Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 98 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8372642 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı 38life

Lyon önde bastığı zaman arka tarafları dağılıyor. Buyüzden Vodafone Arenada önde basıp basmamak onlar için iki ucu oklu değnek olacak. Önde bastıklarında büyük tehditlerle karşılaşacaklar. Özellikle Quaresma'ya atılacak toplarla arkada perişan olabilirler. Bu tehditi oyunun ilk bölümünde gösteririz. Böylece hakim bir oyun oynamanın yolu da açılır. Öyle kolay önde basamayacaklar bu da bizim oyunu elimizde tutmamızı pas yapmamızı sağlayacak.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

bizim dünki frikikde efsaneydi yalnız :bandit:

maç başı babel sağda çok kötüydü golü attı 5 dk sonra hoca bunu sola çekti de kendine geldi
Dun bende yazdim bunu Babel kesinlikle solda daha etkili saga geçince verimi düşüyor

İlginç sekilde Q7 de Solda daha verimli oynuyor.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tuncaboylu

Buradaki maçta kornerlerde Marcelo'nun görevini Atiba'ya verelim, sürpriz bir gol bulabiliriz.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı 38life

Bir artı da şu ki; Lyon dün bizim asıl oyunumuza ait hiçbir eser görmedi. Golümüz de pozisyonlarımız da farklı şekillerde gelişti. Bu onları taktik bakımından yanıltacaktır. Hocalarının işi zor. Çünkü ellerinde veri yok ilk maçtan kalan. Şenol hocanın ise işi daha kolay. Çünkü yapıp yapabilecekleri herşeyi gördü, gözlemledi.
[ Son Düzenleme: 14 Nisan 2017, 14:32:34 38life ]

Çevrimdışı 38life

Bu maçta 4-4-2 yapabiliriz, Ömer'i de koyacağız ileriye bunlar adam gibi press yaparsa orada o kazma stoperleri en fazla topu ileriye şişirmek zorunda kalırlar, çok ekmeğini yeriz böylelikle.
Yoksa Cenk'e kaldıysak Allah yardım etsin.

Ömerle oynayalım sonra başımızı tribündeki demirlere vura vura parçalayalım bütün dertler tasalar bitsin...

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Nisan 2017, 14:29:11
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Egos

Bir artı da şu ki. Lyon dün bizim asıl oyunumuza ait hiçbir eser görmedi. Golümüz de pozisyonlarımızda farklı şekillerde gelişti. Bu onları taktik bakımından yanıltacaktır. Hocalarının işi zor. Çünkü ellerinde veri yok ilk maçtan kalan. Şenol hocanın ise işi daha kolay. Çünkü yapıp yapabilecekleri herşeyi gördü, gözlemledi.

dün zaten amaçları o oyunu oynatmamaktı. "veri yok" falan, sen de bizi iyiden "kapalı kutu" yaptın.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ömerle oynayalım sonra başımızı tribündeki demirlere vura vura parçalayalım bütün dertler tasalar bitsin...
:lol: :lol: :kop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı 38life

dün zaten amaçları o oyunu oynatmamaktı. "veri yok" falan, sen de bizi iyiden "kapalı kutu" yaptın.

Rakibin oynadığı lig maçlarını diğer avrupa maçlarını seyredersin bir veri oluşturur analiz yaparsın. ancak futbolda herzaman 2 takımın eşleşmesi başka bir hikayedir. Bu eşleşmede onların bize ne yapabildiklerini gördük. Ama onlar bizim onlara ne yapabileceğimizi görmedi. Anlattığım şey bu. Kapalı kutu falan değiliz elbette. 50 tane avrupa maçı oynadık. Ama 2 ayaklı eşleşmelerde ilk maçtaki veriler herzaman önemlidir. Onların amaçlarının bizi oynatmamak olması bunu değiştirmiyor.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Nisan 2017, 14:37:41
bizim vodafoneda rizeye alanyaya yaptığımız muameleyi top peşinde rakibi koşturmayı onlar yaptı bize.
ilk defa bu kadar mahkum oynadık top peşinde biz yorgun düştük fahiş hatalar yaptık son 20 dakika.
rakip mi dominanttı biz mi ürkektik psiklojikman mı çekildik anlayamadım.
rakibin arkası kötüydü ama basamadık yazık oldu valla.
çok net pozisyonlar harcadılar bu skor bize iyi dünkü oyuna göre.
vodafoneda tam tersi bir oyun olacaktır inşaallah tur gelir...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı Orhan_

Şu maçtan sonra, bir de önümüzdeki maçı düşününce, Aboubakar'a bir kez daha ceza kesebilirler :D. Cenk iyisin hoşsun ama ben oynasam şu yaşta senin kadar olduğum yerde beklemem. Forvet dediğin biraz gezer tozar, sağın solun tadına bakar. Seninle oynayan stoper dünyanın en mutlu stoperidir.

Çevrimiçi Kapkarakartal

Cenk yüzünü bizim kaleye dönüp bizimkilerden aldığı topu gene bizimkilere atmayı ne zaman öğrenicek merak ediyorum. Bir etliye sütlüye dokun gözünü sevim milli takım maçında nasıl oynadı şu maçta nasıl oynuyor. Bir açın 2 gol attığı son milli takım maçını izleyin birde şu maçı izleyin 2 gol dışındada oyunda olan ve duvar olan bir Cenk varken burda hiç yoktu. Şu Mammanaya üstünlük felan kuramicaksan fiziğinle kime kurucaksın demekki Leicester defansındaki Morgan'a karşı felan oynasa varya maazAllah.
[ Son Düzenleme: 14 Nisan 2017, 14:49:40 Kapkarakartal ]

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Nisan 2017, 14:48:03
Olay sadece omer degil abi, babasindan beklentimiz buyuk, bak o toplar nasil direkten dondu golleri bile yemeyecektik de kul hatasindan yedik, yoksa normal pozisyonlarda ilginc ofsaytler oldu,adamlar bos kaleye atamadi falan
duasını alalım aman bedduasını almayalım.
rövanşta sağlam takım sağlam dua şart
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı benyv-

Lyon bizim neler yapabileceğimizi görmedi evet bu doğru ama neden göremedi? Çünkü bize bir şey yaptırmadılar, yaş ortalaması çok düşük ve aşırı enerjik bir takım. Bireysel açıdan sadece hücumcuları bizden kaliteli olduğundan, doğal olarak hep ileride oynamak istiyorlar. Şu ana kadar benfica'ya bile kendi oyunumuzu oynayabildik, ara sıra Napoli'ye karşı oynayabildik, fakat Lyon'a karşı oynayamadık. Bunun tek nedeni bizim dün kötü olmamız değil, onların daha enerjik olması, daha çabuk olması ve oyun yapılarının bize ters gelmesi. Bu bizim kötü olduğumuz anlamına gelmiyor.

Çevrimdışı Egos

Rakibin oynadığı lig maçlarını diğer avrupa maçlarını seyredersin bir veri oluşturur analiz yaparsın. ancak futbolda herzaman 2 takımın eşleşmesi başka bir hikayedir. Bu eşleşmede onların bize ne yapabildiklerini gördük. Ama onlar bizim onlara ne yapabileceğimizi görmedi. Anlattığım şey bu. Kapalı kutu falan değiliz elbette. 50 tane avrupa maçı oynadık. Ama 2 ayaklı eşleşmelerde ilk maçtaki veriler herzaman önemlidir. Onların amaçlarının bizi oynatmamak olması bunu değiştirmiyor.

söylediğini anlıyorum; ama veri yok, taktik bakımdan yanıltır kısımlarına katılmıyorum. belki lyon taraftarını yanıltabilir bu saydıkların, yalnız hocalarının sıradan bir taraftardan daha kalifiye olduğunu kabul etmemiz gerek.

umarım güzel bir oyunla kazanırız.

Çevrimdışı Tolga

Hem Ts maçı hem dünkü maçta bir anda geriye düştük. Takımdaki panik havası hala tam giderilebilmiş değil.

Ne olduğunu anlamadan 2 gol yiyerek yenildik.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Berat

Hem Ts maçı hem dünkü maçta bir anda geriye düştük. Takımdaki panik havası hala tam giderilebilmiş değil.

Ne olduğunu anlamadan 2 gol yiyerek yenildik.

Bu kilit anlarında kırılmak süregelen bir gelenek maalesef.

Çevrimdışı Tolga

Bu kilit anlarında kırılmak süregelen bir gelenek maalesef.
Dünkü yenilgiyi hala hazmedemiyorum. 1-1 ile dönebilmek lazımdı en azından.

Çevrimdışı benyv-

Hepimizin hazmedememe nedeni biraz da yediğimiz gollerin şekli, yoksa o direkten dönenler girse en azından bu kadar kötü hissetmezdik aynı skor olsa dahi. Gol yediğimizde 1-1 de iyi dedim, der demez 2'yi yedik, işte o acı veriyor insana, dakika 83'e kadar tüm şans bizim yanımızdayken, 74 saniyeliğine onlara geçti. Genel kalite seviyemiz artmadıkça, ara sıra böyle şeyler malesef olacak.

Çevrimdışı Berat

Günay,Tolga Z., Cenk Gönen, Fabri, Fevzi derken sineye çekiyor insan. Sadece kaleciye has bir durum da değil, uçan kafalar cabası son zamanlarda.

+Günay'ı Gomez kurtarmıştı o maçta.

Çevrimdışı Tolga

Hepimizin hazmedememe nedeni biraz da yediğimiz gollerin şekli, yoksa o direkten dönenler girse en azından bu kadar kötü hissetmezdik aynı skor olsa dahi. Gol yediğimizde 1-1 de iyi dedim, der demez 2'yi yedik, işte o acı veriyor insana, dakika 83'e kadar tüm şans bizim yanımızdayken, 74 saniyeliğine onlara geçti. Genel kalite seviyemiz artmadıkça, ara sıra böyle şeyler malesef olacak.
Maçtaki pozisyonlara bakarsak 2-1 iyi skor olabilir ama son dakikalara önde girerken abuk sabuk gollerle yenilmek gerçekten koyuyor insana.

Maç 2-0 ken son dakikalarda 1 gol bulup 2-1 ile dönseydik tam tersi olacaktı işte futbol da sonuçlara bakış bile maçın durumuna göre değişebiliyor.

Çevrimdışı tangaz

lyona şunu yapamadık bunu yapamadık adamlar bizi resmen ezdiler vbvb tarzı yorumları görünce acaba başka maç mı izledik diye düşünmeye başladım. maçın ilk yarısı her açıdan üstün olan bizdik. bunu rakip TD de maç sonu belirtti beşiktaş oyunu domine eden taraftı biz ikinci yarı iyiydik vbvb dedi. maçın ikinci yarısında evet adamlar iyiydi ama bu onların çok iyi olması kadar bizimde bu devre kötü olmamız kaynaklı idi talisca sürekli kaydı düştü top kaybetti cenk kayboldu ama bunda onu suçlamak yersiz zira geniş alan topçusu değil kendisi, sahaya giren hiç bir oyuncumuzdan katkı alamadık. hocanın giren çıkan tercihleri de biraz rakibe zemin hazırladı. sonuçta muz cumhuriyetinden bir rakiple oynamıyoruz iç sahada bu kadar baskıları da olsun kendi evlerinde 1-0 gerideki bir takımın bu kadar yüklenmesi normaldir. napoli ile mukayeseler gördüm. napoli bu adamları delik deşik ederdi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı benyv-

Maçtaki pozisyonlara bakarsak 2-1 iyi skor olabilir ama son dakikalara önde girerken abuk sabuk gollerle yenilmek gerçekten koyuyor insana.

Maç 2-0 ken son dakikalarda 1 gol bulup 2-1 ile dönseydik tam tersi olacaktı işte futbol da sonuçlara bakış bile maçın durumuna göre değişebiliyor.

İşte oyuncu bazında bireysel kalite devreye burada giriyor zaten, Barcelona da bireysel hatadan gol yer ama senede birkaç kere, biz onun 5 misli fazlasını yiyoruz. Onlardan biri de bu maça denk geldi.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

aynen tolga absürt 2 tane gol yemek üzdü, Vodafone arenada her şeye gebe bir maç.

Çevrimdışı tangaz

ilk 60 dk her açıdan üstündük talisca o kafayı soksa şimdi herkes farklı şeyler konuşuyor olacaktı, stocholm biletlerini falan sorup iskandinav turu araştırıyor olacaktık.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Etiketler: