2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 765889 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Şu Nadiem Amiri yi yokluyorlardı sezon başında ne durumda acaba. Düzenli oynuyor herhalde.

Agücü ve ts yenildiler ayı avcıyı alt etti, keyifli haftasonu sürüyor. Bir de güzel transfer haberi gelse :)
Bu ankaragucune gereginden fazla onem verilip anlam yuklenmesi bizim tarafimizdan  pek dogru degil  Kimin ipinde ankaragucununne  bok yedigi bizim klasmanimizda bir kulup degil ki adamlara bu denli nefret duymak biel  heriflerin onemli oldugunu hissettiriyor... Ankargucunun ne  yaptigi bizi ne ilgilendirir  allahaskina  hatta  sarisin kardeslerin dahi ne yaptigi  bizi alakadar etmez.. Onlar kendi camur deryasi dunyalarinda batsin bize ne yahu
Yorgo

Çevrimiçi Samet Demir

Biz kimi alacağız Kaan kötü Mert gelmez Ozan hocanın oyuncusu yapmayın arkadaşlar orta sahamız eksik işte vallahi ben artık Ozanada okeyim transfer dönemi bitecek yoksa kim gelecekse gelsin
Şenol Güneş Ozan istiyor Caner istiyor olayınında yalan olduğu ortaya çıktı işte alamıyorlar kimseyi hocada bizim gibi ne bulsa alacak pozisyona gelmiş mecburiyetten
Abi Kaan çok elzem değil onu diyorum ben. Orta saha şart oğlu şart. Ozanı istiyorsa hoca ozan gelsin. Gedson - Ozan - Salih/Dele/Redmond oynar.

Bu lig için bu stoper hattı yeter bence. Abu-Cenk ve Muleka da yeterli. Hiç para yoksa bir adet 6 bir de kanat alıp kapatsınlar. Yeterki çer çöp toplamasınlar takıma.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Abi Kaan çok elzem değil onu diyorum ben. Orta saha şart oğlu şart. Ozanı istiyorsa hoca ozan gelsin. Gedson - Ozan - Salih/Dele/Redmond oynar.

Bu lig için bu stoper hattı yeter bence. Abu-Cenk ve Muleka da yeterli. Hiç para yoksa bir adet 6 bir de kanat alıp kapatsınlar. Yeterki çer çöp toplamasınlar takıma.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
karagümrüğe karşı Salih Delle nejip yapacaz galiba bu kadar vurdumduymaz olunmaz alın işte bir orta saha 2 lazım ama bire de raZıyım bu nedir yahu

Çevrimdışı Nazım Ar

Bu ankaragucune gereginden fazla onem verilip anlam yuklenmesi bizim tarafimizdan  pek dogru degil  Kimin ipinde ankaragucununne  bok yedigi bizim klasmanimizda bir kulup degil ki adamlara bu denli nefret duymak biel  heriflerin onemli oldugunu hissettiriyor... Ankargucunun ne  yaptigi bizi ne ilgilendirir  allahaskina  hatta  sarisin kardeslerin dahi ne yaptigi  bizi alakadar etmez.. Onlar kendi camur deryasi dunyalarinda batsin bize ne yahu

İplersin iplemessin de bize nefret dolu, sahaya atlayıp futbolcularımıza saldıracak kadar gözü dönmüş, fbye gsye yatan kolayca 3 puan hediye eden takımı ben ligde istemiyorum, düşmesi beni mutlu eder kardeşim.

Bunların pislikleri yüzünden lig başında ritmimiz bozuldu, Josefi kaybettik. Kupada da gereksiz bir gerilim savaşı oldu 120 dk boşa yorulduk.Rakibin değil evet ama seni negatif rakibi pozitif etkilemeyi başarıyorlar işte. Sinek misali.

Bu arada Kaan Ayhan konusunda da diğer arkadaşlar kadar iyimser değilim. Evet opsiyonu çok ama italyada yıllardır oynayan adam burada fark yaratacaktır, gsnin eli çok rahatladı zaten kart mart görmüyorlardı şimci sakatlık da olsa gözü kapalı koyarlar. Bizim de elimizi çok rahatlatırdı, Emrecanın hali ortada, Necip girince son maçta neye dönüştü arka taraf gördük. Tayfuru aynı şekilde sağ bekte izledik malesef.

[ Son Düzenleme: 29 Ocak 2023, 11:28:53 Nazım Ar ]

Çevrimdışı yaço58

şenol hoca ile 5de5 yaptık hala her maç ölüm kalım maçı ismailde ne gördüler getirdiler ne gördüler sezona başladılar aklım almıyor puan verilen hatay istanbul maçları falan rezalet evimizde oynadığımız başak ts fb maçları rezalet daha bu takımlara deplasmana gideceğiz fikstür avantajının içine etti bıraktı emeği geçenlere teşekkürler diğer yandan bakınca abou cenk ile forvette kafamız rahat sağda ghezzal dönerse aynı orta sahada gedson çok iyi maşallah rosier eski formuna dönerse sağbek tamam solda masuaku değişik bi oyuncu çözemedim stoper sais talha bu lig için yeterli kaledede mert formunu dhaada yukarı çekerse sıkıntı çekmeyiz seneye sağlam bi sol kanat 2 sağlam orta saha ile bu takım güzel bi takım olur inşallah orta sahaya devre arası kımseyi alamıyor yönetim bare ozan gelsin en azından hoca ile bişeyler verir yoksa transferde de beceriksizler

Çevrimdışı tolga1903

Takımda orta saha değil haberi bile çıkmıyor artık.

Çevrimiçi murat

Yönetimden puan kaybı  olmadıkça transfer beklemiyorum.gelirse sürpriz olur veya birilerinin kurtulmak istediği bir oyuncu olur.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hala yönetim gitmedi mi? Transfer beklemeyelim bence. 3 milyona dünyaları alamayız  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Samet Ç

Hala yönetim gitmedi mi? Transfer beklemeyelim bence. 3 milyona dünyaları alamayız  :tabe:
Gitmezler maalesef çok geç reaksiyon veriyor camia olsun taraftar olsun koskoca spor kulübünü sadece futbol kulübüne çevirdiler oradada Sergen ve oyuncuların özverisi olmasa başarı yok ama buna rağmen eleştiri yok tepki yok.

Çevrimiçi BlackEagle16

şenol hoca ile 5de5 yaptık hala her maç ölüm kalım maçı ismailde ne gördüler getirdiler ne gördüler sezona başladılar aklım almıyor puan verilen hatay istanbul maçları falan rezalet evimizde oynadığımız başak ts fb maçları rezalet daha bu takımlara deplasmana gideceğiz fikstür avantajının içine etti bıraktı emeği geçenlere teşekkürler diğer yandan bakınca abou cenk ile forvette kafamız rahat sağda ghezzal dönerse aynı orta sahada gedson çok iyi maşallah rosier eski formuna dönerse sağbek tamam solda masuaku değişik bi oyuncu çözemedim stoper sais talha bu lig için yeterli kaledede mert formunu dhaada yukarı çekerse sıkıntı çekmeyiz seneye sağlam bi sol kanat 2 sağlam orta saha ile bu takım güzel bi takım olur inşallah orta sahaya devre arası kımseyi alamıyor yönetim bare ozan gelsin en azından hoca ile bişeyler verir yoksa transferde de beceriksizler
Yav hemşerim bı tane alsınlar sağlam orta saha yine yetecek yok ya bunlar bıraksın artık yeter !
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Talisca1903

Yav hemşerim bı tane alsınlar sağlam orta saha yine yetecek yok ya bunlar bıraksın artık yeter !
nasıl sıtmaya razı ettiler ama ölümü gösterip ben dahil herkes bir tane olsun bari moduna geldik sorsan Şenol Güneş caner ozan kovalıyor yok hocayı da tav ediyorlar ne olursa olsuna

Çevrimdışı Nazım Ar

Bir yandan da boşversinler para harcamayalım diyorum karaktersizleri her hafta fahiş hatalarla göz göre göre ittiriyorlar.

Çevrimiçi Talisca1903

Bir yandan da boşversinler para harcamayalım diyorum karaktersizleri her hafta fahiş hatalarla göz göre göre ittiriyorlar.
seneyede lazım iyi bir adam bulursak almalıyız ortada gedson tek kaldı

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 29 Ocak 2023, 21:02:42
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
?t=kfdQ4GywYFlW8v1kWIwRBg&s=19

Çevrimiçi Talisca1903

transfer ne zaman kapanıyor kapansın artık anlaşıldı aksiyon almayacak bunlar bekle bekle gözümüz çıktı hocada baksın yoluna elde ne varsa bir şekil uyarlasın artık tayfur salih bazen josef (sakatlanmazsa) değiştirip değiştirip oynsın duruma göre nejip atiba atacak artık içeri

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Hocadan ziyade 5'de 5'in büyük oranda kaleci ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Kalemizde Ersin olsaydı eski ortalamayla devam ederdik arkadaşlar. En büyük şansımız Şenol hoca değil Mert'in iyileşerek kaleyi devralmasıdır. Kalemizde gördüğümüz kolay ve tehlikeli pozisyonları unutmayalım.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tolga1903

Ne basiretsiz herifler ya. Bunlara siz yarışta yoksunuz ona göre aksiyon alın falan mı dendi acaba? Yazık değil mi arkadaş o gedson'un masuaku'nun mert'in falan emeğine pamuk ipliğinde gidiyor takım transfer sezonu başlar başlamaz orta sahayı açıklamaları gerekirdi bu yönetim bu sezonu bitirirse yazıklar olsun gerçekten

Çevrimdışı Nazım Ar

Hocadan ziyade 5'de 5'in büyük oranda kaleci ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Kalemizde Ersin olsaydı eski ortalamayla devam ederdik arkadaşlar. En büyük şansımız Şenol hoca değil Mert'in iyileşerek kaleyi devralmasıdır. Kalemizde gördüğümüz kolay ve tehlikeli pozisyonları unutmayalım.

Şenol hocadan önce son 8 maçın 5 inde puan kaybetmişiz, toplam 12 gol atmışız  10 gol yemişiz, 3 beraberlik 2 yenilgi 3 galibiyet. (Aslında son 6 maçın 5 inde puan kaybedip bir tane zor kazandık da adaletli olsun diye aynı maç sayısını vereyim dedim)

Şenol hocayla beraber 8 maçta 1 yenilgi (o da gs deplasmanı), 1 beraberlik 6 galibiyet var. 17 gol atmışız 6 gol yemişiz.

Yani sadece Mertin performansla açıklayamayız hocanın hücum iştahını da artırdığını düşünüyorum. Cenk, Redmond, Gedson, Masuaku performanslarını epey artırdı, Dele de kıpırdanma var. Daha sakatlıklar ve cezalar sebebiyle Saiss, Ghezzal, Rosier, Josef den katkı alamıyoruz düzenli olarak. 4 ü de normal şartlarda ilk 11 rotasyonundalar.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Ocak 2023, 14:20:21
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Gedson ve Saiss Fransa haberleri çıkmaya basladı.

İkisinide ucuza satacak bu yönetim hep birlikte göreceğiz çünkü vizyonları bu kadar. :akuma:

Çevrimdışı mstfgz

Şİmdi Abubakar gelince bütün dertler bitecek mi?
Gedson'un yarısı Benfica'da. O yüzden ucuza satamazlar.

Çevrimdışı Nazım Ar

Gedson'un yarısı Benfica'da. O yüzden ucuza satamazlar.

Benficaya sormadan satamıyoruz değil mi? Sözleşme bitiminde ne oluyor diye sormaya korkuyorum bizim sözleşmelerde fantastik maddeler olabiliyor.

Çevrimdışı Samet Ç

Gedson ve Saiss Fransa haberleri çıkmaya basladı.

İkisinide ucuza satacak bu yönetim hep birlikte göreceğiz çünkü vizyonları bu kadar. :akuma:
Gedson'un yarısı Benfica'da olaya onlarda dahil olur o yüzden satılsa bile ucuza gitmez rahatım o konuda.

Çevrimdışı Samet Ç

Dortmund'tan Dahoud'u çözebilirmiyiz acaba orta sahaya kullanmıyorlar zaten.
[ Son Düzenleme: 30 Ocak 2023, 16:27:29 Samet Ç ]

Çevrimiçi levitate

Benficaya sormadan satamıyoruz değil mi? Sözleşme bitiminde ne oluyor diye sormaya korkuyorum bizim sözleşmelerde fantastik maddeler olabiliyor.
yoo satabiliyoruz ama gelen paranın yarısını direkt vereceğiz...

yönetimde kafa olsa şimdiden pazarlığa başlar belli bir ücretle payı azaltmaya çalışırlardı ama nerdeee
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Etiketler: