42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş
42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş Skor : Göztepe - Beşiktaş Tarih : 15.05.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Gürsel Aksel Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 47762 defa] 42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Göztepe maçından kaç puan alır?
3 puan
39 [%63.9]
1 puan
8 [%13.1]
0 puan
14 [%23]

Toplam Oy Verenler: 61

Çevrimiçi Necmi

Gs winner reis nerde
az daha o burda olacak biz olmayacaktık 😂

Çevrimdışı ankarakartal06

az daha o burda olacak biz olmayacaktık 😂

abi banlayacak mısın beni 1 aylık ?

Çevrimdışı Heisenberg25

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Allahım sana şükürler olsun.  :super:

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

Sağ üst köşede ince mesaj var sezen aksu şinanay yavrum şina şinanay

Çevrimdışı tolgakgonul

Off bu nasıl maçtı beee   :D  Penaltı olmasa kalp krizi geçiricektik valla. Gol atıcak oyun yoktu sahada. Şampiyonluğu çoktan haketmiştik tebrikler  :biggrinking:

Çevrimiçi Necmi

Fıratada çok koymuştur onun verdiği penaltıyla şampiyon olmamız

Çevrimiçi mellfred

fırat bayaa bizden yana düdük çaldı

Çevrimdışı Orhan_

Hakemlik hayatının son penaltısıyla Beşiktaş şampiyonluğu ulaştı... İçine oturmuştur :D

Çevrimdışı goktasoktay

Abi istese vermeyebilirdi. Bence fena maç yönetmedi. Kariyerini temiz noktalamak istedi anlaşılan.

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Arkadaslar size acik soyluyorum  bir arkadasimin kuzeni oldugundan biliyorum, Firat  koyu Besiktaslidir .. Buna emin olun .. Zaten  son 4-5 sezondur  iyi  yonetiyor  maclari futboldan da  iyi anlar.. Bu yuzden de zaten artik Besiktasin  maclarina pek sik verilmiyor, federasyon laf  geciremeyeceigini anlamis adam ne goruyorsa onu caliyor diye adana  besiktas  maclari vermez  oldular  :) 
Yorgo

Çevrimiçi Necmi

Abi istese vermeyebilirdi. Bence fena maç yönetmedi. Kariyerini temiz noktalamak istedi anlaşılan.
evet maçta bir kere bile hakeme küfretmedim ilk defa fırat benden küfür yemeden maç bitirdi

Çevrimiçi Necmi

Arkadaslar size acik soyluyorum  bir arkadasimin kuzeni oldugundan biliyorum, Firat  koyu Besiktaslidir .. Buna emin olun .. Zaten  son 4-5 sezondur  iyi  yonetiyor  maclari futboldan da  iyi anlar.. Bu yuzden de zaten artik Besiktasin  maclarina pek sik verilmiyor, federasyon laf  geciremeyeceigini anlamis adam ne goruyorsa onu caliyor diye adana  besiktas  maclari vermez  oldular  :)
ben onun beşiktaşlılığının

Çevrimiçi Necmi

Geldiğinden beri bu taraftara kendini beğendiremeyen vida beşiktaşa şampiyonluk getirdi sadece attığı golle değil son saniyeye kadar şampiyonluk isteyen iki üç oyuncudan biriydi
Teşekkürler vida teşekkürler takım teşekkürler rler sergen hoca
Şu yönetim şampiyon yaptık diye sevinecek ya ne diyeyim
Sergen oyuncu değiştiremiyordu kulübede oyuncu yok
Şu takımın şampiyon olması gerçek bir mucize ve bu mucizeyi yaratanda sergen bir hocanın şampiyonluğa bu kadar etki etmesi görülmüş şey değil

Çevrimdışı goktasoktay

Geldiğinden beri bu taraftara kendini beğendiremeyen vida beşiktaşa şampiyonluk getirdi sadece attığı golle değil son saniyeye kadar şampiyonluk isteyen iki üç oyuncudan biriydi
Şu takımın şampiyon olması gerçek bir mucize ve bu mucizeyi yaratanda sergen bir hocanın şampiyonluğa bu kadar etki etmesi görülmüş şey değil
Büyük mucize yarattı abi gerçekten. Kredisi vardı, bir o kadar daha üzerine koydu. Ben kupa maçından sonra neler söyleyecek çok merak ediyorum. Elinde şu an herkesi koltuğundan edebilecek güç var. Yönetim korksun hocadan

Çevrimiçi levitate

Büyük mucize yarattı abi gerçekten. Kredisi vardı, bir o kadar daha üzerine koydu. Ben kupa maçından sonra neler söyleyecek çok merak ediyorum. Elinde şu an herkesi koltuğundan edebilecek güç var. Yönetim korksun hocadan
yönetimi gömer diye düşünüyordum ama bu maç sonu çok pozitif konuşmuş

abou ve hakemlere gömer takviye lazım der kapatır bence
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

yönetimi gömer diye düşünüyordum ama bu maç sonu çok pozitif konuşmuş

abou ve hakemlere gömer takviye lazım der kapatır bence
İş bitmedi, kupa maçı var. Ortamı bozmaz şimdi. Çok dolu, söyleyecektir içindekileri..

Çevrimiçi Sinan23

Bugün hep pozitif kalmaya çalıştım maçta ama hiç bu kadar heyecanlanmamıştım daha önce. Allah'a şükür.

Çevrimdışı Erman1903

Çok iyi oynuyordu da beğenilmiyor değildi, şimdi herkes beğeniyor Vida'yı. Bu oyuncu bir de sezon başında mobbing yiyen, gün aşırı basına malzeme edilenlerden biriydi. Hocası motivasyon olarak 0'ın altına inen bir oyuncuyu tuttu takımın lideri yaptı. Buna teknik direktör farkı denir.

Yönetimin sevinmesinde bir problem yok fakat bunun fazla sürmemesi ve rehavete sürüklememesi lazım. Açıkçası bundan sonra daha iyi olacaklarını tahmin ediyorum. Yapılan hamlelerin iyi-kötü sonuçlarını tecrübe etmiş oldular.

Aynen öyle bir mucize gerçekleşti. Hoca'nın da son sözleri bunlar oldu zaten: Mucize kadro - mucize şampiyonluk. Bu iş hiç öyle kolay olmadı.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bence bugün maçı süper yönetti, son zamanlarda izlediğim en iyi yönetimlerden biriydi.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bu maçı nasıl kazandık gerçekten bilmiyorum  :evillol: :evillol: Josef harici başka bir pozisyon da hatırlamıyorum, hiç bir şey yapamadık aslında. Maçın heyecanıyla mı göremedim falan dedim açtım özetini tekrar izledim 2-3 pozisyon olmuş toplam maçta.

Çevrimdışı worns

Bu maçı nasıl kazandık gerçekten bilmiyorum  :evillol: :evillol: Josef harici başka bir pozisyon da hatırlamıyorum, hiç bir şey yapamadık aslında. Maçın heyecanıyla mı göremedim falan dedim açtım özetini tekrar izledim 2-3 pozisyon olmuş toplam maçta.

baya baya kötü oynadık yine ayaklar filan dolaştı zaten de. neyse kazandık artık geçtik gitti. :)

ha bak nasıl becerdik bilmiyorum, hiç yapamadığımız iş ama 2-1den sonra pozisyon vermedik. o önemliydi.

Çevrimiçi Necmi

birşey söylemesin gerek yok
Şimdi susup sevinme vakti

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Gidiyor şampiyonluk son maç Larin'e bel bağladık patlatacak gibi
Larin aldı maçı ve şampiyonluğu :lol:

Ne zaman kizsak , sovsek atıyor yada artırıyor herif :kop: :kop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık