Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 366 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1175355 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Febeş'in bay gecdigi hafta biz sivas deplasmanina gidiyoruz, orda kesin puan kaybi görüyorum, adamlar son 11 macta tek yenilgi almis ve simdi yine galip durumdalar konya karsisinda. Gercekden saglam oynuyorlar, alanya karsisinda verdigimiz pozisyonlari sivasa verirsek cok kötü cezalandirirlar bizi.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Samet Demir

Febeş'in bay gecdigi hafta biz sivas deplasmanina gidiyoruz, orda kesin puan kaybi görüyorum, adamlar son 11 macta tek yenilgi almis ve simdi yine galip durumdalar konya karsisinda. Gercekden saglam oynuyorlar, alanya karsisinda verdigimiz pozisyonlari sivasa verirsek cok kötü cezalandirirlar bizi.

O tür zor maçlara Sergen Hoca daha iyi hazırlanıyor. Ben daha çok kolay görünen ligin altındaki takımlardan korkuyorum
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı can1903

Her seri bir gün bozulur  :evillol: :bandit:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maç maç gitmekte fayda var. Daha önümüzde çok maç var. Mümkün olduğunca kayıpsız gitmek lazım. Özellikle kısa vadede yenilmezsek lig erkenden sonlanabilir. Rakiplerin fikstürüne bakınca böyle bir çıkarımda bulunabiliriz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı can1903

Nisan sonu şampiyonluğu... Olursa iki kat daha sevinirim  :busted_cop:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Özet geçmek gerekirse bankalarla yapılan anlaşma hiçbir şeye ilaç olmamış. Ödeme tarihi geldiğinde tekrar revizyon isteyip borç erteleme talebinde bulunuruz. Yaz transfer döneminde fazla para harcama lüksümüz de yok. 1 lira kazanmak için 2 lira harcama yapıyormuşuz şu anda  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Nisan sonu şampiyonluğu... Olursa iki kat daha sevinirim  :busted_cop:

100 gol üstü şampiyonluk daha iyi olurdu...

istesek 9 maçta 34 tane atabiliriz ama bu sene lig sıkıntılı seneye yaparız artık :d
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Özet geçmek gerekirse bankalarla yapılan anlaşma hiçbir şeye ilaç olmamış. Ödeme tarihi geldiğinde tekrar revizyon isteyip borç erteleme talebinde bulunuruz. Yaz transfer döneminde fazla para harcama lüksümüz de yok. 1 lira kazanmak için 2 lira harcama yapıyormuşuz şu anda  :tabe:

olası şl gelirini boş boş harcamazsak belki bir şeyler yoluna girer

Çevrimiçi Samet Demir

olası şl gelirini boş boş harcamazsak belki bir şeyler yoluna girer

Bizde taraftar olarak şımarmayız inşallah
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

ohoo oraya kadar kim ölür kim kalır belli değil fener önce başakşehiri yensin bay olmadan gs de göztepe deplasmanından çıksın sonrada içerde ts nin kucağından kalksın gerisine bakarız bizim maç bir zorsa onların iki zor😂

Çevrimdışı ilhan mansız

takım bütçesi 30 milyon euroyu geçmemeli, mali durum içler acısı, işin içinden çıkmak imkansız gibi maalesef,,

Çevrimdışı haluk.m

Seneye işimiz daha zor, şl'de para harcamadan nasıl başarılı olacağız  :alala:

Başarıyı geçtim savunmamız şu an bile sıkıntılı, kaç kişi şl'de Welinton, Nsakala ve Ersin'e güvenir ?   Para harcamadan başarılı olalım temenniden öteye gitmez, takımın mevcut kadrosuyla olacak iş değil. 
[ Son Düzenleme: 11 Nisan 2021, 19:50:11 haluk.m ]

Çevrimdışı MUSTAFA_

Seneye işimiz daha zor, şl'de para harcamadan nasıl başarılı olacağız  :alala:

Başarıyı geçtim savunmamız şu an bile sıkıntılı, kaç kişi şl'de Welinton, Nsakala ve Ersin'e güvenir ?   Para harcamadan başarılı olalım temenniden öteye gitmez.
Kimse başarı beklemiyor. Herkes oradan gelecek parayı bekliyor. Bunu Sergen geldiğinde de söyledi. Avrupa'dan karşımıza gelecek herhangi bir takım bizi duman eder. Seviyemiz çok düştü. Hedeflerimizi küçültmemiz lazım. Büyük zar atacak durumumuz yok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı haluk.m

Kimse başarı beklemiyor. Herkes oradan gelecek parayı bekliyor. Bunu Sergen geldiğinde de söyledi. Avrupa'dan karşımıza gelecek herhangi bir takım bizi duman eder. Seviyemiz çok düştü. Hedeflerimizi küçültmemiz lazım. Büyük zar atacak durumumuz yok.

Kendi adıma beklentim şl gidip rezil olmamak, belki tur atlayamayız ama en kötü 3'üncülüğü hedeflemeliyiz.  cincon gibi para için gidip rezil olmak bize yakışmaz.   Para yoksa akıl koysunlar, onun için bile bir miktar harcamak lazım. Hedefi küçültmemeli.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kendi adıma beklentim şl gidip rezil olmamak, belki tur atlayamayız ama en kötü 3'üncülüğü hedeflemeliyiz.  cincon gibi para için gidip rezil olmak bize yakışmaz.   Para yoksa akıl koysunlar, onun için bile bir miktar harcamak lazım. Hedefi küçültmemeli.
Hedefi büyütecek bir durumda değiliz. Bu senenin piyangodan çıktığının da bilincinde olmak lazım. Sergen'e yatıp kalkıp şükretmek lazım. Bu oyunculardan bu performansı o alıyor. Grubu 3. bitirmek bizim için büyük iş olur. Bunun için iyi kura lazım iyi takımdan çok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı haluk.m

Hedefi büyütecek bir durumda değiliz. Bu senenin piyangodan çıktığının da bilincinde olmak lazım. Sergen'e yatıp kalkıp şükretmek lazım. Bu oyunculardan bu performansı o alıyor. Grubu 3. bitirmek bizim için büyük iş olur. Bunun için iyi kura lazım iyi takımdan çok.

Geçen sezon elimize geçen şansıda böyle harcamıştık, her duruma hazırlıklı  olmalıyız. Hedef şampiyonluk ise şl planı yapmadan olmaz.  :boxin:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Geçen sezon elimize geçen şansıda böyle harcamıştık, her duruma hazırlıklı  olmalıyız. Hedef şampiyonluk ise şl planı yapmadan olmaz.  :boxin:
Bu sene düşeceğimiz en büyük hata eğer şampiyon olursak Şampiyonlar Ligi'nde başarı için fazla para harcamak olur. Seneye odağımız kadronun açıklarını kapatmak olmalı. Daha fazlası zor. Çok büyük satışlar yapsak bile fikrim değişmez. Avrupa'da ligde maç sayısı bu kadar artmış ve fikstür sıkışmışken başarı beklemek hayalcilik olur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Büyük ihtimalle sezonu da Avrupa Şampiyonasını da kapattı  :by2:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı GreenBook

Üzüldüm Cenke
Şanssızlıklar üst üste geliyor Abou ve Larin iyidir umarım

Çevrimiçi yaço58

Cenke geçmiş olsun üzdü hepimizi galibiyete tam sevinemedik ancak çok kritik bir 3 puan oldu ghezzal tam bir şov yaptı helal olsun şampiyonluk ateşi yakıldı artık buradan dönüş olmasın gs ye 8 fbye 7 puma fark attık şampiyonluk geliyor

Çevrimdışı MUSTAFA_

TFF ve siyaset bu hale getirdi ligi. Ligden düşmeyi kaldırmakla başlayan süreç sahaların patates tarlasına dönmesiyle bu hale geldi.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Karabay

TFF ve siyaset bu hale getirdi ligi. Ligden düşmeyi kaldırmakla başlayan süreç sahaların patates tarlasına dönmesiyle bu hale geldi.

Spor programlarında saha zeminini konuşan bir tane yorumcu yok. Hepsi cenke ah vah çekiyor anca.

Çevrimdışı Orhan_

Erzurum'a dava açalım. Saha onların, zemin onların. Onların yüzünden bir futbolcunun belki de futbol hayatı tehlikeye girdi. Stadın ıslatılmasını istememiş çakallar. Hele başkanları hakem diye ağladıysa bu durumu sokup sokup çıkartmalıyız.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Erzurum'a dava açalım. Saha onların, zemin onların. Onların yüzünden bir futbolcunun belki de futbol hayatı tehlikeye girdi. Stadın ıslatılmasını istememiş çakallar. Hele başkanları hakem diye ağladıysa bu durumu sokup sokup çıkartmalıyız.
Birisine suç bulunacaksa bu TFF'dir. Birilerine yaranacağım diye kırk takla atıyorlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★