Fenerbahçe - Beşiktaş 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç
Fenerbahçe - Beşiktaş 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç

Beşiktaş Forum|Fenerbahçe - Beşiktaş 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : --.04.2018 Saat : --:-- Stadyum : Ülker Stadyumu Hakem : Yayın :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fenerbahçe - Beşiktaş 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç  [Okunma sayısı 53313 defa] Fenerbahçe - Beşiktaş 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç

Çevrimdışı cursedofdragon

FLAŞ! Beşiktaş saha içi ekibinden Erdinç Gültekin'in son hali.

Çevrimdışı kartal190321

takımınızda  seyircinizde futbolcunuzda  hepiniz   kurban olun şenol hocama   çirkef  adi (Hakaret Yasak)₅ fener :s20:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Mavi Tuna

haftaya tarafsız sahada seyircisiz oynanıcak maç.
Bizim saha da olsa 3~0 hükmen verirlerdi ama gelin görün ki haftaya bir daha oynayarız. Şu gereksiz kupa yüzünden psikolojik olarak boşuna yıpranıyor takım. Pepe de gitti zaten en kritik dönemde.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi balkan-kartal

uefaya sikayet etmek lazim bunlari orda birseyler belki yaparlar
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı kartal190321

Bizim saha da olsa 3~0 hükmen verirlerdi ama gelin görün ki haftaya bir daha oynayarız. Şu gereksiz kupa yüzünden psikolojik olarak boşuna yıpranıyor takım. Pepe de gitti zaten en kritik dönemde.

bir dahamı  oynayacaz   bu alemin  enayisi biziz değil mi  başkan hoca futbolcularda  birazcık onur varsa   bir daha oynama kararı verilirse    ceza  ne olursa olsun   sahaya çıkmazlar
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Prosedür ve uygulama nedir?Hükmen galibiyet çok mu fantazi yoksa maç boş tribünlere kaldıgı yerden devam mı edecek?

2'sinden biri olur ya 3-0 hükmen yada kaldıgı yerden tarafsız sahada seyircisiz devam ederiz.

Çevrimdışı Fuat

Pepe'nin yedigi kirmizi ne olacak? Mesela hukmen galip gelirsek kirmizi daha gecerli olur mu?

Çevrimdışı Mavi Tuna

bir dahamı  oynayacaz   bu alemin  enayisi biziz değil mi  başkan hoca futbolcularda  birazcık onur varsa   bir daha oynama kararı verilirse    ceza  ne olursa olsun   sahaya çıkmazlar
Kurallar adam gibi işlerse oynamayız ama kurallar kişilere ve kurumlara göre işlediği için her şey olabilir.

Çevrimdışı tuncaboylu

0'dan başlayacaksa kırmızı kartlar iptal edilir.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uefaya sikayet etmek lazim bunlari orda birseyler belki yaparlar

Uefa birşey yapmaz FiFA yapar.

Çevrimdışı ekrembaser

Prosedür ve uygulama nedir?Hükmen galibiyet çok mu fantazi yoksa maç boş tribünlere kaldıgı yerden devam mı edecek?

Yahu ne boş tribünü ne devamı öyle bir karar ancak bizim ülkede alınır gerçi. Öyle bir karar çıkarsa bizim o maça çıkmamamız lazım

Çevrimdışı ALDENYX

şenol  Hocamıza geçmiş olsun ...... 

biz pepe ve Hocamızın başina 5 dikişle ..... fb Hükmen mağlüp ve en az 5 maç seyircisiz bekliyorum konya muamelesi ayrıca sıfır kupa  :)   ilk kez bizim leğimize gerginlik iş yaptı...  ayrıca tüm dünyayada rezil olduk.... rezil fener...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı furkankaya1903

Şenol hocanın kafasına 5 dikiş atılmış. Şu saatten sonra "Beşiktaş kavga çıkarmaya gelmiş" diyen tüm akrabalarımı ve dost zannetiğim yaratıkları silmeye kadar verdim

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

0'dan başlayacaksa kırmızı kartlar iptal edilir.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

0 dan başlamaz kaldıgı yerden tarafsız sahada seyircisiz oynanır yada 3-0 hükmen verilir.

Çevrimdışı AmaralGürses

Trabzon - Fener
Diyarbakır - Bursa

aklıma bunlar geliyor. Şaka mı gerçekten bi daha oynayacak mıyız  ?????!!!!

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Yorgo

Taner Ünlü: "TFF, hakemin maçı yarıda bırakma nedenlerini geçerli görürse hükmen mağlubiyet cezası çıkabilir. TFF eğer hakemin maçın yarıda kalma sebeplerini yeterli görmezse karşılaşma yeniden oynanır."

Çevrimdışı mylife1903

at kendini yere işte kıvran kalkma  adi hakem anons yapmıyor  maç başından beri atılıyor  2 korner  köşesinden  :akuma:
Alemin tek delikanlisi bu karijmami arkadas, boyle mallik olur mu, tut yuzunu yat yere ya
Delirdim anasini satim
Lan melek misin sen, nesin sen
Adamlar sana maddeyi yagdiriyor kafandan omzundan sekiyor, lan nesin sen, delirttin beni

Burak yilmaz olsa bu mac 20. Dakikada biterdi

Çevrimdışı yoruk

Pozisyonu şimdi tekrar izledim maçı izlerken ofsayt diye görmüştüm..Ama alakası yokmuş  :s20:

Çevrimdışı mylife1903

Şuralarda @riverios denen bir ergen vardı as çıkalımcı nerelerde o
bize akıl veren ergen

Macta olmasin o da

Taner Ünlü: "Güvenlik sebebiyle yarım kalan maçlarda kararı TFF yönetimi verir. Hakem ve temsilci raporlarına göre maçın yarıda kalma gerekçesini yeterli görürse 3-0 hükmen mağlubiyet kararı vermesi gerekir."

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Başkan kesinlikle sahaya çıkmayacaksınız talimatı vermis

Herşeyi geçtim Hocamıza yapılanların hesası sorulmalı !!

Bu yanlarına kalmamalı
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Yahu ne boş tribünü ne devamı öyle bir karar ancak bizim ülkede alınır gerçi. Öyle bir karar çıkarsa bizim o maça çıkmamamız lazım

Boş tribüne kaldıgı yerden devam ederse sasırır mısın?Sadece kupadan elenmamize malolacaksa bu durumda maça çıkmamalıyız

Etiketler: