2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 382 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11322934 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

ben topal ile ahmet yıldırımı birbirine benzettim. :D sol stoper için bu saydığın özellikler + özellikler ama olmazsa olmazlar değil.şu dediğin özelliklein hiçbiri bizim savunmada bu düzeyde yok.en iyisi muhtemelen tosiç olur bu kritere uyan.

tosici ben genel anlamda beğeniyorum tek sıkıntısı iyi giden hatasız oynadığı bir maçın 85.dakikasında topu alıp hemen vurmak yerine etrafında dönüp vurmaya çalışıyor bazen o esnada da rakip geliyor basıyor bu da çok seri olmadığı için hata yapıp kaptırıyor. bu gereksiz davranışı olmasa gayet temiz oynuyor. ahmet yıldırımın oyun görüşü çevre ve alan kontrolü iyi düzeydeydi. ben özellikler anlamında topalla sadece fiziğini benzetiyorum bacak boyu falan onun dışında sitilleri çok farklıydı. topallı oyun avrupa da işe yarar ama ligde sıkıntı yaşarız. adam 3.stoper gibi oynadığı için defansın işi kolaylaşıyor bu avrupa için iyi, çok geride kaldığı için takımın ilerde çoğalmasına olanak tanımıyor bu da pozisyon kısırlığına yol açıyor bu da lig de oynarken kötü...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Ben gomezin alınmasına karşıyım artık.. Sayemizde milli takıma döndü takıma nankörlük yaptı.. Mayısta cebimizden para çıkmadan takımda kalabilcekken onun hayali mancesterlara falan gitmekti..santrafordan çok topçu yok ortalıkta o giderse başka biri gelir..ama kolarov giderse oyuncu yok ortalkta.. Cimriliğin ,işi bekletmenin anlamı yok.. Mario gomeze nasıl 3.5m verdiysek ona da vermeliyiz.. En kötü forvete ucuz biri alınıp bu adama vermeliyiz..

Çevrimdışı murat

tosici ben genel anlamda beğeniyorum tek sıkıntısı iyi giden hatasız oynadığı bir maçın 85.dakikasında topu alıp hemen vurmak yerine etrafında dönüp vurmaya çalışıyor bazen o esnada da rakip geliyor basıyor bu da çok seri olmadığı için hata yapıp kaptırıyor. bu gereksiz davranışı olmasa gayet temiz oynuyor. ahmet yıldırımın oyun görüşü çevre ve alan kontrolü iyi düzeydeydi. ben özellikler anlamında topalla sadece fiziğini benzetiyorum bacak boyu falan onun dışında sitilleri çok farklıydı. topallı oyun avrupa da işe yarar ama ligde sıkıntı yaşarız. adam 3.stoper gibi oynadığı için defansın işi kolaylaşıyor bu avrupa için iyi, çok geride kaldığı için takımın ilerde çoğalmasına olanak tanımıyor bu da pozisyon kısırlığına yol açıyor bu da lig de oynarken kötü...
söylediklerine katılıyorum sadece ahmet yıldırımın defansif ortasahadaki futbolunu mehmet topalın stiline benzetiyorum.zaten çok fazla o bölgede oynamadı.

Çevrimdışı alimm

33/28
31/29   27/30      29/23       31/27
              33/25      24/26
      33/26      31/-       29/23
                     31/25

gomez ve kolarov un gelmiş olduğu varsayılıp yapılacak olan iki stoper transferinin yaş ortalaması (23-27) 25 olarak alınmıştır..
ilk 11 yaş ortalaması 30.18
kadronun yaş ortalaması 28.28

.....
[ Son Düzenleme: 04 Temmuz 2016, 14:20:40 alimm ]
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Sosa yerine keşke hakim zyech gelse.. Yokmu çinden teklif falan.. Kaç gol asist yaptı adam bu çinliler kör resmen :)))

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Şu fb nin transferleri yavaştan uyuz ediyo.. Biz şampiyon olduk diye sanki mükemmel kadromuz vardı bunlar unutuldu..mevcut stoperlerle yada o düzey alınacak stoperlerle şampiyon olamayız.. fener kolarovla zyechi alırsa geçmiş olsun..

Çevrimdışı sozkul

zorlar derken işte peşimizden gelir demek istedim :D
Bursa seneye küme bile düşebilir. yok o kapasitede takım yok zaten öyle bir şeyde yapılmaz
türk futbolunda bambaşka şeyler oluyor. Taşlar yerinden oynuyor.
olayları iyi yorumlamak lazım.

Bursa'ya küme düşürttürmezler. Izin vermezler düşmesine.

Çevrimdışı Tolga

Şu fb nin transferleri yavaştan uyuz ediyo.. Biz şampiyon olduk diye sanki mükemmel kadromuz vardı bunlar unutuldu..mevcut stoperlerle yada o düzey alınacak stoperlerle şampiyon olamayız.. fener kolarovla zyechi alırsa geçmiş olsun..

Her sezon aynı muhabbetler.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı sozkul

Nereye topluyorlar biz toplayabildikmi?
Bizim büyük bir avantajımız vardı hamle şansımız vardı esen rüzgarla yelkenleri şişirdik
bu hem ilk krize girmemizin avantajıydı daha kimse ne olduğunun farkına varmadan
biz yeniden yapılanmaya başladık kimsenin dönüp bakmadığı oyuncularla iyi bir kadro kurma şansımız oldu.
biz yolu süpürdük şimdi onlara süpürecek bir şey bırakmadık şu anda iki renkliyide gelir olarak solladık onlarınki düşerken bizimki yükseliyor
bizim dünya sponsorumuz varken sponsor bulamıyorlar kombine satamıyorlar
büyük ihtimal ikisinin gelirinin toplamından daha fazla gelire sahip olacağız.
görmedinizmi formalaarında gene sponsor yok mağazaları ikisininde zararla kapattı
nereye iki senede toparlayacaklar kendilerini eğer devletten destek alamazlarsa iflas edecekler.
biz sürekli krizle yaşadığımız için kriz yönetiminide biliyoruz. adamların hamle şansı yok
gs hala filorya riva diye hayal satıyor. krizden kurtulma değilde idare etmenin yollarını deniyor.
fenerin satacak bir hayali bile yok. nasıl düzeltecekler ekonomilerini. anca devlet kurtarırsa diye
bekliyorlar devlet harakete geçene kadarda hayalle taraftar oyalıyorlar. biz iki sene daha şampiyon olalım
düze çıkarız onlarıda nerden baksan on yıl geriye atarız.
size burda yıllardır bir şey diyorum Türkiyenin tek büyüğü Beşiktaştır. şimdi koltuğumuza oturuyoruz.

Yalnız GSnin arkasında devlet desteği var, emlak konutla anlaşma bunu gösteriyor, bu sayede riva ve floryada çok kolay imar değişikliği yapacaklar, kısa vadede olmasada oradan büyük para kaldırabilirler.

Çevrimdışı Ensar

yavaş alsınlar.
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı cursedofdragon

yav he he diceksin kanki :D  :evillol:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ospina
Gg subotic tosic kolarov
sosa tolgay atiba quaresma
              Oguzhan
                Gomez

Hayalim :)
Eger Subotic alinirsa

Subotic - Tosic tandemi mantıklı olur gerçekten :ok:

Hic bu şekilde düşünmemiştim
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Ospina
Gg subotic tosic kolarov
sosa tolgay atiba quaresma
              Oguzhan
                Gomez

Hayalim :)
Müthiş olur bu kadro

Orta sahinin Tolgay - Atiba

Kanatlarin Q17 - Sosa

10 numara pozisyonunda da Ozinin oldugu bir takimi izlemek , tadina doyamayiz heralde..

Neustadleri de acikladilar ya , bizim taraftar yavas yavas gecen sezonki karamsar havaya burunmeye basladi

Sunu unutuyor bizim taraftar !! hala ligin sampiyon takimina sahibiz ve ligin en oturmus kadrosuna sahibiz iskeleti koruyarak 2-3 takviye ile biraz daha guclendirmemiz lazim sadece o kadar

Onlar ayni hatayi yapıyorlar yine TOPLAMA takim kuruyorlar :busted_cop:

Çevrimdışı Bishamon

Ospinanin sirpca ogrenmesi mi gerekcek :D

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

Çevrimdışı tangaz

Ospinanin sirpca ogrenmesi mi gerekcek :D

sırplara ispanyolca öğretmek daha kolay olacaktır :)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

abi  pardon ama  10  numara gibiydi ne demek yahu  :)   10 numaraydi zaten  .. 10 numara tabiri son 10 yildir falan kullanilmiyo r futbol futbol olali  10  numara  play makerdir ..  sga haflaari sol icleri   santrforu  liberosu  falan vardir, senbenden iyi bilirsin gerci , zira  dedigin gibi mevkiler  daha kemikti   cercevesi belliydi
aslında sergen o sene on gibi değilde biraz sol açığa doğru oynadı genelde forvet arkası pancu oynuyordu o nedenle on numara gibi dedim aslında ortanın solu gibiydi olcay gibi oynuyordu ne kanat ne on numara şifo ile oynarkende sergen solda oynuyordu şifo on numara oynuyordu. @yorgo_d(geodem)  yada ben yanlış hatırlıyorum

sırplara ispanyolca öğretmek daha kolay olacaktır :)
İngilizce gibi evrensel bir dil varken hicbirine gerek yok :alala:

Zaten hemen hemen dunyadaki butun milletler Ingilizceyi 2.ci dil olarak kullaniyor :bandit:

Yani cogu bıliyor oyle diyelim..

Çevrimdışı Bishamon

Cechin bir lafi vardi her savunma oyuncusuyla farkli dil konusuyordu.Koscielny ile fransizca msertesacker ile almanca bellerin ile ispanyolca :D

Çevrimdışı tangaz

aslında sergen o sene on gibi değilde biraz sol açığa doğru oynadı genelde forvet arkası pancu oynuyordu o nedenle on numara gibi dedim aslında ortanın solu gibiydi olcay gibi oynuyordu ne kanat ne on numara şifo ile oynarkende sergen solda oynuyordu şifo on numara oynuyordu. @yorgo_d(geodem)  yada ben yanlış hatırlıyorum

sergen was everywhere  :bandit:
bi maçta sağdan çalımlarla sıfıra indi yatırdı kaldırdı sonra bi daha yatırdı kaldırdı ardından Giuntiye verdi topu oda boş kaleye atamadı. maçtan sonra nasıl kaçırdın die sordular yanıt efsaneydi "sergeni izlemekten topu bana attığını fark edemedim ki  :dontknow:  "

Çevrimdışı tangaz

İngilizce gibi evrensel bir dil varken hicbirine gerek yok :alala:

Zaten hemen hemen dunyadaki butun milletler Ingilizceyi 2.ci dil olarak kullaniyor :bandit:

Yani cogu bıliyor oyle diyelim..

bu yugoslavlar dünyanın en kolay dil öğrenme kabiliyeti olan ırkıdır...

sergen was everywhere  :bandit:
bi maçta sağdan çalımlarla sıfıra indi yatırdı kaldırdı sonra bi daha yatırdı kaldırdı ardından Giuntiye verdi topu oda boş kaleye atamadı. maçtan sonra nasıl kaçırdın die sordular yanıt efsaneydi "sergeni izlemekten topu bana attığını fark edemedim ki  :dontknow:  "
Simdi bunu anlatinca aklima Yusuf simsek geldi

Gencliginde iyi değildi ama kariyerinin sonlarina dogru kabak cicegi gibi açıldı

Oda ayni şekilde rakibini yatirip yatirip kaldırıyordu :D

1 sezon oynadi ama sampiyonluga büyük katki yapti :ok:

Çevrimdışı tangaz

Simdi bunu anlatinca aklima Yusuf simsek geldi

Gencliginde iyi değildi ama kariyerinin sonlarina dogru kabak cicegi gibi açıldı

Oda ayni şekilde rakibini yatirip yatirip kaldırıyordu :D

1 sezon oynadi ama sampiyonluga büyük katki yapti :ok:

1 bile değil yarım sezonda efsane performans sergiledi :)

+ adamın 99-2000 sezonu denizli maçları videosunu bulun çalım neymiş görün. ben futbolu seven herkesin renk ayırımı yapmaksızın sırf yusuf için denizli maçlarını izlediğini bilirim...
[ Son Düzenleme: 04 Temmuz 2016, 13:37:15 tangaz ]

1 bile değil yarım sezonda efsane performans sergiledi :)
Ilk devreyi 6.ci bitirmiştik :bandit:

Devre arasi yapilan 2 dogru hamle ( Ernst - Yusuf ) bize şampiyonluğu getirdi :ok:

Bu arada Es es macinda Yusufun , Doğayı iki kere yatirip kaldirip sonra cizgiye inip cizgide bir rakibini daha yatirip , Holoskoya bos kaleye attirdigi Gol en güzeliydi

Çevrimdışı onurturan

Biz bu aspora ne yaptık bilmiyorum ama ne yaptıysak çok güzel yapmışız adamlar acı çekiyorlar resmen bizden bahsederlerken  :evillol: .. Her şey olumsuzmuş gibi göstermeye çalışıyorlar yani şu kanalı biraz uzun süre izlesem forumu yada sosyal medyayı takip etmesem ben bile inanıcam..

Etiketler: