7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş
7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş Skor : Kayseri Erciyesspor 3-2 Beşiktaş ( Kerim Frei , Kerim Frei ) Tarih : 27 / 10 / 2014 Saat : 20:00 Stadyum : Kadir Has Hakem :  İLKER

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 75359 defa] 7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Helal olsun burda gelip Bilic'e laf soyleyen kendini bilmez adamlar var. Bilic'i gonderince ne olcak. Bu takim nasil hala ilk sirada. Oguzhan degisikligi gayet normaldi. Ba'da cikabilirdi. Necip'in amatorce hatalari takimin puan kaybetmesine neden oldu. Neyin analizini yapiyorsunuz anlamiyorum.

Oguzhan olsaydi Necip'in kaptirdigi topun arkasindan mi kosacakti sanki. Yada Necip'in arkada unuttugu Edinho'yu mu kapatacakti. Futbol cok basit bir oyundur, oyle cok derin analizlere yer yok. Koca maci bir futbolcunun ayagindan cikan hatali top yada kalecinin yedigi hatali gol belirleyebilir.

Ayrica Tolga'nin artik kulubeye alinmasi gerek. Takimi bazen kaleci kurtarir. Cenk'e sans verilmeli birazda.

Çevrimdışı doctore

Alıntı
Necip kredisini doldurmusdur hic uzatmadan derhal bu takimdan gonderilip futbol hayatinda basarilar dilemek gerekir..

ben yıllardır derim. bir futbolcu bu kadar dakika bulupta bu kadar mı kendini geliştiremez. kaç teknik adam geldi geçti hiçbiri yontamadı necip i. kişiliğine karakterine hiçbirimiz birşey diyemeyiz ama kusura bakmasın burası Beşiktaş. olmuyorsa olmuyor ısrar etmenin bir anlamı yok.
Bu sene O sene, bundan sonra her sene...

Çevrimdışı ALI RIZA

ben katılmıyorum oğuzhan değişikliği doğruydu dembaba asla oyundan çıkartılmaz adamın ne zaman gol pozisyonuna gireceği belli olmuyor beş kişinin arasına bacağını sokuyor pozisyon yaratıyor oğuzhan çok kötüydü diğer taraftan çok defans oyuncusuyla iyi defans yapılır diye bir kural yok esas orta sahanda adam bırak top tutacak adam olsun orta sahan top tutamazsa tepene çökerler bu Necip kulübede oturması bile fazla adamın yaptığı her hata pozisyon verdi bunun için ne biliç suçlanır nede oyuncular hakem zaten kırmızı göstermek için sahaya çıkmış ben töre ve Ba diyordum töreyi halletti en azından Bayı kurtardık onun yarım bıraktığını haftaya verilecek hakem tamamlar kerim güzeldi yavaş yavaş tecrübe kazanacak bu maça yol kazası diyelim geçelim sağlık olsun her maçı kazanacak değiliz yenileceksekte böyle savaşarak yenilelim
+1903 ve Oguzhan mücadele etmiyor topu tutmaya gelince maçı tekrar izleyin oguzhana bakın dermanı yok yürümeye... Oğuzhanın çıkması %100 doğru

Çevrimdışı ilhan mansız

Hocam cevap yazmıştım görmemişsiniz sanırım :) .Kerim her hafta böyle oynasın ben kiralansın lafımı yutmaya hazırım  demiştim :)
şaka yapıyorum zaten yanlız Abdullahı yakalamayayım nerede o  :D

Çevrimdışı Salih A.

beyler maçın stresiyle birilerini kırıp üzdüysek özür dileriz he rmaçtan sonra bir 10-15 dk birbirimizi idare edecez
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimdışı ilhan mansız

her seferinde sadece yönetime prim sağlamayalım lütfen.ben kendimi yeterince dizginliyorum her seferinde ezbere karşıyım sadece.en kötüsü şuna yanıyorum yazdığım yazı yenldik diye sananlar olacak  :bawling:
sen niye üzerine alındın ki anlamadım. ben kendi dşüncelerimi yazdım

Çevrimdışı Anil

Önder Özen : ''Hadi be !'' diye bir laf vardır.Maç içinde bunun farklı tarzda olanları söylenebilir.  :D :D

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı LifesGood®

Nazar boncugu diyelim,avrupa donusu puan kaybedilebiliyor dogal karsiliyorum. En buyuk kayip Gokhan oldu umarim Sosa yetisir, sag bek devre arasi halledilecek o zamana kadar idare etmeli.
Degisiklik konusuna gelince dk 85 2-1 ondesin ve 10 kisisin,Ba cikmaliydi cunku mac boyu topla bulusturamadik yerine Atinc girmeliydi ve takim halinda gomulup defans yapilmaliydi bunu beceremiyoruz malesef. Bunu ogrenirsek daha farkli sonuclar cikar ortaya. Bunu ogretmek sart yalniz cunku bu takim son 10 dk surekli bu ozguven eksikligini yasayacak, belli ki kompleks haline gelmis.

Çevrimdışı Gokhan_1903

İlker Meral'ın Beşiktaş maçlarını inceledim ve bunlar çıktı ortaya.
Son 6 maça bakmam yeterli.

22.09.2011
Bursaspor - Beşiktaş (1-2)
kırmızı kart: Quaresma (dakika 7

21.04.2012
Trabzonspor - Beşiktaş (1-0)

19.05.2013
Kayserispor - Beşiktaş (2-0)

30.09.2013
Antalyaspor - Beşiktaş (2-0)

16.04.2014
Beşiktaş - Bursaspor (1-0)
Kırmızı kart: Ersan gülüm (dakika 44)

17.05.2014
Beşiktaş - Gençlerbirliği (1-1)
Kırmızı kart: Oğuzhan Özyakup (90+3)

Forzada Kenan Ergin isimli arkadaş yazmış

Çevrimdışı manyak1903

biliç röportajında "Rakip oyuna forvetlerini koydu" diyor peki rakip forvet koyuyorsa sen ne yaparsın? hadi ondan geçtim uefa maçının yorgunluğu var amenna doğrudur o zaman rotasyon yap klübede  onca oyuncu var onlarla yenilse sözüm yok neticede giden şampiyonluk değil fakat biliç'in bunu insanlara kabullendirmesi sorun. senin her maça çıktığın 11 in yoksa sen maç kazanamayacakmısın elağzının bize bileyleneceğini cümle alem biliyordu derbi öncesi hakemin üstümüze geleceği açık arayacağını şimdimi öğrendik federasyon ilk defa mı bize karşı yapmayın
umarım bilic gider görürüz demeyeceğim tabii ki  :evillol: neyse ya sağlık olsun.

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimdışı Salih A.

umarım bilic gider görürüz demeyeceğim tabii ki  :evillol: neyse ya sağlık olsun.
kardeşim ben defolsun onla olmaz falan demedim geçen seneden gelen yanlışları vardı bugün gördük ki bu yanlışları yine çıktı ders alması gerekir bunlardan koca beşiktaş ligin sonuncusuna 2-1 aldığı maçı 3-2 ile biliç yüzünden verdi ben bunu söylüyorum
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimdışı manyak1903

sen niye üzerine alındın ki anlamadım. ben kendi dşüncelerimi yazdım
mesajının başı"Yönetimin sıkıntılı olduğunu düşünen adamlara çok şaşırıyorum. Bu yönetim neler yapıyor bir bakalım" ve ben de  senin mesajından önceki mesajımda "almadılar sağ beki ,yönetemeyencim sağolsun" demiştim.

zaten cevap yazmak için üstüme alınmam gerekmiyor  , aynı veya karşıt görüş olarak alıntı yapılabiliyor  :evillol:

Çevrimdışı scape_bjk

ya arkadaş ben daha öncede söyledim bizim sağ bek serdardır o yoksa ismail necipten sağ bek olmaz.

Çevrimdışı manyak1903

kardeşim ben defolsun onla olmaz falan demedim geçen seneden gelen yanlışları vardı bugün gördük ki bu yanlışları yine çıktı ders alması gerekir bunlardan koca beşiktaş ligin sonuncusuna 2-1 aldığı maçı 3-2 ile biliç yüzünden verdi ben bunu söylüyorum
1-0 da bitebilirdi maç yorgunluk diyebilirdik, 85'te 2-1 adamlar 89-90 yani bunu kaç kere yapabilirler.sağlık olsun.
ben de kırmızıdan sonraki reaksiyonu 5 dakika daha devam ettirmelerini isterdim.zaten sorun var,bu belli.

geçen hafta sivas maçı biz oynuyoruz ,golü yiyene kadar kaleye direkt gidemedik ,sonra goller geldi , bugün kırmızı olana kadar adamlar oynadı fark da yiyebilirdik ,ceza sahası ortaları hep tehlikeliydi.kırmızıdan sonra takım tepkiyi gösterdi, 2-1 e geldi.sonra bir koyvermişlik maçı aldık rehaveti.bunu bülent korkmaz'dan net bir şekilde anlayabiliriz.1-1 oldu 90'a kadar yerinden kalkamadı.biz de nasıl rehavet varsa onda da çökmüşlük vardı ,sonra o ayağa kalktı sevindi biz yıkıldık.

beşiktaşa rahat vermeyeceklerini belli ediyorlar zaten.şu renklilerin biri yenilmişken biri de kazandırılmışken bu hafta bu maçı yenilmemek lazımdı.

Çevrimdışı scape_bjk

Türkiyede futbol oynanmıyor arkadaş maç izliyorum sanki adamlar güreşe gelmiş gibi hep bi ittirme faul hiç top oynamayı düşünmürlar bu nasıl futbol anlayışıdır ya

Çevrimdışı ALI RIZA

(Hakaret Yasak)₅ Galatasaray[/url]

Çevrimdışı Geovani

sosa yetişirmi acaba fener maçına gökhanın yokluğunda....güzel yorumdu yenileceksek böle yenilelim...necip olmuyor,belki veli atiba rotasyonunda kullanabiliriz
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı Ayhan

Tribun Dergi ‏@tribundergi  26 sn.27 saniye önce
Mete Vardar: "Bu hakemi incelesinler. Bu hakemle son 6 maçta 1 galibiyet almışız. Araştırın bu hakemi."

Kazandığımız maçta da civelli kendini yere attı, ersan haksız kırmızı kart gördü 6. hakemin uyarısıyla. gölü yine 10 kişiyken atmıştık.

Çevrimdışı ilhan mansız

mesajının başı"Yönetimin sıkıntılı olduğunu düşünen adamlara çok şaşırıyorum. Bu yönetim neler yapıyor bir bakalım" ve ben de  senin mesajından önceki mesajımda "almadılar sağ beki ,yönetemeyencim sağolsun" demiştim.

zaten cevap yazmak için üstüme alınmam gerekmiyor  , aynı veya karşıt görüş olarak alıntı yapılabiliyor  :evillol:
valla ben senin mesajını okumadım, ne yazdığınla veya fikirlerinle ilgilenmiyorum.

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Ligde galibiyeti olmayan takıma namağlupluğumuzu  kaptırmakta ilginç oldu. Göreceğimiz varmış diyelim, devam edelim.

Çevrimdışı Ayhan

Gökhan Töre'nin çok dikkatli olması lazım. Pascal'a bile bu kadar takmamışlardı kafayı. Ama o zamanki gibi basiretsiz yönetimimiz yok. Sahip çıkacağız Gökhan'a.

Çevrimdışı Fatih

Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Deniz

Necipin inşallah son maçı olur Beşiktaş ona 5 beden büyük.Bugün eğer biz Kerimi kazandıysak varsın kaybettiğimiz 3 puan olsun.Ama Bilic de görmüştür ki Necip Beşiktaşın oyuncusu olacak düzeyde değil.Devre arası sağ bek alınsın ve mümkünse necip tr kupası hariç kadroda olmasın.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı doctore

Alıntı
sosa yetişirmi acaba fener maçına gökhanın yokluğunda....güzel yorumdu yenileceksek böle yenilelim...necip olmuyor,belki veli atiba rotasyonunda kullanabiliriz

abi karamsar olmak istemem ama sosa yetişse bile formsuz olacak. bence kerim e güvenmek gerek. tabi sosa kulübede olmalı yetişirse. kerim isteneni veremezse sosa kullanılmalı.
Bu sene O sene, bundan sonra her sene...

Etiketler: