Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş - Club Brugge Tarih : 19 / 03 / 2015 Saat : 22:05 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Sergey Karasev Yayın : Star TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 127205 defa] Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı f_madida

Adamların ayak hakimiyeti bizim takımdan iyi.Forvet desen bizim forvetlerden daha etkili.Bizim takımda Gökhan dışında elle tutulur oyuncu yok.Sezon sonu Ba'yı satıp yeni stad gelirlerini üzerine koyarak bu takıma 6-7 takviye yapmak gerekiyor.Öncelik tabiki kaleci olmalı.

Ayak hakimiyeti dedin ve guldurdun acikcasi...Adamlarin tek yaptigi uzun top acmak, ciddi soyluyorum bizim vasat Anadolu takimlarinin Belcika versiyonunu kurmus herifler, kanatlar kuvvetli iki zenci, ortada bir uzun sisir topu dur, rakip hata yaparsa ustune gidersin.. Ayak hakimiyeti olsa takimin ortasaha cizgisinden kazandigi butun toplari rakip cezasahasina sisirmez, biraz inmege calisir, bir iki varyasyon dener..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Samet Ç

BA cok guzel oynadi yalniz.
Ya arkadaşım bana Mustafa 36 maçta 24 gol atsın oynamasın sahada koşmasın sen neyin derdindesin Mustafa bugün kaleye giden toplarımızı bile kesti bu nasıl bir mustafa fanatikliğidir pes artık arkadaş ya.

Çevrimdışı baro19

Erciyes maçında takımın en iyilerindendi

Erciyes maçında :D takım 5 tane attı zaten ligin en dandik takımı :D

Çevrimdışı Barış Hoca

Bu arada ne olursa olsun, üzerinde Beşiktaş arması taşıyan oyuncuyu maçta protesto etmek yanlış! Islık olayını doğru bulmuyorum.
Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan!

Çevrimdışı Deniz

Islıklanma olayında da bilicin payı büyük.Yahu şu mustafayı 2. yarıya başlatmamak lazımken skor 1-0 olmuş,mustafa bey rezil bir gol kaçırmış atsa adamlar tamamen dağılacak,çıkart işte en azından ıslıklanmaz.Gol yedikten sonra onu çıkartırsan tabii ki ıslıklanacaktır.Hoş olmadı ıslıklanma olayı.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

Yav arkadaşlar kusura bakmayın da hala burada Ba ile Pektemek'i karşılaştıracaksak hiç konuşmayalım daha iyi.

Ba'nın şu zamana kadar bu takıma verdikleri ortada.

Pektemek sezonun yarısından çoğunu sakat geçirir sene de 2-3 gol ya atar ya atmaz ondan sonra Pektemek'i eleştirdin mi niye eleştiriyorsun oluyor.

El insaf yani.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Sarp

Yalnız 1-1 olduktan sonra Necip'in cezasının önünde dağlara vurduğu bir top var. Biraz sakin olsa kimse üzülmeyecekti. :bawling:

Çevrimdışı Avanti

Ayak hakimiyeti dedin ve guldurdun acikcasi...Adamlarin tek yaptigi uzun top acmak, ciddi soyluyorum bizim vasat Anadolu takimlarinin Belcika versiyonunu kurmus herifler, kanatlar kuvvetli iki zenci, ortada bir uzun sisir topu dur, rakip hata yaparsa ustune gidersin.. Ayak hakimiyeti olsa takimin ortasaha cizgisinden kazandigi butun toplari rakip cezasahasina sisirmez, biraz inmege calisir, bir iki varyasyon dener..

Adamların kanat oyuncularını bizim takıma koy takım seviye atlar.İlk maç 30dk sıktılar maçı aldılar.Bugün 15dk da fişi çektiler.Elenmemize üzülmedim çünkü bu kadro ile çeyrek finalde rezil olurduk.

Çevrimdışı Deniz

Erciyes maçında :D takım 5 tane attı zaten ligin en dandik takımı :D
İlk yarıda bizi yenen takım erciyes.Rakibi küçümseme zihniyetini bırakmak lazım.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Pektemek nasıldı?

O da birsey yapmadi. Hatta penalti noktasi uzerinden disari gonderdigi top macin donum noktasi olabilirdi.

Ama ben BA'yi cozemedim.

Çevrimdışı Yusuf

Adamlar savunmadan top çıkarma konusunda Avrupa'nın elit takımlarıyla yarışırlardı yalnız. Attıkları her uzun top da çok doğruydu ve hepsi isabetliydi. Ellerindeki oyuncuya göre sistem kurmuşlar ve uygulamada da gayet başarılılar. En azından bizim gibi topu ceza sahasına getiremeden Demba ba'yı eleştirmiyorlardır.

Çevrimdışı Factatum

Beşiktaş takımı sadece Töre, Sosa, Atiba ve Ba'dan müteşekkil. Diğerleri Bursaspor, bilemedin İBB, Kasımpaşa oyuncusu.

Kimse ligde avantajlı olduğumuzu düşünmesin. Bu takım stressi kaldıramıyor. Gol yemek gibi de çaresiz bir hastalığa müzdarip. Tüm maçlarda puanlar adeta pamuk ipliğine bağlı.

Ligin ömrü 10 hafta. Pazar günkü maç öncesi söylüyorum; Fenerbahçe'nin bile fikstürden ötürü bizden çok daha fazla şansı var. Keza Galatasaray zaten en avantajlı olan. Beşiktaş'ın elinde kalan tek kulvarda iddiasını muhafaza edebilmesi için Fenerbahçe maçını kesinlikle kaybetmemesi gerek.

19.03'e iyi başladık, kötü bitirdik. İnşallah haftasonunda bu maçtaki gibi hayal kırıklığı yaşamayız.

Çevrimiçi Samet Ç

Bazı arkadaşlara Ba yetmiyor geçen sene tabi Suarezle oynadık ya yetmiyor Ba onlara. Ulan bu takımda Ba yerine Almeida olsaydı lig beşinci olurduk avrupada grupta sonuncu olurduk neyin derdindesiniz.

Çevrimdışı Ersan

eğer bu takımda oynayan futbolcuların parasını Beşiktaş taraftarı ödüyorsa kombine alıyor bilet alıyor ürün alıyor kulübün kasasına milyonlarca lira para sokuyorsa haftaiçi geç bir saatte dağın başındaki stada 70 bin kişi toplanıyorsa istediği adama küfür etme istediği adamı yuhalama istediği adamı alkışlama hakkı vardır. ben biliyorum 1 haftadır sadece Bursadan binlerce kişi binlerce liralık alışveriş yaptı binlerce lira bilet parası verdi bu maçın umudu ile yanıp tutuştu sonra tolga adında kaleci müsvettesi ve biliç adında teknik direktör müsvettesi iki kişi yüzünden tüm hayalleri yok oldu tolga kaleci biliç teknik direktörse bende ordinaryusum eğer fener maçında da yenilirsek ve biliç gönderilmezse kartal yuvasındaki işimi bırakcam aynı zihniyeti paylaşmadığım bir başkan ile çalışmam

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı f_madida

iki maçta da forvetlerinin hava topu yeteneğinden başka hiçbir yeteneklerini görmedik. Hele bugün maçın skoru ne olursa olsun beş para etmeyen bi top oynadılar. ileri vur tutarsan git kaleye. Onu bile kullanamadılar. kendi kendimize gol yedik. O hakemin de allah belasını versin biri maçın başında biri de 1-0'ken iki tane kırmızı kartı vermedi.

Aynen, demek insanlar atletik olmayi futbolcu olmak saniyor..Keske sezon basi ciksaymis da bu yorumlari yapanlari orada gorseymisiz... Eminim bu tur Feyenoord ciksa onlar da bizden iyi takim diyeceklerdi..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Deniz

Her zaman derim yine diyorum,Pektemek değil Beşiktaşın oyuncusu olacak kapasite kasımpaşada bile kendine zor yer bulur.Beşiktaşa atılan en büyük kazıklardan.

Çevrimiçi uğur07

Tolgaya gösterilen tepki tarz olarak yanlış olsa da içimin yağları eridi. Tolga samimi bi adam değil iyi kaleci de değil. Kesinlikle kaleci alınmalı.

Çevrimdışı tomannie

1 maçta dembabayı harcayan bir taraftar profilimiz var. evet 36 maçta 24 golü senin avarel dediğin almeida attı, yılın yarısı sakat olan diğer yarısı da oynadıgı maçlarda sakatlıgı keşke devam etseydi dediğin pektemek değil mi?

Çevrimiçi blackeagle35

Sosa dönmeli kötü de olsa dönmeli..Çift forvetle olmaz dedik..Fazla forvet fazla hücum değildır..Sen önce orta sahada hakimiyeti alacaksın ki hücum yapabilesin..Erciyes maçı belki de tur kaybına neden oldu..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 00:26:42
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
O da birsey yapmadi. Hatta penalti noktasi uzerinden disari gonderdigi top macin donum noktasi olabilirdi.

Ama ben BA'yi cozemedim.

Abi Ba yorgun ama kredisi var. Adam takımı sırtladı kolay değil.

Pektemek 1.5 milyon euro karşılığı koca sezon hiçbir şey. Aslında 4 senedir hiçbir şey.

Bazı şeylerde ısrar etmenin sonuçları bunlar. Yabancı kuralının açıldığı ülkede bu kalitede forvete 1.5 milyon euro vermek için akıl tutulması gerek.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Rasim

Ama ben BA'yi cozemedim.
Ba yapacagini yapti maçta görmedimi adama Top atildiginda 4 kişiyi meşgul ediyordu senin pektemegin biraz uyanik olsa iyi pozisyonlar bulabilirdi
Beşiktaş!

Çevrimdışı Deniz

eğer bu takımda oynayan futbolcuların parasını Beşiktaş taraftarı ödüyorsa kombine alıyor bilet alıyor ürün alıyor kulübün kasasına milyonlarca lira para sokuyorsa haftaiçi geç bir saatte dağın başındaki stada 70 bin kişi toplanıyorsa istediği adama küfür etme istediği adamı yuhalama istediği adamı alkışlama hakkı vardır. ben biliyorum 1 haftadır sadece Bursadan binlerce kişi binlerce liralık alışveriş yaptı binlerce lira bilet parası verdi bu maçın umudu ile yanıp tutuştu sonra tolga adında kaleci müsvettesi ve biliç adında teknik direktör müsvettesi iki kişi yüzünden tüm hayalleri yok oldu tolga kaleci biliç teknik direktörse bende ordinaryusum eğer fener maçında da yenilirsek ve biliç gönderilmezse kartal yuvasındaki işimi bırakcam aynı zihniyeti paylaşmadığım bir başkan ile çalışmam

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Hayır kimsenin kimseye küfür etme hakkı yok.Protesto edebilir o ayrı ama küfür edemez.

Çevrimdışı Giray Burak

Geçmiş olsun ,

Benim bugün maçta en belirgin gördüğüm şey hakemdi.
resmen sahada dayak yedik .
sarı kartları sayıyım desem , hangisinden başlayacağıma karar veremem ..resmen göz yumdu brugge nin bizi dövmesine .
en belirgini dembabaya yapılan faulü es geçmesi, kırmızılık pozisyonu atlaması ve opareye yapılan penaltıyı es geçmesiydi.

Çevrimdışı tomannie

eğer bu takımda oynayan futbolcuların parasını Beşiktaş taraftarı ödüyorsa kombine alıyor bilet alıyor ürün alıyor kulübün kasasına milyonlarca lira para sokuyorsa haftaiçi geç bir saatte dağın başındaki stada 70 bin kişi toplanıyorsa istediği adama küfür etme istediği adamı yuhalama istediği adamı alkışlama hakkı vardır.
evet dogru diyorsun, hadi sahaya inelim

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Abi Ba yorgun ama kredisi var. Adam takımı sırtladı kolay değil.

Pektemek 1.5 milyon euro karşılığı koca sezon hiçbir şey. Aslında 4 senedir hiçbir şey.

Bazı şeylerde ısrar etmenin sonuçları bunlar. Yabancı kuralının açıldığı ülkede bu kalitede forvete 1.5 milyon euro vermek için akıl tutulması gerek.
Abi çok basit ya. Rezil bir almeida'yı kesemeyen adam bu.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."