2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 781937 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Fazla gereksiz transfer
Gelsin kulübede dursun diyeceğim ama. Necibin bir tık üstü için çok maliyetli olmaz mı

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Nazım Ar

Bence bu akşamki rezillikten sonra transfer yapmasın bizimkiler tepki göstermeyeceklerse. Biz bunlarla yarışamayız yediğimiz kırmızılara verilmeyen penaltılarımıza bak bir de renklilerin aldığı haram puanlara bak.

Çevrimiçi Kursad_Duran

Bence bu akşamki rezillikten sonra transfer yapmasın bizimkiler tepki göstermeyeceklerse. Biz bunlarla yarışamayız yediğimiz kırmızılara verilmeyen penaltılarımıza bak bir de renklilerin aldığı haram puanlara bak.
Aynen her hafta bir renkli takım kurtarılıyor. Bizim yönetim üç maymunları oynuyor. Bu (Hakaret Yasak)₅ üstesinden saha içinde gelinilmez. Bunu dahada anlamadı bizim yönetim.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

en komiği
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Miha Zajc soyunma odasında “Sizin allahınız yok mu, bırakın da Beşiktaş’a gideyim, yeter!!!” demiş. Ortalık kızışacak.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Tigres, Florian Thauvin'ın sözleşmesinin feshedildiğini açıkladı

Çevrimdışı caner.eryigit

Nkoudu yollar bu arkadaşı alırım.
Son durumu nedir bilmiyorum ama ne işi var oralarda çözemedim bedelsiz gitmiş birde.
Beğendiğim bir oyuncuydu marsilya günleri

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Miha Zajc soyunma odasında “Sizin allahınız yok mu, bırakın da Beşiktaş’a gideyim, yeter!!!” demiş. Ortalık kızışacak.

rezalete bak, o ota saha elemani  Okay Yokusluymus... Necip gozumde Okayx2, ne isimiz  var Okayla..
Yorgo

Çevrimiçi BlackEagle16

Uzaktan şutları ile hatırladigim bir oyuncu son durumu gerçekten önemli dele allı facisasi elimizdeyken. Eğer futbolu kafada bitirmemiş ise tam ihtiyacımiz olabilecek çapta bir topçu. Ama artık kariyerinde güçlü adıma atmayı arayan 23-25 yaş arası futbolculara yönelmek lazım hepten rehabilitasyon kulübü olduk. Öyle bir futbolcuyu tam istediğimiz ozellikleri olan ama ne vereceğini ne durumda olduğunu bilmediğimiz bir adam. Durumunun iyi olduğunu bilseek ciddi bir baskı bile yapılması lazım yönetime adını duyurabilmek adina
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi sEuL

rezalete bak, o ota saha elemani  Okay Yokusluymus... Necip gozumde Okayx2, ne isimiz  var Okayla..
20 yasindaki Turk oyuncu diye bahsettikleri Okay degildir heralde (zaten genc oyuncu almasinlar bundan sonra).

Ama Senol hocanin favorilerindendi Okay milli takimda - ozellikle son Avrupa sampiyonasinda Italya/Galler maclarina Okay ile baslamis son Isvicre macindada 2. yarida oyuna almisti Okay’i. SG’nin sevdigi oyunculardan oldugu icin alinirsa sasirmam.

Ayni bolgede Salih/Josef/Atiba/Berkay/Kerem ve alttan gelen Berkay Kenctemur ve Ege Demir var.

Bize direkt katki verecek ilk 11 oyuncusu lazim, Okay’in su noktada alttan gelenleri kusturmesi disinda bir etkisi olacagini dusunmuyorum - Salih’te Okay kadar oynuyor zaten.

Çevrimiçi Mehmet57

Okay ile Necip arasinda daglar kadar fark var. Abartmayalim. Necip daha topu kontrol edemeyen, 5 metre yanindakine pas vermekte zorlanan biri. Okay istenilen seviyede transfer olmayabilir ama kesinlikle Necip ve bitik Josef’den iyi.

Çevrimdışı murat baltacı

Vidayı bir yoklamak lazım bunlar stoper bulamayacak çıkış yaparsa gelsin 1+1
Allah korusun oda az yakmadı bizi sais Tayyip tandemi yeterli montero yerine onları zorlayacak bir stoper alınır sıkıntı yaşamayız hatta marcelo gibi iyi biri olursa weniltonda gidebilir. Bizim defanstaki sıkıntılarımızın çoğu orta saha kaynaklı iyi bir atiba iyi bir Josef olsa takım savunması daha iyi işler oraya yoğunlaşmamiz lazım okay iş görür ama Fernando falan bir isim daha lazım oraya. Resmen orta saha ve kanatsız oynuyoruz ortalama birileri bile gelse oyunumuz değişir.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı COB

Delaney ismi dolaşıyor. Son durumunu bilmemek ile beraber, ortasahada amiral oyuncu ihtiyacımızı karşılayacak bir profil. Kopenhag dönemi çok iyiydi, yaşı da bence uygun. Orqya alacağımız oyuncuyu satma niyetiyle almamamız lazım.
[ Son Düzenleme: 24 Ocak 2023, 14:05:57 COB ]

Çevrimdışı COB

Abou geldikten sonra transfer hareketliliği durdu. Imza şov yapacaktık, anlaşılan gene akşam pazarına yöneleceğiz. Şubat'tan önce transfer beklemiyorum.

Çevrimiçi Talisca1903

thauvin klas adam ama son durumu nedir acaba meksika ligi izleyen mi var bilemedim riske girmeye değer mi? delle ali olayındn sonra bilemedim

videolarından izlediğimde biraz yavaşlamış gibi geldi klas var ama sanki kondisyon sıkıntısı var biraz rahat hızlanamıyor durarak oynayıp yeteneğiyle kotarmaya çalışıyor

bu arada tekrar önüme gignac düştü gene hayvan gibi gol atıyor hep bizde olmasını istediğim özel hayranlığım olan bir adam 35 olmuş yaş ama gram düşme yok olası muleka satışında free çıkarsa bir yoklasak mı?
pardon 37 olmuş tamamlar artık meksikada
[ Son Düzenleme: 24 Ocak 2023, 19:24:10 Talisca1903 ]

Çevrimdışı Sinan23

thauvin klas adam ama son durumu nedir acaba meksika ligi izleyen mi var bilemedim riske girmeye değer mi? delle ali olayındn sonra bilemedim

videolarından izlediğimde biraz yavaşlamış gibi geldi klas var ama sanki kondisyon sıkıntısı var biraz rahat hızlanamıyor durarak oynayıp yeteneğiyle kotarmaya çalışıyor

bu arada tekrar önüme gignac düştü gene hayvan gibi gol atıyor hep bizde olmasını istediğim özel hayranlığım olan bir adam 35 olmuş yaş ama gram düşme yok olası muleka satışında free çıkarsa bir yoklasak mı?
pardon 37 olmuş tamamlar artık meksikada

Meksika özellikle tigres çok para veriyor.

Çevrimiçi Samet Demir

?s=20&t=Ss3-_giQHtysocwWaDhXQA

Taraftar Ramalho'nun gitmesini istiyor fakat yönetimin Veerman'ı göndermesine aptallık diyor.

Çevrimiçi tolga1903

?s=20&t=Ss3-_giQHtysocwWaDhXQA

Taraftar Ramalho'nun gitmesini istiyor fakat yönetimin Veerman'ı göndermesine aptallık diyor.

Adama 3 milyon euro teklif etmişler şu veerman'a. Herif 15 milyon euro dalga geçmiş psvliler. Bulduğumuz her oyuncuya 3 milyon euro teklif ediyoruz sonumuz hayrolsun

Çevrimiçi Samet Demir

Adama 3 milyon euro teklif etmişler şu veerman'a. Herif 15 milyon euro dalga geçmiş psvliler. Bulduğumuz her oyuncuya 3 milyon euro teklif ediyoruz sonumuz hayrolsun
Fm oynarken bende yapardım. Filitrelerdim istediğim mevkide istediğim oyuncuları. Misal 20 sine birden 3er - 5er teklif verirdim. :) kim ağımıza düşerse.

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş, Kaan Ayhan'ı kadrosuna katmaya yakın. (Di Marzio)

Çevrimiçi Samet Ç

Kaan Ayhan'ı almışız hiç istemiyorum bu adamı mevkisiz stopere koysan stoper değil sağ beke koysan olmaz 6 numaraya koysan pas kalitesi dışında takıma birşey katmaz fazla gereksiz transfer.

Çevrimiçi tolga1903

Fm oynarken bende yapardım. Filitrelerdim istediğim mevkide istediğim oyuncuları. Misal 20 sine birden 3er - 5er teklif verirdim. :) kim ağımıza düşerse.

Bizim sportif direktör de sanırım fena halde fm oyuncusu yoksa bir insan aynı anda hem konya'nın hem psv'nin orta sahasına 3 teklif etmezdi:)
[ Son Düzenleme: 24 Ocak 2023, 21:38:29 tolga1903 ]

Çevrimdışı Nazım Ar

Kiralıktır o teklif artı opsiyon olacak şekilde de olabilir çarpıtıyordur basın.

Çevrimiçi Samet Demir

Kiralıktır o teklif artı opsiyon olacak şekilde de olabilir çarpıtıyordur basın.
Bizim basın değil, hollanda basını. Brumanın zorunlu satın alma opsiyonun olduğunu ilk yazan kaynak

Etiketler: