2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 327 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11321802 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Bishamon

Alexander Büttner serbest kalmadı mı?
Sobol ile kıyasladığımda daha iyi bir alternatif.
Vitesse'ye gitti

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Vitesse'ye gitti

şimdi gördüm, Dinamo Moskova serbest bırakmış, Vitesse' ye gitmiş.

Çevrimdışı atalay

Hoca, Ekstraklasa ligini takip eder. Lech Poznan forması giyen Polonyalı Karol Linetty'i için yoklamak lazım. Aldığı süreleri arttırırsa Şampiyona'da çıkış yapabilir.

Sezon başında €3,2 M karşılığında Sampdoria'ya gitmişti. BvB, M.City, Roma, Atletico ve Fio scoutları izliyormuş.

Çevrimdışı cursedofdragon

@cursedofdragon Doğum günün kutlu, Beşiktaşımız Şampiyon olsun (ki olacak) !  :D

Teşekkürler abi inşallah :)

Çevrimdışı atalay

Matej'e verilen 3,5 yıllık kontratı anlamadım. 4,2 bonservis verip, yıllık ücretini maaş skalasına göre taban fiyattan belirlemişken, 26 yaşına kadar üstelik 2020 Avrupa Şampiyonası öncesinde son bulacak bir kontrat sunmak enteresan. Sözleşme bitiş tarihi minumum 2021 olmalıydı.
[ Son Düzenleme: 11 Ocak 2017, 07:49:28 atalay ]

Çevrimdışı atalay

İlaveten bu takımın en genç ve en değerli oyuncusu olan Oğuzhan ile halen sözleşme uzatmamış olma sebeplerini merak ediyorum.
[ Son Düzenleme: 19 Ocak 2017, 09:28:46 atalay ]

Çevrimdışı mylife1903

Matej'e verilen 3,5 yıllık kontratı anlamadım. 4,2 bonservis verip, yıllık ücretini maaş skalasına göre taban fiyattan belirlemişken, 26 yaşına kadar üstelik 2020 Avrupa Şampiyonası öncesinde son bulacak bir kontrat sunmak enteresan.
Bir besiktas futbol subesi basyapiti, rejisor metin albayrak yardimci yonetmen umut guler
Bir fikret orman filmi, orman film gururla sunar
Milosevic 2, pek yakinda

Çevrimdışı COB

Ricky van Wolfswinkel kiralanabilir mi acaba? 27
yasinda ve Transfermarkta' gore degeri 2 milyon euro.

Çevrimiçi underworld

Atınctan sonra Ersanida alıp transfer surecimizi zirvede kapatiriz artık.

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı SDemirsoy

Dolar Euro uçmuş. her geçen gün transferlerden umudu kesiyorum artık.

Çevrimdışı tuncaboylu

Alexander Büttner serbest kalmadı mı?
Sobol ile kıyasladığımda daha iyi bir alternatif.

Neredeyse 1 senedir oynamıyor doğru dürüst.

Çevrimdışı tuncaboylu

Tvitırda şöyle bi flood gördüm, yorumsuz olarak eklemek istedim:

Yadırganacak ya da garipsenecek bir şey yok.

Dövizin bu artışıyla ve adı konulmamış savaş durumunda, sadece Ukrayna'dan oyuncu getirebilir hale geldik artık.

Ukrayna'daki maaşların düşük olması da bunun ivmesini arttırıyor. Mesela Sobol'a 300 bin euro verilecekmiş 6 aylığına.

Çevrimdışı tuncaboylu

Tek bir menajerin eline bakan kulüpler. Sıkıntı bu da değil. Ortada win-win bir ilişki yok. Süper lig kulüpleri Boyko'nun da menajeri olan Vadim Shabliy'in oyuncuları olmadan transfer yapamıyor. TR temsilcisi de şike sürecinde 'örgüt üyesi' olarak suçlu bulunan isimlerden biri.

Belli ki medyada da 3-5 muhabire sakal atmış, her haberde bunun oyuncularının isimleri yazılıyor.

Çevrimdışı tangaz

Matej'e verilen 3,5 yıllık kontratı anlamadım. 4,2 bonservis verip, yıllık ücretini maaş skalasına göre taban fiyattan belirlemişken, 26 yaşına kadar üstelik 2020 Avrupa Şampiyonası öncesinde son bulacak bir kontrat sunmak enteresan. Sözleşme bitiş tarihi minumum 2021 olmalıydı.

yönetim akıl tutulması yaşıyor deyince hemen sürekli yönetimi suçluyorsunuz diyenler var...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Bot heralde.
Admins ispiyon cektim valla, ilk defa birini ispiyonliyom.

Ne bicim botsa, saldiri altinda miyiz @Necmi abi robotlar falan yoksa yapay zeka mi bu saldiran. Bunu dovemezsin de bak.

Admins ispiyon cektim valla, ilk defa birini ispiyonliyom.

Ne bicim botsa, saldiri altinda miyiz @Necmi abi robotlar falan yoksa yapay zeka mi bu saldiran. Bunu dovemezsin de bak.

Eskiden oluyordu bu bot olayları nasıl nerden bulmuş gelmiş bizi :D

Çevrimdışı mylife1903

Senin yerine göz dikmiş abi :D

Belki ingiliççe biliyordur :D
Cince olsa tamam hemen bi atasoZu ile karsilik verirdim ama bu vietnamca yaziyor. Bunu kesin @atalay ile @tuncaboylu getirdi buraya, kambocya falan diye bisiler diyorlardi, dan robot geldi.

Vay vay bu teknoloci aciip bisi arkadas, iti an comagi hazirla

Çevrimdışı tuncaboylu

yönetim akıl tutulması yaşıyor deyince hemen sürekli yönetimi suçluyorsunuz diyenler var...

@atalay'ın bahsettiği nokta güzel de, yönetim 4.5 yıllık imzalasaydı "Daha kendini kanıtlamamış adamla 5 yıllık sözleşmem mi imzalanır" diyecek onlarca kişi çıkacaktı.

Bunların hiç biri de 2020'yi falan düşünmeyecekti.

Çevrimdışı tuncaboylu

Cince olsa tamam hemen bi atasoZu ile karsilik verirdim ama bu vietnamca yaziyor. Bunu kesin @atalay ile @tuncaboylu getirdi buraya, kambocya falan diye bisiler diyorlardi, dan robot geldi.

Vay vay bu teknoloci aciip bisi arkadas, iti an comagi hazirla

Olabilir bak, Kamboçya lafı geçince üye olmuş.  :D

Çevrimdışı mylife1903

@atalay'ın bahsettiği nokta güzel de, yönetim 4.5 yıllık imzalasaydı "Daha kendini kanıtlamamış adamla 5 yıllık sözleşmem mi imzalanır" diyecek onlarca kişi çıkacaktı.

Bunların hiç biri de 2020'yi falan düşünmeyecekti.
Cocuk kendini istememis olabilir. Kendisine fazla guveniyorsa, simdikik 1.2ye imzalayalim 1.5 sene sonra uzatiriz 2 milyondan diye dusunmus olabilir. Konusmalarindan kendine guvenen, caliskan bir tipe benZiyir

Çevrimdışı tangaz

bu arada ersanın dönüşüne olumlu bakıyorum. ersan döner tosiçle sözleşme yenilemeyiz (daha genç tc pasaportlu) atınç gider stoper rotasyonu için iyi bir değişiklik olur.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Olabilir bak, Kamboçya lafı geçince üye olmuş.  :D
Ben zeki muren yazsam turk musikisi reklamlari mi cikacak simdi. Ulan bu internet aciip bisi.
Zeki muren yazinca @Yusuf Tekeli ye aciiip reklamlar cukabuluuu

Etiketler: