Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2705996 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı f_madida

sırf soyadından dolayı Beşiktaşlı diye algı yaptılar. mete gs li bunu onu yakın tanıyanlar söylüyor.

vallahi gsli midir bilmiyorum ama son 18 aya kadar adam gibi mac yoneten az sayida hakemlerden biriydi..

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mylife1903

vallahi gsli midir bilmiyorum ama son 18 aya kadar adam gibi mac yoneten az sayida hakemlerden biriydi..
Hiyarin teki be abi herif
Abuyu nasi atmisti unuttun mu

Çevrimiçi Necmi

ben hiç adam gibi yönettiği Beşiktaş maçı hatırlamıyorum
tabi bir cüno fırat değil

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş, CSKA Sofya forması giyen 27 yaşındaki Ganalı sağ kanat oyuncusu Edwin Gyasi'nin transferi için görüşmelere başladı. Oyuncuyla Wolverhampton Wanderers, Stuttgart ve Hannover 96 da ilgileniyor (Sports World Ghana).

Çevrimdışı sozkul

Beşiktaş, CSKA Sofya forması giyen 27 yaşındaki Ganalı sağ kanat oyuncusu Edwin Gyasi'nin transferi için görüşmelere başladı. Oyuncuyla Wolverhampton Wanderers, Stuttgart ve Hannover 96 da ilgileniyor (Sports World Ghana).

Eknomik durumumuz nedeniyle biz henüz kimsenin ilgilenmediği adamlarla ilgilenmeliyiz.
[ Son Düzenleme: 26 Nisan 2019, 18:39:54 sozkul ]

Çevrimdışı f_madida

Bu Basak 100 yil oynasa sampiyon olamaz, o yuzden maclarimizi airsak Vodafone Arena'da sampiyonlugumuzu ilan ederiz son hafta.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Bu doğruysa eyyam-off olabilir belki...

"UEFA, önümüzdeki yıl Avrupa maçlarında görev vermeyi düşündüğü Halil Umut Meler’i izlemek için Beşiktaş-Ankaragücü maçına gözlemci yollayacak. Gözlemcinin özellikle kart seçimleri, oyunu okuma ve fiziki durumunu takip edecek ve raporlayacak"
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu doğruysa eyyam-off olabilir belki...

"UEFA, önümüzdeki yıl Avrupa maçlarında görev vermeyi düşündüğü Halil Umut Meler’i izlemek için Beşiktaş-Ankaragücü maçına gözlemci yollayacak. Gözlemcinin özellikle kart seçimleri, oyunu okuma ve fiziki durumunu takip edecek ve raporlayacak"
Evimizdeki maçı da her şeye rağmen kazanamıyorsak şampiyon olmayalım  :tabe: GS maçını konuşmak için erken. Maç maç düşünmeli ve konsantre olmalıyız  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kyiv

Billur teyze besiktasli mi

Rahmetli Şadan Kalkavan? O da mı Beşiktaşlı?

Çevrimdışı kyiv

Galatasaray Beşiktaş maçı şampiyonluk maçı olacak net!

Çevrimdışı bordele

Ankaragücü maçından beklentim: İlk yarı 3-0 yapıp Kral'ı oyundan almalıyız
Av zamanı

Çevrimdışı 'TaNeR'

Evimizdeki maçı da her şeye rağmen kazanamıyorsak şampiyon olmayalım  :tabe: GS maçını konuşmak için erken. Maç maç düşünmeli ve konsantre olmalıyız  :tabe:

Ben daha çok kartlar açısından bakmıştım olaya...
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı f_madida

artik Basak'in iptal oldugu kesinlestigine gore gs mafyasi bu hafta bize calisir... Santradan Ljajic'e kirmizi kart gosterirse sasirmam. Burak'a da itirazdan bir sari.

Çevrimdışı mylife1903

artik Basak'in iptal oldugu kesinlestigine gore gs mafyasi bu hafta bize calisir... Santradan Ljajic'e kirmizi kart gosterirse sasirmam. Burak'a da itirazdan bir sari.
Gece evine gidip kart gosterirler buraga

Çevrimdışı mylife1903

Besiktas bu
Ne maclar ne donum noktalari oldu boyle
Iki gol atarsin vermez ofsaytten yersin iki de kirmizi cakarlar
Ahlar vahlar icinde berabere kalirsin

IcimiZdeki irlandalilar da baslar
Oynadigin topa bak
Orta yaptik
Hakemi de yeneceksin
Asrin kadrosu falan felan

Çevrimdışı kyiv

Şenol Güneş takımı tam anlamıyla hazırlarsa muhteşem bir sonla veda edecek. Tarihe geçmek için son 5 maç.

- 2. yarıda toplanacak 45 puanla rekor
- 10 hafta kala 13 puan geriden gelip zirveye oturmak rekor
- 3. şampiyonluk

Hocanın kulüp kariyerini böyle sonla bitirmesi kendisine yakışır. Takımı ne kadar hazırlayacak göreceğiz.

Çevrimdışı mylife1903

Su ankaragucune bi kayalim
Sonra allahim sana geliyorum

Çevrimdışı kyiv

Şimdi evimizde kaybettiğimiz Erzurum ve Fenerbahçe maçlarına gel de yanma  :s20:

Çevrimdışı mylife1903

Şenol Güneş takımı tam anlamıyla hazırlarsa muhteşem bir sonla veda edecek. Tarihe geçmek için son 5 maç.

- 3. şampiyonluk

Hocanın kulüp kariyerini böyle sonla bitirmesi kendisine yakışır. Takımı ne kadar hazırlayacak göreceğiz.
Su angaragucuyle hesabi da kapativersin baslamisken
Torabzonlu adamin sirtina bindik boklarimizi supurtuyoz

Çevrimdışı mylife1903

Şimdi evimizde kaybettiğimiz Erzurum ve Fenerbahçe maçlarına gel de yanma  :s20:
Antalya maci be abi
Kalecisiz cikip ofsaytten resmi gol yedik
Sivas maci var daha fena
Ozzinin bi gol bi asist yaptigi
O erzurjm macinda da penaltimizi vermediler

Sonra hakem konusmayalim
Yahu gs hakemle puan mi kaybetmis 15 puan almis
Bassaksiti de ayni sekil
Kurmus sistemi penalti aliyor 90+da
Bizkm de 15 puan gitmis hakemlerle

Çevrimiçi Gökhan Kurt

İlk yarının sonunda 2. Olacaksınız deseler şüphesiz hepimiz kabul ederdik.
Ama iş artık farklı noktada . Kalan 5 maçımızı artık sanki CL finaliymiş gibi asılalım lütfen.
Hocaya çok büyük iş düşüyor, Q7 oynatmasın takımı iyi motive etmesi lazım.
Basak'ın ikinci yarısında oynadığımız oyunu Toki'de oynasak koyar geliriz.

Çevrimdışı kyiv

Pazartesi günü taçsız kral Aykut Kocaman bir güzellik yapsa da Konya galip gelse son 4 hafta hepimiz ip gibi dizilsek. Ondan sonra el mi yaman bey mi yaman görsek?

Çevrimdışı bordele

- 3. şampiyonluk

Şenol Güneş: Quaresmayı ilk 11'e alam...
Av zamanı