Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 133 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2736947 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı Orhan_

iyide takımın boyu neden uzuyor neden defansdan uzun toplarla çıkılıyor. Bunu irdelemek lazım mesela
maçlara iyi bak defans orta sahaya topu attığında orta saha ne yapıyor. Tabi boşa çıkıpda topu alırsa oda var.
rize maçında bir sahne vardı ozi ortada etrafında rizeli oyuncu yok bomboş solda bir oyuncumuz var ama yanındada
rizeli oyuncu var karius eliyle başlatıyor oyunu oziye atmaya yeltendi ozi hemen sol tarafa at diye işaret yaptı atamadı tabi markajdaki oyuncuya degaj yaptı topda atak olarak bize geri döndü tv de izlerken sürekli topa odaklandığı için kameralar o el kol haraketlerini göremiyorsunuz çoğunlukla yada pas almamak için rakibe yanaştığını kendini hiç boşa çıkartmadığını göremiyorsunuz. Bunu tribün görüyor ama bakıyorsun sahada ozi sürekli koşuyor ama oyun içinde hiç yok kendine top atılırsa ya en yakınındakine veriyor yada geri oynuyor her maç 3-4 defa olmadık yerde rakibe topu atarak kontra yememize neden oluyor öyle sıkışık durumda top kaybı falanda değil. tolgaya gelince oda dripling yapma meraklısı
topu her aldığında 360 derece çevresinde tur atmadan ileri hamle yapmaz dengesiz haraketlerle aşırı top kaybı yapar tolgay toptan kaçmıyor ama çok yüksek kayıpla oynuyor birde hücuma kalkarken kaybettiğimizden eksik yakalanıyoruz bunlar oynadığında defans zaten ileri çıkamıyor. tolgay gelip geriden top alma stoperlerin arasına girme meraklısı o nedenle ikisinden birinin oynadığı maçta orta saha düşüyor. atiba bunların arkasını topluyordu onun olmaması pahalıya mal oldu bize. birde ikisi birden oynayınca maç tamamen düşüyor hiç kimseye karşı üstünlüğü ele alamıyoruz neden takım ikiye bölünüyor işde buna bakmak lazım hücum hattı top alabilmek için orta sahaya gelirse ilerde kimle golü atacağız kimin oynadığına bakma senin forvetlerin iki senedir nerde durmak zorunda kalıyor ona bak yeterli

Abi bu anlayış içine gelecek olan her gelen orta saha oyuncusunu gömmezsen kendimden şüphe ederim :D...

Tolgay için söylemiştim, gömüyorsun..
Bu anlayış içinde Medel Atiba (en azından Medel için) oynadığı vakit onları da gömeceksin,
Yerlerine ola ki aldık De Bruyne'yi onu da gömmezsen şaşırırım :D

Bir de şu defans topu orta sahaya attığında orta saha ne yapıyor kısmını bir de takım boyunun neden uzadığını anlatabilir misin? Olayı nasıl gördüğünü merak ediyorum.
[ Son Düzenleme: 02 Kasım 2018, 00:06:06 Orhan_ ]

Çevrimdışı f_madida

karius
gökhan pepe vida adriano
         atiba  medel
   lens    adem    pektemek
             love
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı cursedofdragon

karius
gökhan pepe vida adriano
         atiba  medel
   lens    adem    pektemek
             love

babel  :alala:

Çevrimdışı savaş altay

Günaydın KaraKartallar  :bandit:

UKF Drum & Bass Channel All day Every day / Sinerji

Çevrimdışı savaş altay

Oh oh oh akıyir

Yine başladı 2 hafta sakat sonraları 3-4 güne dönecek haberleri, bu işi kim icad etti ise tebriks.

T Ö R E İ N G . . .

Çevrimdışı savaş altay

Şenol Güneş 'in planları yine ortaya saçılmaya başlandı,

biraz da hunter planı saçın ortaya yoksa rakip bizi çöziyir   :lol:

Çevrimdışı savaş altay

Sorunumuz yok demiş ama en önemli sorunu anlatmış :D.
Teknikly   :kop:

Çevrimiçi mellfred

Gönül pepe vida Adriano
 Lens Atiba. Medel babel
      love.    Pektemek
ısrarla önde baskı

Çevrimdışı tangaz

Negredonun da röportajı var Arabistan' da Quaresma ile hiçbir sorunumuz yoktu pas vermeme gibi vs vs

Biz forvetler topu en hızlı şekilde almak isteriz sadece oyalandiki zaman yerimizi kaybediyorduk diye

haspam sanki top ona hızlı atılsa kopup gidecekmiş kağnı gibi adamdı topa hareketlenene dek mevsim değişiyordu mevsim.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Aksine Babel’e bu maç çok ihtiyacımız olacağını düşünüyorum
1’e 1’de adam eksiltip kat etmesine çok ihtiyacımız olacak
Caner’in varlığı, quaresmanın yokluğunda can suyu olur avcıya
adamın bizi bitirme stratejisi Kanada yönlendirip ortaya zorlamak zaten.
Caner’le çok top kaybeder maç boyunca da kovalarız
keza Başak it gibi koşturacak Caner her topu aldığımda 3 kişi basacak kaptığı topu hızla  ileri taşıyacak
Aşım gibi eninim
Bizi geçen sezon böyle yendi deplasmanda
Babel de kalın tota var sırtı dönük top tutabiliyor
Başağın çoklu preslerinde bize nefes aldıracak iki kişiden biri takımda, diğeri Atiba

caner bek değil sol önde olacak topu kaybettiğinde arkasını toplayan adri olacak
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

bu arada günlük yönetim eleştirimi hakem ataması üzerinden yapmak istiyorum. bu halis atibayı attığı günden beri bizim maç alamamalıydı. yusuf abisi resmen 2 hafta beni istifaya mı davet ettiniz alın size cevabı minvalinde atama yapmış.

Çevrimdışı cursedofdragon

Günaydın KaraKartallar  :bandit:

UKF Drum & Bass Channel All day Every day / Sinerji

sabah sabah gaza geldim :D  :evillol:

Bu müzikle fena NFS oynanır ha :D

Nfs most wanted soundtrack'lerine benziyor :D

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Ben de günlük masa başı atmasyon haberlere bakayım dedim:
*Larin performansından dolayı çok üzgünmüş. Ocak ayında satıyormuşuz, olmazsa kiralayacakmışız.. Ülkesine dönmeyi bile düşünüyormuş, hatta eski takımı Orlando'yla temasa geçmiş. Yönetim de Rize maçında yıldızı parlayan ve Larin'le aynı maaşı alan (1,6 milyon euro) Pektemek'in Larin yerine takımda kalmasını tercih ediyormuş.
*Guti Real Madrid taraftarlarının oylamasıyla 1. aday çıkıyormuş teknik direktörlük için..
*Tottenham 31 yaşındaki yıldızı Mousa Dembele için kolları sıvamışız hatta ilk görüşmeyi bile yapmışız.
*Takım içinde arkadaşları Pektemek için Larin kadar şans bulsa en az 7-8 gol daha atmıştı diyorlarmış.
*Karius hiçbir yere gitmiyorum 2 yıl daha buradayım demiş.
*Hoca Başakşehir maçına Pektemek ile başlamayı düşünüyormuş ve formayı ne kadar istediğini göster diye gaza getiriyormuş.

Çevrimdışı tangaz

fb de alabilir sakınca yok, nasılsa kendileri gibi küçük takımlara

puan bırakıyorlar devamında. Havaya felan giremez onlar.

doğru, hem tokide yenilmek iyi gelir bu kırmızıdonspora  :D

Çevrimdışı savaş altay

sabah sabah gaza geldim :D  :evillol:

Bu müzikle fena NFS oynanır ha :D

Nfs most wanted soundtrack'lerine benziyor :D

Senin tarzın belli zaten direkt metal işçiliği  :D , biz hepsini harmanliyiriz.

Drum and Bass ile her haltı yersin   O0 

Çevrimdışı tangaz

*Larin performansından dolayı çok üzgünmüş. Ocak ayında satıyormuşuz, olmazsa kiralayacakmışız.. Ülkesine dönmeyi bile düşünüyormuş, hatta eski takımı Orlando'yla temasa geçmiş. Yönetim de Rize maçında yıldızı parlayan ve Larin'le aynı maaşı alan (1,6 milyon euro) Pektemek'in Larin yerine takımda kalmasını tercih ediyormuş.
*Guti Real Madrid taraftarlarının oylamasıyla 1. aday çıkıyormuş teknik direktörlük için..
*Tottenham 31 yaşındaki yıldızı Mousa Dembele için kolları sıvamışız hatta ilk görüşmeyi bile yapmışız.
*Takım içinde arkadaşları Pektemek için Larin kadar şans bulsa en az 7-8 gol daha atmıştı diyorlarmış.
*Hoca Başakşehir maçına Pektemek ile başlamayı düşünüyormuş ve formayı ne kadar istediğini göster diye gaza getiriyormuş.

atışlar arasından dembele atışını sewdim, keşke bizim olsa  :iblush:

Çevrimdışı savaş altay

Bu hangi yörenin çorbası, @mylife1903 gurmedir bilir.

Çevrimdışı mylife1903

Bu hangi yörenin çorbası, @mylife1903 gurmedir bilir.
Ortadogu corbasi bu
Yogurtlu ama eksi tatli bir tadi var corba ama soguk servis tam pure degil icine et atmislar ayni zamanda aci ve falza tuzlu
Yenmez bunlar

Çevrimdışı tangaz

başaksitiyi yenersek ve sarışınların maçı beraberlik or fener galibiyeti ile biterse puro yakılır viski yudumlanır  :bandit:

başaksitiyi yenersek ve sarışınların maçı beraberlik or fener galibiyeti ile biterse puro yakılır viski yudumlanır  :bandit:
Bu haberi yazan daha şimdiden viskiyi çok yudumlamış   :lol:
Alıntı
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Başakşehir maçı öncesi futbolcularını motive etmeye devam ediyor. Tecrübeli hoca dünkü idman öncesi takımla yaptığı görüşmede, "Bu maçı önce beyninizde kazanmalısınız. Çok güçlü bir takımla oynayacağız. Üstelik bu takım bize ters gelen bir ekip. Ancak savaşırsak zafer bizim" ifadesini kullandı.
KAZANIRSAK İDDİAMIZ ARTAR
Bu maçı kazanmaları durumunda kendilerini hiçbir takımın durduramayacağını ifade eden Güneş, "Galip geldiğimiz takdirde zirve yarışında ciddi biçimde iddialı duruma geleceğiz" diye konuştu.
ASLA PAS HATASI YAPMAYIN
Başakşehir'in tehlikeli oyuncuları olduğuna dikkat çeken Şenol Güneş, "Bu maçta hata istemiyorum. Özellikle pas hatası olmasın. Topu ne kadar kendimizde tutarsak şansımız o kadar artar" dedi.
BİZİ ANCAK 3 PUAN SEVİNDİRİR
Başakşehir önünde galibiyet dışında hiçbir sonucun kendilerini memnun etmeyeceğini vurgulayan Şenol Güneş, "Şampiyon gibi oynayın. Sizden iyi bir performans bekliyorum" ifadesini kullandı.

Hadi biz deriz de bi takım için ters geliyor bize diye.. Hoca der mi yahu  :lol:

Çevrimdışı sametbagan

Bugün gs -fb 01 biter yarın da bizim maç 01 biter son 8 maçtır falan hiç şaşmıyor bu senaryolar.
Ve biz yine kansere devam kartala selam diye devam ederiz.

Bugün gs -fb 01 biter yarın da bizim maç 01 biter son 8 maçtır falan hiç şaşmıyor bu senaryolar.
Ve biz yine kansere devam kartala selam diye devam ederiz.

0-1 bitsin 2 maç da işte en iyi senaryo bu değil mi  :alala:

Çevrimdışı tangaz

0-1 bitsin 2 maç da işte en iyi senaryo bu değil mi  :alala:

skor değil sonuç yazmış evsahibi galibiyeti ya da beraberlik yani

Bu haber de fantastikmiş:
Alıntı
Beşiktaş'ta gözler yarın oynanacak Başakşehir maçına çevrildi. Çaykur Rizespor galibiyetiyle moral bulan siyah beyazlıların hocası Şenol Güneş, futbolcularından öncelikli olarak birbirlerine yakın oynamalarını istedi. Pası alacak oyuncunun top ayağında olan oyuncuya gitmesi gerektiğini, top ayağında olan oyuncunun da pas atacağı arkadaşını aramaması gerektiğinin üzerinde duran tecrübeli teknik adam, ilk dönemde olduğu gibi pas üçgenlerini kullanmaları gerektiğini ama sahaya çok geniş yayıldıkları için bunu mümkün kılamadıkları üzerinde durdu.
Hoca resmen "futbola giriş 101" dersiyle başlamış maç hazırlığına :lol:
Alıntı
Genk maçında atağa çıkma hızı ortalama 13 civarındayken, pas hızı ise ortalama 14,5'tu. Rizespor karşısında atağa çıkma hızı 18.1'i, pas hızı ise 17.8'yi bulunca Güneş umutlandı. Geçen sezon Başakşehir maçında pas hızı 15,1, atak hızı ise 16,5'te kalmıştı. Güneş bu rakamları geliştirememeleri durumunda Başakşehir karşısında zorlanacaklarının altını çizdi.
Birim vermemişler haberde 17,8 saniye mi 17,8 km/saat mi :lol: Neyin nesidir bu istatistikler Şenol Hoca'yı umutlandıran.

Çevrimdışı mylife1903

Bu haber de fantastikmiş:Hoca resmen "futbola giriş 101" dersiyle başlamış maç hazırlığına :lol: Birim vermemişler haberde 17,8 saniye mi 17,8 km/saat mi :lol: Neyin nesidir bu istatistikler Şenol Hoca'yı umutlandıran.

Turk basini aslinda hep boyleydi
90larda fbnin bokluderedeki antreman macina yildiz verirlerdi
Bize de siz satmiyonuz ulan derlerdi
Lan siz hic bize satmayi denediniz mi?