2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 764743 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Bu arada josef 1 ay yokmuş. Bizim o bölgeye 2 adam almamız gerekiyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Bu arada josef 1 ay yokmuş. Bizim o bölgeye 2 adam almamız gerekiyor.

3 milyona 10 adama teklif yaptık ya sadece 3 milyon var yada hazine bulduk önümüze gelen 3 veriyoruz kıstas da yok anadoluya da 3 la ligayada 3 bundesligayada 3

Çevrimiçi Samet Demir

3 milyona 10 adama teklif yaptık ya sadece 3 milyon var yada hazine bulduk önümüze gelen 3 veriyoruz kıstas da yok anadoluya da 3 la ligayada 3 bundesligayada 3
Fm oynarken son param kalınca bende öyle yapıyorum. Beğendiğim potansiyelli 20 adama teklif veriyorum. Kabul edenlerin arasından en iyisi ile anlaşıyorum :)

[ Son Düzenleme: 26 Ocak 2023, 14:54:29 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

🇫🇷 Mohamed Kaba
🇧🇦 Amir Hadziahmetovic
🇹🇳 Aissa Laidouni
🇳🇱 Joey Veerman
🇸🇪 Aiham Ousou
🇬🇵 Andreaw Gravillon
🇧🇷 Vitor Tormena
🇲🇱 Boubakar Kiki Kouyate
🇷🇺 Dmitri Barinov
yukardan seç beğen al hepsi 3 milyon

Çevrimdışı celiker1

🇫🇷 Mohamed Kaba
🇧🇦 Amir Hadziahmetovic
🇹🇳 Aissa Laidouni
🇳🇱 Joey Veerman
🇸🇪 Aiham Ousou
🇬🇵 Andreaw Gravillon
🇧🇷 Vitor Tormena
🇲🇱 Boubakar Kiki Kouyate
🇷🇺 Dmitri Barinov
yukardan seç beğen al hepsi 3 milyon
Sezon başı çok istediğim İsak Hien’e 1-2 milyon daha fazla verip alamayarak(yine 3 teklif etmiştik,3.5 a Verona’ya gitti yanlış hatırlamıyorsam) bu sezonun en kritik hatalarından birini yaptık maalesef.Şu an hem hem en az 5 puan daha fazla puanımız,hemde minumum 10-15 milyon euroluk potansiyel stoperimiz olacaktı.Şimdi aynı şeyi Aissa Laidouni için diyorum.Orta sahada takımın geleceği için çok kritik oyuncu.Ver 4-5-6 neyse kaçırmayalım bu oyuncuyu.Gedson ile beraber düşününce bunları bir gülümseme geliyor hemen istemsizce😁Hatta bu çocukla beraber alabiliyorsam Hadziahmetoviç’i de atar arkalarına orta sahada  “Kedi-fare” oynarım.Defansif olarakta kesinlikle yumuşak bir üçlü değil.

Hadziahmetoviç

Laidouni                           Gedson

Ghazzal                                                     Cenk Tosun

Aboubacar

Çok iyi oluyor ve çokta zor değil🙏🏻🙏🏻🙏🏻
[ Son Düzenleme: 26 Ocak 2023, 20:33:02 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

Sezon başı çok istediğim İsak Hien’e 1-2 milyon daha fazla verip alamayarak(yine 3 teklif etmiştik,3.5 a Verona’ya gitti yanlış hatırlamıyorsam) bu sezonun en kritik hatalarından birini yaptık maalesef.Şu an hem hem en az 5 puan daha fazla puanımız,hemde minumum 10-15 milyon euroluk potansiyel stoperimiz olacaktı.Şimdi aynı şeyi Aissa Laidouni için diyorum.Orta sahada takımın geleceği için çok kritik oyuncu.Ver 4-5-6 neyse kaçırmayalım bu oyuncuyu.Gedson ile beraber düşününce bunları bir gülümseme geliyor hemen istemsizceHatta bu çocukla beraber alabiliyorsam Hadziahmetoviç’i de atar arkalarına orta sahada  “Kedi-fare” oynarım.Defansif olarakta kesinlikle yumuşak bir üçlü değil.

Hadziahmetoviç

Laidouni                           Gedson

Ghazzal                                                     Cenk Tosun

Aboubacar

Çok iyi oluyor ve çokta zor değil

Laidouniyi de kaçırdık büyük ihtimalle. 1 ya da 1.5 milyon farkla.

Çevrimiçi Samet Demir

?s=20&t=Sl_nGAVSYCFBO8UyrWnhnQ

Çevrimiçi Talisca1903

ÖZEL || Beşiktaş MLS ekibi Philadelphia’da oynayan orta saha oyuncusu José Martínez için 2 milyon dolar teklif etti.
@aspor

Martínez Beşiktaş’a gelmek istiyor, pazarlıkta son aşamaya gelindi.
Beşiktaş yönetimi oyuncuya 2.5 senelik kontrat teklif etti. Görüşmeler olumlu gidiyor.
hayret 2 teklif etmişiz niye 3 değil :s20: :s20: :s20:

Çevrimdışı tolga1903

Wilmar barrios'a teklif yapmışız da nasıl çıkaracaklar o adamı merak ediyorum. En gerçekçi hedefi sercan dikme yazdı hayatı boyunca mls'den çıkmayan 28 yaşındaki orta saha hem teklif edilen rakam da bizim resmi teklif rakamımızdan 1 milyon düşük sanırım çıkan en gerçekçi haber bu oldu gelir o eleman bugün yarın.

Çevrimiçi Talisca1903

mls topçusu ne kadar güvenilir bu lige mls ten gelenler tutmuyor

Çevrimdışı celiker1

Laidouniyi de kaçırdık büyük ihtimalle. 1 ya da 1.5 milyon farkla.

Yine Emirhan,Kerem hatta Talha gibi “Acaba olur mu?” transferi yapıp 3 adam alıp 1 net adam almayacağız gibi.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Nazım Ar

Mlsdeki adamı alırlarsa artık o transferden sorumlu arkadaşın iyi niyetinden şüphe ederim. Bedava kalsa anadolu kulüplerinin dönüp bakmayacağı bir profil.

Çevrimiçi Talisca1903

bence hiç medyaya yansımamış bir isim alacağız yoksa bu 3 milyon teklifli 15 oyuncuyu medyaya çıkarmazdık yem atıyorlar gibi hissettim

kamera şakası gibi önüne gelene 3 ver çekil kenara  :ebebe: :ebebe:

Çevrimdışı celiker1

Wilmar barrios'a teklif yapmışız da nasıl çıkaracaklar o adamı merak ediyorum. En gerçekçi hedefi sercan dikme yazdı hayatı boyunca mls'den çıkmayan 28 yaşındaki orta saha hem teklif edilen rakam da bizim resmi teklif rakamımızdan 1 milyon düşük sanırım çıkan en gerçekçi haber bu oldu gelir o eleman bugün yarın.
Stad sponsorluğu için Arap yarımadası havayollarından biri,Gazprom ve hala Vodafone’un masada olduğu fısıldanıyor bazı youtube kanallarında yalan değilse.Avrupadan ambargo yiyen Gazprom’un Türkiye’de sponsorluğunun tepki çekip çekmeyeceği,avrupa kupası katılımı ve maçları için sorun olup olmayacağı tartışılıyor denildi.Şimdi Zenit’ten futbolcu haberi çıkınca küçük bir ihtimal olsada “Acaba?” diyor insan. ZENİT>GAZPROM
[ Son Düzenleme: 26 Ocak 2023, 22:03:22 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi sEuL

Sezonun en kritik donemine giriyoruz, yapilacak transferlerin onumuzdeki hafta ki maca yetismesi gerekiyor. Yok daha 3-4 hafta daha bekletip puan kayiplarina gore transfer yapacaklarsa eger hic yapmasinlar daha iyi.

3 gun once Besiktas Philadelphia Union'dan Jacob Glesnes icin teklif yapti diye haber yapanlar bugun yine Besiktas Philadelphia Union'dan Jose Martinez'i istiyor diye haber yapmislar. Yuksek ihtimalle bir oyuncuya teklif yaptik, takimi dusunmek icin sure istedi ve bizde basini kullanarak baska oyunculara yoneliyoruz mesajini vermeye calisiyoruz. Elimizi cabuk tutup transferleri hemen takima katmamiz gerekiyor...

Çevrimiçi levitate

yağız barrios demiş

edit:
[ Son Düzenleme: 26 Ocak 2023, 22:16:58 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

bu barrios bayağı iyi eleman, avrupa takımları nasıl daha bunu rusya'dan kaçırmadılar çözemedim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Samet Ç

mls topçusu ne kadar güvenilir bu lige mls ten gelenler tutmuyor
Mls'ten alacaklarsa Atiba'nın milli takımdan arkadaşı Kaye'ye gitsinler ayrıca adı çıkanlar arasında bize en uygun oyuncu Delaney Barrios'u saymıyorum o bize düşmez.

Çevrimdışı Samet Ç

Mls yumuşak lig ama José Martinez gayet sert oyuncu topla ilişkisi ortalama belki bir tık üstü ama ben tercih etmezdim.

Çevrimdışı tolga1903

Stad sponsorluğu için Arap yarımadası havayollarından biri,Gazprom ve hala Vodafone’un masada olduğu fısıldanıyor bazı youtube kanallarında yalan değilse.Avrupadan ambargo yiyen Gazprom’un Türkiye’de sponsorluğunun tepki çekip çekmeyeceği,avrupa kupası katılımı ve maçları için sorun olup olmayacağı tartışılıyor denildi.Şimdi Zenit’ten futbolcu haberi çıkınca küçük bir ihtimal olsada “Acaba?” diyor insan. ZENİT>GAZPROM

Ben net şekilde gazprom sponsorluğuna uefa ve fifa'nın tepki göstereceğini düşünüyorum. Hele ki ffp kıskacına girdiğimiz bu dönemde böyle bir risk almak istemezdim tabi yönetim enine boyuna araştırır durumu gerçekten gazprom varsa masada. Onun dışında arapların bizim ülkede bildiğim bir trabzon'a qnb üzerinden ufak bi sponsorluğu var o da herkesin malumu nasıl olduğu. Stadyum için ya tekrar vodafone'a ya da yurt içi bir firmaya veririz gibi geliyor.

Denilene göre barrios kavga yüzünden ciddi bir ceza almış ve süresini bilmesem de kiralık olarak uğraşıyormuşuz mantıklı geldi bu ama oyuncuyu biz gibi bir sürü kulüp ister avrupa'dan niye bizi tercih etsin o soru işareti. En yakını bu mls'de oynayan eleman gibi geliyor bana 6 numara için.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Ocak 2023, 23:44:06
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Ggazprom beş senelik 200 Milyon Euro versin, bu yönetim Uefa , Fifa dinlemez .

Takım elbiselerine bile reklam alırlar  :biggrinking:

Çevrimdışı Sinan23

Ggazprom beş senelik 200 Milyon Euro versin, bu yönetim Uefa , Fifa dinlemez .

Takım elbiselerine bile reklam alırlar  :biggrinking:

5 sene 250 diyende var ama yüzde kaç vergi ödüyoruz? 5 mi?

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Ocak 2023, 00:30:13
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
5 sene 250 diyende var ama yüzde kaç vergi ödüyoruz? 5 mi?

Olabilir abi çünkü Schalke'ye senelik 25 Milyon Euro ödüyorlardı kaç sene önce .
%10 kesip devlete verelim gerisi bize güzel para.

Çevrimiçi murat baltacı

Zaman geçiyor gelen giden yok yönetim ne yapmaya çalışıyor anlam veremiyorum yarın beş adam eksik puan kaybetsek yapılacak transferin anlamı ne olur ona göremi transfer yapılır acaba neyi bekliyoruz. Kanat iki orta saha duruma göre birde stoper lazım ama abou aldık bekliyoruz anca teklif veriyoruz..
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı celiker1

Ben net şekilde gazprom sponsorluğuna uefa ve fifa'nın tepki göstereceğini düşünüyorum. Hele ki ffp kıskacına girdiğimiz bu dönemde böyle bir risk almak istemezdim tabi yönetim enine boyuna araştırır durumu gerçekten gazprom varsa masada. Onun dışında arapların bizim ülkede bildiğim bir trabzon'a qnb üzerinden ufak bi sponsorluğu var o da herkesin malumu nasıl olduğu. Stadyum için ya tekrar vodafone'a ya da yurt içi bir firmaya veririz gibi geliyor.

Denilene göre barrios kavga yüzünden ciddi bir ceza almış ve süresini bilmesem de kiralık olarak uğraşıyormuşuz mantıklı geldi bu ama oyuncuyu biz gibi bir sürü kulüp ister avrupa'dan niye bizi tercih etsin o soru işareti. En yakını bu mls'de oynayan eleman gibi geliyor bana 6 numara için.
Avrupa kulüplerinin hiç biri serbest kalmadığı sürece ambargodan dolayı para çıkacak hiç bir Rus futbolcu transferine girmez bu dönem.Keza Abd güdümlü Güney Amerika ülkeleride.O yüzden devre arası ve yaz döneminde Türkiye-Rusya arası futbol klüplerinde oyuncu gidiş-gelişi önceki dönemlere göre daha fazla görebiliriz.
Hayatta Beşiktaş

Etiketler: