Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

kartalizma190399 ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1775290 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı cursedofdragon

Biz ayılamazsak bu sene başağın aradan sıyrıldığı sene olacak

concon olmasında akbilspor'da olsun sıkıntı yok.

Çevrimdışı atalay

Futbol izlemek isteyenler için; Lazio-Inter, Tottenham-City maçları birazdan başlayacak. 

Çevrimdışı EMİR EMRE

Futbol izlemek isteyenler için; Lazio-Inter, Tottenham-City maçları birazdan başlayacak.

EPL bu maçın üstüne iyi gider damla su içtikten sonra ağzını erikliyle çalkalamak gibi.

Çevrimdışı tangaz

EPL bu maçın üstüne iyi gider damla su içtikten sonra ağzını erikliyle çalkalamak gibi.

:lol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Orhan_

Tottenham'ın sahasında zeminde kalan rakamlar iyiymiş. Futbolda standart olsa fena olmaz derken gol geldi.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Tottenham'ın sahasında zeminde kalan rakamlar iyiymiş. Futbolda standart olsa fena olmaz derken gol geldi.

Herhalde Amerikan futbolu oynamışlar. Zemin enteresan olmuş bizim çimleri boyayan adamları gönderseydik de kapatsalardı yazıları :D

Çevrimdışı Orhan_

Herhalde Amerikan futbolu oynamışlar. Zemin enteresan olmuş bizim çimleri boyayan adamları gönderseydik de kapatsalardı yazıları :D

Yahu saha zaten NFL ligi sahasıymış :D..

Bu arada bizim saha diye bir şey kalmamış ortada. Bizim tarla orası artık. Çitlerle çevirip iki inek koysak hiç sırıtmaz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Of of offf

Real Madrid Lopetequi' yi kovmaktan beter eden bir açıklama ile kovmuş.

Çevrimdışı worns

İnter'i bu sene ilk kez izleyebildim. Spalletti hocam bir level daha atlatmış takıma. Kadronun önü açık. Bu sene bir 2.lik gelse seneye Juve'nin karşısına dikilirler.

Çevrimdışı worns

Of of offf

Real Madrid Lopetequi' yi kovmaktan beter eden bir açıklama ile kovmuş.

Conte geliyor diyorlar. İlginç bir birliktelik olacak.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Ekim 2018, 20:51:41
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Katarlılar Trabzonspor'a talip olmuslar .
2 yıl içinde borcu bitirip şampiyon adayı bir takıma söz veriyoruz demişler. Önce Ts sonra Başak olacak gibi.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Katarlılar Trabzonspor'a talip olmuslar .
2 yıl içinde borcu bitirip şampiyon adayı bir takıma söz veriyoruz demişler. Önce Ts sonra Başak olacak gibi.
5 yıla 3 büyükleri de alacaklar muhtemelen

Çevrimdışı Ömer Kaan

@underworld abi hantır fenere gidiyormuş diyorlar.

Çevrimdışı mylife1903

Fb gseye koysun diye zinerji yapiyom 2000yilindan bi gs-fb macina bakiyom devamli
Gslilerin basket potasi koyak sizin kaleye biz de kalecisiz cikak diye dalga gectikleri macti
Fb gercektende cok enden ortasahayi g3cebilmis, kornersiz ofsaytsiz besiktas maglubiyeti tadinda cezahasina giremeden bir derbiyi noktaliyordu derken conson 30mden bi koydu topa barajdan seken top kaleye girdi fb 1-0 kazandi

Fbmi yensin berabere mi bitsin msc ona da karsr veremedim daha

Yalniz gsnin kadro efsane
Emre sergen hagi beraber oynuyor ohaa ohaa

Çevrimdışı EMİR EMRE

Fb gseye koysun diye zinerji yapiyom 2000yilindan bi gs-fb macina bakiyom devamli
Gslilerin basket potasi koyak sizin kaleye biz de kalecisiz cikak diye dalga gectikleri macti
Fb gercektende cok enden ortasahayi g3cebilmis, kornersiz ofsaytsiz besiktas maglubiyeti tadinda cezahasina giremeden bir derbiyi noktaliyordu derken conson 30mden bi koydu topa barajdan seken top kaleye girdi fb 1-0 kazandi

Fbmi yensin berabere mi bitsin msc ona da karsr veremedim daha

Yalniz gsnin kadro efsane
Emre sergen hagi beraber oynuyor ohaa ohaa

harbi efsane kadroymuş temel fıkrasındaki gibi her milletten her renkten adam var fetöcüsü var, kepçesi var, çingenesi var

Çevrimdışı savaş altay

Offf ne derbi günü ama  :kop:

Dünya nefesini bırakmış şimdi ülkece tutmaya başlamışlar  :lol:

Ne manşet, ne haber içeriği. Bom boş, fıs bir günleri daha  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

Offf ne derbi günü ama  :kop:

Dünya nefesini bırakmış şimdi ülkece tutmaya başlamışlar  :lol:

Ne manşet, ne haber içeriği. Bom boş, fıs bir günleri daha  :bandit:

beraberlik iyidir iyi 0-0
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

cuma günü de derbi görmedik demeyiz artık.

Biz oynalım dediğimiz de yayıncı kuruluş zırt pırt diyorlardı.

Çevrimdışı savaş altay

beraberlik iyidir iyi 0-0
fb de alabilir sakınca yok, nasılsa kendileri gibi küçük takımlara

puan bırakıyorlar devamında. Havaya felan giremez onlar.

Çevrimdışı savaş altay

doğru, hem tokide yenilmek iyi gelir bu kırmızıdonspora  :D
Bi biz yenemiyoruz oralarda. Maç öncesi deli gibi oluyorum,

alınca hiç bir halt olmamış gibi yoluma bakıyorum. Nefret geldi.

[ Son Düzenleme: 02 Kasım 2018, 11:29:55 cursedofdragon ]

içimden beraberlik geçiyor ama fener kazansın.

Çevrimdışı tangaz

kırmızı var oynayın yatırım tavsiyesidir adaylar ayew donk

Çevrimdışı mylife1903

Abi kg kk penalti gibi favoriler var
Iy 1 ms 0 gibi az genis butce riskleri var slinabilecek

Tek mactan yatma uzmani olaraktan psg macindan kacinmalarini tavsiye ederken
Bu macta da cifte sans fb kaybetmez ve kg oynanabilir