2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 369 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6199856 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Kutay

şu loveyi de kapa bildirsek de rahatlasak  larin işinde pürüz olur, boyko işi yatar şimdi de bu mesele çıktı başımıza :bandit:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı underworld

hala bizle olan diyor ya.
Öteki  türlü  olsa  Love  bir  dakika  durmazdı orda  kardeşş  ( Ramiz  dayı tonlamasıyla)

Çevrimdışı onurturan

Önce notere gidip parasının ödenmediğini ispatlatıp tek taraflı fesih yapsa bize direk imzayı atsa sonraki süreçte mahkemeyle uğraşsa olmaz mı geçmişe dönük karar verilebilmeli bence..

Çevrimdışı cursedofdragon

Öteki  türlü  olsa  Love  bir  dakika  durmazdı orda  kardeşş  ( Ramiz  dayı tonlamasıyla)

anlıyorum... (ganyotçu)

Çevrimiçi levitate

Zorla üst üste iki hafta GS maçı izledim. Bir büyük takımın yapmaması gereken her şeyi yapıyorlar fakat taraftarları kazandıkları için mutlu. Eğitilmezsiniz.

sence ne zaman patlarlar?
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Yatma saati gelmiş , kurcalamayın boşverin negredo reis yeter bize

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

ligin ilk devresinde oldugu gibi 26. haftadan itibaren. yani öyle umuyoruz. inşallah öyle olur.

Vagner Love diyor ki, “alacaklarımı vermezseniz, FiFA’ya gider, sizle anlaşmamı feshederim..Hem beni, hem alacağınız bonservisi kaybedersiniz..”

Fırat günayer bile anlamış düşünün halinizi :)

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Yatma saati gelmiş , kurcalamayın boşverin negredo reis yeter bize
Allah korusun :D :D

Çevrimdışı onurturan

İlk derli toplu rakiple oynadıklarında paylayacaklar..

Çevrimdışı Kutay

İlk derli toplu rakiple oynadıklarında paylayacaklar..
yani haftaya soğuk bir gecede :)
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı onurturan

Vagner Love diyor ki, “alacaklarımı vermezseniz, FiFA’ya gider, sizle anlaşmamı feshederim..Hem beni, hem alacağınız bonservisi kaybedersiniz..”

Hemen gitsin ozaman bak zamanımız dar..

Çevrimdışı 38life

Zaten mantıken bu adam bizle anlaşıysa neden bugün yarın açıklanacak transfer için önceki kulübünü tehdit etsin bizdeyken de geçmişe yönelik alacaklarını talep edebilir eski kulübünden. Ama eğer bahsetmek istediği paramı verin yoksa Beşiktaş'a gitmem ise ki bu çok olası hiç hoş olmadı 3 gün kala şunu yapması. Güya bize gelebilmek için alacaklarından feragat edecekti muhteşem türk medyası yine yaptı yapacağını.

Hala bize gelmek için alacaklarından feragat edebilir. Sözleşmesini tek taraflı fesih edip bir kısmını Beşiktaş bir kısmını kendi ödeyebilir. Ama bunu yapar mı?.. Bekleyip göreceğiz neler olacağını. Herşey olabilir, kısa bir süre kaldı. Ama Love'ın yaptığı hareket şuan itibariyle yanlış görünüyor. Bilmediğimiz birşey varsa onu sonradan anlayacağız.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı kartalbayt

İngilizce yazdığı son cümle ve anlamı aslında şöyle:

Otherwise the negotiation will be finish.
Diğer türlü pazarlıklar (anlaşmalar) sona erecek.

Anladığım kadarıyla, ki çok net açıklamamış, geçmiş alacakları ile ilgili bir pazarlıkları var ve bu konuda anlaşamıyorlar.

Çevrimdışı 38life

Drogba  vari  özel  bir  anlaşma  olabilir  mi  acaba ?

Olabilir.  Yine geçici lisans formülüne baş vurulabilir belki. Murat Özen "Love bizimdir" yazmış. Bizimkiler olayı bir şekilde garantiye almıştır öyleyse. Murat Özen kolay kolay böyle kesin konuşmaz.

Çevrimdışı Berat

İngilizce yazdığı son cümle ve anlamı aslında şöyle:

Otherwise the negotiation will be finish.
Diğer türlü pazarlıklar (anlaşmalar) sona erecek.

Anladığım kadarıyla, ki çok net açıklamamış, geçmiş alacakları ile ilgili bir pazarlıkları var ve bu konuda anlaşamıyorlar.

Süperzeki ve matematik uzmanı arkadaşlarımız açıklıyorlar sağolsunlar. Kokusu çıkar detayların abi yakında.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

ihtar çekilmediyse bu transferin 31 ine kadar yetişemeyeceğinin farkındadır herhalde Badem.

Murat ozende yazmış.

Boş konuşan insalar yine boş konuşmaya devam ediyor.

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

Arkadaşlar merhaba, paylaşımı yeni gördüm. Olay aslında çok net. IELTS puanım 8, açılın  :lol: Hala da çevirmenlik yapıyorum iş çıktıkça.

''Negotiation'' demiş, bu sözcük İngilizcede yeni bir şeyin üzerinde anlaşılırken kullanılır. Yani bu bir pazarlık, açık bir şekilde Beşiktaş ile olan pazarlıktan bahsediyor. Ama burada finished demesi, sona ererden ziyade tamamlanır anlamı veriyor.

Yani paramı ödemezseniz, ben bedava olarak Beşiktaş'a gideceğim diyor. Özetle bu. Parasını öderse kalacak demektir bu. Yani Beşiktaş bonservisle almaktan vazgeçmiş görünüyor.

Çevrimdışı yoruk

Love falan bir mola verelim de arkadaşlar ben şöyle diyorum ; şimdi biz yaz döneminde malum yükleme yapamadık çalışamadık.Bunun dezavantajını yaşadık yarı boyunca.Devre arası Antalya kampı da çok olumlu geçti.Bunun avantajlarını da daha görmedik.Bugün 40 dk istek pas ile gol arama düşüncesi vardı 40 dk tempo vardı.Yarın 60 dk'ya çıkacak sonra 70 dk..Yani giderek yükseleceğiz Antalya kampının meyvelerini toplayacağız gibi geliyor bana.Yanlış mıyım ? Hadi yazıverin hele . :D

Çevrimdışı underworld

Olabilir.  Yine geçici lisans formülüne baş vurulabilir belki. Murat Özen "Love bizimdir" yazmış. Bizimkiler olayı bir şekilde garantiye almıştır öyleyse. Murat Özen kolay kolay böyle kesin konuşmaz.
Özen içime  biraz  su serpti

Çevrimdışı underworld

Love bedava  gelde havaalanında stada  kadar  sırtımızda  taşıyalım  seni...

Çevrimdışı 38life

Love falan bir mola verelim de arkadaşlar ben şöyle diyorum ; şimdi biz yaz döneminde malum yükleme yapamadık çalışamadık.Bunun dezavantajını yaşadık yarı boyunca.Devre arası Antalya kampı da çok olumlu geçti.Bunun avantajlarını da daha görmedik.Bugün 40 dk istek pas ile gol arama düşüncesi vardı 40 dk tempo vardı.Yarın 60 dk'ya çıkacak sonra 70 dk..Yani giderek yükseleceğiz Antalya kampının meyvelerini toplayacağız gibi geliyor bana.Yanlış mıyım ? Hadi yazıverin hele . :D

Sendeki bu optimistliğin %1'i bende olsa...

Çevrimdışı Berat

Love bedava  gelde havaalanında stada  kadar  sırtımızda  taşıyalım  seni...

Larin'i bedava alacam diyip 1.8 ödemeye mahkum kalan bir kulübüz :D Nerde o günler..

Özen içime  biraz  su serpti

keşke başka birisinin açıklamasına inanıncaya kadar kendin düşünebilseydin.

Etiketler: