Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1778666 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Samet Demir

hakemsiz oynamışlar galiba.

Penaltı kartı kaybolmuş 😁
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Emrenin maç sonu paylaşımı 😁😁😁
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Penaltı kartı kaybolmuş 😁
suudda kupa maçını oynamadıkları için sarıkızlara ceza kesilmiş olabilirmi 🤔 aynı turda ikisinin birden elenmesi tuhaf

Çevrimiçi Samet Demir

suudda kupa maçını oynamadıkları için sarıkızlara ceza kesilmiş olabilirmi 🤔 aynı turda ikisinin birden elenmesi tuhaf
Geçen hafta ki istifa çağrısının diyetide olabilir 😁

Çevrimiçi Samet Demir

Süper Lig, yayın gelirinde Avrupa'nın en değerli 6. ligi oldu.

1. Premier Lig • 1.9 milyar euro
2. Bundesliga • 1.08 milyar euro
3. LaLiga • 990 milyon euro
4. Serie A • 840 milyon euro 
5. Ligue 1 • 582 milyon euro
6. Süper Lig • 168 milyon euro

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi levitate

Süper Lig, yayın gelirinde Avrupa'nın en değerli 6. ligi oldu.

1. Premier Lig • 1.9 milyar euro
2. Bundesliga • 1.08 milyar euro
3. LaLiga • 990 milyon euro
4. Serie A • 840 milyon euro 
5. Ligue 1 • 582 milyon euro
6. Süper Lig • 168 milyon euro
sene sonu 2-3 sıra düşer :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

fb maçında güzel oyun çeviriyorlar yine

çizgi üzerindeki faule penaltı verdi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Bizde burada iyi oyun oynansın diye kendimizi paralıyoruz...

Çevrimdışı Sefa Kara

Bu sene gs,fb yarışı olsun istendi hepsi bu.

Her sene ayrı bir tiyatro dönüyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Samet Ç

Liverpool 14 dakikada Prag'a 4 tane attı

Çevrimiçi Samet Demir

Liverpool 14 dakikada Prag'a 4 tane attı
Dakika 60 skor 6-1

Çevrimiçi Samet Demir

Arsenal - Bayern Münih
Atletico Madrid - Borussia Dortmund
Real Madrid - Manchester City
Paris Saint-Germain - Barcelona

Eşleşmeler belli olmuş.

Çevrimdışı Ravenman

Fenerbahçe'nin çeyrek final rakibi Olympiakos olmuş.

Ah ulan Şenol/Burak. Burada kupa almak varken siz gruptan bile çıkamadınız.

Çevrimdışı Sefa Kara

Fenerbahçe'nin çeyrek final rakibi Olympiakos olmuş.

Ah ulan Şenol/Burak. Burada kupa almak varken siz gruptan bile çıkamadınız.

olympiakosu geçerler ama bir sonra ki tur elenirler yarı finalde aston villa yada lille gelecek karşılarına.Gs maçını düşünüp olympiakos macında rotasyon yaparlarsa orda bile elenebilirler.

Çevrimdışı Ravenman

olympiakosu geçerler ama bir sonra ki tur elenirler yarı finalde aston villa yada lille gelecek karşılarına.Gs maçını düşünüp olympiakos macında rotasyon yaparlarsa orda bile elenebilirler.

Valla bilmoyorum.

Kalecileri sağlam.

Defans sağlam.

Orta saha kötü değil.

Öndeki üçlü de fena değil her an gol atabilirler.

Usta ayaklar çok Fenerde.

Birtek hocaları zayıf, bizim Santos'dan daha berbat.

Çevrimdışı Sefa Kara

Valla bilmoyorum.

Kalecileri sağlam.

Defans sağlam.

Orta saha kötü değil.

kadro kalitesi ve hakemlerin iteklemesi ile kazanıyorlar hocaları berbat dediğin gibi bakalım zaman gösterecek.

Çevrimiçi Samet Ç

Valla bilmoyorum.

Kalecileri sağlam.

Defans sağlam.

Orta saha kötü değil.

Fener kupa alamadan bitirir sezonu

Çevrimdışı mellfred

bu fetöcü namussuzlarla bu yıl şampiyonluk yarışı vermiyoruz diye sevinmiyor da değilim
çok büyük namussuzluklar dönüyor

Çevrimdışı goktasoktay

Bakalım fb maçının bitiminde sahaya giren tsli taraftarlara müdahale edenler ceza alacak mı?

Çevrimiçi Samet Ç

Bakalım fb maçının bitiminde sahaya giren tsli taraftarlara müdahale edenler ceza alacak mı?
Batshuayi en son birine döner tekme sallıyordu aslında normalde kendini koruduğu için ceza almaması lazım ama bizim Josef'e verildiği için bunlara da verilmesi lazım eğer çifte standart yoksa
[ Son Düzenleme: 17 Mart 2024, 22:59:50 Samet Ç ]

Çevrimdışı goktasoktay

Batshuayi en son birine döner tekme sallıyordu aslında ceza almaması lazım ama bizim Josef'e verildiği için bunlara da verilmesi lazım eğer çifte standart yoksa
Orda fbliler içeri koşmaya başladı, batshuayi (başkası da olabilir, uzak çekimden gösterdiler) içeri girmek yerine taraftarı kovalıyordu. Yere düştü tsli sanırım, orda da geçirdi bir iki tane.

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Samet Demir