Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 186 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8384567 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

ne alaka abi uefa ile

simdi raketcinin bonservisi  sozlesmede 1m yazsa  geriye kalan 7m icin  bizim  zenginlerin birinin sirketinden 6 aylik  raketcinin kulubu ile sponsor sozlesmesi yapilsa    bunun uefa ile  ne alakasi var ?

bir cok  kabul etmiyebilir ama  porto benfica gibi  kuluplere  kabul ettirebilirsin bunu  gerekirse sponsor zengin 1m  fazla versin ne olucak

hicbir sponsor olucak bir kisi yok besiktasa
Abi shahtarin zaten sahibi var adam tatar. Gider konusursun eger raketci de isterse yardimci olurlar ha bedava vermez adam boru gibi futbolcusunu ama cocuk cok isterse odemelerde yardimci olurlar.
@Necmi abi de tatar azicik yardimci olsun iste

Çevrimdışı mylife1903

O menajer Raiola mıdır nedir, çokça adı duyuldu.

Aziz'in altından çalışma masasını bile alır.

Artık unutuldu heralde ve pek lafı sözü geçmiyor da, bunlar Pereira'ya da iyi tazinmat verecekler.
Bi delbokse tazminati cikar ordan insallah. Ayiptir vitor gibi bir kahve fanina yapilacak muamele miydi o
Tesise almamalar baskilar falan ayip ayip, vitor efendi de bir insan evladidir. Mahkemede hakkini arayacaktir insallah.

Çevrimdışı tuncaboylu

ne alaka abi uefa ile

simdi raketcinin bonservisi  sozlesmede 1m yazsa  geriye kalan 7m icin  bizim  zenginlerin birinin sirketinden 6 aylik  raketcinin kulubu ile sponsor sozlesmesi yapilsa    bunun uefa ile  ne alakasi var ?

bir cok  kabul etmiyebilir ama  porto benfica gibi  kuluplere  kabul ettirebilirsin bunu  gerekirse sponsor zengin 1m  fazla versin ne olucak

hicmi sponsor olucak bir kisi yok besiktasa

Bu tip şeyler bize yakışmaz abi.

Ayrıca Ukrayna ve Türkiye gibi mimli iki ülke böyle bir katekulli içine girerse, yine cezayı yapıştırırlar.

Zenginlerimiz kulübe yardım etmek istiyorlarsa, tribünlerden birinin adına sponsor olsunlar.

Biz oradan gelen parayla 1 milyona kiralayıp sene sonunda 5-6 milyon daha vererek satın alırız.

Çevrimdışı tangaz

Artık unutuldu heralde ve pek lafı sözü geçmiyor da, bunlar Pereira'ya da iyi tazinmat verecekler.

vitor efendi versin bunları insan hakları mahkemesine gidip forumca şahitlik yapalım uğradığı zulme karşı  :money:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

Cümleten Hayırlı Cumalar Arkadaşlar,

Bu Rakitsky Haberleri nedir ya ?  :alala:
Ben Süper Lig dışında cok fazla lig takip etmediğim için hiç izlemedim.
Ama forumda çok isteyen kişi vardı o zaman iyi bir arkadaş  :sevinç
Bize yararlı olsun da kim gelirse gelsin diyorum artık =)

Valla Rakitskiy haberleri bana sezon başındaki Glik ve Gustavo Gomez haberlerini anımsatıyor.

Çok pahalı bir adam, paramız olsa bile stopere o kadar para gömer miyiz emin değilim.

Bence adamlar 8 istiyor, biz "3.5 olmaz mı?" diyoruz.

Muhtemelen olmayacak ve kibarca vedalaşacağız.

Çevrimdışı Culpable

mylife  bu tazminatin ve tazminatlarin  tek suclusu var oda bizim baskan :)

transfer doneminde 3 4 tane ismi basina gonderiyor
fiyati yuksek olanlara   2 renkli atliyor dusuk olana ise hamsiler atliyor
sonuc : bu 4 transferde  fiyasko

ben renklilerin yerinde olsam fikret baskana dava acarim transfer doneminde bizi yanlis bilgilendiriyor zarar ettiriyor diye :)

Çevrimdışı tuncaboylu

ben renklilerin yerinde olsam fikret baskana dava acarim transfer doneminde bizi yanlis bilgilendiriyor zarar ettiriyor diye :)

Aptal abi bunlar, cidden akıllı olur ve dirayetli durursak 3-4 sene daha rahat şampiyon oluruz.

Galatasaray'ın sene başında aldığı neredeyse tüm adamlar sakat çıktı, patır patır dökülüyorlar.

Hatta bir tanesi (Cheick Tiote midir nedir), sağlık kontrolünden dönmüştü; 6 aydır 15 dakika oynamış.

Onu da alıyorlardı neredeyse.

Hala akıllanmamışlar, 1 senedir sakat Cacares'i kovalıyorlar.

Çevrimdışı tangaz

bu porto da işe yaramayan oyuncularını ne iteliyor ama bizim takımlara ts.de suk die biri var bişey sukamıyor gs.de josueyi devre arası iade etme derdine düşmüş bizim black mamba desen lakabına ihanetle meşgul. bu porto iyi saf silkeliyor walla...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi mellfred

raketci transferinde boyko'yu kaktırmaya çalışmıyorlarsa ben de bir şey bilmiyorum. malaga'dan sonra boyko'da, yar olmadı bana yadeller, demiştir artık

Çevrimdışı Culpable

sponsor gelirlerini kullanamiyorsun transferde  dogru degilmi ?
sow da renkliler  yapmadimi bu sekilde ?
daha 2 gun once haberleri dustu kahveci icin yapmiyorlarmi ?

bize neden yakismasin bunda kotu birsey yokki    bizim zenginlerden 1 tanesi elini tasin altina sokup 1 oyuncuya sponsor olucak

boyle bir teklifi portoda  benficada kabul eder o adamlar  alim satimda  ekside degiller ffp  takilma ihtimalleri olmaz

mesela 3 besiktasli zengin  taliscanin bonservisini bu sekilde alsalar  kotumu olur ?

Ayrıca Ukrayna ve Türkiye gibi mimli iki ülke böyle bir katekulli içine girerse, yine cezayı yapıştırırlar.

Zenginlerimiz kulübe yardım etmek istiyorlarsa, tribünlerden birinin adına sponsor olsunlar.

Biz oradan gelen parayla 1 milyona kiralayıp sene sonunda 5-6 milyon daha vererek satın alırız.

Çevrimiçi mellfred

:biggrinking:

Çevrimdışı Doğukan E.

Aptal abi bunlar, cidden akıllı olur ve dirayetli durursak 3-4 sene daha rahat şampiyon oluruz.

Galatasaray'ın sene başında aldığı neredeyse tüm adamlar sakat çıktı, patır patır dökülüyorlar.

Hatta bir tanesi (Cheick Tiote midir nedir), sağlık kontrolünden dönmüştü; 6 aydır 15 dakika oynamış.

Abi gs için Vargas haberleri baya sıklaştı.
Atalay abi de bize önermişti. Vargas ı kovalıyorlar bizde araya sızıntı mı yapsak ?

Çevrimdışı tangaz

renklilerin yaptığı hemen hiç bişey bize yakışmaz orası ayrı ama bu transfer özelinde alternatif ödeme planı gibi bir formül oluyor. bunda bize yakışmayacak gayr-i ahlaki bir nüans göremiyorum.

Çevrimdışı OrhanAker

Pereira nınbbir takımla anlaştığı yazılıyordu bilmiyorum ne kadar doğru eğer imza atarsa tazminat uçabilir.
Tabii ki hesaplamıştır böyle bir olayı :D

Çevrimiçi İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tuncaboylu

Abi gs için Vargas haberleri baya sıklaştı.
Atalay abi de bize önermişti. Vargas ı kovalıyorlar bizde araya sızıntı mı yapsak ?

Babel'i aldık zaten?  :alala:

Vargas'ı anca kiralık alabilirler, adam maç eksiğini kapatana kadar da sezon biter.

Çevrimdışı tangaz

Pereira nınbbir takımla anlaştığı yazılıyordu bilmiyorum ne kadar doğru eğer imza atarsa tazminat uçabilir.
Tabii ki hesaplamıştır böyle bir olayı :D

alman ikinci ligine gitti ama tazminat hakkı bakidir baki kalacak  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

renklilerin yaptığı hemen hiç bişey bize yakışmaz orası ayrı ama bu transfer özelinde alternatif ödeme planı gibi bir formül oluyor. bunda bize yakışmayacak gayr-i ahlaki bir nüans göremiyorum.

@Culpable in önerisini, "Türk zenginlerden biri Shkatar'a sponsor olsun, biz de 1 milyon euro'ya alalım" şeklinde anladım.

Bu bize yakışmaz dedim.

Zenginler bize sponsor olsun, biz ödeme planını ayarlayalım. Ona kimse bir şey demez sanırım.

Çevrimdışı Culpable

baskanin TV programi vardi kizlari ile birlikte katildigi   canli izlemedim ama banttan izledim

fikret baskan iyi hos adam ama  cok klasik bir adam  fikret baskanin elinde yuzyilin firsati var bunu degerlendirmesi lazim

q7 ile 2+1 sozlesme yaparak biz 3-4 yil sampiyon olamayiz

fikret baskan  stadi yapti sampiyonlukda geldi  satislarda  bir onceski seneye gore 3 kat artmis vaziyette  yap 2 tane ses getiricek transfer  zaten onun parasi forma satisindan cikar

butun besiktas taraftarini arkana almis vaziyettesin
 su takimi  2 sene ustuste sampiyon yaptigin zaman  renkli diye bir sey kalmiyacak

ben uzunza zamandir imkb de  hisse tarafinda  alim satim yapmayi birakmistim  onumuzdeki haftadan itibaren besiktas hissesi toplamaya baslayacagim   baskan  durusunu bozmaz   hatta bir kac   adim oteye gidebilirse
4 liradan alinan hisseleri 2 3 yil sonra 44 liradan okuturuz :)

Çevrimdışı tangaz

@Culpable in önerisini, "Türk zenginlerden biri Shkatar'a sponsor olsun, biz de 1 milyon euro'ya alalım" şeklinde anladım.

Bu bize yakışmaz dedim.

Zenginler bize sponsor olsun, biz ödeme planını ayarlayalım. Ona kimse bir şey demez sanırım.

ee doğru anlamışsın bunda da gayr-i ahlaki bişey yok bu tatar başkanla işleri olan bir zengin beşiktaşlı iş adamı istese alabilir bunu hediye eder. kağıt üzerinde bonservisi  1milyon gösterilsin ne var ki bunda.

Çevrimdışı tangaz

Valla Rakitskiy haberleri bana sezon başındaki Glik ve Gustavo Gomez haberlerini anımsatıyor.

Çok pahalı bir adam, paramız olsa bile stopere o kadar para gömer miyiz emin değilim.

Bence adamlar 8 istiyor, biz "3.5 olmaz mı?" diyoruz.

Muhtemelen olmayacak ve kibarca vedalaşacağız.

bende son günlerdeki haberler üzerine geçen işyerinde aynı şeyi söyledim yazın glik glik dolandık durduk cepte para yokken 10milyonluk adamı almaya debelendik falan filan şimdi de raketçi die debeleniyoruz transfer haftaları boşboş geçer son 2 gün alexis ayarında biri gelir falan demiştim.

Çevrimdışı Culpable

tuncay   ffp den dolayi sattigin kadar alabiliyorsun  bu sene sonunda ffp kalkiyor ama  maximum 10m euro eksiye gecebiliyorsun

sponsor gelirlerini transfere harciyamiyoruz  dogru degilmi yoksa benmi yanlis biliyorum ?
atiyorum messi geldi  200milyon euroluk forma satisi oldu messinin bonservisi forma satisindan karsilandi ama uefa acisindan biz  sezon sonunda -200m euro oluyoruz dogrumu ?

Çevrimdışı tangaz

tuncay   ffp den dolayi sattigin kadar alabiliyorsun  bu sene sonunda ffp kalkiyor ama  maximum 10m euro eksiye gecebiliyorsun

sponsor gelirlerini transfere harciyamiyoruz  dogru degilmi yoksa benmi yanlis biliyorum ?
atiyorum messi geldi  200milyon euroluk forma satisi oldu messinin bonservisi forma satisindan karsilandi ama uefa acisindan biz  sezon sonunda -200m euro oluyoruz dogrumu ?

yanlış abi. doğrusu özetle şu futbol gelirini futbola harcayacaksın. bu gelir kalemleri bonservis+bilet satışı+forma satışı+sponsorlar+naklen yayın geliri vbvb... mesela futbol takımı forma reklamı  sponsorluk geliri futbol bütçesine girer.

Çevrimdışı OrhanAker

alman ikinci ligine gitti ama tazminat hakkı bakidir baki kalacak  :D
Bunlar kendini sağlama almadan yapmaz böyle bir işlem ya bakalım ne çıkacak.

Çevrimdışı tuncaboylu

ee doğru anlamışsın bunda da gayr-i ahlaki bişey yok bu tatar başkanla işleri olan bir zengin beşiktaşlı iş adamı istese alabilir bunu hediye eder. kağıt üzerinde bonservisi  1milyon gösterilsin ne var ki bunda.

Abi bir kere Rakitskiy gibi adamı 1 milyon euro'ya satın almış gösterirsen, tüm Avrupa'da göze batarsın.

Hani Gomez gibi takımının kurtulmaya çalıştığı, sorunlu ya da yüksek maaşlı bir adam değil ki.

Yapacağımız ederine yakın(ya da alabileceğimiz en ucuz) paraya alıp, o iş adamından bize o meblağ kadar sponsor olmasını istemek.

Gerçi biraz da boşuna fikir yürütüyoruz, zengin dediklerimiz Turgay Ciner, Serdal Adalı, FETÖ'cü İhsan Kalkavan, Saksomov mudur nedir Azeri iş adamı gibi adamlar.

Eli yüzü düzgün bir Koç var, biraz da ideolojisine karşı dursam da Sancak.

Etiketler: