2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

BlackEagle16, Akil Emre, Renton, ergin, Sinan66, kartalizma190399, yaço58, blackeagle35, mellfred, NioHH, Samet Ç, hasankale, Gökhan Kurt, Liquidator, admsngl898, Yancos, qp 383, kartal meriç, İsmail Özyurt, Monza ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 40396 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

gedsondaki en büyük sorun bütün artılarını götürüyor malesef hiç bir hoca şuna pas ver demiyormu iyi kesiyor topu alıyor süratle taşıyor herşey güzel ama götürüp rakibe teslim ediyor yaptığı bütün iyi şeyler boşa çıkıyor üstelik hücuma kalkan takımıda oyundan düşürüyor aldığı topların yüzde seksenini kaybeden bir orta saha olmaz buna sürekli ortada sıçan oynatmalı pas vermeyi öğrenene dek 😂
sadece oda değil necmi.. rakip sahamızdayken topu kapıyor, 2kişi oyundan düşürüp 3e2 yada 3e3 rakibi yakalıyoruz, en ufak temasda yerde. Yahu futbolcu biraz zeki olacak, devam et yada baktın yaklaşıyor pas at, yakaladığımız kontralarımızda çöp oluyor. Rakibe kart göstercek, eksik bırakcak pozisyonda yine düşde, biz beşiktaşız yahu ölmediğimiz sürece rakibi atmıyorlar. Yukarda arkadaş torreira gol’mü atıyor yazmış, torreira’nın gole ihtiyacımı var? Gedson’un pas verebilen, pozisyon ve sorumluluk alabilen versiyonu zaten. Onu çıkar gs burdan şampiyonluk verir.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi levitate

tüm kulüpler hoca arıyor bize kimse kalmıyor işimiz çok zor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

sadece oda değil necmi.. rakip sahamızdayken topu kapıyor, 2kişi oyundan düşürüp 3e2 yada 3e3 rakibi yakalıyoruz, en ufak temasda yerde. Yahu futbolcu biraz zeki olacak, devam et yada baktın yaklaşıyor pas at, yakaladığımız kontralarımızda çöp oluyor. Rakibe kart göstercek, eksik bırakcak pozisyonda yine düşde, biz beşiktaşız yahu ölmediğimiz sürece rakibi atmıyorlar. Yukarda arkadaş torreira gol’mü atıyor yazmış, torreira’nın gole ihtiyacımı var? Gedson’un pas verebilen, pozisyon ve sorumluluk alabilen versiyonu zaten. Onu çıkar gs burdan şampiyonluk verir.
zaten topu sürerken dikkat et üç kişinin arasına giripde düşüyor çoğunda faul bile verilmiyor

Çevrimiçi levitate

tüm kulüpler hoca arıyor bize kimse kalmıyor işimiz çok zor
potter'da ajax yapacakmış aaaaa
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Mehmet57

En cok istedigim transfer Mario Hermoso. Murat Ozen ve bir kac kisi daha 99% anlastigimizi yaziyordu. Colley’den Hermoso’ya gecis Nkoudou’dan Coman’a gecmek gibi bir sey.

Bu sezon Las Palmas’in bir kac macina denk geldigimde Mika Marmol diye stopperleri gozume carpti. Barca alt yapisindan, 1.9 milyona sezon basinda FC Andorra’daö almislar. Topla inanilmaz becerisi olan, 22 yasinda sol ayakli stopper.

https://youtu.be/nmhM-NxbEI8?si=mLw5TRg4_80VyY17

Çevrimiçi Mehmet57

Rosier’i 3-4 ne verirlerse satip, Mallorca’dan Maffeo cigersizine talip oluruz umarim. Defansi guclu, ileri cikislari etkili, tempolu bir bek. TM’de 6 milyon degeri, sozlesmesinde daha 2 sene var.

https://youtu.be/YsCIUwxGkns?si=BOf52bP9BdikxB1j

Çevrimiçi Serdar3444

Gedson tamam tam bir eksik beyin ama biraz da günah keçisi oldu takımda, Rashica, Necip ve onun dışında takım ruhu ile oynayıp topa basan yok ve bu yaptıklarını biraz da Mecburen yapıyor, oda basmasa kaleye kadar çok daha rahat gelecek tüm takımlar.
Sadece doğru zamanda dripling atsa sorun yok ama sürekli ve aşırı dripling yapıyor ve o kadar ivmelenen adam laktoz birikmesi nedeniyle top ve vücut hakimiyetini kaybeder, beyin vücuda doğru anda doğru komutu gönderse de vücut uygulayamaz...
Ayağını takıp hakemi aldatan sahte sakatlık numaraları da yapıyor ve artık mimli, tekmede yese hakemler kalk diyor.
Adam gibi teknik analiz ekibi olsa bunu düzeltir, daha az koşup çok daha etkili olabilir...

Çevrimiçi Samet Demir

Ertan Süzgün: "Başkan Hasan Arat, Nuri Şahin'i arıyor ve bir görüşme gerçekleştiriyor. Edin Terzic'in devam ettiği senaryoda ben Nuri Şahin'in Beşiktaş'a sıcak bakacağını düşünüyorum."
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Bayer Leverkusen sportif direktörü Simon Rolfes: "En etkili transferimiz, Granit Xhaka'ydı. 6 numara, oyunun kalbidir. Onun ritmi, oyunu domine ediyor. 6 numara, en stratejik pozisyondur. Oyunu ofansif mi yoksa defansif mi oynayacağınızı belirler. 6 numara, takımın tüm parçalarının bağlayıcısıdır."

Çevrimiçi levitate

para harcayacaksak kanat/forvet olarak ben brereton diaz'ı yoklayabiliriz, villareal'de tutmadı sheffield'a kiraladılar orada atıyor ama yüksek ihtimalle küme düşecekler, epl'de başka bir takımın alacağını sanmıyorum

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Mehmet57

Lazio Guendouzi'nin bonservisini almis 13mio euro'ya. Gedson ile kafa kafaya bile takas ederim. Bize gereken o tipte bir oyuncu; baskili, enerjik, pas oyununa yatkin. O tren kactigina gore Saul Niguez icin nabiz yoklariz umarim. Bu sezon Atleti ile 46 maca cikmis olsa da, cogunlugunda en fazla 45 dakika oynamis. Kerem Demirbay'in fark yarattigi lig'de Saul orkestra sefi gibi oynar. Hermoso (free) + Saul (opsiyonlu) efsane olur. Veya gecen devre arasi alamadigimiz Seko Fofana icin belki yine nabiz yoklariz.

Ben sahsen isterim ki La Liga'ya odaklanalim. Misal Gs'de ki Abdulkerim, oynadiig maclarda topla orta sahaya girisi rakip takima karsi sayisal ustunluk yaratiyor. Bunu yapabilmen icin ayagi cok iyi stopperin lazim. Biz bunu yapamiyoruz, ve bunun krailini yapacak oyuncular genellikle La Liga'da bulunuyor (Hermoso bunlardan bir tanesi, Marmol da oyle). X'de Schär ile buyuk olcude anlastigimiz yaziyor, o da bu tiplemeye cok uygun ama dogruluk payi ne kadardir merak ediyorum.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Akil Emre

Güzel hamleler gelecek gibi duruyor, özellikle Alman sistemi ile ilerlemeyi mantıklı buluyorum, hem oyuncu hem de teknik adam olarak bizi asla üzmedi şuana kadar. Oyuncu olarak bize uyan güney amerika kıtasından da ilerlenmeli ve afrika kökenli oyunculardan uzak durulmalı.

Çevrimiçi Samet Demir

Kulüp olarak profesyonelleşmeye başlayoruz bu çok güzel.

Çevrimdışı sefaköykartali

Devin Özek + Nuri mi alayım, seneye şampiyonluk beklemem şahsen.

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Akil Emre

Muci'yi gerçekten satacak mıyız acaba
Ben muçi dahil değerini kim bulursa satılma taraftarıyım, sil baştan kafamız rahat net isimlere yöneliriz.

Çevrimiçi Samet Ç

iyi bir teknik ekip lazım bunları komple gönderecek

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Musrati konusunda kafamda bazı soru işaretleri vardı ama şu an konu çok net.
Musrati kimle oynarsa oynasın kesinlikle aradığımız oyuncu değil.

Çevrimiçi ferdi1903

Bencede elden çıkarmak lazım yazin

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi sEuL

Benfica’da sorun yaşayan Orkun ile takas edelim isterlerse üstüne Gedson’u da alabilirler.

Etiketler: