sergen'den çok ümidim yoktu sene başı, ama pragmatik kafasıyla güzel çözümler üretiyor şu an kadar.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Pandeminin olduğu 40 maça uzayan bir sezonda elindeki 2 santraforunu birden (Güven ve Umut'u) kiraya göndermenin çok hatalı bir hamle olduğu ortaya çıktı.

Umarım Abou çabuk döner de, çok etkilenmeyiz.
Güveni olacagina stantraforsuz oynarim tüm sezonu daha iyi, ama umut bencede kalmaliydi, aldigi para neyki tazaruf etmek istedik, 3. Forvet olarak kesinlikle kalabilirdi

Sergen'den çok ümidim yoktu sene başı, ama pragmatik kafasıyla güzel çözümler üretiyor şu an kadar.
2.ci Talisca vakkasi

Artık üzülmeye başladım , ins şampiyonluk gelince Bonservisini alırız

Talisca da Kafa Golü atmayı bizde öğrenmişti , bize gelmeden önce kafa golü yoktu adamın :bandit:

Güveni olacagina stantraforsuz oynarim tüm sezonu daha iyi, ama umut bencede kalmaliydi, aldigi para neyki tazaruf etmek istedik, 3. Forvet olarak kesinlikle kalabilirdi
Baya iş yapıyor Hırvatistan'da Beşiktaş sayfaları paylaşıyor bazen oradan takip ediyorum

Çevrimdışı Erman1903

Sadece şut mu, Rachid'in gelmeden önceki iki sezonunda bir asisti var.

Çevrimdışı tuncaboylu

2.ci Talisca vakkasi

Artık üzülmeye başladım , ins şampiyonluk gelince Bonservisini alırız

Talisca da Kafa Golü atmayı bizde öğrenmişti , bize gelmeden önce kafa golü yoktu adamın :bandit:
Almamız çok mümkün değil, tadını çıkarın.

Bundan sonraki kiralıklara opsiyon koyurmayı akıl etsinler, yeter.

Çevrimdışı Orhan_

Ghezzal'ı alabilirsek ne kadar tatlı bir iş yapmış oluruz. Sözleşmesi opsiyonlu mu acaba?

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Erman toroglu'na şaşiriyorum şuan, hakkimizi koruyor🙂, yayinci kuruluşa giydiriyor, 3. golde el var diye aglayanlar, top erzuruma geciyor ve pozisyon degisiyor, ondan sonra Bjk topu kapib golu atiyor, var burda müdahale edemez. Ama yayinci kurulus öyle bi gösteriyorki sanki direk akabinde top gezzahla geliyormus gibi ve bunu 10 defa bu sekilde yanlis algi yapmak adina gösterdiler, Erzurum baskani ve yilmaz vurala siz önce kötü zeminin hesabini verin, Besiktaslilar sulansin demis sulamamislar zemin dedi👍🙂