2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 230 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3482438 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı murat baltacı

İlk devre yeni sonlandığında başkan çıkıp bazı açıklamalar yapınca gereksiz yere beklenti oluştu.
En az 4-5 oyuncu gidecek dedi ama henüz Babel dışında kayda değer bir değişiklik yok.

Tolga, Gökhan ve Love zaten yedek oyunculardı. Tolgay uzun süredir kadro dışıydı. Bu oyuncuların tamamıyla kulüpten gönderilmesinin maddi avantaj hariç takıma bir katkısı yok.
Babel yine beş karış suratla kampa götürüldü. Yani ilk yarıya göre mental anlamda hiçbir değişiklik yok takımda.

Mesela ligde 10 maç ve üzeri oynamış, takım ağabeylerinden bir iki kişiyi kadro dışı bıraksan veya göndersen mental toparlanma sağlayabilirsin.
Diğer oyunculara mesajı daha rahat verirsin. Ama bunu Tolgay'ı göndererek yapamazsın.

Kaldı ki, Burak transferi de skor anlamında evet ama oyun anlamında bizi ileri taşıyacak bir oyuncu değil. Oyunumuzu baştan aşağı değiştiremez.
Yine aynı orta saha ve kanat omurgasıyla devam ettiğimiz sürece neyin değişeceğini umuyoruz anlamadım.

Babel'e ek olarak Quaresma'yı gönderip, 2 yeni kanat oyuncusu getirmeliydik. Orta sahada farklı özelliklere sahip bir oyuncu daha lazım.
Ancak bu şekilde bir şeyler değişebilirdi.
Aynen katılıyorum sinerji yakalamak için hiç bişey yapılmadı aslında ilk yarının kıpırdanma maçlarınida dorukhan güven takıma girince ljajic kalitesini gösterince oynamistik. Yine iki üç tane genç enerji katacak takımı atesleyecek genç bulabilseydik bı kıpırdanma olurdu elbet.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

Corinthians ile anlaşan Vagner Love, bonservisini bedavaya almak için alacaklarını gerekçe gösterip Beşiktaş’ı FIFA’ya şikayet etti. (Habertürk)
ya salın gitsin

bundan gelen para haramdır :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı frantic

Yanlış anlama olmasın, son yarım sezonda yaptıklarına rezerv koyarak ben kendi adıma teşekkür etmiştim arkadaşlar, sizin adınıza değil, yani isteyen eder istemeyen etmez..   :icool:

Adam bizde yaptıklarıyla oralara geldide bizde onun bizde yaptıklarının verdiği katkının da yardımıyla şampiyon olduk, bir tek onun sayesinde olmadık tabiiki, ama önemli dişlilerden biri oldu, bazan tıkandığımızda bize altın değerinde üç puan kazandırdı, siz istediğiniz kadar teşekkür etmeyin, sonuçda bu iki şampiyonluğa verdiği katkı ve istatistikleriyle  tarihimizin sayfalarında hep yer alacak Babel. Olumlu anlamda yer alacak.

sizin teşekkürünüze karşılık olarak yazmadım, üstünüze alınacak birşey yok  :icool:
kulüp hesabı ve birçok taraftar hesabı gördüm teşekkürler, yolun-bahtın açık olsun tarzı paylaşımları, bende kendi görüşümü yazdım.
para için oynamayacak kadar "profesyonel" bakışa sahip bir oyuncuya görevini yaptı, takıma katkı verdi diye teşekkür etmeye gerek duymam dedim. ama tabiki tarihimizde yer alacak, şampiyon kadro anılırken her zaman orada olacak. daha kötü ayrılsaydı bile yer alacaktı, sonuçta 100.yıl şampiyonluğunda asisti yapan tümer bile yer alıyor babel niye almasın.   :)

Çevrimdışı MUSTAFA_

Fatih Doğan: "Beşiktaş'ta Konoplyanka için kiralama durumu var ama oyuncunun maaşı çok yüksek. Bu yüzden olacağını düşünmüyorum." 🤨 (TRT Spor)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı sozkul

sizin teşekkürünüze karşılık olarak yazmadım, üstünüze alınacak birşey yok  :icool:
kulüp hesabı ve birçok taraftar hesabı gördüm teşekkürler, yolun-bahtın açık olsun tarzı paylaşımları, bende kendi görüşümü yazdım.
para için oynamayacak kadar "profesyonel" bakışa sahip bir oyuncuya görevini yaptı, takıma katkı verdi diye teşekkür etmeye gerek duymam dedim. ama tabiki tarihimizde yer alacak, şampiyon kadro anılırken her zaman orada olacak. daha kötü ayrılsaydı bile yer alacaktı, sonuçta 100.yıl şampiyonluğunda asisti yapan tümer bile yer alıyor babel niye almasın.   :)

Benden başka teşekkür eden yoktu, senden önce bir iki kişi mesajımı alıntılayıp teşekküre gerek yok demişti.
Bir defa daha görünce artık cevap vereyim demiştim.

Ben şampiyon kadro anılırken orda olacak anlamında söylemedim, o kadro hatırlanırken "ahhh be, bir Babel vardı....." diye anılacak.
Pektemek de mesela bu şampiyon kadronun içinde anılacak. Babel gibi değil ama.  Silmeyeceğiz tabiiki Pektemeği tarihimizden.
Ne kadar 100. yıl formalarının üzerinde adı olmasada, Zalad'ı bile silemedik.
[ Son Düzenleme: 16 Ocak 2019, 16:53:57 sozkul ]

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş, Juventus'un satmak istediği Pjaca için girişimlere başladı. (La Nazione)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş, Juventus'un satmak istediği Pjaca için girişimlere başladı. (La Nazione)

Hadi inşallah  :friendship:

Fatih Doğan: "Beşiktaş'ta Konoplyanka için kiralama durumu var ama oyuncunun maaşı çok yüksek. Bu yüzden olacağını düşünmüyorum." 🤨 (TRT Spor)

maaşından indirim yapsın biraz orda kadro dışı  :alala:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hadi inşallah  :friendship:
Konoplyanka'dan dah çok istiyorum nedense gelmesini  :tabe: Sanki daha iyi olacakmış gibi geliyor  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

maaşından indirim yapsın biraz orda kadro dışı  :alala:
350 binlik adama bu kadar bonservis verirlerse diğer takımlar o da bu kadar fazla maaş ister. Boşa piyasayı yükseltiyorlar  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Konoplyanka'dan dah çok istiyorum nedense gelmesini  :tabe: Sanki daha iyi olacakmış gibi geliyor  :D

bana farketmiyor valla kono yada pjaca biri gelsin de sol kanatsız kalmayalım pektemeği,caneri izlemek istemiyorum orda :D

Çevrimdışı mylife1903

Benden başka teşekkür eden yoktu, senden önce bir iki kişi mesajımı alıntılayıp teşekküre gerek yok demişti.
Bir defa daha görünce artık cevap vereyim demiştim.

Ben şampiyon kadro anılırken orda olacak anlamında söylemedim, o kadro hatırlanırken "ahhh be, bir Babel vardı....." diye anılacak.
Pektemek de mesela bu şampiyon kadronun içinde anılacak. Babel gibi değil ama.  Silmeyeceğiz tabiiki Pektemeği tarihimizden.
Ne kadar 100. yıl formalarının üzerinde adı olmasada, Zalad'ı bile silemedik.
Askerde guzel bi deyim vardir
Terhis olanlarin bazilari anilariyla anilirken bazilari da analariyla anilir diye
Aklima geldi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

bana farketmiyor valla kono yada pjaca biri gelsin de sol kanatsız kalmayalım pektemeği,caneri izlemek istemiyorum orda :D
Cuppo Moting için de nabız yoklansin ikisinden biri gelsin
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı f_madida

Juventus'un itelemeye calistigi olarak degistirsek haberi daha gercekci olacak.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı worns

bence en pahalısı o olabilir üçlü arasında, yaşı genç ve zagrep 2ye aldıgı adamı ucuza bırakmaz.

yıllık ücret bazında düşünmüştüm. Bonservis olarak evet bir şeyler vermek gerekir. Ama Zagreb'te beklenen sıçramayı yapamadı aslında. Mevkisinde iyi bir rakibi de var hep oynamıyor. Aldıkları paranın biraz üstüne bırakabilirler gibi geliyor.

Çevrimdışı worns

Sakatlık potansiyeli, form, motivasyon filan derken aslında en iyi oyuncularımızdan olan Adriano'nun da veda zamanı geldi aslında. Sağlam bir futbol aklı iki tane tempolu ve oyun bilgisi yüksek bek almanın şu takımın çehresini en çok değiştirebilecek şey olduğunu görür.

Adriano'nun yüklü kontratından çıkış ve iki tane büyük ligde sürekli oynama deneyimi olan bek takviyesiyle görüntüde önemli değişiklikler gerçekleşebilir. Büyük takım görmüş olmasına da gerek yok. Büyük lig orta sıra takımlarında ortalama kontratlarla rahatlıkla ikna edilebilecek, devamlılığı yüksek, atletik, disiplinli oyuncular var. Teknik kapasite, yaratıcılık bir parça göz ardı edilebilir. Elimizde yaratıcılığa gelene kadar devamlılık, tempo problemi çeken oyuncular var.

Öte yandan bırakalım sol bek için böyle bir tasarrufu sağ bek bile alınmayabilir. Beck gideli yıllar oldu hala alınmıyor. Yönetici temel transferlerimizi yaptık diyor. Bu kafadan böyle bir aksiyon beklemiyorum elbette.

Beşiktaş, Juventus'ta forma giyen Marko Pjaca transferi için devreye girdi. Juventus yönetimi, Fiorentina ile olan kiralık sözleşmesini feshederek Pjaca'yı Beşiktaş'a kiralamaya sıcak bakarken, transfer için satın alma zorunluluğu şartı sundu. (Labaro Viola)

Çevrimiçi levitate

Beşiktaş, Juventus'ta forma giyen Marko Pjaca transferi için devreye girdi. Juventus yönetimi, Fiorentina ile olan kiralık sözleşmesini feshederek Pjaca'yı Beşiktaş'a kiralamaya sıcak bakarken, transfer için satın alma zorunluluğu şartı sundu. (Labaro Viola)
hey amigo, kam tu beşiktaş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ancak 1.5 sene kiralık + zorunlu satın alma şeklinde anlaşabiliriz. Sene sonunda Ljajic'i alacağız çünkü  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)  Burada da boyle birsey var, ne derece dogrudur bilinmez...
Yorgo

Ancak 1.5 sene kiralık + zorunlu satın alma şeklinde anlaşabiliriz. Sene sonunda Ljajic'i alacağız çünkü  :tabe:

gelecek sene de karius var  :alala:

gerçi karius zorunlu değil galiba  :alala:

Çevrimdışı Savaş

Pjaca'yi ben istemiyorum. Konop da gelmesin. Sanki bu arap Moting daha bir uyacak gibi bize.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Bu şef scout metin albayrak ve ekibi gitmeden mümkünse kimse alınmasın
Mirin-Burak yeni onları sayma

Jeremain Lens
Adem ljacic
Karius
Umut Nayir
Güven Yalçın
Dorukhan Toköz
Enzo Roco
Vagner Love
Alvaro Negredo
Gary Medel
Cyle Larin
Vida
Pepe

Vida beleş diye doğru transfer. Yoksa o da aman aman bir oyuncu değil. Babasının sağlığı bozulana kadar Bu sezon ilk yarının yarısına kadar olan kısım da Pepe hariç Toplasan 2 tane 11 oyuncusu çıkmaz... Gomezden beri de en skorer adamlar sırayla satıldı. Cenk-Abu-Talisca-Babel... Marcelo ve Beck e de ayrı yanarım zaten maaşları makul gayet iyi yapıyorlardı işlerini profesyoneldiler. en son bu kadar müthiş kadroyu yd kuruyordu. Fikret Orman ı severdim de bu kafayla gidilirse seneye belki de öbür seneye Atiba ve Adriano kaldı onların gitmesiyle birlikte yd li yıllarda ki gibi hakan baki toraman ekrem vs li kadroya döneceğiz gibi duruyor.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı mylife1903

Bu şef scout metin albayrak ve ekibi gitmeden mümkünse kimse alınmasın
Mirin-Burak yeni onları sayma

Jeremain Lens
Adem ljacic
Karius
Umut Nayir
Güven Yalçın
Dorukhan Toköz
Enzo Roco
Vagner Love
Alvaro Negredo
Gary Medel
Cyle Larin
Vida
Pepe

Vida beleş diye doğru transfer. Yoksa o da aman aman bir oyuncu değil. Babasının sağlığı bozulana kadar Bu sezon ilk yarının yarısına kadar olan kısım da Pepe hariç Toplasan 2 tane 11 oyuncusu çıkmaz... Gomezden beri de en skorer adamlar sırayla satıldı. Cenk-Abu-Talisca-Babel... Marcelo ve Beck e de ayrı yanarım zaten maaşları makul gayet iyi yapıyorlardı işlerini profesyoneldiler. en son bu kadar müthiş kadroyu yd kuruyordu. Fikret Orman ı severdim de bu kafayla gidilirse seneye belki de öbür seneye Atiba ve Adriano kaldı onların gitmesiyle birlikte yd li yıllarda ki gibi hakan baki toraman ekrem vs li kadroya döneceğiz gibi duruyor.
Asrin kadrosunu beyenmiyorsun arkadasim
Ftye versen bu kadroyu 5 sene ustuste sampiyon yapar

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Pjaca'yi ben istemiyorum. Konop da gelmesin. Sanki bu arap Moting daha bir uyacak gibi bize.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Babel tipinde adam arıyorsak Moting daha uygun üstelik kanat forvet gibi de oynuyor

Koy kanada yardıra yardira gidip dalsın ceza sahasına :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: