Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 73 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5007312 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı rubi_tobin

Biri bizi gözetliyor, baskan soylemisti ama bu kadarinida sanmiyordum. :)

Bir fotograf 4 guvenlik kamerasi, stadyum genelinde ne kadar var merak ettim dogrusu.

Kaynak: Fatih Dogan twitter adresi

Off of ben kameraları gördüğümde statta en çok şaşırdığım şey oldu.
Tüm kameralar Avigilon marka ve yüksek çözünürlükte.
Ayrıca adım başı kamera var neredeyse.
Şeref'inle oyna Hakkı'ınla kazan.

Çevrimdışı cadavra

Çim bitcek koltuk bitcek ledler biticek skorboard bitcek yine catiyi bekliycez ne illet bi seymiş yahu.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi sozkul

Bu kenarlara serilen suni halı-çim biraz ince değilmi arkadaşlar, orada ısınan futbolcular betonun sertliğini hissetmez mi?

Çevrimdışı mesahan

Maç veya pozisyon tekrarı olmayacak
Reklamlar olur,maç bilgileri haricinde

teşekkürler @ahmetx @yigitcan1903
hala gaziantep in eski stadındaki gibi sadece skor bu stada bence yakışmıyor, anlık maçı da gösteren yayın olsaymış.
"İyi insan olmadan iyi Beşiktaşlı olunmaz" (Süleyman Seba)

Çevrimdışı SDemirsoy

inşallah söndür o sigarayı diye uyarı yapmazlar avuç içi yakarız bu gidişle :D

Çevrimdışı ahmetx

abi bu köşeleri neden gösterdiğim gibi yapmadık  :alala:

Hem daha fazla koltuk kazanacaktık hem daha güzel bir görüntü oluşacaktı.

o zaman merdivenin altındaki sıradan koltukları sökmen gerekirdi.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı berkotistis

Günaydınlar herkese,

Maça Bursa dan gelecek arkadaşlar, İDO ek sefer koydu bilginize. :ishock: :halay: :ishock:

Abi Bursa-Yenikapı 16.30 seferini mi alıyoruz ? bilet alımında hiç kabataşla ilgili hiçbir şey demiyor ama var mı bir bilgin yardımcı olur musun ?

Çevrimdışı SDemirsoy

Bu kenarlara serilen suni halı-çim biraz ince değilmi arkadaşlar, orada ısınan futbolcular betonun sertliğini hissetmez mi?
altına keçe gibi bir şey koydular abi sanırım @sozkul

Çevrimdışı sallapati

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı ayayhan

onun altında da esnek bir malzeme var

Çevrimdışı dj_dellyy

Çevrimdışı ahmetx

Çim bitcek koltuk bitcek ledler biticek skorboard bitcek yine catiyi bekliycez ne illet bi seymiş yahu.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şu meshlere zaten içim ısınamadı hem görüntüyü bozdu hemde çok bekletti şeffaf olmayacağını bilseydim her yeri atex yapalım geçelim derdim.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Nisan 2016, 12:14:56
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
21 yıldır içtiğim sigarayı niye bıraktım sanıyorsun :naughty:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı dj_dellyy

ayvayı yedik bu ne yahu statda da rahat edemeyeceğiz anlaşılan .

16 mp hd güvenlik kamerası, plaka tanıma, yüz tanıma, plastik ve sıvı patlayıcı tespit edebilme, para kemeri tespit edebilme, pasif metal dedektörü ayrıca 1,2,3,4.1,5,8,11 mp kameralara sahip dünyanın en gelişmiş güvenlik kamerası markası.

moskovanın mobese sistemini baştan sona kurmuşlardır. ayrıca ingiltere de kraliyet makamlarındaki tüm sistem bu firmaya aittir. çoğu gelişmiş ülkenin havaalanlarında da kullanılır.

sistemin türkiye ve orta doğu mümessili defender turk adındaki şirkettir. türkiyede yeni olan bu sistemin ürünlerine ulaşmak için bu şirkete başvurulabilir. internet sitesi http://www.defenderturk.com dan her türlü bilgiye ulaşmak mümkün.

alıntıdır

Çevrimdışı zekotha

Yanlış anlamayın kişisel söylemiyorum ama inşallah söndür o sigarayı derler. Stadyumda içkiye karşı değilim ama sigaraya karşıyım. Dumanı sağındaki solundaki üstündeki etrafındaki herkesi etkiliyor. Basketbol salonları gibi koridorlarda içilmeli

Çevrimdışı ahmetx

Köşelerde normalde kamera platformu olmaz ama işaretlediğim yerde var ilginç

Çevrimdışı ozan062

*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı kartalcan

Abi Bursa-Yenikapı 16.30 seferini mi alıyoruz ? bilet alımında hiç kabataşla ilgili hiçbir şey demiyor ama var mı bir bilgin yardımcı olur musun ?

Evet @berkotistis  kardeşim o seferi alıyorsun emin olmak istersen telefon ile müşteri hizmetlerinden al biletini orda detaylı bilgi veriyorlar. Ben konuştum ama Kabataş ta tam şu vakitte olurusunuz demedi benim tahminim bir aksilik olmaz ise 18:30 gibi stad içinde oluruz kısmetse. Dönüşte ise 22:40 ta Kabataş tan kalkış, 22:55te Yenikapı ya uğrayıp Mudanya varış görünüyor.
[ Son Düzenleme: 01 Nisan 2016, 12:25:12 kartalcan ]

Çevrimdışı SDemirsoy

Yanlış anlamayın kişisel söylemiyorum ama inşallah söndür o sigarayı derler. Stadyumda içkiye karşı değilim ama sigaraya karşıyım. Dumanı sağındaki solundaki üstündeki etrafındaki herkesi etkiliyor. Basketbol salonları gibi koridorlarda içilmeli
bi bakıma haklısınız ama onun önüne geçilmesi zor gibi..

Çevrimdışı cursedofdragon

Köşelerde normalde kamera platformu olmaz ama işaretlediğim yerde var ilginç

nedemek olmaz abi :D

Çevrimdışı KUMANOVALI

ne demek maçta sigara içemezsin  :duman:
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Ledler guzel ilerliyor eski acik dahil Bence Pazartesiye kadar ledler biter.Hibrit isi zaten Pazar gunu bitecek gibi gozukuyor.Sefafflar :steamed: :steamed:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı ensdndr

Ledler guzel ilerliyor eski acik dahil Bence Pazartesiye kadar ledler biter.Hibrit isi zaten Pazar gunu bitecek gibi gozukuyor.Sefafflar :steamed: :steamed:

İlallah ettirdi şeffaflar !! Bitmeyecek gibi de duruyor zaten Bursa maçına kadar  :money:
Sen , ben yok BeşiktaŞ var !

Çevrimdışı SDemirsoy