2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 197 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6258570 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı 38life

Love'ın olayı bu şekilde kamuoyuna taşıması çok yanlış bir hareket. Transferin gerçekleşmesi zor bence artık.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Zorla üst üste iki maç GS maçı izledim. Bir büyük takımın yapmaması gereken her şeyi yapıyorlar fakat taraftarları kazandıkları için mutlu. Eğitilmezsiniz.

"Bir şekilde" kazanmaktan mutlular. Yine "bir şekilde" kazanmaya devam edeceklerini biliyorlar. Buyüzden mutlular.

Çevrimiçi underworld

Love sözleşmeyi fesih mi edecek ? (Alanya)

Çevrimiçi murat

Vagner Love

"Alanyaspor Başkanı gecikmiş maaşlarımı ödemiyor. Daha önce anlaştığımız halde konuyu yine yerine getirmedi. Umarım anlaşmanın şartlarını yerine getirir. Getirmezse anlaşma sona erer."
boşan da gel :icool:

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı cursedofdragon

adam diyor ki alacaklarımı veriyon yoksa anlaşmamı tek taraflı fesh ederim diyor.

Bedavaya  da gelebilir.

Çevrimdışı Berat

boşan da gel :icool:

Valla abi feshedip gelse bal kaymak olur da genelde bize giren çok oluyor.

Larin konusunda bilgileri yazmıştım en son o oldu, bedavadan 1.8'e. Sorun var dediğimde de bana sövdüler sevgili forum üyeleri :D

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı 38life

adam diyor ki alacaklarımı veriyon yoksa anlaşmamı tek taraflı fesh ederim diyor.

Bedavaya  da gelebilir.

"Anlaşma"dan kastettiği şeyin Alanyaspor'un Beşiktaş ile yaptığı transfer anlaşması olduğunu düşündüm ben direkt. Sözleşmesini tek taraflı feshederse epey bi fesih bedeli ödemesi gerekir çünkü 2020'ye kadar sözleşmesi var.

Çevrimdışı tuncaboylu

Love'ın olayı bu şekilde kamuoyuna taşıması çok yanlış bir hareket. Transferin gerçekleşmesi zor bence artık.
Antalyaspor başkanının Eto'o taktiğini uyguluyorlar bize.

Demba Ba'yı da kaçırdık, Larin'le devam edeceğiz bu durumda.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

"Anlaşma"dan kastettiği şeyin Alanyaspor'un Beşiktaş ile yaptığı transfer anlaşması olduğunu düşündüm ben direkt. Sözleşmesini tek taraflı feshederse epey bi fesih bedeli ödemesi gerekir çünkü 2020'ye kadar sözleşmesi var.

Alacaklarının ödenmemesinden doğan bir fesih hakkı olabilir.
Ancak bu senaryonun şimdi ortaya çıkıyor olması şaşırtıcı.

Çevrimiçi tolga1903

Sözleşmemi feshederimden ziyade Beşiktaş'la olan anlaşmanızı askıya alırım demeye getirmiş gibi geldi bana da. Ve bunla tehdit ettiyse cidden kalsın.

Çevrimdışı Berat

Hangi anlaşmayı kastettiği konusunda ek bir açıklama yapması gerek Vagner Love'ın.

Çevrimdışı tuncaboylu

Epey bir fesih ödemez. 2.5 senede alacağı 4.5 milyon, kulüpten. 1 milyon alacağı var.
3.5 öder ve fesih eder.

Hatta eğer bir müddet maaşını alamadığı için FIFA'ya giderse, doğrudan kulüpten ayrılabilir bile, sözleşmesine bakmak lazım.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

"Bir şekilde" kazanmaktan mutlular. Yine "bir şekilde" kazanmaya devam edeceklerini biliyorlar. Buyüzden mutlular.
katılıyorum. keşke bizde büyük takımın yapmaması gereken şeyleri yapsaydık ama kayseriyi deplasmanda yenseydik. o maçı hatırladıkça hâlâ sinirim zıplıyor. 45 dakika bizden 1 kişi eksik takımı bırakın yenmeyi, pozisyona giremedik!!! gs neden bizim önümüzde çünkü adamların forveti var ve sonradan oyuna girse bile leblebi gibi atıyor. biz hâlâ negredo iyi pas veriyor, oynadıkça açılacak falan filan....

Çevrimdışı 38life

Love tazminat ödemeden sözleşmesini feshedemez. Bunun için Maaşının ödenmediği konusunda TFF'ye bildirim yapması ve bu bildirimin üstünden 30 gün geçmesi gerekir. Daha sonraki 7 gün içinde sözleşmesini feshedebilir.

Direkt tek taraflı fesih yapması halinde de yüklü tazminat ödemesi gerekiyor. Çünkü 2020'ye kadar sözleşmesi var. Bu parayı Love ödemeyi göze almaz. Kimse almaz.

Tekrar söylemem gerekirse; Love'ın instagram paylaşımında bahsettiği "anlaşma" Alanya ile Beşiktaş arasındaki transfer anlaşması bence. Ya da diğer bir ihtimal: Love Alanyaspordaki sözleşmesinden bahsediyorsa bunu bir tehdit olarak kullanıyordur fakat Alanyaspor bu resti görürse bunun bize hiçbir faydası olmaz. Çünkü dediğim gibi bunun için en az 30 gün gerekiyor. Transfer dönemi çoktan kapanmış olacak.

Çevrimiçi underworld

Uzun zamandır  maaş alamıyorsa fifs, tff falan  birşeyler yapmıştır  çünkü  bunlar  brezilyalı  para  konusunda  babasını  satarlar.

Vagner Love : Alanyaspor başkanı daha önce anlaştığımız konuyu yine yerine getirmedi. Benim geciken maaşlarımı ödemek istemiyor. Umarım sözleşmede yazanları yerine getirir. Aksi taktirde anlaşma sona erer."

şu adamın apaçık yazdığı cümleleri bile anlayaman insanlar var.

Çevrimdışı 38life

Epey bir fesih ödemez. 2.5 senede alacağı 4.5 milyon, kulüpten. 1 milyon alacağı var.
3.5 öder ve fesih eder.

Hatta eğer bir müddet maaşını alamadığı için FIFA'ya giderse, doğrudan kulüpten ayrılabilir bile, sözleşmesine bakmak lazım.

Olay davalık olursa transfer gerçekleşmez hiçbirşekilde. Çünkü bunun için süreç gerek. Ancak tek taraflı feshederse transfer gerçekleşebilir. Ödenmeyen maaşların fesih bedelinden düşülmesi gibi birşey mümkün mü bunu bilmiyoruz. Eğer bilen, bir örneğine rastlayan varsa aydınlatsın bizi. Bu önemli. Çünkü 4.5 milyon fesih bedeli çok fazla. Beşiktaş bunu karşılamaz.

Çevrimiçi underworld

Vagner Love : Alanyaspor başkanı daha önce anlaştığımız konuyu yine yerine getirmedi. Benim geciken maaşlarımı ödemek istemiyor. Umarım sözleşmede yazanları yerine getirir. Aksi taktirde anlaşma sona erer."

şu adamın apaçık yazdığı cümleleri bile anlayaman insanlar var.
Normalde  bizle olanı kastediyor gibi  ama ben Alanya  İle  olan  sözleşmesini anlamak istiyorum.

Çevrimdışı 38life

Alacaklarının ödenmemesinden doğan bir fesih hakkı olabilir.
Ancak bu senaryonun şimdi ortaya çıkıyor olması şaşırtıcı.

Öyle bir fesih hakkı bir sürece tabii tutulur. TFF kulübe 30 gün süre verir. Ozaman da transfer yatar.

Normalde  bizle olanı kastediyor gibi  ama ben Alanya  İle  olan  sözleşmesini anlamak istiyorum.

hala bizle olan diyor ya.

Çevrimiçi underworld

Öyle bir fesih hakkı bir sürece tabii tutulur. TFF kulübe 30 gün süre verir. Ozaman da transfer yatar.
Drogba  vari  özel  bir  anlaşma  olabilir  mi  acaba ?

Çevrimiçi tolga1903

Love tazminat ödemeden sözleşmesini feshedemez. Bunun için Maaşının ödenmediği konusunda TFF'ye bildirim yapması ve bu bildirimin üstünden 30 gün geçmesi gerekir. Daha sonraki 7 gün içinde sözleşmesini feshedebilir.

Direkt tek taraflı fesih yapması halinde de yüklü tazminat ödemesi gerekiyor. Çünkü 2020'ye kadar sözleşmesi var. Bu parayı Love ödemeyi göze almaz. Kimse almaz.

Tekrar söylemem gerekirse; Love'ın instagram paylaşımında bahsettiği "anlaşma" Alanya ile Beşiktaş arasındaki transfer anlaşması bence. Ya da diğer bir ihtimal: Love Alanyaspordaki sözleşmesinden bahsediyorsa bunu bir tehdit olarak kullanıyordur fakat Alanyaspor bu resti görürse bunun bize hiçbir faydası olmaz. Çünkü dediğim gibi bunun için en az 30 gün gerekiyor. Transfer dönemi çoktan kapanmış olacak.

Zaten mantıken bu adam bizle anlaşıysa neden bugün yarın açıklanacak transfer için önceki kulübünü tehdit etsin bizdeyken de geçmişe yönelik alacaklarını talep edebilir eski kulübünden. Ama eğer bahsetmek istediği paramı verin yoksa Beşiktaş'a gitmem ise ki bu çok olası hiç hoş olmadı 3 gün kala şunu yapması. Güya bize gelebilmek için alacaklarından feragat edecekti muhteşem türk medyası yine yaptı yapacağını.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

benim anladıgım alacaklarımı vermezlerse alanya ile sözleşmemi fesh ederim gibi bir şey. yani bize bedava gelebilir.

Etiketler: