Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021
Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021 Tarih : 05.01.2022 Saat : 20:45 Stadyum : Ahmed Bin Ali Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Süleyman Özay- Candaş Elbil - Atilla Karaoğlan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021  [Okunma sayısı 15370 defa] Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021
Anket
Süper Kupa şampiyonu kim olur?
Beşiktaş
Antalyaspor

Çevrimdışı AigleBordeaux

aaa pen6lar kesin sıfır çekicez
Galatasaray’a karşı oynadığımız süper kupası vol2  :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Her penaltilara kaldığımızda Mitrovic-Tosic geliyor aklima.

Çevrimiçi levitate

Galatasaray’a karşı oynadığımız süper kupası vol2  :D
rezillikti valla Şenol Güneş sağolsun iki beleş kupa verdi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Serdar temiz oynuyor ben beğeniyorum. Uğraşmayacaksın diye bir şey yok elinde bunlar var adamlar süre alıyor, Vida çok uzun zamandır kötü. Önemli olan o veya bunun oynaması değil Vida'nın oynamaması.

kesecek cesareti gösteremiyorlar nedense
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Penaltilar'da sacmalamayi severiz
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Etiketler: