2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 92 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 752575 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Nazım Ar

Beceremiyorlarsa gitsinler arkadaş takım doğru düzgün ilk 11 çıkaramıyor daha 1 tane transfer yok. Yenilgiyi bekliyorlar herhalde.

Laidouni ve Oscar dışında talip olunan oyuncular heyecan verici değildi onlar da zaten başka takımlara gittiler. Paran yoksa bile kiralığa gidersin, genç oyuncular alırsın hiç olmazsa kadro zenginliği olur, heyecan olur o da yok. Şenol Güneş bu maçtan da bir şekilde galip ayrılırsa bıraksınlar artık laf çaktıranlar oturup tapınsınlar Valerien Ismail ile yönetim takımı komaya soktular hoca hayatta tutmaya çalışıyor.

Çevrimiçi BlackEagle16

Beceremiyorlarsa gitsinler arkadaş takım doğru düzgün ilk 11 çıkaramıyor daha 1 tane transfer yok. Yenilgiyi bekliyorlar herhalde.

Laidouni ve Oscar dışında talip olunan oyuncular heyecan verici değildi onlar da zaten başka takımlara gittiler. Paran yoksa bile kiralığa gidersin, genç oyuncular alırsın hiç olmazsa kadro zenginliği olur, heyecan olur o da yok. Şenol Güneş bu maçtan da bir şekilde galip ayrılırsa bıraksınlar artık laf çaktıranlar oturup tapınsınlar Valerien Ismail ile yönetim takımı komaya soktular hoca hayatta tutmaya çalışıyor.
Beceremiyorsa değil beceremiyorlarrr
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Sinan23

Gelsin artık transfer. Ortasahaya bir viera bir fabregas lazım.

Çevrimiçi sEuL

Yonetim UYUMA artik yeter.

Çevrimiçi Akil Emre

Hocanın hala necip ve atiba ısrarını anlıyamıyorum maç 3-0 necip girdiği an takım darma duman oldu, Mert kaç maçtır kritik kurtarışlarla takımı rahatlatıyor. Beklentim iyi bir orta saha ve kanat, defansa da kaan alınacak gibi duruyor.

Çevrimdışı Talisca1903

Hocanın hala necip ve atiba ısrarını anlıyamıyorum maç 3-0 necip girdiği an takım darma duman oldu, Mert kaç maçtır kritik kurtarışlarla takımı rahatlatıyor. Beklentim iyi bir orta saha ve kanat, defansa da kaan alınacak gibi duruyor.
kimi koyacak kardeşim adam yok ne var ne yok oynatıyor işte

Çevrimdışı Talisca1903

3 milyon vardıya onu bir de Taliscaya teklif etsek ya  :icool: :icool:

Çevrimiçi sEuL

Abou-Cenk ikilisini bu orta saha kesinlikle kaldiramaz.
Cenk atmaya devam ediyor ama bilemiyorum, rakip ataklarda yuruyerek geri donuyor.
Hoca'da bakti olmayacak gibi 2. yari zaten Aboubakar'i sola cekip Cenk'i en uca koydu ama Abou'da tam hazir olmadigi icin o kanadimiz cok aksadi.
Cenk ile devam edeceksek eger stoper ikilisini Welinton + Saiss yapmaliyiz - maalesef Tayyip inanilmaz hatalar yapiyor ve Emrecan'da oynamaya calistigimiz oyuna gore cok agir kaliyor.
Orta sahaya bir Gedson daha bulabilirsek, sag bekte Tayfur ile oynamaya devam edebiliriz - Rosier zaten berbat bir sezon geciriyor.

Mert
Tayfur - Weli (Transfer) - Saiss - Masuaku

Ghezzal - Gedson - Gedson - Redmond (N'Koudu/Muleka/Dele)

Abou Cenk

Herkes kanada takviye istiyor ama Ghezzal'da gelecekse bir iki haftaya elimizdeki Redmond/N'Koudu/Muleka/Dele en az birini satmaliyiz ki bir kanat daha alalim.
Orta sahaya devre arasinda yapilmis olan Ernst/Yusuf etkisi verebilecek bir nokta atisi transfer yapsalar o bile yeter ama yonetim puan kaybini bekliyor sanirim transfer icin.

Çevrimdışı Talisca1903

delle ali iyi oynadı ya transferi felan unutalım artık yapmazlar trnsfer

Çevrimdışı celiker1

Bir şekilde 6 numaraya Barrios’u bitirirlerse yalnız Ghazzal’da dönünce 1-2 parça hariç çok iyi takım olmaya doğru ilerliyoruz.N’Kodou’nun bile yedekten gelecek olması büyük fark yaratacak.Ah be ABUŞ sen nelere kadirsin🙏🏻Bir anda kışımızı bahar yaptın😂
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Sezgin1903

Şenol hoca başarısını daha iyi şov yaparak anlatsaydı bunlar olmazdı, neyse bi 2 sene üst üste daha yapar anlarız hep beraber

Bu arada can nerede eskiye dönük biraz baktım da Şenol istemeyenler şimdi yaptıkları ile sevinir olmuş yorumlarında Şenol hoca istemeye istemeye bıraktı bizi hükümet destekli TFF ile nederlerse o olur maalesef o dönem bizim başımıza gelen o ya herşeyi bırak adam konuşması ile bile takımı %50 hazırlıyor medya demeçleri de on numara camiayı pozitif etkiliyor bunun farkında olmayanlar bugün mahçup olurmu sanmam bu kişiler negatif işler sevicileri ama biz var oldukça sizin mucadeleniz renklilerin (Hakaret Yasak)₅ ile aldıkları şampiyonluk sayısını arttırır bir olmayı doğru olanı görün biraz.

Sağdan soldan atak özlemişiz biz bu oyunu eksikleri tamamladikmi neden olmasın.

Eldeki yokluktan Tayyip solda oynadı futbol oynayan ve anlayan bilir ters ayakla kademe yapmak zordur çünkü ters ayak yönüne geri dönüp koşmak zordur o yüzden aksadı ben beğeniyorum ama yerinde sağ stoper de weli de iyi sais olduğunda zaten sorun yok işte 1-2 dokunuş bizi şampiyonluğa taşır.BEŞİKTAŞ🦅

Çevrimdışı Nazım Ar

Şampiyonluk hala çok zor özellikle bu tff mhk kombinasyonunda. Ismaelin kaybettiği son puanlara çok da yanabiliriz sezon sonunda ama yapacak bir şey yok.

Ghezzal Rosier kombinasyonu tamamlanıp, Saiss yerine geçtiğinde bir de dinamik ayağı düzgün ortasaha bulabilirlerse defansif zaafiyetlerimiz de azalacaktır. Ismael'in 8 ayda yıktığını toparlamaya çalışıyoruz kolay değil bu işler. Ligde 5 maçtır ölüm kalım maçlarına çıkıyoruz çok şükür daha ölmedik.

Çevrimiçi murat baltacı

Yönetim takıma takviye yapmayarak bu senede geçen sezon olduğu gibi şampiyonluğu hediye ediyor. Sezon başı nasıl bir kadro planlaması yapıldıysa her bölge eksik en azından acil olan orta saha ve kanat alsalarda takım toparlansa rosie sais dele gibi mevkisinde tek olan oyunculardanda ful performans sakatlık yada cezalı olmasınlar diye dua edeceğiz artık.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Sezgin1903

Kerem Atakan gerçekten fark yaratacağına inaniliyorsa hayırlısı olsun hepimiz Beşiktaş in başarısı için tartışıyoruz.Altyapida Abdülmecid var takımda Delibaş var sağ kanat içinde altyapıda cemal azad var sağ kanat bende oynar adamlar osayiyi sağ bek ferdi sol bek yaptı biraz içerden çözmek lazım heee tr ligi için yetmez diyosaniz da eywallah hem maddi hem manevi anlamda kazanç olmasından yanayım zaten ilk 11 için iyi kadro kuruluyor.

Şu iletiyi yazdığımda sezon başı sadece 1-2 maç U21 şampiyonluk maçları vardı hatırlarsanız fb-gs nin de olduğu Delibaş Abdülmecid  ve Cemal azad demiştim alt yapı iyi demiştim cemal bugün yine atmış nasıl gormuyolar anlamıyorum ben İzmir'de ikamet ediyor sadece 1-2 maç izleme ile bunu görüyorum profesyoneller napıyor acaba

Çevrimdışı Talisca1903

Bu arada can nerede eskiye dönük biraz baktım da Şenol istemeyenler şimdi yaptıkları ile sevinir olmuş yorumlarında Şenol hoca istemeye istemeye bıraktı bizi hükümet destekli TFF ile nederlerse o olur maalesef o dönem bizim başımıza gelen o ya herşeyi bırak adam konuşması ile bile takımı %50 hazırlıyor medya demeçleri de on numara camiayı pozitif etkiliyor bunun farkında olmayanlar bugün mahçup olurmu sanmam bu kişiler negatif işler sevicileri ama biz var oldukça sizin mucadeleniz renklilerin (Hakaret Yasak)₅ ile aldıkları şampiyonluk sayısını arttırır bir olmayı doğru olanı görün biraz.

Sağdan soldan atak özlemişiz biz bu oyunu eksikleri tamamladikmi neden olmasın.

Eldeki yokluktan Tayyip solda oynadı futbol oynayan ve anlayan bilir ters ayakla kademe yapmak zordur çünkü ters ayak yönüne geri dönüp koşmak zordur o yüzden aksadı ben beğeniyorum ama yerinde sağ stoper de weli de iyi sais olduğunda zaten sorun yok işte 1-2 dokunuş bizi şampiyonluğa taşır.BEŞİKTAŞ🦅
Az linç yemedik ama neyse takım iyi olsunda biz adamcı olalım :icool:

Çevrimdışı Nazım Ar

Şu Nadiem Amiri yi yokluyorlardı sezon başında ne durumda acaba. Düzenli oynuyor herhalde.

Agücü ve ts yenildiler ayı avcıyı alt etti, keyifli haftasonu sürüyor. Bir de güzel transfer haberi gelse :)
[ Son Düzenleme: 28 Ocak 2023, 18:11:03 Nazım Ar ]

Çevrimdışı Liquidator

Kaan Ayhan cin cona gitmis. Bence iyi oldu. Hiç içime sinmiyordu zaten.

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi BlackEagle16

Al benden de o kadar
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Nazım Ar

Adı bizimle çıkan herkese salça olmaları tesadüf mü yoksa bilerek mi yapıyorlar tırstıkları için merak ediyorum.

Çevrimiçi sEuL

Mert Muldur’ude almislar gibi yaziliyor medyada. Kaan’i bende begenmiyorum ama Mert’i almislarsa iyi is. Elalem yedekte oturacak Turk oyunculara 4’er 4’er veriyor bizimkiler 200k-300k’nin hesabini yapmaktan oyuncu transfer edemiyor.

Çevrimdışı levitate

kaan'ı sonunda birine kitlemeyi başarmış menajeri tebrik ederim

mert işi yalandır adam sakatlanana kadar 11 oyuncusuydu
[ Son Düzenleme: 28 Ocak 2023, 23:22:54 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levitate

bizimkilerde çok uzatmadan bir 6 alıp bitirsinler dönemi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Kaanı almadığımıza çok sevindim. Gs için sıkıntı. Biz alsaydık aynı durum bizde de olacaktı. Kaan iyi sözleşme isteyecek birisi çünkü. Yedek oyuncu için as oyuncuyu ile aynı ya da daha fazlası para vermek takımdaki dengeleri bozar.

Misak 500-600 bin maaş istese gelsin isterdim doğrusu. 3 bölgede de kafamız rahat olurdu.

O tarzda bu sene idare edecek Necip var zaten. Bir tık iyisine 3-4 milyon bonservis ortalama 1.5-2 milyon maaş vermek zarardan başka birşey değil.

Mert konusu ise farklı. O adamın Tr'ye geleceğini pek zannetmiyorum. Yaşı genç ve potansiyeli oldukça var. Merti alsalar gerçekten üzülürüm. Çağımızın idael beklerinden olacak büyük ihtimalle.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Biz kimi alacağız Kaan kötü Mert gelmez Ozan hocanın oyuncusu yapmayın arkadaşlar orta sahamız eksik işte vallahi ben artık Ozanada okeyim transfer dönemi bitecek yoksa kim gelecekse gelsin
Şenol Güneş Ozan istiyor Caner istiyor olayınında yalan olduğu ortaya çıktı işte alamıyorlar kimseyi hocada bizim gibi ne bulsa alacak pozisyona gelmiş mecburiyetten

Çevrimdışı Talisca1903

Belki hiç transfer yapmayız moduna geçtiysek

Allah Kevin ve Mulekaya IQ
Delle Ali’ye motivasyon ve ruh sağlığı
Versin

Etiketler: