Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 205 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5171093 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Renkliler lig 17.sini sidik zoruyla yendiler diye karalar bağlamayalım bu sezon da son haftaya kalmadan şampiyonuz

kim bağlıyor ki karaları :D

Çevrimdışı oblomov

Alakasız ama...2 gence forma borcum var. KARTAL yazıp 6666'ya SMS gönderebilecek Vodafone' lu varsa aramızda... Özelden yazsa negzel olur.  :bandit:
ASAP

Çevrimdışı oblomov

Renkliler lig 17.sini sidik zoruyla yendiler diye karalar bağlamayalım bu sezon da son haftaya kalmadan şampiyonuz

Adamların hakkı 3-0 falandı yahu ilk yarı itibari ile. Birazcık  fitbol şansı lazımdı sadece. Bu başlıkta renkli şey edilmez minvalinde uyarı almasak bari. Yani sıralama açısından şey ettim. 6-0 olacak, lider olacağız diye polyanna şey ettim ben ilk yarı o güzel kafamla.
ASAP

Çevrimiçi mellfred

Adamların hakkı 3-0 falandı yahu ilk yarı itibari ile. Birazcık  fitbol şansı lazımdı sadece. Bu başlıkta renkli şey edilmez minvalinde uyarı almasak bari. Yani sıralama açısından şey ettim. 6-0 olacak, lider olacağız diye polyanna şey ettim ben ilk yarı o güzel kafamla.
Öncelikle oblomovu çok severim
Sonra Volkan dallaması bizi bitirdi be ! Abi
Yine de biz şampiyon olacağız

Çevrimdışı Librarius

GS bu defansif yapıyla önümüzdeki ki 4 maçin hepsinde puan bırakabilir. Defanslari ve kalecileri les. Bakin FB derbisinde Aykut'un onde baski yapma stratejisi Serdar Aziz ve Maicon'u patates eder. Ikisi de davarogillerden. Ikisinden biri kirmizi gorur gibime geliyor. GS'ye ileride basan bir takim GS'yi tarumar eder. Bunu yaparken Garry Rodriguez'i kontrol altında tutacaksın ama cunku iyi bir kontra oyuncusu. Ben GS ile macimizdan hiç çekinmiyorum. Bu kadroyla bize direnmeleri kolay degil. Ortasahalari les.

Insallah Basaksehir'i geçersek gerisi yokuş asagi olacak. Butun gücümüzle Basak macina yogunlasmaliyiz, Bayern maci umrumuzda olmamali.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı oblomov

Dostum; rahmetli Çehov sırf şu şaman şeysinden severdi eminim seni.  Oblomov da hoj bi abimiz.  Saygıyla anıyoruz kendini.  @mylife1903 üstadımız inşallah tuvalet mesaisi esnasında, kendisi ile ilgili temel, sosyal ve mental ayrıntıları şey edecektir.
Volkan meselesi ise sıkıntı hakkaten.  Bu fitbolcunun bizimle dahi adı geçtiydi  yahu.  Bi ara sahaya baktım. TD Sergen,  efenim geride Miloseviç, sonra bu Volkan efendi falan... Zaten maçı açmışım gol olmuş. Dedim "aha lideriz! ". Sonra yakıt almaya gittim. Bi döndüm... Volkan su kaynatmış,  Gomis mabadını göğe kaldırmış falan... Velhasıl kendi şeyimizle, araç hah! Kendi aracımızla almak lazım yolu.  O otobana kendi aracımıxla çıkmak lazım.
Başşaklar olmuş mu bi bakarız haftaya. Sonrası yokuş aşağı otoban zaten.
Hayde hayırlısı inşallah,  maşallah. Sevgi,  selam,  hürmet ile...
Öncelikle oblomovu çok severim
Sonra Volkan dallaması bizi bitirdi be ! Abi
Yine de biz şampiyon olacağız

ASAP

Çevrimiçi Necmi

Ayni fikirdeyim, gsnin gelecek haftalarda pes pese puan kaybetmesi daha olasi, son haftalara zirvede biz arkamizda fener cekiserek gireriz buyuk ihtimal.
sonunda sezon başından beri söylediğim noktaya geldiniz :D
bu nedenle ikili averajı almamız çok önemliydi. bu oyunla fenerinde bize rakip olabileceğine
pek ihtimal vermiyorum.

Çevrimdışı ozankarakoc

sonunda sezon başından beri söylediğim noktaya geldiniz :D
bu nedenle ikili averajı almamız çok önemliydi. bu oyunla fenerinde bize rakip olabileceğine
pek ihtimal vermiyorum.

Ben Fener'in bu noktada olmasına inanılmaz şaşırıyorum. Aykut'a laf ediyorlar da, öpüp başlarına koysunlar. Demek ki elindeki nasıl oynatması gerektiğini iyi biliyor eleman... Konya kadar kadrosu olmayan Fenerbahçe, 9 hafta kala hala şampiyonluk potasında.

Bir golcü be... Sadece bir golcü takımı tek başına taşırdı şampiyonluğa... Şans...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mylife1903

Dostum; rahmetli Çehov sırf şu şaman şeysinden severdi eminim seni.  Oblomov da hoj bi abimiz.  Saygıyla anıyoruz kendini.  @mylife1903 üstadımız inşallah tuvalet mesaisi esnasında, kendisi ile ilgili temel, sosyal ve mental ayrıntıları şey edecektir.
Volkan meselesi ise sıkıntı hakkaten.  Bu fitbolcunun bizimle dahi adı geçtiydi  yahu.  Bi ara sahaya baktım. TD Sergen,  efenim geride Miloseviç, sonra bu Volkan efendi falan... Zaten maçı açmışım gol olmuş. Dedim "aha lideriz! ". Sonra yakıt almaya gittim. Bi döndüm... Volkan su kaynatmış,  Gomis mabadını göğe kaldırmış falan... Velhasıl kendi şeyimizle, araç hah! Kendi aracımızla almak lazım yolu.  O otobana kendi aracımıxla çıkmak lazım.
Başşaklar olmuş mu bi bakarız haftaya. Sonrası yokuş aşağı otoban zaten.
Hayde hayırlısı inşallah,  maşallah. Sevgi,  selam,  hürmet ile...
Sergenli konya maci olunca konu oblomova gelir tabi. Tembel teneke sergen, oyuncu degistirmeye usenip maci verdi, zaten azicik usenmeden oyunu okusa, tembellik etmeyip azicik taktik degsitirse alacakti en az bir puani, tembelligi birak elindeki altin balik 1 puani, mac basinda yumurtlayan altin horozu da kesip kaybettirdi 3 puani.

Ben sevmem kitap filan okumam abi, bu cehov mudur nedir baya zengin bir adam, bizim burda tiyatrosu var, kendi adini vermis, her gun full gise, para basiyor herif, babasi anasi falan da zenginmis bunun oyle diyorlar, babasi Ruslan annesi Ludmilla adindaymis, kafkasyada yasarlarmis bilmem ben sevmem, bak film yonetsin mesela izlerim.

Saygiyla anilacak bas karakter ise Octap suleyman-berta-maryo-Bender ibrahimoglu Beydir
Kalani hikayedir.
Ostap beyi bilmeyenlerde su an anladilar dayak yiyeceklerini hatta mumkun olabilirse tekmelenerek.(ceviremedim herhalde) @Liquidator cevirir daha iyisini

Sabah sabah kulturlenin

Çevrimdışı mylife1903

Alakasız ama...2 gence forma borcum var. KARTAL yazıp 6666'ya SMS gönderebilecek Vodafone' lu varsa aramızda... Özelden yazsa negzel olur.  :bandit:
Ruhum genc abi, ustelik mosyo je ni manj pa siks jur, formayi ben alam

Çevrimdışı oblomov

...
Ben sevmem kitap filan okumam abi, bu cehov mudur nedir baya zengin bir adam, bizim burda tiyatrosu var, kendi adini vermis, her gun full gise, para basiyor herif, babasi anasi falan da zenginmis bunun oyle diyorlar, babasi Ruslan annesi Ludmilla adindaymis, kafkasyada yasarlarmis bilmem ben sevmem, bak film yonetsin mesela izlerim.

...

Sabah sabah kulturlenin

Günaydın.
Şu bizim şef scout un fakiri değil mi abi o? Hani parayı toplayıp Rio' ya gitmeye çalışan.
İzledim ben. 80 furyasında Yeşilçam' da çektilerdi onun filmini burada. Hatta film için yaptıkları öküzü İstanbul' da bi yere diktilerdi de altın diye çaldılar. Sonra malum versiyonunu yapıp koydular yeniden.
Zamanında Stalin bi KHK ile şey etmemiş bunları. Du afişini falan da buldum ama ekleyebilecem mi emin değilim.
ASAP

Çevrimdışı mylife1903

Günaydın.
Şu bizim şef scout un fakiri değil mi abi o? Hani parayı toplayıp Rio' ya gitmeye çalışan.
İzledim ben. 80 furyasında Yeşilçam' da çektilerdi onun filmini burada. Hatta film için yaptıkları öküzü İstanbul' da bi yere diktilerdi de altın diye çaldılar. Sonra malum versiyonunu yapıp koydular yeniden.
Zamanında Stalin bi KHK ile şey etmemiş bunları. Du afişini falan da buldum ama ekleyebilecem mi emin değilim.
Ostap beyin 33 yasindaki hali, stalin acimis be abi buna isa peygamberle ayni yastasin hasta etmeyin beni demis, surmemis bunlari kuzeye.
Avamturist bunlar avamturist futbolcu izleyecem ben rio karnavalinda

Çevrimdışı oblomov

Ruhum genc abi, ustelik mosyo je ni manj pa siks jur, formayi ben alam

Gavurun ahlaksızlığını almadık allaha şükür. Ama pirohibişın diye bişey varmış. Aya fezaya gitmemiz için kesin lazımmış. Ondan aldık.
20 yıldır bitmeyen feda sezonundayız diyeyim sen anla.   
Semtte balık pazarı manzaralı içeyim desen 2 forma parası, üzerine de sırtındakini alıyorlar.
Hepimiz kimyager olduk. Kenarda, köşede gizli-gizli etil emikleyip, Franklin abi gelsin de kurtarsın bizi bu zulümden diye bekliyoruz.
Velhasıl 60 lira indirim alırız da, onunla da tarım sektörüne yatırırız, efenim mamül şeker pancarı alırız falan hayalindeyim. Yoksa canın sağolsun.

PS: Bu kadar ağlamışken adres vereyim de, elin değdiğinde bi galon kaz şeysi  gönder be güzel abim.  :money:
ASAP

Çevrimdışı mylife1903

Gavurun ahlaksızlığını almadık allaha şükür. Ama pirohibişın diye bişey varmış. Aya fezaya gitmemiz için kesin lazımmış. Ondan aldık.
20 yıldır bitmeyen feda sezonundayız diyeyim sen anla.   
Semtte balık pazarı manzaralı içeyim desen 2 forma parası, üzerine de sırtındakini alıyorlar.
Hepimiz kimyager olduk. Kenarda, köşede gizli-gizli etil emikleyip, Franklin abi gelsin de kurtarsın bizi bu zulümden diye bekliyoruz.
Velhasıl 60 lira indirim alırız da, onunla da tarım sektörüne yatırırız, efenim mamül şeker pancarı alırız falan hayalindeyim. Yoksa canın sağolsun.

PS: Bu kadar ağlamışken adres vereyim de, elin değdiğinde bi galon kaz şeysi  gönder be güzel abim.  :money:
Kimya bilgisi iyidir abi

Kimya ile ekonomiyi brlestirecen ekokimya yapacan.
Patates ekecen panjar ekecen boyle su kenarina
Patatesi curumeye birakirken panjardan seker yapacan
Patatese verjen sekeri verjen sekeri cikani da kaynatacan ohh mis

Mahmut uslu mesela deniz kenarinda kara simsek adli kasaba yaptirmis

Çevrimdışı emre_1978

@tuncaboylu Bayern maçı bilet fiyatlarını çok yüksek bulduk ama şu anda satılmamış tek bir bilet bile yok (VIP, 1903 dahil) :)

Bazen satışa peyderpey çıkartıyorlar, öyle değildir inşallah. Tamamı satışa çıkıp bitmiştir umarım.
Güzel bir veda olsun

Çevrimdışı tuncaboylu

@tuncaboylu Bayern maçı bilet fiyatlarını çok yüksek bulduk ama şu anda satılmamış tek bir bilet bile yok (VIP, 1903 dahil) :)

Bazen satışa peyderpey çıkartıyorlar, öyle değildir inşallah. Tamamı satışa çıkıp bitmiştir umarım.
Güzel bir veda olsun
Koca stadda bir tane bilet göstermiyor Passolig, normal değil.

Öncelikli satışların bitmesi bekleniyor olabilir.(Hani sadece lig maçları için kombine çıkarıp, onu alanlara CL maçları için öncelik vermişlerdi)

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı onurturan

Gs nin kazanması çok iyi oldu dağılmaya çözülmeye çok yatkın camia şimdi fenerden bir beraberlik koparabilir..
Sonra dağılıp gidecek zaten..

Çevrimdışı Koa_lAA

günaydın...

dün twiterda serkan reçber- beşiktaş sportif direktör haberleri vardı... nedir bu haber..varmı detay...

Çevrimdışı yoruk

Atınç konusunda bana garip gelen şeyler var ya ? Yine sakatlanmış,tamam geçmiş olsun da Leipzig oyuncusu değil mi Atınç ? 2.sakatlığı sonrasında tedavi için Almanya'da da görüşmesi gerekmiyor mu ? Bu sene Leipzig 2 kere maç yaptık Atınç muhabeti bile geçmedi ? Nedir bu adamın olayı ? Geri mi aldık bonservisini yani ?

Çevrimiçi underworld

Atınç konusunda bana garip gelen şeyler var ya ? Yine sakatlanmış,tamam geçmiş olsun da Leipzig oyuncusu değil mi Atınç ? 2.sakatlığı sonrasında tedavi için Almanya'da da görüşmesi gerekmiyor mu ? Bu sene Leipzig 2 kere maç yaptık Atınç muhabeti bile geçmedi ? Nedir bu adamın olayı ? Geri mi aldık bonservisini yani ?
2 ay sonra güle güle deriz

Çevrimiçi underworld

günaydın...

dün twiterda serkan reçber- beşiktaş sportif direktör haberleri vardı... nedir bu haber..varmı detay...
Umarım öyle bir şey olmaz

Çevrimdışı yoruk

Breilzya aday kadrosu bugün açıklanıyormuş ? Neden bu kadar erken ya.

Çevrimdışı tangaz

Riza ile Ridvan birbirlerini çok ama çok severler.  Rıza'nın psikolojik bir sorunu var, Beşiktaşlı olmadığını herkese göstermek istiyor sanki, birdaha bize gelemeyeciğini biliyor diğerlerine oynuyordu, ama Rıdvan gibi inceci değil çok kalın yapınca bu işi olmuyor, böyle giderse eldekindende olacak, bizi kaybedecek.

rıdvanla rıza bekarken ev arkadaşıydı rıdvan şeytanlıklarıyla bunu şeetmiş belli ki o günlerde.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

dün dünyayla ilişiğimi kesmiştim ne skorları ne maçları takip etmemiştim özetleri bile izlemedim de bu gese ne ballık takım yahu s.gümüş bir gol bir asistle oynamış ballı pezos
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

dün dünyayla ilişiğimi kesmiştim ne skorları ne maçları takip etmemiştim özetleri bile izlemedim de bu gese ne ballık takım yahu s.gümüş bir gol bir asistle oynamış ballı pezos
Abi balki herifler
Gomis yerine hasan sas bayilmis

Etiketler: